Norwegian Orienteering Federation

Event calendar

260 events were found between 01/01/2016 and 31/12/2016 with the following selection: Norges Orienteringsforbund, IOF, FootO, International event, Championship event, National event, Regional event.

Date Event Organiser Regions
Cmp
D
Cl
F
F
ED
T
ED
w 53Fri 1/1
Sat 2/1
Sun 3/1
w 1Mon 4/1
Tue 5/1
Wed 6/1
Thu 7/1
Fri 8/1
Sat 9/1
Sun 10/1
w 2Mon 11/1
Tue 12/1
Wed 13/1
Thu 14/1
Fri 15/1
Sat 16/1
Sun 17/1
w 3Mon 18/1
Tue 19/1
Wed 20/1
Thu 21/1
Fri 22/1
Sat 23/1
Sun 24/1
w 4Mon 25/1
Tue 26/1
Wed 27/1
Thu 28/1
Fri 29/1
Sat 30/1
Sun 31/1
w 5Mon 1/2
Tue 2/2
Wed 3/2
Thu 4/2
Fri 5/2
Sat 6/2
Sun 7/2
w 6Mon 8/2
Tue 9/2
Wed 10/2
Thu 11/2
Fri 12/2
Sat 13/2
Sun 14/2
w 7Mon 15/2
Tue 16/2
Wed 17/2
Thu 18/2
Fri 19/2
Sat 20/2
Sun 21/2
w 8Mon 22/2
Tue 23/2
Wed 24/2
Thu 25/2
Fri 26/2
Sat 27/2
Sun 28/2
w 9Mon 29/2
Tue 1/3
Wed 2/3
Thu 3/3
Fri 4/3Heimdal Vintersprint, dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag55
regSC
Sat 5/3Heimdal Vintersprint, dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag45
regS
Sun 6/3
w 10Mon 7/3
Tue 8/3
Wed 9/3
Thu 10/3
Fri 11/3
Sat 12/3
Sun 13/3
w 11Mon 14/3
Tue 15/3
Wed 16/3
Thu 17/3
Fri 18/3
Sat 19/3KOK 2-dagers, lørdagKristiansand OKVest-Agder125
natMResults
Sun 20/3KOK 2-dagers, søndagKristiansand OKVest-Agder112
natLResults
w 12Mon 21/3
Tue 22/3
Wed 23/3
Thu 24/3
Fri 25/3
Sat 26/3
Sun 27/3
w 13Mon 28/3
Tue 29/3
Wed 30/3
Thu 31/3
Fri 1/4KM-natt ØstfoldOK MossØstfold143
regLNResults
Sat 2/4Kretsløp VigreskogenGanddal ILRogaland143
regMResults
Sun 3/4VårløpetPorsgrunn OLTelemark304
regMResults
GanddalsløpetGanddal ILRogaland118
regUResults
w 14Mon 4/4
Tue 5/4
Wed 6/4
Thu 7/4
Fri 8/4NattsvermerenFredrikstad SKØstfold119
natLResults
Trondheim Sprint Camp, fredagsprintNTNUI
OL Trollelg
Wing OK
Sør-Trøndelag260
natSResults
Sat 9/4Trondheim Sprint Camp, wRE-sprintenNTNUI
OL Trollelg
Wing OK
Sør-Trøndelag253
natSResults
Trondheim Sprint Camp, lørdagsprintNTNUI
OL Trollelg
Wing OK
Sør-Trøndelag233
natSResults
GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat)), dag 1Gneist, ILHordaland200
regMResults
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold394
natLResults
Tour de Orientering, dag 1Ålgård OrienteringRogaland208
regSResults
Tour de Orientering, dag 2Ålgård OrienteringRogaland109
regMResults
Vestfold 2 dagersSandefjord OKVestfold425
regLResults
Sun 10/4Trondheim Sprint Camp, finaleNTNUI
OL Trollelg
Wing OK
Sør-Trøndelag236
natSResults
GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat)), dag 2Gneist, ILHordaland169
regLResults
Tour de Orientering, dag 3Ålgård OrienteringRogaland224
regMResults
Vestfold 2-dagers Dag 2Larvik OKVestfold413
regMResults
w 15Mon 11/4
Tue 12/4TA-sprint løp 1Verdal OKNord-Trøndelag97
regSResults
Wed 13/4 KM nattÅs ILAkershus og Oslo108
regMNResults
Thu 14/4
Fri 15/4KM natt Hordaland og RogalandFitjar ILHordaland52
regLNResults
Sat 16/4LørdagskjappenOK MossØstfold1402
natLResults
Vårsleppet sprintBjugn ILSør-Trøndelag146
regSResults
KM sprint HordalandStord OrienteringHordaland105
regSResults
Sørløpene MellomdistanseOK SørVest-Agder115
regMResults
Sprintløp AskvollAskvoll og Holmedal ILSogn og Fjordane13
regS
Vårsleppet - mellomBjugn ILSør-Trøndelag153
regMResults
KM sprint stafett HordalandStord OrienteringHordaland37
regRSResults
Sun 17/4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold724
natLResults
Sørløpene LangdistanseOK SørVest-Agder75
regLResults
Kristtornløpet (HOK-Ranking 2/2016)Stord OrienteringHordaland186
regLResults
w 16Mon 18/4
Tue 19/4TA-sprint løp 2Frol ILNord-Trøndelag103
regSResults
Wed 20/4
Thu 21/4
Fri 22/4EM testløp sprintHalden SKØstfold120
natSResults
Sat 23/4Norwegian Spring - VårstafettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold107
natRMResults
Norwegian Spring - Vårspretten - EliteklasserHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold371
natMResults
Norwegian Spring - VårsprettenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold691
natMResults
Sun 24/4Norwegian Spring - Solrenningen - EliteklasserHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold274
natLResults
Norwegian Spring - SolrenningenHalden SK
Sarpsborg OL
Østfold1024
natLResults
w 17Mon 25/4
Tue 26/4TA-sprint løp 3Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
regSResults
Wed 27/4
Thu 28/4KM sprint Buskerud / Drammen City Cup - 4Sturla, IFBuskerud148
regSResults
Fri 29/4
Sat 30/4World Cup Polen 30.apr-2.maiIOF-
intL
Vårløpet - Trimtex CupNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo534
regMResults
KM Sprint AAOK/VAOKIL Imås
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
76
regSResults
Kretsløp sprintHaugesund IL OrienteringRogaland88
regSResults
SkjærgårdsløpetOL Tønsberg og omegnVestfold227
regMResults
Sun 1/5Folloløpet med KM sprint og Trimtex CupMåren OKAkershus og Oslo409
regSResults
Førebodstikka 2016Førde ILSogn og Fjordane0
regRS
KM mellom AAOK/VAOKIK Grane Arendal OrienteringAust-Agder162
regMResults
Skjærgårdssprinten/KM Sprint Vestfold og TelemarkOL Tønsberg og omegnVestfold248
regSResults
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag0
regMResults
VårsprintenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal31
regSResults
VikesprintenVikebygd ILRogaland120
regM
w 18Mon 2/5
Tue 3/5TA-sprint løp 4Steinkjer OKNord-Trøndelag75
regSResults
Wed 4/5
Thu 5/5Eikerløpet/KM-mellomdistanseEiker OLBuskerud631
regMResults
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo70
regRMResults
Balsfjord dobbel, dag 1Storsteinnes ILTroms65
regS
Balsfjord dobbel, dag 2Storsteinnes ILTroms65
regS
Løpstest VM junior uttakNorges Orienteringsforbund95
natL
Fri 6/5
Sat 7/5NM Sprint FinalerSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland151
champsSResults
NM SprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland127
champsSResults
Publikumsløp NM sprintSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland110
regSResults
Sun 8/5Publikumsløp NM sprint stafett (Fellesstart ind.)Samnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland41
regSResults
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag226
regMResults
NM sprint stafettSamnanger IL
Varegg Fleridrett
Hordaland56
champsRSResults
Asker-løpet Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo577
regMResults
BøløpetBø OLTelemark119
regLResults
OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark123
regMResults
w 19Mon 9/5
Tue 10/5TA-sprint finaleOK SkøynarNord-Trøndelag77
regSResults
Wed 11/5
Thu 12/5STOK Ungdomsløp 1OL TrollelgSør-Trøndelag199
regSResults
Fri 13/5
Sat 14/5Pinseløpet, dag 1Kongsberg OLBuskerud600
natMResults
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark363
natSResults
Sun 15/5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark432
natMResults
Pinseløpet dag 2Kongsberg OLBuskerud560
natLResults
w 20Mon 16/5LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark403
natLResults
Tue 17/5
Wed 18/5
Thu 19/5STOK Ungdomsløp 2Melhus ILSør-Trøndelag202
regMResults
Fri 20/5
Sat 21/5Trondheim Open KM-sprintWing OKSør-Trøndelag250
regSResults
15-stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo37
regRL
TorridalsløpetTorridal ILVest-Agder94
regMResults
VåronnløpetOL Toten-TrollOppland165
natLResults
Sunnfjordorientering 2016Førde ILSogn og Fjordane44
regMResults
Sun 22/5EM senior Tsjekkia 22.-28. maiIOF-
intL
Finnemarka VårløpViul OrienteringsklubbBuskerud159
regL
Trondheim Open KM-mellomdistanseWing OKSør-Trøndelag307
regMResults
Trollolopet KM MellomOL TrolloVestfold235
regMResults
Knut Valstads minneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo572
regLResults
Kretsløp MellomdistanseEgersund OKRogaland167
regMResults
KM mellomdistanseKårvåg ILMøre og Romsdal45
regMResults
w 21Mon 23/5
Tue 24/5
Wed 25/5
Thu 26/5
Fri 27/5
Sat 28/5Alta 2-dagersAlta OLFinnmark60
regL
TradisjonsbærerenByåsen ILSør-Trøndelag188
regLResults
Unionsmatch individueltFossum IFAkershus og Oslo261
regLResults
FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo392
regMResults
KM mellomdistanseNamsos OKNord-Trøndelag77
regMResults
Mellomdistanse - EltravågStavanger OrienteringsklubbRogaland108
regMResults
50-års jubileumsløp dag 1Hedrum OLVestfold260
regMResults
KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 3/2016)Fana ILHordaland165
regLResults
Sun 29/5Alta 2-dagers jaktstartAlta OLFinnmark62
regL
Langdistanse HegrestadbakkaneStavanger OrienteringsklubbRogaland100
regMResults
Unionsmatchen - stafettFossum IFAkershus og Oslo0
regRL
FreidigstafettenFreidigSør-Trøndelag66
regRMResults
50-års jubileumsløp dag 2Hedrum OLVestfold147
regSResults
Glåmdalsløpet Grue ILHedmark124
regLShow routes in LiveloxResults
w 22Mon 30/5
Tue 31/5
Wed 1/6Østfoldsprinten finaleFredrikstad SKØstfold71
regSResults
Thu 2/6
Fri 3/6
Sat 4/6Nydalten med Testløp Junior VM - mellomNydalens SKAkershus og Oslo740
natMResults
Silsand dobbel, del 1: SprintløpOK SilsandTroms53
regS
Silsand dobbel, del 2: JaktstartOK SilsandTroms53
regM
Bjørkspretten, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag141
regMResults
Mjølnerløpet - KM mellomElverum OKHedmark173
regM
Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-Ranking 4/2016)Samnanger ILHordaland126
regUResults
Rotekoppen Breimsbygda ILSogn og Fjordane6
regM
Sun 5/6Bjørkspretten, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag152
regLResults
Testløp junior VM - langNittedal OLAkershus og Oslo160
natLResults
Nittedalsløpet med Trimtex-cupNittedal OLAkershus og Oslo485
regLResults
RingeriksløpetRingerike OLBuskerud0
regLResults
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark124
regMResults
KompisstafettenSamnanger ILHordaland31
regRMResults
w 23Mon 6/6
Tue 7/6
Wed 8/6BOKKERITTET 2016Brandval/Kongsvinger OKHedmark38
regSResults
Thu 9/6UngdomsløpMalvik ILSør-Trøndelag139
regMResults
Fri 10/6
Sat 11/6Kretsløp mellomdistanse KaldfjordIL BUL-TromsøTroms50
regMResults
MidtsommersprintenStokke ILVestfold493
regSResults
KM Lang - VeralandSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
regLResults
Varanger 2 dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark14
regM
Sun 12/6Byastafetten Steinkjer OKNord-Trøndelag38
regRM
Kretsløp mellomdistanseEmblem ILMøre og Romsdal63
regMResults
KM SprintSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
regSResults
FinndultenLunderseter ILHedmark66
regMResults
MidtsommerløpetStokke ILVestfold638
regMResults
Varanger 2-dagers dag 2 "Postfest"Laksefjord ILFinnmark13
regL
Kretsløp langdistanseIL BUL-TromsøTroms50
regLResults
KM sprint stafettSandnes IL (Rogaland)Rogaland37
regRSResults
KM mellomSogndal ILSogn og Fjordane0
regM
w 24Mon 13/6
Tue 14/6
Wed 15/6
Thu 16/6
Fri 17/6Nordland 3-dagers (KM Sprint)Mo OKNordland56
regSResults
Sat 18/6Høydepunktet med Trimtex-CupØstmarka OKAkershus og Oslo346
regMResults
Nordland 3-dagers (KM Mellom)Mo OKNordland80
regMResults
Sun 19/6EldestafettenMolde og Omegn IFMøre og Romsdal0
regRS
Nordland 3-dagers (Km Lang)Mo OKNordland64
regLResults
JonsokløpetFossekallen ILBuskerud209
regMResults
w 25Mon 20/6
Tue 21/6
Wed 22/6
Thu 23/6
Fri 24/6Norsk O-Festival sprintSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold1243
natSResults
Norsk O-festival Sprint eliteklasserSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold345
intSResults
Sat 25/6Norsk O-Festival - Lagkonkurranse 9-13 år lørdagSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold42
natRL
Norsk O-Festival langSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold1969
natLResults
Norsk O-festival lang eliteklasserSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold354
intLResults
Sun 26/6Norsk O-festival mellom eliteklasserSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold379
intMResults
Norsk O-Festival mellomSarpsborg OL
Trøsken IL
Varteig OL
Østfold1719
natMResults
w 26Mon 27/6
Tue 28/6
Wed 29/6
Thu 30/6Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 1 - Sprint i Røros sentrumRøros ILSør-Trøndelag301
regSResults
Fri 1/7EYOC Polen 1.-3.julIOF-
intL
Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 2 - Kort mellomdistanse RørosRøros ILSør-Trøndelag378
regMResults
Sat 2/7Fjelløpet i Vinje 1Porsgrunn OLTelemark219
regUResults
Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 3Ålen IL
OK Fjell
Sør-Trøndelag392
regMResults
KM SprintSørreisa OLTroms54
regS
Sun 3/7Fjelløpet i Vinje 2Porsgrunn OLTelemark234
regLResults
Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 4Ålen IL
OK Fjell
Sør-Trøndelag333
regLResults
Kretsløp langdistanseBardu ILTroms37
regLStart times
w 27Mon 4/7
Tue 5/7
Wed 6/7
Thu 7/7Sørlandsgaloppen 2016, dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Vest-Agder1411
natSResults
Fri 8/7Sørlandsgaloppen 2016, dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Vest-Agder1011
natMResults
Sat 9/7Sørlandsgaloppen 2016, dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Vest-Agder1378
natLResults
Sun 10/7Sørlandsgaloppen 2016, dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Vest-Agder1416
natMResults
JWOC Sveits 10.-15.julIOF-
intL
w 28Mon 11/7
Tue 12/7
Wed 13/7Fjord-O vest 2016, dag 1Emblem IL
IL Veten
Møre og Romsdal
Sogn og Fjordane
707
natMResults
Thu 14/7Fjord-O vest 2016, dag 2Emblem IL
IL Veten
Møre og Romsdal
Sogn og Fjordane
607
natLResults
VM test sprintFredrikstad SK
Norges Orienteringsforbund
Østfold81
intSResults
Fri 15/7VM test mellomNorges Orienteringsforbund122
natMResults
Sat 16/7Fjord-O vest 2016, dag 3Emblem IL
IL Veten
Møre og Romsdal
Sogn og Fjordane
738
natLResults
Sun 17/7Fjord-O vest 2016, dag 4Emblem IL
IL Veten
Møre og Romsdal
Sogn og Fjordane
738
natMResults
VM testløp langNorges Orienteringsforbund85
natLResults
w 29Mon 18/7
Tue 19/7
Wed 20/7
Thu 21/7Morokulien 2-dagers, morokulien 2-dagers. Dag 1Eidskog OLHedmark0
natM
Fri 22/7Morokulien 2-dagers, morokulien 2-dagers. JaktstartEidskog OLHedmark0
natM
Sat 23/7
Sun 24/7
w 30Mon 25/7
Tue 26/7
Wed 27/7
Thu 28/7
Fri 29/7
Sat 30/7
Sun 31/7
w 31Mon 1/8
Tue 2/8
Wed 3/8
Thu 4/8
Fri 5/8
Sat 6/8Hovedløpet sprintKonnerud ILBuskerud424
natSShow routes in LiveloxResults
Sun 7/8Hovedløpet langKonnerud ILBuskerud430
natLShow routes in LiveloxResults
w 32Mon 8/8
Tue 9/8
Wed 10/8
Thu 11/8
Fri 12/8Night Hawk Lillomarka 2016Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo223
natRLCResults
Sat 13/8Night Hawk Lillomarka 2016Lillomarka OL
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo223
natRLCResults
KM mellomStorsteinnes ILTroms56
regMResults
Sun 14/8DrammensløpetSturla, IFBuskerud283
regLResults
Gromløpet 2016Lillomarka OLAkershus og Oslo119
regM
Jubileumsløpet - AVLYSTOK SkøynarNord-Trøndelag40
regL
NightHawk World Ranking mellomdistanseLillomarka OLAkershus og Oslo136
natMResults
w 33Mon 15/8
Tue 16/8
Wed 17/8
Thu 18/8UngdomsløpByåsen ILSør-Trøndelag189
regMResults
Fri 19/8Nord-Norsk Mesterskap sprintHarstad OLTroms146
natSResults
Sat 20/8KM sprint NTOKSteinkjer OKNord-Trøndelag73
regS
WOC Strømstad 20.-27.augIOF-
intL
Nord-Norsk Mesterskap langdistanseHarstad OLTroms165
natLResults
SandefjordsstafettenSandefjord OKVestfold9
regRM
Sandefjordstafetten DirekteklasserSandefjord OKVestfold7
regM
Myrsprinten - KM Sprint Hedmark og OpplandVang OLHedmark151
regSResults
Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) Individuelt (HOK-Ranking 5/2016)Odda OLHordaland306
natLResults
SM LangVegårshei IL
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
74
regLResults
Sun 21/8Nord-Norsk Mesterskap stafettHarstad OLTroms38
natRM
Nord-Norsk Mesterskap stafett - individuelle klasserHarstad OLTroms0
natMResults
Odda 2-dagars - individuelle klasser under DM stafettOdda OLHordaland47
natMResults
Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) stafettOdda OLHordaland73
natRMResults
SM mellom IF Trauma
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
153
regLResults
MyrtrampenVang OLHedmark120
regLResults
KM langdistanseFrol ILNord-Trøndelag122
regLResults
w 34Mon 22/8
Tue 23/8
Wed 24/8
Thu 25/8
Fri 26/8Midt Norsk Mesterskap sprintIL Nansen
Os IL
Sør-Trøndelag470
regSResults
Sat 27/8KM langAlta OLFinnmark30
regL
KM-langPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark295
regLResults
Midt Norsk Mesterskap, Km Hedmark, langdistanseIL Nansen
Os IL
Sør-Trøndelag579
regLResults
MerkeløpetOddersjaa SSKVest-Agder66
regLResults
KM MellomdistanseHaugesund IL OrienteringRogaland192
regMResults
Kretsmesterskap LangMellembygd OLTroms70
regLResults
Sun 28/8Individuelle klasser KM stafettHaugesund IL OrienteringRogaland29
regM
KM StafettHaugesund IL OrienteringRogaland48
regRMResults
KM-stafettPorsgrunn OL
Skien OK
Telemark69
regRLResults
Midt Norsk Mesterskap, KM Hedmark, stafettIL Nansen
Os IL
Sør-Trøndelag125
regRLResults
MNM/KM stafett Individuelle klasserIL Nansen
Os IL
Sør-Trøndelag42
regLResults
KM stafettAlta OLFinnmark11
regRS
Kretsløp Øverbygd ILØverbygd ILTroms64
regM
KM LangFørde ILSogn og Fjordane47
regLResults
w 35Mon 29/8
Tue 30/8
Wed 31/8KM sprintTrøsken ILØstfold132
regSResults
Thu 1/9
Fri 2/9
Sat 3/9Ivar-o-løpet og KM langdistanse, Trimtex CupTyrving ILAkershus og Oslo407
regLResults
KM Langdistanse ØstfoldFredrikstad SKØstfold190
regLResults
KM lang BuskerudKongsberg OLBuskerud232
regLResults
Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett VestfoldLarvik OKVestfold57
regRSResults
KM Lang AAOK/VAOKAust-Agder
Birkenes IL
Aust-Agder
Vest-Agder
124
regLResults
KM Langdistanse STOKFreidigSør-Trøndelag186
regLResults
KM Langdistanse STOK (junior og seniorklasser)FreidigSør-Trøndelag58
regLResults
KM mellom Hordaland (HOK-rankingfinale 2016)IL GularHordaland128
regMResults
KM Langdistanse OpplandRudsbygd ILOppland96
regLResults
KM sprintKirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark20
regS
Sun 4/9Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo535
regMResults
Klubb KM individuelle klasser Varteig OLØstfold8
regL
KM stafett Hordaland - individuelle klasserIL GularHordaland10
regL
Gonsprinten m/MOT.TV-cupLarvik OKVestfold155
regSResults
Klubb KM -stafettVarteig OLØstfold0
regRLResults
KM stafett BuskerudKongsberg OLBuskerud73
regRLResults
KM stafett Buskerud - Individuelle klasserKongsberg OLBuskerud28
regLResults
KM stafett OpplandRudsbygd ILOppland27
regRLResults
KM Stafett STOK og NTOKFreidigSør-Trøndelag77
regRMResults
KM-ultra/PasvikmilaIL Pasvik HaukFinnmark21
regU
KM stafett HordalandIL GularHordaland42
regRM
KM langdistanseMolde og Omegn IFMøre og Romsdal38
champsLResults
w 36Mon 5/9
Tue 6/9
Wed 7/9
Thu 8/9NM langdistanseBodø og Omegn IF OrienteringNordland288
champsLResults
Fri 9/9NM mellom kvalifiseringBodø og Omegn IF OrienteringNordland204
champsMResults
Veteranmesterskap SPRINT -m/publikumsløpModum OLBuskerud399
natSResults
Sat 10/9NM mellomdistanseBodø og Omegn IF OrienteringNordland269
champsMResults
Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap langModum OLBuskerud662
natLResults
MøllesprintenFitjar ILHordaland64
regM
Sun 11/9NM stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland131
champsRLResults
Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap mellomModum OLBuskerud656
natMResults
Kretsløp NeseskogenGanddal ILRogaland103
regMResults
w 37Mon 12/9
Tue 13/9
Wed 14/9
Thu 15/9
Fri 16/9Tour de Trondheim, dag 1NTNUISør-Trøndelag0
regSResults
KM Natt AAOK/VAOK Aust-Agder
Kristiansand OK
Aust-Agder
Vest-Agder
53
regMNResults
Sat 17/9Tour de Trondheim, dag 2NTNUISør-Trøndelag0
regMResults
HuldersprintenFet OLAkershus og Oslo263
regMResults
Sport8serien finale med kretsløpOK MossØstfold160
regLResults
KM nattIL BUL-TromsøTroms29
regLNShow routes in LiveloxResults
Sun 18/9Tour de Trondheim, dag 3NTNUISør-Trøndelag0
regLResults
Blåbærløpet/MOT.TV-cupOL Tønsberg og omegnVestfold261
regMResults
Gjø-Vard-løpetGjø-Vard OLOppland145
regMShow routes in LiveloxResults
KM Stafett AAOK/VAOK Aust-Agder
Søgne og Songdalen OK
Aust-Agder
Vest-Agder
41
regRMResults
KM stafett AOOK og ØOKIndre Østfold OKØstfold117
regRLResults
KM ultralangIL BUL-TromsøTroms40
regUShow routes in LiveloxResults
w 38Mon 19/9
Tue 20/9
Wed 21/9ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag139
regLNShow routes in LiveloxResults
Thu 22/9
Fri 23/9NM-nattÅlgård Orientering
Ganddal IL
Sandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland241
champsLNShow routes in LiveloxResults
Sat 24/9KM nattIL TambarskjelvarSogn og Fjordane6
regLN
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland27
regUResults
Finn Skedsmos minneløp 2016Hadeland OLOppland77
regUResults
O-idol og NorgescupÅlgård Orientering
Ganddal IL
Sandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland328
natLShow routes in LiveloxResults
Sun 25/9NM junior stafettÅlgård Orientering
Ganddal IL
Sandnes IL (Rogaland)
Stavanger Orienteringsklubb
Rogaland68
natRLShow routes in LiveloxResults
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag18
regRMResults
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane12
regL
w 39Mon 26/9
Tue 27/9
Wed 28/9
Thu 29/9
Fri 30/9
Sat 1/10KM-mellomHalden SKØstfold143
regMResults
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLTelemark185
regLShow routes in LiveloxResults
Furugampen 2016Hamar OKHedmark187
regMResults
Kretsløp - Sørmarka NM løyperStavanger OrienteringsklubbRogaland115
regLResults
Sun 2/10RingrevenRingsaker OKHedmark30
regRMResults
Solkyst-løpetOK SkeidiTelemark83
regMResults
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal62
regLShow routes in LiveloxResults
w 40Mon 3/10
Tue 4/10
Wed 5/10
Thu 6/10
Fri 7/10KM Natt TelemarkNotodden OLTelemark34
regMNResults
KM nattVerdal OKNord-Trøndelag37
regLNShow routes in LiveloxResults
Sat 8/10Hu og Hei GampeløpetNTNUISør-Trøndelag0
regU
Sun 9/10
w 41Mon 10/10
Tue 11/10
Wed 12/10
Thu 13/10
Fri 14/10World Cup finale Sveits 14.-16.oktIOF-
intL
Sat 15/10
Sun 16/10Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold180
regLShow routes in LiveloxResults
w 42Mon 17/10
Tue 18/10
Wed 19/10
Thu 20/10
Fri 21/10
Sat 22/10Blodslitet - NM resultater finnes i egen PDFFredrikstad SKØstfold287
champsUShow routes in LiveloxResults
Blodslitet 2016Fredrikstad SKØstfold1425
natUShow routes in LiveloxResults
Sun 23/10
w 43Mon 24/10
Tue 25/10
Wed 26/10
Thu 27/10
Fri 28/10
Sat 29/10
Sun 30/10
w 44Mon 31/10
Tue 1/11
Wed 2/11
Thu 3/11
Fri 4/11
Sat 5/11HøstgampenHedrum OLVestfold80
regM
Sun 6/11FrostsprintenRøyken OLBuskerud344
regL
w 45Mon 7/11
Tue 8/11
Wed 9/11
Thu 10/11
Fri 11/11
Sat 12/11Rørholtmarka Rundt / KM Ultralang TelemarkOK SkeidiTelemark55
regUShow routes in LiveloxResults
Sun 13/11
w 46Mon 14/11
Tue 15/11
Wed 16/11
Thu 17/11
Fri 18/11
Sat 19/11
Sun 20/11
w 47Mon 21/11
Tue 22/11
Wed 23/11
Thu 24/11
Fri 25/11
Sat 26/11
Sun 27/11
w 48Mon 28/11
Tue 29/11
Wed 30/11
Thu 1/12
Fri 2/12
Sat 3/12
Sun 4/12
w 49Mon 5/12
Tue 6/12
Wed 7/12
Thu 8/12
Fri 9/12
Sat 10/12
Sun 11/12
w 50Mon 12/12
Tue 13/12
Wed 14/12
Thu 15/12
Fri 16/12
Sat 17/12
Sun 18/12
w 51Mon 19/12
Tue 20/12
Wed 21/12
Thu 22/12
Fri 23/12
Sat 24/12
Sun 25/12
w 52Mon 26/12
Tue 27/12
Wed 28/12
Thu 29/12
Fri 30/12
Sat 31/12

Advertisements

IOF Eventor