Norwegian Orienteering Federation

Event calendar

143 events were found between 15/05/2021 and 17/06/2021 with the following selection: Norges Orienteringsforbund, IOF, International event, Championship event, National event, Regional event, Local event.

Date Event Organiser Regions
Cmp
D
Cl
F
F
ED
T
ED
w 19Sat 15/5Regionalt fokusløp Østfold løp 2Halden SKØstfold61
vbMShow routes in LiveloxResults
Vestfold Vårcup 5, ukas løypeSande SportsklubbVestfold og Telemark-
locMShow routes in Livelox
Morgenfrisk i Follo #2 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
vbMCShow routes in Livelox
Ukas løype Eiker 13-15. maiEiker OLBuskerud0
vbLShow routes in Livelox
Regionalt fokusløp Østfold løp 3 Fredrikstad SKØstfold-
vbLShow routes in Livelox
Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark0
regMMoved
KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 2/2021Varegg FleridrettHordaland0
regM
Sun 16/5Regionalt fokusløp Østfold løp 2Halden SKØstfold61
vbMShow routes in LiveloxResults
Vestfold Vårcup 5, ukas løypeSande SportsklubbVestfold og Telemark-
locMShow routes in Livelox
Morgenfrisk i Follo #2 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
vbMCShow routes in Livelox
Regionalt fokusløp Østfold løp 3 Fredrikstad SKØstfold-
vbLShow routes in Livelox
Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark0
regSMoved
UTSATT (pga forskrift) - KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
natL
w 20Mon 17/5Morgenfrisk i Follo #2 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
vbMCShow routes in Livelox
Regionalt fokusløp Østfold løp 3 Fredrikstad SKØstfold-
vbLShow routes in Livelox
Tue 18/5Morgenfrisk i Follo #2 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
vbMCShow routes in Livelox
Regionalt fokusløp Østfold løp 3 Fredrikstad SKØstfold-
vbLShow routes in Livelox
NØK-Karusell Løp 2Vingelen ILSør-Trøndelag1
locM
Rekrutt og råtassløpFossum IFAkershus og Oslo0
locM
sprintcup 3 BergenTIF VikingHordaland99
locSShow routes in Livelox
Ungdomscup No. 2 - NeseskogenGanddal ILRogaland74
locM
17/5*
Show routes in LiveloxStart times
KSO VÅR 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets85
locS
17/5*
Saltenkarusell 3Tverlandet ILNordland49
locL
18/5*
Østmarka Open 2Østmarka OKAkershus og Oslo-
locL
18/5*
Wed 19/5Morgenfrisk i Follo #2 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
vbMCShow routes in Livelox
Regionalt fokusløp Østfold løp 3 Fredrikstad SKØstfold-
vbLShow routes in Livelox
AOK - KM SprintIL ImåsAgder O-krets49
regS
18/5
BKOK-KARUSELLEN #4Brandval/Kongsvinger OKInnlandet0
locL
18/5*
Førde IL Nærløp Førde VassverkFørde ILSogn og Fjordane11
locM
19/5*
SorperoaTormod SkilagInnlandet1
locM
17/5
Vestmjøsacup 1, VindGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet63
locM
17/5
Show routes in Livelox
Thu 20/5Morgenfrisk i Follo #2 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
vbMCShow routes in Livelox
Regionalt fokusløp Østfold løp 3 Fredrikstad SKØstfold-
vbLShow routes in Livelox
SO-Cup Løp 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland14
vbL
20/5*
O-karusell 3Eidskog OLInnlandet-
locM
Ringerikskarusell 3Ringerike OLBuskerud0
locM
Torsdagsløp nr.6 MaihaugenLillehammer OKInnlandet0
locL
20/5*
Toten Koronasprintcup 2OL Toten-TrollInnlandet24
locS
19/5
Ungdomsløp 1Wing OKSør-Trøndelag104
locS
18/5
Grenlandskarusellen 6 - Ukens løypePorsgrunn OLVestfold og Telemark0
locL
19/5*
Show routes in Livelox
Fri 21/5Regionalt fokusløp Østfold løp 3 Fredrikstad SKØstfold-
vbLShow routes in Livelox
Regionalt fokusløp Østfold løp 4OK MossØstfold0
vbM
21/5*
Sat 22/5Regionalt fokusløp Østfold løp 3 Fredrikstad SKØstfold-
vbLShow routes in Livelox
Regionalt fokusløp Østfold løp 4OK MossØstfold0
vbM
21/5*
Pinseløpet (Avlyst!) dag 1 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
natM
Elgdilten - ungdomsløpHamar OK
Løten o-lag
Innlandet61
regM
20/5*
Sun 23/5Regionalt fokusløp Østfold løp 3 Fredrikstad SKØstfold-
vbLShow routes in Livelox
Regionalt fokusløp Østfold løp 4OK MossØstfold0
vbM
21/5*
Pinseløpet (Avlyst!) dag 2 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
natL
Løvspretten - ungdomsløpHamar OK
Løten o-lag
Innlandet53
regL
20/5*
w 21Mon 24/5Regionalt fokusløp Østfold løp 4OK MossØstfold0
vbM
21/5*
Pinseløpet (Avlyst!) dag 3 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
natM
Tue 25/5Regionalt fokusløp Østfold løp 4OK MossØstfold0
vbM
21/5*
5. rankingløpStord OrienteringHordaland0
locL
24/5*
Ungdomscup No. 3 - BakkebøEgersund OKRogaland18
locS
24/5
Østmarka Open 3Østmarka OKAkershus og Oslo-
locM
24/5
Wed 26/5Regionalt fokusløp Østfold løp 4OK MossØstfold0
vbM
21/5*
BKOK-KARUSELLEN #5Brandval/Kongsvinger OKInnlandet0
locM
25/5
Agderkarusellen løp 7 (øst)Gjerstad ILAgder O-krets-
loc
F
M
Agderkarusellen løp 7 (vest)Marnardal ILAgder O-krets-
loc
F
M
Nammocup 2Lillehammer OKInnlandet50
locS
24/5*
Østfoldsprinten løp 4OK MossØstfold0
locS
VinstraTormod SkilagInnlandet0
locM
24/5
Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold-
locS
Thu 27/5Regionalt fokusløp Østfold løp 4OK MossØstfold0
vbM
21/5*
TA-sprint finale 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag20
regS
25/5
Ungdomsløp 2 STOKOL TrollelgSør-Trøndelag-
locL
Grenlandskarusellen 7Skien OKVestfold og Telemark-
locM
O-karusellen Vågan 2. løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland1
locM
26/5
Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud-
locM
Toten Koronasprintcup 3OL Toten-TrollInnlandet1
locS
26/5
Fri 28/5Regionalt fokusløp Østfold løp 4OK MossØstfold0
vbM
21/5*
Trondheim Open, sprintNidarøst OKSør-Trøndelag-
locS
Sat 29/5Regionalt fokusløp Østfold løp 4OK MossØstfold0
vbM
21/5*
Alta 2-dagers. Dag 1Alta OLFinnmark3
natM
24/5*
Ivar-o-løpetTyrving ILAkershus og Oslo-
regM
KM Mellom (HOK-ranking 2/2021)Varegg FleridrettHordaland-
regM
KOK 2-dagers LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets5
regL
25/5
Kretsløp Åseheia Egersund OKRogaland-
regL
RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane0
regM
26/5*
Totenåsløpet 2021OL Toten-TrollInnlandet14
natM
26/5
Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
natL
24/5
Moved
Vårløpet (prøve-NM)Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
regM
Trondheim Open, dag 1Wing OKSør-Trøndelag-
regL
VM testløp i Tsjekkia, dag 1Norges Orienteringsforbund21
intL
16/5
Foll-o-karusellen NFONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
locM
Sun 30/5Regionalt fokusløp Østfold løp 4OK MossØstfold0
vbM
21/5*
Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag-
regL
VM testløp i Tsjekkia, dag 2Norges Orienteringsforbund21
intL
16/5
Alta 2-dagers. Dag 2Alta OLFinnmark3
natL
24/5*
KM Lang (HOK-ranking 3/2021)Fana ILHordaland-
regL
KM mellomdistanseMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
natM
KOK 2-dagers MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets6
regL
25/5
Kretsløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland-
regM
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
regRM
MyrsprintenVang OLInnlandet9
regS
26/5
Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
natRL
26/5*
Moved
VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
regM
w 22Mon 31/5
Tue 1/6pokalkamp 3 BergenGneist, ILHordaland-
locL
Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold-
locL
AB-Karusell løp 1 Tyrving ILAkershus og Oslo-
locL
Klubbmesterskap KOKKristiansand OKAgder O-krets3
locM
31/5
6. rankingløpStord OrienteringHordaland0
locL
31/5
Ungdomscup No. 4 - HålandskogenÅlgård OrienteringRogaland15
locM
31/5*
Saltenkarusell 4 - RøvikaBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
locL
31/5*
Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo-
locL
30/5
Nord Østerdals Karusellen løp 3Folldal IFSør-Trøndelag0
locM
30/5
Wed 2/6BKOK-KARUSELLEN #6Brandval/Kongsvinger OKInnlandet-
locMN
KM sprintModum OLBuskerud6
regS
26/5
Agderkarusellen løp 8 (øst)Hisøy OKAgder O-krets1
locL
1/6*
Agderkarusellen løp 8 (øst) Hisøy OKAgder O-krets0
loc
F
L
Agderkarusellen løp 8 (vest)Kristiansand OKAgder O-krets0
loc
F
M
1/6*
Frya - Øvre ArsenalTormod SkilagInnlandet1
locM
31/5
Vestmjøsacup 2 / Klubbmesterskap, FastlandGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet7
locS
31/5
Thu 3/6STOK Ungdomsløp 3Nidarøst OKSør-Trøndelag-
locM
1/6*
Ringerikskarusell 5Fossekallen ILBuskerud-
locM
2/6*
Fri 4/6
Sat 5/615 StafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
regRM
FinndultenLunderseter ILInnlandet-
regM
KM sprintSogndal ILSogn og Fjordane-
regS
Telemark 2-dagersNotodden OLVestfold og Telemark-
regL
Sun 6/6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
regRM
GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
regL
KM sprintVindafjord OrienteringslagRogaland-
regS
KM sprintstafettVindafjord OrienteringslagRogaland-
regRS
Knut Valstads MinneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
regL
Mellomdistanse-SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
regM
Telemark 2 dagers og Jubileumsløp 60 årBø OLVestfold og Telemark-
regL
Tradisjonsbærern og KM-LangByåsen ILSør-Trøndelag-
regL
w 23Mon 7/6
Tue 8/6pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
locL
7. rankingløpHalsnøy OL
Stord Orientering
Hordaland0
locL
7/6*
Ungdomscup No. 5 - HaugtussaStavanger OrienteringsklubbRogaland-
locS
31/5*
Saltenkarusell 5 -HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
locL
7/6*
Østmarka Open 5Østmarka OKAkershus og Oslo-
locM
7/6
Wed 9/6HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
locM
Nammocup 3Ringsaker OKInnlandet-
locS
7/6*
Agderkarusellen løp 9 (øst)IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
loc
F
L
Agderkarusellen løp 9 (vest)Agder O-kretsAgder O-krets-
loc
F
M
KverndokkaTormod SkilagInnlandet0
locM
7/6
Thu 10/6O-karusellen Vågan 3. løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland0
locL
9/6
Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud-
locM
Ungdomsløp 4 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
locM
Grenlandskarusellen 9Porsgrunn OLVestfold og Telemark0
locL
9/6
Fri 11/6Sprintløp i Hjelmeland sentrum,Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
locS
Sat 12/6AOK - KM Mellomdistanse 2021 FokusløpKristiansand OKAgder O-krets1
regM
31/5
Hamla Grand Prix (HOK-ranking 4/2021)Samnanger ILHordaland-
regL
Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark8
regM
9/6
KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet-
regM
KM mellom Rogaland - HovdanesetGanddal ILRogaland-
regM
Modum PreOModum OLBuskerud-
T
natP
6/6
Modum TempOModum OLBuskerud-
T
natT
6/6
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
regM
BUOK 75 års Jubileumsstafett Kongsberg-Eiker-DrammenEiker OL
Kongsberg OL
Sturla, IF
Buskerud1
regRL
7/6
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo22
regL
8/6
Bymarka 2-dagers , dag 1FreidigSør-Trøndelag-
locM
Sun 13/6Bymarka 2-dagers , dag 2FreidigSør-Trøndelag-
locM
Klubb KM ØstfoldFredrikstad SKØstfold-
regRM
KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
regS
KM-Ultralangdistanse Fundingsland.Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
regL
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
regRL
Lierbygda PreOLierbygda OLBuskerud-
FT
natL
Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
regM
Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark8
regS
9/6
w 24Mon 14/6
Tue 15/6Saltenkarusell 6 - Mørkvedmarka skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
locL
14/6*
Ungdomscup Finale - HorveSandnes IL (Rogaland)Rogaland8
locM
14/6*
KSO VÅR 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
locS
14/6*
Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo-
locM
14/6
Wed 16/6BKOK-KARUSELLEN #8Brandval/Kongsvinger OKInnlandet0
locM
15/6*
Agderkarusellen løp 10 (øst)Øyestad IF allianseAgder O-krets-
loc
F
M
HardvollsmorkaTormod SkilagInnlandet2
locM
14/6
Vestmjøsacup 3, LaupenGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
locM
Thu 17/6

Advertisements

IOF Eventor