Norsk Orientering

Terminliste

61 arrangement treff mellom 01.01.2015 og 31.12.2015 med følgende utvalg: Troms.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1tor. 1.1
fre. 2.1
lør. 3.1
søn. 4.1
u 2man. 5.1
tir. 6.1
ons. 7.1
tor. 8.1
fre. 9.1
lør. 10.1
søn. 11.1
u 3man. 12.1
tir. 13.1
ons. 14.1
tor. 15.1
fre. 16.1
lør. 17.1
søn. 18.1
u 4man. 19.1
tir. 20.1
ons. 21.1
tor. 22.1
fre. 23.1
lør. 24.1
søn. 25.1
u 5man. 26.1
tir. 27.1
ons. 28.1
tor. 29.1
fre. 30.1
lør. 31.1
søn. 1.2
u 6man. 2.2
tir. 3.2
ons. 4.2
tor. 5.2
fre. 6.2
lør. 7.2
søn. 8.2
u 7man. 9.2
tir. 10.2
ons. 11.2
tor. 12.2
fre. 13.2
lør. 14.2
søn. 15.2
u 8man. 16.2
tir. 17.2
ons. 18.2
tor. 19.2
fre. 20.2
lør. 21.2
søn. 22.2
u 9man. 23.2
tir. 24.2
ons. 25.2
tor. 26.2
fre. 27.2
lør. 28.2
søn. 1.3
u 10man. 2.3
tir. 3.3
ons. 4.3
tor. 5.3
fre. 6.3
lør. 7.3
søn. 8.3
u 11man. 9.3
tir. 10.3
ons. 11.3
tor. 12.3
fre. 13.3
lør. 14.3
søn. 15.3
u 12man. 16.3
tir. 17.3
ons. 18.3
tor. 19.3
fre. 20.3
lør. 21.3
søn. 22.3
u 13man. 23.3
tir. 24.3
ons. 25.3
tor. 26.3
fre. 27.3
lør. 28.3
søn. 29.3
u 14man. 30.3
tir. 31.3
ons. 1.4
tor. 2.4
fre. 3.4
lør. 4.4
søn. 5.4
u 15man. 6.4
tir. 7.4
ons. 8.4
tor. 9.4
fre. 10.4
lør. 11.4
søn. 12.4
u 16man. 13.4
tir. 14.4
ons. 15.4
tor. 16.4
fre. 17.4
lør. 18.4
søn. 19.4
u 17man. 20.4
tir. 21.4
ons. 22.4
tor. 23.4
fre. 24.4
lør. 25.4
søn. 26.4
u 18man. 27.4
tir. 28.4
ons. 29.4
tor. 30.4O-cup Folkeparken/BuktaIL BUL-TromsøTroms27
treningSResultat
fre. 1.5Sprintpostplukk-fellesstartSørreisa OLTroms44
nærS
Sprint tomannsstafettSørreisa OLTroms22
nærSS
lør. 2.5Vårløp på Sør-SenjaOK SilsandTroms32
nærL
søn. 3.5
u 19man. 4.5
tir. 5.5
ons. 6.5
tor. 7.5O-cup 2 Langneshaugen/FlyplassenIL BUL-TromsøTroms54
treningSResultat
fre. 8.5
lør. 9.5
søn. 10.5
u 20man. 11.5
tir. 12.5
ons. 13.5
tor. 14.5Balsfjord dobbel løp 1Storsteinnes ILTroms29
nærSResultat
Balsfjord dobbel dag 2(løp2)Storsteinnes ILTroms10
kretsS
fre. 15.5
lør. 16.5
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5Klubbtrening GibostadOK SilsandTroms3
treningMResultat
O-karusell SørvikHarstad OLTroms-
treningM
ons. 20.5
tor. 21.5O-cup 3 Tromsø MuseumIL BUL-TromsøTroms41
treningSResultat
fre. 22.5
lør. 23.5Brensholmen/Sommarøy Dobbelløp, løp 1 KortdistanseIL BUL-TromsøTroms51
kretsM
Brensholmen/Sommarøy Dobbelløp, løp 2 MellomIL BUL-TromsøTroms47
kretsMResultat
søn. 24.5
u 22man. 25.5
tir. 26.5O-karusell Tennevatnet, pumpestasjon/ O-teknikkHarstad OLTroms-
treningM
ons. 27.5
tor. 28.5O-cup 4 HellaIL BUL-TromsøTroms37
treningMResultat
O-jakt Elvelund SkistadionSørreisa OLTroms11
treningM
fre. 29.5
lør. 30.5
søn. 31.5
u 23man. 1.6
tir. 2.6O-karusell FolkeparkenHarstad OLTroms-
treningM
ons. 3.6
tor. 4.6O-cup 5 FinnvikaIL BUL-TromsøTroms31
treningLResultat
fre. 5.6
lør. 6.6KM MellomdistanseSørreisa OLTroms75
kretsMResultat
KM sprintOK SilsandTroms49
kretsSResultat
søn. 7.6KM Lang BarduBardu ILTroms63
kretsLResultat
u 24man. 8.6
tir. 9.6O-karusell Holtet barnehage/ O-teknikkHarstad OLTroms-
treningM
ons. 10.6
tor. 11.6O-cup 6 TromsøhallenIL BUL-TromsøTroms0
treningM
fre. 12.6
lør. 13.6
søn. 14.6Klubbtrening SolbergfjelletOK SilsandTroms5
treningLResultat
u 25man. 15.6
tir. 16.6O-karusell FauskevågHarstad OLTroms-
treningM
ons. 17.6
tor. 18.6O-cup 7 HåkøybotnIL BUL-TromsøTroms35
treningLResultat
fre. 19.6
lør. 20.6
søn. 21.6Bjerkvik, nær o-løpBjerkvik IFTroms6
nærM
u 26man. 22.6
tir. 23.6O-karusell Folkeparken/O-teknikk/ St.HansHarstad OLTroms-
treningM
ons. 24.6
tor. 25.6O-cup 8 Bak-Olsen / HoltbakkenIL BUL-TromsøTroms44
treningMResultat
fre. 26.6
lør. 27.6
søn. 28.6
u 27man. 29.6
tir. 30.6
ons. 1.7
tor. 2.7
fre. 3.7Midnattsolgaloppen 2015 løp 1TromsTroms116
kretsM
lør. 4.7Midnattsolgaloppen 2015 løp 2TromsTroms120
kretsL
søn. 5.7Midnattsolgaloppen 2015 løp 3TromsTroms114
kretsM
u 28man. 6.7
tir. 7.7
ons. 8.7
tor. 9.7
fre. 10.7
lør. 11.7
søn. 12.7
u 29man. 13.7
tir. 14.7
ons. 15.7
tor. 16.7
fre. 17.7
lør. 18.7
søn. 19.7
u 30man. 20.7
tir. 21.7
ons. 22.7
tor. 23.7
fre. 24.7
lør. 25.7
søn. 26.7
u 31man. 27.7
tir. 28.7
ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7
lør. 1.8
søn. 2.8
u 32man. 3.8
tir. 4.8O-karusell LandsåshallenHarstad OLTroms-
treningM
ons. 5.8
tor. 6.8O-cup 9 TønsnesIL BUL-TromsøTroms41
treningLResultat
fre. 7.8
lør. 8.8
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8O-karusell Voktor, Kvæfjord/ O-teknikkHarstad OLTroms-
treningM
ons. 12.8
tor. 13.8O-cup 10 Hamna nordIL BUL-TromsøTroms18
treningMResultat
fre. 14.8
lør. 15.8
søn. 16.8
u 34man. 17.8
tir. 18.8O-karusell Storvatnet NHarstad OLTroms-
treningM
ons. 19.8
tor. 20.8O-cup 11 StorelvaIL BUL-TromsøTroms-
treningM
fre. 21.8Nær O-løp på LilleboIL BUL-TromsøTroms34
nærMResultat
lør. 22.8Kretsløp Øverbygd ILØverbygd ILTroms74
kretsM
søn. 23.8MyrefjellsløpetMellembygd OLTroms57
kretsL
u 35man. 24.8
tir. 25.8Klubbtrening LeikneshaugenOK SilsandTroms5
treningLResultat
O-karusell Folkeparken/ O-teknikkHarstad OLTroms-
treningM
ons. 26.8
tor. 27.8O-cup 12 SlåttnesIL BUL-TromsøTroms33
treningLResultat
fre. 28.8
lør. 29.8
søn. 30.8
u 36man. 31.8
tir. 1.9O-karusell KummelhaugenHarstad OLTroms-
treningM
ons. 2.9
tor. 3.9O-cup 13 SkittenelvIL BUL-TromsøTroms32
treningMResultat
fre. 4.9
lør. 5.9
søn. 6.9
u 37man. 7.9
tir. 8.9O-karusell Dalsletta barnehage/ O-teknikkHarstad OLTroms-
treningM
ons. 9.9
tor. 10.9O-cup 14 Skavelva (Håkøybotn bygdehus)IL BUL-TromsøTroms35
treningMResultat
fre. 11.9
lør. 12.9K-løp LangdistanseStorsteinnes ILTroms6
kretsL
søn. 13.9Bymesterskap FolkeparkenHarstad OLTroms18
treningMResultat
u 38man. 14.9
tir. 15.9O-karusell FlystripaHarstad OLTroms53
treningMResultat
ons. 16.9
tor. 17.9O-cup 15 StraumsbuktaIL BUL-TromsøTroms24
treningMResultat
fre. 18.9
lør. 19.9KM nattHarstad OLTroms25
kretsMNResultat
søn. 20.9KM ultralangHarstad OLTroms33
kretsUResultat
u 39man. 21.9
tir. 22.9O-teknikk Medkila skole/ O-teknikkHarstad OLTroms-
treningM
ons. 23.9
tor. 24.9O-cup 16 Krafthallen/GrønnåsenIL BUL-TromsøTroms37
treningMResultat
fre. 25.9
lør. 26.9
søn. 27.9
u 40man. 28.9
tir. 29.9O-karusell GrønnebakkanHarstad OLTroms-
treningMN
ons. 30.9
tor. 1.10O-cup 17 CharlottenlundIL BUL-TromsøTroms0
treningMN
fre. 2.10
lør. 3.10
søn. 4.10
u 41man. 5.10
tir. 6.10O-karusell HeggenkollenHarstad OLTroms-
treningMN
ons. 7.10
tor. 8.10O-cup 18 Langnes skoleIL BUL-TromsøTroms18
treningMNResultat
fre. 9.10
lør. 10.10
søn. 11.10
u 42man. 12.10
tir. 13.10
ons. 14.10
tor. 15.10O-cup 19 Hamna/Solneset skoleIL BUL-TromsøTroms20
treningMNResultat
fre. 16.10
lør. 17.10
søn. 18.10
u 43man. 19.10
tir. 20.10
ons. 21.10
tor. 22.10
fre. 23.10
lør. 24.10
søn. 25.10
u 44man. 26.10
tir. 27.10
ons. 28.10
tor. 29.10O(D)-løp fra Solneset skoleIL BUL-TromsøTroms-
treningLN
fre. 30.10
lør. 31.10
søn. 1.11
u 45man. 2.11
tir. 3.11
ons. 4.11
tor. 5.11
fre. 6.11
lør. 7.11
søn. 8.11
u 46man. 9.11
tir. 10.11
ons. 11.11
tor. 12.11
fre. 13.11
lør. 14.11
søn. 15.11
u 47man. 16.11
tir. 17.11
ons. 18.11
tor. 19.11
fre. 20.11
lør. 21.11
søn. 22.11
u 48man. 23.11
tir. 24.11
ons. 25.11
tor. 26.11O-cup 20 StorelvaIL BUL-TromsøTroms-
treningMN
fre. 27.11
lør. 28.11
søn. 29.11
u 49man. 30.11
tir. 1.12
ons. 2.12
tor. 3.12
fre. 4.12
lør. 5.12
søn. 6.12
u 50man. 7.12
tir. 8.12
ons. 9.12
tor. 10.12
fre. 11.12
lør. 12.12
søn. 13.12
u 51man. 14.12
tir. 15.12
ons. 16.12
tor. 17.12
fre. 18.12
lør. 19.12
søn. 20.12
u 52man. 21.12
tir. 22.12
ons. 23.12
tor. 24.12
fre. 25.12
lør. 26.12
søn. 27.12
u 53man. 28.12
tir. 29.12
ons. 30.12
tor. 31.12

Annonser

IOF Eventor