Norsk Orientering

Terminliste

87 arrangement treff mellom 27.09.2020 og 29.10.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 39søn. 27.9RingrevenRingsaker OKInnlandet40
kretsSMResultat
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet34
kretsMResultat
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland54
mestSSVis ruter i LiveloxResultat
Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo78
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo47
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark196
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Vesterålsmesterskapet - fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms4
nærL
Fjellgeita, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal117
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
u 40man. 28.9Klubbmesterskap GrudaskogenGanddal ILRogaland86
nærMResultat
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland0
nærM
tir. 29.9Bedriftsløp 24 HeimdalSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
sprintcup 3 BergenIL GularHordaland0
nærS
Vestfold Høstcup 7Larvik OKVestfold og Telemark161
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark36
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Klubbmesterskap i NM-løypene. Oppmøte på RådhusplassenHaugesund IL OrienteringRogaland27
nær
F
M
Nattløp HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland19
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 30.9Nattorientering MelsvatnetEmblem ILMøre og Romsdal-
nær
F
MN
O-karusellen Vågan 5. Løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland0
nærMN
29.9
Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag118
nærMN
29.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo193
nærMN
27.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
SO-Cup løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland26
nærM
1.10*
Pollicup 2OK SkeidiVestfold og Telemark39
nærL
29.9
Treningsløp/ sesongavslutning VikesåEgersund OKRogaland33
nærM
1.10*
fre. 2.10KM NattInnlandet
OL Toten-Troll
Innlandet68
kretsMN
1.10
Hu & Hei, snuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10Hu & Hei, gampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
Lillomarka PreOLillomarka OLAkershus og Oslo36
Pre
nasjP
2.10*
O-karusell 6, åpent kretsløp ultralangVerdal OKNord-Trøndelag32
kretsU
30.9*
Vis ruter i Livelox
OSI/GeoForm Rankingløp 13 - SognsvannIL GeoFormAkershus og Oslo24
nærM
3.10*
KrampetrekkingaIL BUL-TromsøTroms0
nærL
2.10*
KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane10
kretsMN
1.10
søn. 4.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo34
Pre
nasjL
1.10*
Morgenfrisk i Follo #10Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo21
nærM
3.10*
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane10
kretsL
1.10*
GullskoløpetIL BUL-TromsøTroms0
nærS
3.10*
u 41man. 5.10Skumringskampen løp nr. 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo27
nærMN
5.10*
tir. 6.10Nattugla 1Ringerike OLBuskerud-
nærMN
5.10*
Nattløp VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærMN
5.10*
Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo6
nær
F
MN
5.10
ons. 7.10Pre-o karusell konkurranse 3Fet OLAkershus og Oslo9
Pre
nærP
5.10*
Nattløp IngebergVang OLInnlandet4
nærLN
5.10
NATTJAKTA #2 - KONGSVINGERBrandval/Kongsvinger OKInnlandet2
nærMN
4.10
Raumarkarusellen løp 8 - NattløpEidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo-
nærMN
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag2
nærMN
4.10*
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo230
nærMN
4.10*
tor. 8.10Pollicup 3OK SkeidiVestfold og Telemark6
nærS
6.10
fre. 9.10KM nattKristiansand OKAgder O-krets-
kretsMN
KM nattOK SkøynarNord-Trøndelag8
kretsMN
4.10
lør. 10.10Pre-o-helg på HedmarkenLøten o-lagInnlandet26
Pre
nasjP
5.10
Gromløpet - Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo50
nær
F
U
8.10
Pre-o-helg på Hedmarken - nattRingsaker OKInnlandet16
Pre
nærPN
5.10
søn. 11.10KM sprint ØstfoldOK MossØstfold-
kretsS
Marum-milaSandefjord OKVestfold og Telemark0
nærL
Pre-o-helg på HedmarkenRingsaker OKInnlandet26
Pre
nasjL
5.10
u 42man. 12.10Skumringskampen, Løp 4Røyken OLBuskerud15
nærMN
11.10
tir. 13.10KM natt AOOKOppsal OrienteringAkershus og Oslo116
nasjLN
10.10
Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark1
nærM
12.10
Nattugla 2Ringerike OLBuskerud-
nærMN
12.10
Nattløp SkihyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærMN
12.10*
ons. 14.10nattcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
12.10
O-karusellen Vågan 6. Løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
NATTJAKTA #3 - EIDSKOGEidskog OLInnlandet-
nærLN
Raumarkarusellen løp 9 - NattløpRaumar Orientering
Ullensaker OL
Akershus og Oslo-
nærMN
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag9
nærMN
11.10
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo0
nærMN
tor. 15.10Pollicup finaleOK SkeidiVestfold og Telemark3
nærS
13.10
Toten nattcup 1OL Toten-TrollInnlandet1
nærMN
15.10*
fre. 16.10KM Natt HålandsskogenÅlgård OrienteringRogaland28
kretsMN
11.10
Harry Lagerts Nattcup 2020 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo195
nærUN
12.10
KM nattIndre Østfold OKØstfold9
kretsLN
14.10
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold0
intU
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold0
intU
KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud12
kretsS
12.10
Tour de orientering, prologGanddal ILRogaland55
kretsS
12.10
Tour de orientering, mellomGanddal ILRogaland55
kretsM
12.10
søn. 18.10Tour de orientering, jaktstartGanddal ILRogaland57
kretsL
12.10
Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
nær
F
L
Østfoldsprinten løp 2Halden SKØstfold-
nærS
14.10
u 43man. 19.10Skumringskampen finaleAsker SkiklubbAkershus og Oslo10
nærMN
18.10
tir. 20.10Hjalmarkarusellen løp 4Skien OKVestfold og Telemark0
nærM
19.10
Nattugla 3Ringerike OLBuskerud-
nærMN
19.10
Stolpeløp Bodø sentrumBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærLN
19.10*
ons. 21.10
tor. 22.10Toten nattcup 2OL Toten-TrollInnlandet1
nærMN
22.10*
fre. 23.10EYOC Ungarn - 23.-25.oktIOF-
intL
lør. 24.10HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland18
nærU
18.10
GeoForm/OSI Rankingløp nr 16IL GeoFormAkershus og Oslo0
nærM
23.10
søn. 25.102-milaAsker SkiklubbAkershus og Oslo10
nærU
21.10*
u 44man. 26.10
tir. 27.10Nattløp BreivaBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærMN
26.10*
ons. 28.10
tor. 29.10Toten nattcup 3OL Toten-TrollInnlandet1
nærMN
29.10*

Annonser

IOF Eventor