Norsk Orientering

Terminliste

149 arrangement treff mellom 01.06.2020 og 03.07.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 23man. 1.6Koronacup 2020 - løp 4Kongsberg OLBuskerud-
nærLVis ruter i Livelox
Dølakarusell uke 23 - Frya Øvre Arsenal - UsynligO - kan løpes 1. - 7. juniTormod SkilagInnlandet-
nærM
LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
nasjL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
nasjM
Klubbmesterskap (Åpent for deltakere fra andre klubber)Hadeland OLInnlandet53
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 2.6Bedriftsløp 8 Østmarka - VårstafettSør-TrøndelagSør-Trøndelag0
nærSM
pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland0
nærL
Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo97
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Nærløp - GanddalGanddal ILRogaland239
nærSVis ruter i LiveloxResultat
6. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
Nordmarka 1-2-3 - løp 4IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Klubbløp Solandsbakkane barnehageHaugesund IL OrienteringRogaland18
nær
F
M
Numedalsserien - Skogen - Stråkan - ved Rollag stavkirkeRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Saltenkarusell 5 -Hatten (Ospeneset/Heggmoen)Bodø og Omegn IF OrienteringNordland54
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 3.6Østfoldsprinten løp 3Halden SKØstfold0
nærS
NØK-Karusell Løp 3Vingelen ILSør-Trøndelag50
nær
F
MResultat
Aust-Agder-karusellen løp 8IL ImåsAgder O-krets114
nær
F
MResultat
Sørkedalskarusellen 1Fossum IF
IL GeoForm
Lierbygda OL
Nydalens SK
Akershus og Oslo
Buskerud
205
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp SolheimsdalenFørde ILSogn og Fjordane25
nærMResultat
VestMjøsa-cup 2OL Toten-TrollInnlandet96
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tor. 4.6SOlo trening, krossbergStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærMVis ruter i Livelox
Ringerikskarusell XRingerike OLBuskerud0
nærL
Ungdomsløp FreidigSør-Trøndelag96
nærL
2.6*
Starttider
Grenlandskarusellen 8OK SkeidiVestfold og Telemark57
nærM
3.6
Asker ABC løp nr. 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo65
nærM
4.6*
Torsdagsløp nr. 8 Enden av VårsætervegenLillehammer OKInnlandet46
nærL
3.6
fre. 5.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
KM-sprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland60
kretsS
4.6*
lør. 6.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark0
nasjL
KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland0
kretsM
KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland0
kretsSL
Koronacup 2020 - løp 5, lørdagSturla, IFBuskerud-
kretsS
5.6*
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark0
nasjM
Mini-KVM for Junior/SeniorOppsal OrienteringAkershus og Oslo161
kretsL
4.6*
Ungdomsserien løp 1Halden SKØstfold134
nærM
4.6
Nammo-cup 1Innlandet
OL Vallset/Stange
Innlandet150
nærM
2.6*
Vis ruter i LiveloxStarttider
O-løp i Seljord - KoronaklarertBø OL
Høydalsmo IL
Vestfold og Telemark53
nærM
4.6
Vis ruter i Livelox
KM langBodø og Omegn IF OrienteringNordland66
kretsL
4.6*
søn. 7.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Covid-19-cup i Bergensregionen, uke 23Samnanger ILHordaland-
nærL
Klubb-KM stafettGimle IFØstfold0
kretsSM
Koronacup 2020 - løp 5, søndagSturla, IFBuskerud-
kretsS
4.6
Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland0
kretsM
Mellomdistanse, KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal-
nasj
F
L
Morgenfrisk i Follo #4 UsynligO 23. mai - 7.juniMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo63
nærM
7.6*
Vis ruter i LiveloxResultat
Mini-KVM for 13-16 år (Trimtex-cup)Oppsal OrienteringAkershus og Oslo160
kretsL
4.6*
Barduløpet -KoronaklarertBardu ILTroms30
nærM
4.6
KM mellomBodø og Omegn IF OrienteringNordland75
kretsM
4.6*
Mellembygdløpet - KoronaklarertMellembygd OLTroms24
nærM
4.6
u 24man. 8.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland0
nærM
tir. 9.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold0
nærL
Vestfold Vårcup 8Sandefjord OKVestfold og Telemark0
nærM
OBIK 11 / AB løp 2Fossum IFAkershus og Oslo-
nærLKVis ruter i Livelox
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo0
nærM
8.6
Ungdomscup/klubbkamp, HålandskogenÅlgård OrienteringRogaland65
nærM
8.6
7. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
8.6*
Østmarka Open 5Østmarka OKAkershus og Oslo34
nærM
8.6
Nordmarka 1-2-3 - løp 5IL KollAkershus og Oslo-
nærM
NK2 SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
8.6*
Numedalsserien - Veggli - Mogan fotballplassRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Nærløpskarusellen 2 - SteinsfjelletHaugesund IL OrienteringRogaland4
nær
F
M
8.6
Saltenakrusell 6 - HeggmoenBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærL
8.6
ons. 10.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag0
nærM
SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
Sørkedalskarusellen 2Fossum IF
IL GeoForm
Lierbygda OL
Nydalens SK
Akershus og Oslo
Buskerud
50
nær
F
L
10.6*
Aust-Agder-karusellen løp 9Hisøy OKAgder O-krets28
nær
F
L
9.6*
O-karusellen Vågan 3. Løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland3
nærM
9.6
VestMjøsa-cup 3OL Toten-TrollInnlandet25
nærM
10.6*
NØK-karusell nr. 3Røros ILSør-Trøndelag0
nærM
Nammo-cup 3Snertingdal IF OrienteringInnlandet0
nærM
tor. 11.6SOlo trening, sørmarkaStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærL
Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Grenlandskarusellen løp 9Skien OKVestfold og Telemark1
nærL
11.6*
Ungdomsløp 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag0
nærM
Torsdagsløp nr. 9 MesnasagaLillehammer OKInnlandet1
nærL
10.6
fre. 12.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Camp Stokke-sprintenStokke ILVestfold og Telemark0
nærS
lør. 13.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
KM mellomdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag40
kretsM
10.6
MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark0
kretsS
Odda 2-dagars 2020Odda OLHordaland-
kretsM
Sommerløp i PorsgrunnPorsgrunn OLVestfold og Telemark9
kretsM
10.6
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsM
KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo331
kretsS
10.6
GPX series #7Halden SKØstfold1
nærM
12.6*
Koronaungdomsløp 2020Trøsken ILØstfold8
nærM
11.6
Nammo-cup 2Snertingdal IF OrienteringInnlandet41
nærM
9.6
søn. 14.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Covid-19-cup i Bergensregionen, uke 24Fana ILHordaland-
nærL
MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark0
kretsM
Odda 2-dagars 2020Odda OLHordaland-
kretsL
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
MyrsprintenVang OLInnlandet49
nærM
10.6
u 25man. 15.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Klubbløp VagleskogenGanddal ILRogaland6
nærM
15.6*
St. HanskutenOL GaulaSør-Trøndelag37
nærL
14.6
tir. 16.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Bedriftsløp 10 FrøsetSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Vestfold Vårcup 9Hedrum OLVestfold og Telemark0
nærM
Ungdomscup/klubbkamp Stangeland, SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland46
nærS
15.6
3. sprintløp Stord OrienteringHordaland0
nærS
15.6*
Nordmarka 1-2-3 - løp 6IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo9
nærM
15.6
Numedalsserien - Rollag - Søre TraaenRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Saltenkarusell 7- HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærL
15.6
Nærløpskarusell Nord-Rogaland - NK5 - BjørgeneHaugesund IL Orientering
Torvastad IL
Rogaland-
nærM
15.6
ons. 17.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Østfoldsprinten FinaleSarpsborg OLØstfold0
nærS
SolkystløpetLarvik OKVestfold og Telemark2
nærM
15.6
Sørkedalskarusellen 3Fossum IF
IL GeoForm
Lierbygda OL
Nydalens SK
Akershus og Oslo
Buskerud
26
nærL
17.6*
Nammo-cup 3Elverum OK
Innlandet
Innlandet-
nærS
SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
16.6*
tor. 18.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Ringerikskarusell 1Ringerike OLBuskerud-
nærM
17.6*
TA-sprint 1Steinkjer OKNord-Trøndelag6
kretsS
16.6
fre. 19.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Sprintløp på HjelmelandStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærS
VeteranløpetIF TraumaAgder O-krets5
nærM
16.6
lør. 20.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
HarstadsprintenHarstad OLTroms-
nærS
KM Sprint RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarertRaumar OrienteringAkershus og Oslo71
kretsM
16.6
Geilo 2-dagers, dag 1Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
473
kretsM
17.6*
Ungdomsserien 2020 - løp 3OK MossØstfold-
nærM
Oppdal 2-dagers, dag 1FreidigSør-Trøndelag395
nærM
16.6
søn. 21.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Geilo 2-dagers, dag 2Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
473
kretsM
17.6*
Oppdal 2-dagers, dag 2FreidigSør-Trøndelag382
nærM
16.6
Covid-19-cup i Bergensregionen, uke 25Varegg FleridrettHordaland-
nærL
Harstad langHarstad OLTroms-
nærL
Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland0
kretsM
Romerike 2-dagers - Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarertFet OLAkershus og Oslo35
kretsL
18.6
TempO konkurranse 1Modum OLBuskerud10
Pre
nasjT
11.6
TempO konkurranse 2Modum OLBuskerud10
Pre
nasjT
11.6
Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud12
kretsM
17.6*
Sandefjord Skogs-raceSandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia Stavanger OrienteringsklubbRogaland10
kretsU
16.6
u 26man. 22.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
tir. 23.6Tradisjonsbæreren reloadedByåsen ILSør-Trøndelag3
nærL
5.6*
Bedriftsløp 12 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Ungdomscup og klubbkamp SveineskogenEgersund OKRogaland4
nærM
22.6
Østmarka Open 7Østmarka OKAkershus og Oslo6
nærM
22.6
Saltenkarusell 8 - Fridalen Bodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
22.6
ons. 24.6
tor. 25.6Rendalen for alleIL KollAkershus og Oslo1
nær
F
M
23.6
Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud-
nærL
24.6*
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud31
intS
15.6
lør. 27.6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16), dag 1Kongsberg OLBuskerud12
intM
15.6
Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud0
nasjSL
15.6
Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud19
nasjM
15.6
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark1
kretsS
23.6
TotenåsløpetOL Toten-TrollInnlandet64
kretsM
24.6
søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16), dag 2Kongsberg OLBuskerud12
intL
15.6
Covid-19-cup i Bergensregionen, uke 26Os OrienteringsklubbHordaland-
nærL
Kretsmesterskap Vestfold - Telemark i LangangenIL HaukenVestfold og Telemark5
kretsM
21.6*
MidtsommerløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
24.6*
Tour de Oslofjord 2020 - løp 1Halden SKØstfold129
kretsM
22.6
Tyrkia, JWOC - 28.jun-5.julIOF-
intL
Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud19
nasjL
15.6
u 27man. 29.6Tour de Oslofjord 2020 - løp 2Halden SKØstfold122
kretsL
22.6
tir. 30.6Bedriftsløp 13 HenriksåsenByåsen ILSør-Trøndelag-
nærM
Tour de Oslofjord 2020 - løp 3OK MossØstfold128
kretsM
22.6
Saltenkarusell 9 - ArliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærL
29.6
ons. 1.7
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
Tour de Oslofjord 2020 - løp 4Larvik OKVestfold og Telemark128
kretsS
22.6
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
Tour de Oslofjord 2020 - løp 5Larvik OKVestfold og Telemark129
kretsM
22.6

Annonser

IOF Eventor