Norsk Orientering

Terminliste

126 arrangement treff mellom 17.09.2020 og 19.10.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 38tor. 17.9STOK ungdomsløp 5OL TrollelgSør-Trøndelag133
kretsMResultat
Klubbmesterskap Distanse og Råtassløp #3Indre Østfold OKØstfold28
nærMVis ruter i Livelox
Torsdagsløp nr.15, SnauskallenLillehammer OKInnlandet30
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Ringerikskarusellen 8Fossekallen ILBuskerud37
nærMResultat
Asker ABC nr. 5 / KlubbmesterskapAsker SkiklubbAkershus og Oslo89
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Grenlandskarusellen 14Porsgrunn OLVestfold og Telemark67
nærLVis ruter i LiveloxResultat
fre. 18.9Norgescup + Sprintliga (for junior, senior og 16-åringer)IL Gular
Norges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland300
nasjS
lør. 19.9HemsedalsløpHemsedal ILBuskerud69
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet0
Pre
intP
Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet0
Pre
intT
publikumsløp NC og O-Idol FanaFana ILHordaland0
nærM
Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland253
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), dag 1Fana ILHordaland54
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Morgenfrisk i Follo #8Nordre Follo Orientering
Ås IL
Akershus og Oslo69
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold117
nærLVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoFormAkershus og Oslo27
nærLVis ruter i Livelox
Finn Skedsmos minneløp 2020Hadeland OLInnlandet106
nærUVis ruter i LiveloxResultat
Klubbmesterskap / O-jakt Sørreisa OLTroms5
nær
F
MVis ruter i Livelox
KM NattStorsteinnes ILTroms12
kretsLN
søn. 20.9Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), dag 2Fana ILHordaland52
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet0
Pre
intP
publikumsløp NM FanaFana ILHordaland0
nærL
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland34
kretsUStarttider
NM junior stafettFana ILHordaland35
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark127
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold116
nærLVis ruter i LiveloxStarttider
Kondisjonstrøkken 2020Grue ILInnlandet30
nærLVis ruter i Livelox
Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets74
kretsMVis ruter i LiveloxStarttider
Klubbmesterskap Fossekallen ILFossekallen ILBuskerud20
nærM
Rankingløp Sprint - Stavanger ØstStavanger OrienteringsklubbRogaland68
kretsSVis ruter i LiveloxStarttider
u 39man. 21.9Klubbranking 4 VannbassengeneEgersund OKRogaland29
nærM
21.9*
Pre-o karusell konkurranse 2 (inkludert klubbmesterskap)Nydalens SKAkershus og Oslo72
Pre
nærP
17.9
KlubbmesterskapNittedal OLAkershus og Oslo12
nærL
20.9*
Tour Of Lillomarka høst 2020 - FinaleLillomarka OLAkershus og Oslo34
nær
F
M
21.9*
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
tir. 22.9Bedriftsløp 22 NilsbyenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
Pokalkamp 3 Bergen - SkagemarkenGneist, ILHordaland57
nærL
21.9*
Hjalmarkarusellen løp 1Skien OKVestfold og Telemark7
nærM
21.9
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold og Telemark73
nærS
22.9*
Vis ruter i Livelox
Nordmarka 1-2-3 - løp 7IL KollAkershus og Oslo8
nærM
22.9*
KOK Pizza Cup Finale og KM sprintKristiansand OKAgder O-krets86
nærS
20.9*
Sprint 2 - Løpsmarka (flyttet)Bodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærS
21.9*
SturlanattaSturla, IFBuskerud26
nærMN
22.9*
ons. 23.9Nattløp og råtassnattaLøten o-lagInnlandet9
nærMN
21.9
Aust-Agder-karusellen løp 15 - StafettHisøy OKAgder O-krets6
nærSS
22.9*
Aust-Agder-karusellen løp 15 - IndividueltHisøy OKAgder O-krets24
nærS
22.9*
Førde IL Nærløp Slåtten SkuleFørde ILSogn og Fjordane6
nærS
23.9*
Østfoldsprinten 1 høstFredrikstad SKØstfold49
kretsS
20.9*
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo200
nærMN
20.9*
Starttider
tor. 24.9Pollicup 1OK SkeidiVestfold og Telemark17
nærS
22.9
Råtassløp #4Indre Østfold OKØstfold4
nærM
23.9*
Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud3
nærM
23.9*
fre. 25.9NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland288
mestS
21.9
NattløpHarstad OLTroms2
nær
F
LN
21.9
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet64
kretsM
23.9*
Over SkauenEiker OLBuskerud30
kretsU
21.9
NM knockout sprint Haugesund IL OrienteringRogaland273
mestS
21.9*
Harstad langHarstad OLTroms3
nær
F
L
24.9*
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo14
nærL
22.9
BlodsmakenAlta OLFinnmark10
nærU
23.9*
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark46
kretsL
22.9
søn. 27.9Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark54
kretsL
25.9
O-karusell 6, åpent kretsløp ultralangVerdal OKNord-Trøndelag11
kretsU
23.9*
RingrevenRingsaker OKInnlandet8
kretsSM
23.9
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet11
kretsM
25.9
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland52
mestSS
21.9
Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo0
nærM
26.9*
Vesterålsmesterskapet - fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms3
nærL
27.9*
Fjellgeita, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal44
nasjL
23.9*
u 40man. 28.9Klubbmesterskap GrudaskogenGanddal ILRogaland14
nærM
27.9
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærM
tir. 29.9Bedriftsløp 24 HeimdalSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
sprintcup 3 BergenIL GularHordaland0
nærS
28.9*
Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark3
nærM
28.9
Vestfold Høstcup 7Larvik OKVestfold og Telemark34
nærS
29.9*
Klubbmesterskap i NM-løypeneHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
29.9*
ons. 30.9O-karusellen Vågan 5. Løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
29.9
Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag15
nærMN
27.9
Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo130
nærMN
27.9*
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
SO-Cup løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland5
nærM
1.10*
Pollicup 2OK SkeidiVestfold og Telemark5
nærL
29.9
Treningsløp/ sesongavslutning VikesåEgersund OKRogaland11
nærM
1.10*
fre. 2.10KM NattInnlandet
OL Toten-Troll
Innlandet17
kretsMN
29.9
Hu & Hei, snuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10Hu & Hei, gampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
Lillomarka PreOLillomarka OLAkershus og Oslo11
Pre
nasjP
28.9
OSI/GeoForm Rankingløp 13 - SognsvannIL GeoFormAkershus og Oslo3
nærM
3.10*
KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane7
kretsMN
1.10
søn. 4.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo10
Pre
nasjL
28.9
Morgenfrisk i Follo #10Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane10
kretsL
3.10
u 41man. 5.10Skumringskampen løp nr. 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo9
nærMN
5.10*
tir. 6.10Nattugla 1Ringerike OLBuskerud-
nærMN
5.10*
Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo1
nær
F
MN
5.10
ons. 7.10Pre-o karusell konkurranse 3Fet OLAkershus og Oslo-
Pre
nærP
Nattløp IngebergVang OLInnlandet0
nærLN
5.10
Raumarkarusellen løp 8 - NattløpEidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo-
nærMN
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo193
nærMN
4.10*
tor. 8.10Pollicup 3OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærS
fre. 9.10KM nattKristiansand OKAgder O-krets-
kretsMN
KM nattOK SkøynarNord-Trøndelag5
kretsMN
4.10
lør. 10.10Pre-o-helg på HedmarkenLøten o-lagInnlandet11
Pre
nasjP
5.10
Gromløpet - Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo-
nær
F
U
Pre-o-helg på Hedmarken - nattRingsaker OKInnlandet4
Pre
nærPN
5.10
søn. 11.10KM sprint ØstfoldOK MossØstfold-
kretsS
Marum-milaSandefjord OKVestfold og Telemark0
nærL
Pre-o-helg på HedmarkenRingsaker OKInnlandet11
Pre
nasjL
5.10
u 42man. 12.10Skumringskampen, Løp 4Røyken OLBuskerud7
nærMN
11.10
tir. 13.10KM natt AOOKOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
nasjLN
Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark0
nærM
12.10
Nattugla 2Ringerike OLBuskerud-
nærMN
12.10
ons. 14.10nattcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
O-karusellen Vågan 6. Løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
Raumarkarusellen løp 9 - NattløpRaumar Orientering
Ullensaker OL
Akershus og Oslo-
nærMN
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærLN
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo0
nærMN
tor. 15.10
fre. 16.10KM Natt HålandsskogenÅlgård OrienteringRogaland7
kretsMN
11.10
Harry Lagerts Nattcup 2020 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo127
nærUN
12.10
KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold0
intU
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold0
intU
KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud-
kretsS
Tour de orientering, prologGanddal ILRogaland9
kretsS
12.10
Tour de orientering, mellomGanddal ILRogaland9
kretsM
12.10
søn. 18.10Tour de orientering, jaktstartGanddal ILRogaland9
kretsL
12.10
Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
nær
F
L
Østfoldsprinten løp 2Halden SKØstfold-
nærS
u 43man. 19.10Skumringskampen finaleAsker SkiklubbAkershus og Oslo5
nærMN
18.10

Annonser

IOF Eventor