Norsk Orientering

Terminliste

65 arrangement treff mellom 12.10.2019 og 14.11.2019 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 41lør. 12.10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo188
nærUVis ruter i LiveloxResultat
RondslitetRond OLOppland85
nærLVis ruter i LiveloxResultat
KOK - Klubbmesterskap sprintKristiansand OKVest-Agder52
nærSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag66
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Høstkøpp 1: SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland31
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
Marum-milaSandefjord OKVestfold154
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold116
nærLVis ruter i LiveloxResultat
u 42man. 14.10Skumringskampen løp nr. 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo67
nærMNResultat
Nattkarusell Løp 4Eidsvoll OLAkershus og Oslo13
nærMNResultat
tir. 15.10Hjalmarkarusellen 3Skien OKTelemark23
nærS
15.10*
Nattløp 3 - Mørkvedbukta (NB flyttet)Bodø og Omegn IF OrienteringNordland12
nærMN
14.10*
ons. 16.10Nattjakta #3Eidskog OLHedmark41
nærLN
15.10*
Raumarkarusellen løp 19 - nattRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 4Nydalens SKAkershus og Oslo123
nærMN
14.10
Vis ruter i Livelox
NOLs nattcup, løp 1Notodden OLTelemark-
nærMN
Nattcup 1 BergenFana ILHordaland62
nærLN
14.10
tor. 17.10Pollicup finaleOK SkeidiTelemark21
nærS
15.10
Toten nattcup 2OL Toten-Troll
Oppland
Oppland-
nærMN
17.10*
Vis ruter i Livelox
Nattløp KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland0
nærMN
16.10*
Nattugla 2Ringerike OLBuskerud1
nærMN
17.10*
Borte i natta 2Lillehammer OKOppland0
nærMN
NM nattorienteringØstmarka OKAkershus og Oslo189
mestLN
13.10
Vis ruter i Livelox
Nattkarusell Løp 5Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 18.10
lør. 19.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold1196
intU
15.10
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold128
intU
15.10
Starttider
KondisjonstrøkkenGrue ILHedmark4
nærL
16.10
søn. 20.10Høstkøpp 2: Friluftslivets hus i DjupadalenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
19.10
OSI/GeoForm Rankingløp 18IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
u 43man. 21.10Skumringskampen, FinaleRøyken OLBuskerud11
nærMN
20.10*
tir. 22.10Hjalmarkarusellen 4Skien OKTelemark1
nærS
20.10
Nattløp 4 - SentrumBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærSN
ons. 23.10KM-nattAust-Agder
IF Trauma
Vest-Agder
Aust-Agder
Vest-Agder
19
kretsMN
21.10
NOLs nattcup, løp 2Notodden OLTelemark-
nærMN
tor. 24.10Nattugla 3Ringerike OLBuskerud0
nærLN
24.10*
Borte i natta 2Lillehammer OKOppland-
nærMN
fre. 25.1025.-29.okt Worldcup 4 - KinaNorges Orienteringsforbund-
intL
Harry Lagerts Nattcup 2019 FinaleNydalens SKAkershus og Oslo17
nærLN
24.10
lør. 26.10GrankvistløpetØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
L
HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland62
nærU
18.10
SkiensmilaSkien OKTelemark14
nærL
23.10
HuldertrampenLøten o-lagHedmark24
nærU
23.10
søn. 27.10Høstkøpp 3: Brakahaug skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
26.10
Høstløpet med finale MOT TV 2019Botne SKVestfold19
kretsM
21.10
Langtur'n 2019Eidskog OLHedmark0
nærL
27.10*
2-mila / Asker ABC nr. 7Asker SkiklubbAkershus og Oslo3
nærU
23.10
OSI/GeoForm Rankingløp 19IL GeoForm
IL Koll
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
u 44man. 28.10
tir. 29.10TrollnattaOL Toten-TrollOppland-
nærMN
29.10*
Nattløp 5 - LifotenBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærMN
28.10*
ons. 30.10NOLs nattcup, løp 3Notodden OLTelemark-
nærMN
NATTJAKTA #5 - 2019Odal OL - OrienteringHedmark6
nærM
29.10
tor. 31.10Torsdagsløp OktoberStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
Borte i natta 3Lillehammer OKOppland-
nærMN
fre. 1.11
lør. 2.11NOLs åpne klubbmesterskap i ultralangNotodden OLTelemark1
nærU
31.10*
OSI/GeoForm Rankingløp 20IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærM
Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo6
nærMN
29.10*
søn. 3.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud31
nasjL
29.10
Høstkøpp 4: Solandsbakkane bhgHaugesund IL OrienteringRogaland-
nær
F
L
2.11
u 45man. 4.11
tir. 5.11
ons. 6.11NOLs nattcup, løp 4Notodden OLTelemark-
nærMN
tor. 7.11Nattsprintkøppen 1 DeepOcean ArenaHaugesund IL OrienteringRogaland-
nær
F
SN
7.11*
Coca-Cola cup 1Kristiansand OKVest-Agder-
nærMN
fre. 8.11
lør. 9.11Rørholtmarka RundtOK SkeidiTelemark3
nærU
5.11
OSI/GeoForm Rankingløp 21IL GeoFormAkershus og Oslo-
nærM
Høstkarusellen 2019 - Løp 1Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLL
9.11*
søn. 10.11
u 46man. 11.11
tir. 12.11
ons. 13.11Nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
11.11
NOLs nattcup, løp 5Notodden OLTelemark-
nærMN
tor. 14.11

Annonser

IOF Eventor