Norwegian Orienteering Federation

Event calendar

163 events were found between 26/05/2020 and 28/06/2020 with the following selection: Norges Orienteringsforbund, IOF, International event, Championship event, National event, Regional event, Local event.

Date Event Organiser Regions
Cmp
D
Cl
F
F
ED
T
ED
w 22Tue 26/5Bedriftløp 7 MånenSør-TrøndelagSør-Trøndelag0
locM
Nordmarka 1-2-3 - løp 2IL KollAkershus og Oslo-
locM
pokalkamp 3 BergenFana ILHordaland0
locL
Vestfold Vårcup 7OK HortenVestfold og Telemark0
locM
Le Tour de Glåmdal 2Odal OL - OrienteringInnlandet64
locMShow routes in LiveloxResults
OBIK / AB-karusellTyrving ILAkershus og Oslo119
locMShow routes in Livelox
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo23
locMShow routes in LiveloxResults
Nærløp AlsvikStavanger OrienteringsklubbRogaland253
locMShow routes in LiveloxResults
Østmarka Open 3 / Klubbmesterskap mellomØstmarka OKAkershus og Oslo75
locMShow routes in LiveloxResults
5. RankingløpStord OrienteringHordaland0
locM
Klubbløp Haugesund IL OrienteringHaugesund IL OrienteringRogaland37
loc
F
MResults
Numedalsserien - Nore - Numedal videregående skoleRollag og Veggli ILBuskerud-
locM
Saltenkarusell 4Tverlandet ILNordland42
locL
Wed 27/5SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets0
loc
F
M
VestmarkaløpetLarvik OKVestfold og Telemark179
locMShow routes in LiveloxResults
Aust-Agder-karusellen løp 7IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets92
locMResults
Førde IL Nærløp Digernes NB! ny arenaFørde ILSogn og Fjordane31
locMResults
O-karusellen Vågan 2. Løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland26
locMShow routes in LiveloxResults
Vestmjøsacup1Gjø-Vard OLInnlandet93
loc
F
MShow routes in LiveloxResults
NØK-karusell løp 2Tynset IFSør-Trøndelag46
loc
F
MResults
Thu 28/5SOlo trening, vannassenStavanger OrienteringsklubbRogaland0
locS
Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud0
locM
Ungdomsløp 3OL TrollelgSør-Trøndelag0
locL
Grenlandskarusellen løp 7IL HaukenVestfold og Telemark39
locMShow routes in LiveloxResults
Torsdagsløp nr 6 - Hovemoen kom-løp-dra hjem og usynligo Lillehammer OKInnlandet56
locMResults
Foll-O-karusellen #1Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo0
locM
Fri 29/5
Sat 30/5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
natM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
natS
Koronacup 2020 - løp 4Kongsberg OLBuskerud-
locLShow routes in Livelox
Morgenfrisk i Follo #4 UsynligO 23. mai - 7.juniMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo18
locM
30/5*
Show routes in Livelox
Alta 2-dagers - KoronaklarertAlta OLFinnmark19
locS
29/5*
Show routes in Livelox
Sun 31/5Koronacup 2020 - løp 4Kongsberg OLBuskerud-
locLShow routes in Livelox
Covid-19-cup i Bergensregionen, uke 22IL GularHordaland-
locL
ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
natM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
natL
Alta 2-dagers - KoronaklarertAlta OLFinnmark19
locS
29/5*
Show routes in Livelox
Sprintløp MoholtNTNUISør-Trøndelag60
locS
29/5
w 23Mon 1/6Koronacup 2020 - løp 4Kongsberg OLBuskerud-
locLShow routes in Livelox
Dølakarusell uke 23 - Frya Øvre Arsenal - UsynligO - kan løpes 1. - 7. juniTormod SkilagInnlandet-
locM
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
natL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
natM
Klubbmesterskap (Åpent for deltakere fra andre klubber)Hadeland OLInnlandet50
locM
28/5
Tue 2/6Bedriftsløp 8 Østmarka - VårstafettSør-TrøndelagSør-Trøndelag0
locRM
pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland0
locL
Nærløp - GanddalGanddal ILRogaland93
locS
1/6
6. rankingløpStord OrienteringHordaland0
locM
1/6*
Nordmarka 1-2-3 - løp 4IL KollAkershus og Oslo-
locM
Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo26
locL
1/6
Klubbløp Solandsbakkane barnehageHaugesund IL OrienteringRogaland4
loc
F
M
2/6*
Numedalsserien - Skogen - Stråkan - ved Rollag stavkirkeRollag og Veggli ILBuskerud-
locM
Saltenkarusell 5 -Hatten (Ospeneset/Heggmoen)Bodø og Omegn IF OrienteringNordland6
locM
1/6
Wed 3/6Østfoldsprinten løp 3Halden SKØstfold0
locS
SørlandskarusellenTorridal ILAgder O-krets-
loc
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 8IL ImåsAgder O-krets22
loc
F
M
1/6*
Sørkedalskarusellen 1Fossum IF
IL GeoForm
Lierbygda OL
Nydalens SK
Akershus og Oslo
Buskerud
73
locL
2/6*
Show routes in Livelox
Førde IL Nærløp SolheimsdalenFørde ILSogn og Fjordane2
locM
3/6*
NØK-Karusell Løp 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
loc
F
M
VestMjøsa-cup 2OL Toten-TrollInnlandet23
locM
2/6*
Thu 4/6SOlo trening, krossbergStavanger OrienteringsklubbRogaland0
locM
Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud0
locL
Ungdomsløp FreidigSør-Trøndelag88
locL
2/6*
Asker ABC løp nr. 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo9
locM
3/6*
Grenlandskarusellen 8OK SkeidiVestfold og Telemark-
locM
Fri 5/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
KM-sprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland16
regS
2/6
Sat 6/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKAgder O-krets-
regM
Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark0
natL
KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland0
regM
KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland0
regRL
Koronacup 2020 - løp 5, lørdagSturla, IFBuskerud-
regS
5/6*
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark0
natM
Mini-KVM for Junior/SeniorOppsal OrienteringAkershus og Oslo100
regL
3/6
Ungdomsserien løp 1Halden SKØstfold44
locM
4/6
Nammo-cup 1Innlandet
OL Vallset/Stange
Innlandet68
locM
2/6*
O-løp i Seljord - KoronaklarertBø OL
Høydalsmo IL
Vestfold og Telemark1
locM
4/6
KM langBodø og Omegn IF OrienteringNordland22
regL
2/6
Torsdagsløp nr. 8 Enden av VårsætervegenLillehammer OKInnlandet-
locL
3/6
Sun 7/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Covid-19-cup i Bergensregionen, uke 23Samnanger ILHordaland-
locL
Klubb-KM stafettGimle IFØstfold0
regRM
Koronacup 2020 - løp 5, søndagSturla, IFBuskerud-
regS
4/6
Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland0
regM
Mellomdistanse, KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal-
nat
F
L
Mini-KVM for 13-16 år (Trimtex-cup)Oppsal OrienteringAkershus og Oslo103
regL
3/6
Barduløpet -KoronaklarertBardu ILTroms0
locM
4/6
KM mellomBodø og Omegn IF OrienteringNordland22
regM
2/6
Mellembygdløpet - KoronaklarertMellembygd OLTroms-
locM
5/6
w 24Mon 8/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland0
locM
Tue 9/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold0
locL
Vestfold Vårcup 8Sandefjord OKVestfold og Telemark0
locM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
locM
8/6
Ungdomscup/klubbkamp, HålandskogenÅlgård OrienteringRogaland36
locM
8/6
7. rankingløpStord OrienteringHordaland0
locM
8/6*
Østmarka Open 5Østmarka OKAkershus og Oslo8
locM
8/6
Nordmarka 1-2-3 - løp 5IL KollAkershus og Oslo-
locM
Nærløpskarusellen 2 - SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland3
loc
F
M
8/6
NK2 SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland0
loc
F
M
8/6*
Numedalsserien - Veggli - Mogan fotballplassRollag og Veggli ILBuskerud-
locM
Wed 10/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag0
locM
SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
loc
F
M
Sørkedalskarusellen 2Fossum IF
IL GeoForm
Lierbygda OL
Nydalens SK
Akershus og Oslo
Buskerud
16
locL
1/6*
Aust-Agder-karusellen løp 9Hisøy OKAgder O-krets0
loc
F
L
9/6*
O-karusellen Vågan 3. Løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland2
locM
9/6
VestMjøsa-cup 3OL Toten-TrollInnlandet10
locM
10/6*
NØK-karusell nr. 3Røros ILSør-Trøndelag0
locM
Nammo-cup 3Snertingdal IF OrienteringInnlandet0
locM
Thu 11/6SOlo trening, sørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland0
locL
Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Grenlandskarusellen løp 9Skien OKVestfold og Telemark-
locL
Ungdomsløp 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag0
locM
Torsdagsløp nr. 9 MesnasagaLillehammer OKInnlandet-
locL
Fri 12/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Camp Stokke-sprintenStokke ILVestfold og Telemark0
locS
Sat 13/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
KM mellomdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag14
regM
10/6
MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark0
regS
Odda 2-dagars 2020Odda OLHordaland-
regM
Sommerløp i PorsgrunnPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
regL
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
regM
KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo297
regS
10/6
Nammo-cup 2Snertingdal IF OrienteringInnlandet17
locM
9/6
Sun 14/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Covid-19-cup i Bergensregionen, uke 24Fana ILHordaland-
locL
MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark0
regM
Odda 2-dagars 2020Odda OLHordaland-
regL
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
regL
MyrsprintenVang OLInnlandet-
locS
w 25Mon 15/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Klubbløp VagleskogenGanddal ILRogaland0
locM
15/6*
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag24
locL
14/6
Tue 16/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Bedriftsløp 10 FrøsetSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
locM
Vestfold Vårcup 9Hedrum OLVestfold og Telemark0
locM
Ungdomscup/klubbkamp Stangeland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland36
locS
15/6
3. sprintløp Stord OrienteringHordaland0
locS
15/6*
Nordmarka 1-2-3 - løp 6IL KollAkershus og Oslo-
locM
Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo6
locM
15/6
Numedalsserien - Rollag - Søre TraaenRollag og Veggli ILBuskerud-
locM
Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK5 - BjørgeneHaugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland-
locM
15/6
Wed 17/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Østfoldsprinten FinaleSarpsborg OLØstfold0
locS
SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
loc
F
M
Sørkedalskarusellen 3Fossum IF
IL GeoForm
Lierbygda OL
Nydalens SK
Akershus og Oslo
Buskerud
11
locL
17/6*
Nammo-cup 3Elverum OK
Innlandet
Innlandet-
locS
Thu 18/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
TA-sprint 1Steinkjer OKNord-Trøndelag-
regS
Fri 19/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Sprintløp på HjelmelandStavanger OrienteringsklubbRogaland0
locS
VeteranløpetIF TraumaAgder O-krets-
locM
Sat 20/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
regRM
HarstadsprintenHarstad OLTroms-
locS
Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarertRaumar OrienteringAkershus og Oslo45
regM
16/6
Geilo 2-dagers, dag 1Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
450
regM
17/6*
Ungdomsserien 2020 - løp 3OK MossØstfold-
locM
Oppdal 2-dagers, dag 1FreidigSør-Trøndelag365
locM
16/6
Sun 21/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Geilo 2-dagers, dag 2Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
450
regM
17/6*
Oppdal 2-dagers, dag 2FreidigSør-Trøndelag354
locM
16/6
Harstad langHarstad OLTroms-
locL
Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarertFet OLAkershus og Oslo-
regL
Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland0
regM
TempO konkurranse 1Modum OLBuskerud7
T
natT
11/6
TempO konkurranse 2Modum OLBuskerud7
T
natT
11/6
Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud9
regM
17/6*
Sandefjord Skogs-raceSandefjord OKVestfold og Telemark-
regL
KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
regU
w 26Mon 22/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Tue 23/6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag-
locL
5/6*
Bedriftsløp 12 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
locM
Østmarka Open 7Østmarka OKAkershus og Oslo1
locM
22/6
Ungdomscup og klubbkamp SveineskogenEgersund OKRogaland-
locM
Wed 24/6
Thu 25/6Rendalen for alleIL KollAkershus og Oslo-
loc
F
M
Fri 26/6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud31
intS
15/6
Sat 27/6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16), dag 1Kongsberg OLBuskerud12
intM
15/6
Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud0
natRL
15/6
Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud19
natM
15/6
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark0
regS
22/6
TotenåsløpetOL Toten-TrollInnlandet55
regM
24/6
Sun 28/6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16), dag 2Kongsberg OLBuskerud12
intL
15/6
Kretsmesterskap Vestfold - Telemark i LangangenIL HaukenVestfold og Telemark1
regM
21/6*
Tour de Oslofjord 2020 - løp 1Halden SKØstfold72
regM
22/6
Tyrkia, JWOC - 28.jun-5.julIOF-
intL
Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud19
natL
15/6

Advertisements

IOF Eventor