Startliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

D 9-10

2 160 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55Annika Næss-UlsethHeming Orientering10.15
378Maren OftedalÅlgård Orientering10.16
60Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK10.17
875Hanna HaldinHalden SK10.18
1085Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.20
996Mina HolmenSnertingdal IF Orientering10.21
4Marlene KeilholzRøyken OL10.22
187Anna Strøm JuliussenSandefjord OK10.23
170Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering10.25
307Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering10.26
530Vigdis SigurdsdottirStokke IL10.27
330Frida RichterSandnes IL (Rogaland)10.28
1101Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK10.29
837Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)10.30
556Vilma DanevadFredrikstad SK10.31
1140Maja Flydal JenstadFossum IF10.32
689Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)10.33
298Julia Meland-TangenBækkelagets SK10.34
1006Tuva Dahl BorkamoNotodden OL10.35
477Nila HillerenEiker OL10.36
706Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK10.37
547Vilde PuntervoldEgersund OK10.38
596Helene HarstadKolbotn og Skimt OL10.39
380Eline KravdalGjø-Vard OL10.41
625Selma FeylingKolbotn og Skimt OL10.42

D 11-12

2 390 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2296Juliette Holtskog-FeremansSkien OK12.18
2270Live R. LøbergNydalens SK12.19
2267Abelone Josefine AxelsonEiker OL12.20
557Jenny DanevadFredrikstad SK12.21
763Henni Hattestad KristensenHeming Orientering12.22
1011Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)12.23
97Silje Andresen SkotteFossum IF12.24
1Ingeborg KolstadWing OK12.25
997Therese HolmenSnertingdal IF Orientering12.26
670Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø12.27
287Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett12.28
969Emma Aune JakobsenOK Moss12.29
499Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12.30
851Daniella GjoneSandefjord OK12.31
719Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)12.32
1100Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK12.33
331Mari RichterSandnes IL (Rogaland)12.34
49Ida Øverli StøenLillehammer OK12.35
651Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK12.36
221Synne Syversen GihleOppsal Orientering12.37
449Julie Mydland HellandEgersund OK12.38
1122Frida HopeModum OL12.39
619Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering12.40
945Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn12.41
202Ada C StokkelandÅlgård Orientering12.43
177Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL12.44
939Vilde Nordgård LeirenByåsen IL12.46
490Helene ScheeleNydalens SK12.47
238Astrid ReuschHeming Orientering12.48
579Minna Sofie WingstedtHalden SK12.49
723Kristine WoldeneFossum IF12.50
992Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering12.51
1194Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.52
522Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb12.53
45Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett12.54
828Ingvild RingheimLarvik OK12.55
966Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL12.56
831Anna GjestrudNotodden OL12.57
70Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK12.58
567Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL12.59
1162Triana K NerhusIL Strand-Ulv13.00
419Elise RenardKongsberg OL13.01
987Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn13.02
1127Ingrid Merete JebsenHeming Orientering13.03
227Marte EgerKongsberg OL13.04
361Josefine Oraug RyghNydalens SK13.05
3Mareike KeilholzRøyken OL13.06

D 13

3 350 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
915Sofia MelinOK Kolmården12.21
282Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø12.23
315Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK12.25
807Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.27
586Johanne StorhaugKonnerud IL12.29
462Maren Sofie FremstadLarvik OK12.31
281Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø12.33
43Iselin HøivoldKongsberg OL12.35
854Hanne Wærp HaugeNydalens SK12.37
593Annika van RaaijHedrum OL12.39
863Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL12.41
870Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering12.43
328Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK12.45
705Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK12.47
108Sigrid Schmitt GranHalden SK12.49
1097Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK12.51
1120Eira Skaarer WiklundNydalens SK12.53
280Mari KallesonOppsal Orientering12.55
703Åse Valero KjerkreitHalden SK12.57
592Vilde Aakre LeistadSkien OK12.59
835Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)13.01

D 14

3 620 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1116Maria Strømdal WikFreidig11.02
2277Lina Storler SnøfuglFreidig12.10
2258Pauline MyklebustIL Koll12.12
582Maja Mo HjelsethNydalens SK12.14
381Marie KravdalGjø-Vard OL12.16
896Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12.18
1231Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)12.20
964Agathe BrathagenLarvik OK12.22
1003Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL12.24
546Thea Beate PuntervoldEgersund OK12.26
104Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL12.28
37Mari AarsethNydalens SK12.30
910Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)12.32
181Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering12.34
1159Tiril Ebon EspedalNydalens SK12.36
564Sigrid HaugskottOL Trollelg12.38
814Una KittilsenFreidig12.40
20Synne SandvenNotodden OL12.42
489Marie ScheeleNydalens SK12.44
577Signe HoloFossum IF12.46
99Anna TaksdalGanddal IL12.48
829Iril RingheimLarvik OK12.50
667Maren HenriksenVang OL12.52
938Malin Nordgård LeirenByåsen IL12.54
928Gunde TumelionisFossum IF12.56
813Tora KittilsenFreidig12.58
662Guro SchjølbergTynset IF13.00
520Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb13.04
1128Karoline JebsenHeming Orientering13.06

D 17-

5 520 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
388Line RuudMo OK11.25
2272Mariell ArntzenNydalens SK12.01
408Trine Bolstad ScheieGanddal IL12.13
1235Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL12.15
420Linnea OlofssonKongsberg OL12.17
967Trine D. KihleRingerike OL12.19
737Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering12.21
876Marie Hammer IversenØstmarka OK12.23
539Sølvi FossøyEiker OL12.25
818Solveig SletnerRøyken OL12.27
1191Ingrid LøsetRingerike OL12.29
1014Line Drange RuudRøyken OL12.31
1184Sofie AarnesNydalens SK12.33
209Hanne Maria VisterOslostudentenes IK12.35
474Anita HillerenEiker OL12.39
369Hege Holth RekaaRøyken OL12.41
1219Marianne BakkenNydalens SK12.43

D 17-kort

4 100 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2308Kaja Torpe LienPorsgrunn OL10.00
1081Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL10.06
1061Una Glende JansonKristiansand OK10.07
984Tanja InstanesSturla, IF10.08
453Jane Mydland HellandEgersund OK10.09
1156Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK10.10
117Barbara StalderOLG Skandia10.11
439Camilla ÖhmanNTNUI10.12
1004Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL10.13
544Julie PuntervoldEgersund OK10.14
614Hildegunn LindstadOL Toten-Troll10.15
825Kristin SletnerIL GeoForm10.16
19Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)10.17
629Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL10.18
541Silje BøenKristiansand OK10.19
1051Sigrid EkelandOddersjaa SSK10.20
923Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb10.21
859Marte BalchenIL Koll10.22
974May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL10.23
285Hanne NøvikNydalens SK10.24

D 17-B

3 340 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2280Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)10.00
2286Emilie BertelsenPorsgrunn OL10.01
90Marianne SkusethEmblem IL10.10
839Runa KallesonOppsal Orientering10.11
1000Elin SlokvikNotodden OL10.12
869Ingunn GåsværTorridal IL10.13
934Tora VollsetHeming Orientering10.14
853Cecilie Wærp HaugeNydalens SK10.15
1186Ina BlågestadIndre Østfold OK10.16
277Kristine Sparre KnudsenStokke IL10.17
1142May-lill DammTIF Viking10.18
512Trine SelvikvågFrøyland IL10.19
772Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL10.20
631Judit BanfiÅs-NMBU Orientering10.21
591Gry AakreSkien OK10.22
647Mia EngehultNotodden OL10.23
855Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi10.24
1054Kristin Repstad StoremyrIL Hauken10.25
687Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)10.26
66Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering10.27
782Tove SildnesKonnerud IL10.28
652Anne Marie EkelandOddersjaa SSK10.29
451Eli Tufte HanssenEiker OL10.30
911Kirsten GjermstadKonnerud IL10.31
1200Ida KolstøEgersund OK10.32
360Sofie Oraug-RyghIL Koll10.33
558Ann Torill BakkenÅlgård Orientering10.34
435Lene FlessebergKongsberg OL10.35
810Reidun Bjørnø SjulstadKjose IL10.36
299Lindis Meland-TangenBækkelagets SK10.37
673Eirill DalanRøyken OL10.38
478Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK10.39
811Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)10.40
1210Mari Bjørnø SjulstadKjose IL10.41
171Hege Norstad MariboRaumar Orientering10.42
422Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)10.43
1172Hilde HetlandEgersund OK12.37

D 17-C

3 320 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2301Ingunn FjørtoftBø OL10.16
2305Anna Elen AakreEgersund OK10.17
303Guro MaudalÅlgård Orientering10.26
833Veslemøy VærvågenNotodden OL10.27
931Ella SkoglundGjø-Vard OL10.28
906Else StordalOL Tønsberg og omegn10.29
925Marit RöhrsStokke IL10.30
283Torunn LaugalandÅlgård Orientering10.31
63Marie Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)10.32
365Hilde SkrettingÅlgård Orientering10.33
147Rikke WernersenØyestad IF allianse10.34
1169Henriette NessetÅlgård Orientering10.35
958Anne-Marthe HansenFet OL10.36
225Turid WilliksenFossum IF10.37
1050Hjørdis ØvreåsBotne SK10.38
545Merethe PuntervoldEgersund OK10.39
483Grete HitreskogKristiansand OK10.40
605Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering10.41
145Marita AanonsenØyestad IF allianse10.42

D 35-

5 250 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Anne Marthe PeveriEiker OL12.10
874Vendula HaldinHalden SK12.12
116Christine StalderOLG Skandia12.14
1179Anja Berge GjellestadNydalens SK12.16
189Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK12.18
411Mette WathneSandnes IL (Rogaland)12.20
183Anna-Thekla TonjerElverum OK12.22
599Marie Rygh HoltenNydalens SK12.24
416Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn12.26
322Linda SolbergFredrikstad SK12.28

D 40-

5 250 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK11.02
1115Tina Strømdal WikFreidig11.04
1132Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK11.14
385Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb11.16
379Astrid KravdalGjø-Vard OL11.18
1218Heidi TronbølFet OL11.20
81Linn Carina DalandKristiansand OK11.22
724Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering11.24
178Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL11.30
578Anja WingstedtHalden SK11.32
245Monica BerglundRingerike OL11.34
973Berit HerstadBækkelagets SK11.36
270Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)11.38
680Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.40
465Kari StrandKongsberg OL11.42
1037Vigdis HobølOppsal Orientering11.44
484Katrine Finstad LandTyrving IL11.46
332Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)11.48
387Hedi VaikjärvVunder11.50
25Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering11.52
266Dana B. SteneNydalens SK11.54

D 40-kort

3 770 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
441Heidi MartbyÅlgård Orientering10.06
223Silje SyversenOppsal Orientering10.07
376Otilie OftedalÅlgård Orientering10.08
554Heidi ØstliRaumar Orientering10.09
735Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK10.10
844Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering10.11
507Trude NysæterSkien OK10.12
986Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering10.13
9Kristin Solberg FredheimSandefjord OK10.14
157Karoline BredlandKongsberg OL10.15
793Anikken Gjein DybvikStokke IL10.16
139Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10.17
46Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett10.18

D 45-

5 000 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
354Doris Stien KaspersenMo OK11.02
35Kari Solem AuneByåsen IL11.56
755Runa Lien BackstrømHalden SK11.57
58Valborg MadslienLillehammer OK11.58
583Maiken Skirstad MoNydalens SK11.59
824Ann Elin FlågenHeming Orientering12.00
218Anne NilsenÅs-NMBU Orientering12.01
1089Kristine KolshusOppsal Orientering12.02
617Randi EngløkkHaugesund IL Orientering12.03
1075Anne Guro NøklebyRingerike OL12.04
948Arnhild KroghOppsal Orientering12.05
718Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)12.06
1034Elise HafskjoldNydalens SK12.08
786Gøril EideByåsen IL12.09
660Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF12.10
102Ingjerd SommerstadKongsberg OL12.11
236Audrun UtskarpenIL GeoForm12.12
226Kristin EgerKongsberg OL12.13
566Siv WiersdalenPorsgrunn OL12.14
71Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.15
521Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.16
294Mariann Øren ArvesenSandefjord OK12.17
57Målfrid KonstKristiansand OK12.18
821Laila Ruste GårdhammerOK Horten12.19
713Vibeke LamarkGanddal IL12.20
1124May Ingela HopeModum OL12.21
263Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø12.22
503Kristin BruserudOL Trollo12.23
440Elisabeth IngvaldsenNydalens SK12.24
53Marit InngjerdingenHeming Orientering12.25
892Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)12.26
611Sara MathisenPorsgrunn OL12.27
488Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK12.28
362Guro HarstadHeming Orientering12.29
790Marianne HaugeHisøy OK12.30
314Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK12.31
665Cora EbnerKongsberg OL12.32
612Karianne StrømmeVaregg Fleridrett12.34
677Anny ØenNydalens SK12.35
563Kristin HaugskottOL Trollelg12.36
291Anette Kjærås FiringAndebu IL12.37
929Berit BergsetGjø-Vard OL12.38
98Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12.39
398Katrine BakkeFossum IF12.40
278Elin KallesonOppsal Orientering12.41
313Hilde PoppeFredrikstad SK12.42
428Ellen GustafssonKongsberg OL12.43

D 50-

4 740 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Tove HeimdalKonnerud IL11.01
2294Sigrun NygårdAsker Skiklubb11.32
95Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)11.33
955Sissel SkovlyRingerike OL11.34
126Barbara Willkommen EikenKongsberg OL11.36
112Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering11.37
926Stine ArntzenSandefjord OK11.38
1208Lise ChristensenTIF Viking11.39
412Kristin SandvenNotodden OL11.40
134Torill VisterIndre Østfold OK11.41
696Rine HanssenByåsen IL11.42
1233Hege FeiringTyrving IL11.43
733Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL11.44
207Anita Sørensen DrageKongsberg OL11.45
75Rannveig NordhagenFana IL11.46
425Hilde Sofie HansenMo OK11.47
8Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)11.48
738Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL11.49
514Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering11.50
663Wenche LindløvSarpsborg OL11.51
1226Kathrine LunøeNydalens SK11.52
33Ingvild MulenKristiansand OK11.53
643Marianne NjåsteinTyrving IL11.54
94Eirin LodgaardByåsen IL11.55
668Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.56
501Margrete GaskiBardu IL11.57
816Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK11.58
693Hilde VassendPorsgrunn OL11.59
140Astrid BrevikStokke IL12.00
243Tone Karina IngesenSarpsborg OL12.01
426Ingrid KvistadKongsberg OL12.02
107Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.03
1204Astrid Kristin RuudNittedal OL12.04
988Inger Aurebekk UdøTorridal IL12.05
632Kari MadslienNydalens SK12.06
481Ingrid Eide RappRaumar Orientering12.07
1176Ragnhild BalsvikOsterøy IL12.08
1017Helle HundseidTyrving IL12.09
535Kjersti StræteRingerike OL12.10
493Nora SkauenTyrving IL12.11
498Hege SolerødGjø-Vard OL12.12
908Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering12.13
775Gunn Jorunn TveitenKongsberg OL12.14
716Tone AlmåsIL Leik12.15
87Jan HarrisonPeninsula and Plains Orienteers12.16
392Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering12.18
1090Mai Iren AlmåsIL Leik12.19
239Marianne ReuschHeming Orientering12.20
42Marianne OmdalKongsberg OL12.21
624Monica FeylingKolbotn og Skimt OL12.22
1062Charlotte SkourupSturla, IF12.23
575Eldri HoloFossum IF12.24
78Tove AasheimVaregg Fleridrett12.25

D 50-kort

3 490 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
468Rita RaastadSkien OK12.08
699Inger SvalandOL Vallset/Stange12.09
149Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb12.10
953Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)12.11

D 55-

4 070 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)11.02
423Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)11.14
788Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering11.16
736Kjersti HovFossum IF11.18
427Ann Karin TjørhomGanddal IL11.20
646Hilde StorløkkenKongsberg OL11.22
561Tone StoklandSandefjord OK11.24
321Marit Sylte LundanesEmblem IL11.26
1171Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11.28
609Kjersti SkantzeTyrving IL11.30
891Unn Hilde HeggedalKongsberg OL11.32
390Heidi BørstadSarpsborg OL11.34
404Runa SkyttersæterHeming Orientering11.36
879Gro PedersenOK Skeidi11.38
16Magnhild T. MølnvikFossum IF11.40
372Ragnhild AuglændGanddal IL11.42
932Dagrun MelkildHeming Orientering11.44
165Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb11.46
364Anne DahlNydalens SK11.48
758Unni RyeAsker Skiklubb11.50
21Ragnhild HaldKristiansand OK11.52
714Eli Marie WiigPorsgrunn OL11.54
153Susanne AndersenBOK11.56
746Toril HallanLillomarka OL11.58
284Nina-Beate LiabakkByåsen IL12.00
1096Ann Sissel VehusVerdal OK12.02
1153Tiri RebårdSandefjord OK12.04
132Elisabeth HetlevikKongsberg OL12.06
983Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb12.08
127Hege FjellbirkelandIL Gular12.10
980Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK12.12
1065Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering12.14
1168Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK12.16
2314Anne LofthusLillehammer OK12.18
685Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.20
1055May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering12.22
497Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL12.24

D 60-

4 070 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309Anne SørumIndre Østfold OK12.38
180Grete S B HoviSkien OK12.40
526Helga HaverstadLierbygda OL12.44
765Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb12.46
1143Trude BråtenVoss IL12.48
191Berit DanielsenTyrving IL12.50
916Gunn BotnenBø OL12.52
649Gunhild HennumLierbygda OL12.54
741Ellen Marie TurterNydalens SK12.56
261Marianne SpanliLierbygda OL12.58
182May MelingStavanger Orienteringsklubb13.00
537Lisa AnnersandOK Tyr13.02
815Siren GreveBergens TF13.04

D 65-

3 440 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1188Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL12.01
89Nina SoligardBergens TF12.03
1028Anne KaasaDriv IL12.05
976Inger TiltnesTyrving IL12.07
240Helga PeveriEiker OL12.09
682Gro SolnørdalRudsbygd IL12.11
769May ChristoffersenAsker Skiklubb12.13
827Elisabeth RødAndebu IL12.15
452Aud KjemperudEiker OL12.17
866Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL12.19
92Live Joronn YtrehusRingerike OL12.21
523Elle M. MelbyeHeming Orientering12.23
805Eva TaraldrudIndre Østfold OK12.25
275Berit HegdalBergens TF12.27
841Anne Marie TimenesHadeland OL12.29
999Gro EiaOL Trollo12.31

D 70-

3 440 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
230Inger LindløvOK Moss12.39
457Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL12.41
1048Kari StrandeRingerike OL12.43
348Margareta BrynhildsenStokke IL12.45
311Gunn Kari HygenFreidig12.47
62Rosa JohanssonIK Uven12.49
417Bjørg KocbachBergens TF12.51
338Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL12.53
700Kari NatåsBergens TF12.55
1167Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL12.57
414Kjellaug HodnekvamBergens TF12.59
645Liv FeiringHamar OK13.01
1029Marit TyldumRudsbygd IL13.05
23Ingjerd SognnæsBergens TF13.07
745Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL13.09

D 75-

2 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
584Birgitte BekkelundRøyken OL12.31
254Bjørg GårdhammerFossekallen IL12.34
353Ulla LindheIK Stern12.37
301Eli KlovningPorsgrunn OL12.40

D 80-

2 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208Tirill Liby SeipOK Skeidi11.04
899Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.07
1001Inger E. VamnesHamar OK11.10

H 9-10

2 160 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2260Ole Jacob MyklebustIL Koll10.43
2271Olav Robøle LøbergIL Koll10.44
2282Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)10.45
2284Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)10.46
2316Ole Jakob TrøanNittedal OL10.47
762Alf Hattestad KristensenHeming Orientering10.58
1181Christian Berge GjellestadNydalens SK10.59
640Jens Vonen SvaeSarpsborg OL11.00
893Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)11.01
486Herman Finstad LandTyrving IL11.02
580Ville Emil WingstedtHalden SK11.03
1215Aleksander AndenæsAsker Skiklubb11.04
832Halvor GjestrudNotodden OL11.05
358Karl Oraug RyghIL Koll11.06
186Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11.07
222Magnus Syversen GihleOppsal Orientering11.08
864Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL11.09
316Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11.10
84Emil HeksemFana IL11.11
323Isak SolbergFredrikstad SK11.12
679Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.13
156Joel Bronebakk JohanssonHalden SK11.14
418Mathis RenardKongsberg OL11.16
924Joel RöhrsStokke IL11.17
252Samuel MorrisBennelong Northside Orienteers11.18
158Jakob Bredland EidKongsberg OL11.19
794Alexander DybvikStokke IL11.20
601Jone Rygh HoltenNydalens SK11.21
636Håkon BryggenHalden SK11.22
120Brage LaugalandÅlgård Orientering11.23
456Markus Mydland HellandEgersund OK11.24
159Mathias Bredland EidKongsberg OL11.25

H 11-12

2 390 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
951Emil RostrupFossum IF11.05
2291Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn11.06
2295Rasmus EngehultNotodden OL11.07
2255Alfred NikolaisenOppsal Orientering11.08
59Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK11.09
1058Henrik Mikkelsen ForosFossum IF11.10
433Arne BisethKongsberg OL11.11
293Sindre FurlandSandefjord OK11.12
464Jon StrandKongsberg OL11.13
119Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett11.14
865Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL11.15
1139Magnus Flydal JenstadFossum IF11.16
993Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering11.17
103Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.18
641Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL11.19
1084Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11.20
115Lars KostølKristiansand OK11.21
260Jan Olav BerganKongsberg OL11.22
1044Iver StavlandTyrving IL11.23
1199Kristoffer LodgaardByåsen IL11.24
551Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering11.25
232Jens Anton AndresenMalvik IL11.26
698Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11.27
943Boye WangensteenLillomarka OL11.28
836Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.29
496Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11.30
842Kristian Kaupang LyeLarvik OK11.31
1105Sivert MørchEmblem IL11.32
981Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL11.33
1076Mikkel MichelsenFossum IF11.34
1035Sondre HafskjoldNydalens SK11.35
300Viktor Meland-TangenBækkelagets SK11.36
597Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL11.37
588Erlend SommerheinFossum IF11.38
135Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn11.39
1072Alfred Holtan SanderudLillomarka OL11.40
403Selmer LøkenOK Moss11.41
485Jacob Finstad LandTyrving IL11.42
1005Sondre Dahl BorkamoNotodden OL11.43
458Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL11.44
803Erlend MyhreTyrving IL11.45
1136Aksel Johan SandvikHalden SK11.46
1151Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK11.47
271Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)11.48
429Jarand GustafssonKongsberg OL11.49
795Jens G. DybvikStokke IL11.50
516Sigmund ØlstadFet OL11.51
725Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering11.52
47Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb11.53
897Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL11.54
1023Anders Hovgaard EisvangOK Moss11.55
185Emil Tonjer FingarsenElverum OK11.56
957Gaute SkjønhaugFet OL11.57
377Livar OftedalÅlgård Orientering11.58
800Ask Felland SætnanFossum IF11.59
529Magnus SigurdssonStokke IL12.00
572Tollef TjentlandLardal OL12.01
678Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.02
473Marius RøddeGanddal IL12.03
1150Eskil OlaussenOppsal Orientering12.04
848Marcus WindvikSandefjord OK12.05
72Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.06
688Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)12.07
914Leonardo MelinOK Kolmården12.08
1053Ole Magnus StoremyrIL Hauken12.09
616Olav GrevstadFossum IF12.10
639Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL12.11
1039Eskil HobølOppsal Orientering12.12

H 13

3 350 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2299Mathias LinløkkenØstmarka OK11.09
2264Jens WoldSturla, IF11.11
1038Sigurd HobølOppsal Orientering11.13
1190Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK11.15
400Erlend BakkeFossum IF11.17
533Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)11.19
1133Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK11.21
1020Mathias BirkelundAsker Skiklubb11.23
491Alf Petter LynumFreidig11.25
1149Sondre OlaussenOppsal Orientering11.27
506Gaute NysæterSkien OK11.29
199Fredrik Fet AndersenKonnerud IL11.31
1036Eskil HafskjoldNydalens SK11.33
894Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)11.35
349Niclas GunnerødStokke IL11.37
730Lukas Jones ArnesenHeming Orientering11.39
1137Sverre SandvikHalden SK11.41
883Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.43
574Kevin RommetvedtRaumar Orientering11.45
1175Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett11.47
797Martin DybvikStokke IL11.49
527Henrik NybergAsker Skiklubb11.51
169Alvin Andersen MariboRaumar Orientering11.53
83Oskar HeksemFana IL11.55
1041Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)11.57
613Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett11.59
1138August Hellerud SireKonnerud IL12.01
391Erlend OtterleiØstmarka OK12.03
858Audun NordbyFredrikstad SK12.05
637Martin BryggenHalden SK12.07

H 14

3 950 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2268Mathias AxelsonEiker OL11.11
215Tobias Tronbøl LiumIL Koll11.13
779Kristoffer Børke SætabergetVang OL11.15
1092Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL11.17
247Rasmus BerglundRingerike OL11.19
1197Kasper LodgaardByåsen IL11.21
56Anders Næss-UlsethHeming Orientering11.23
944Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn11.25
1119Henning ReichenbachOppsal Orientering11.27
1063Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF11.29
248Gabriel GjoneSandefjord OK11.31
203Samuel A StokkelandÅlgård Orientering11.33
542Jonas HickenIL Koll11.35
740Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL11.37
1117Kristoffer Strømdal WikFreidig11.39
960Lars Horten JordetVingelen IL11.41
954Eskil BrændenLillomarka OL11.43
720Martin Christoffer BorgIL Koll11.45
176Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.47
136Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11.49
51Henrik Repstad StoremyrIL Hauken11.51
174Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)11.53
460Borgar SkjelbredKongsberg OL11.55

H 17-

8 040 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1232Thomas RuudOppsal Orientering11.17
334Marius StaffOL Toten-Troll11.19
268John RundeKristiansand OK11.21
346Torgeir SkjeldnesBuvik IL11.23
1224Tor Andreas AndersenOppsal Orientering11.25
1183Halvor SaunesNydalens SK11.27
67Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL11.29
856Erik Feyling HaareKonnerud IL11.31
91Såmund BotnenEmblem IL11.35
872Ola Marius PedersenOppsal Orientering11.39
217Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL11.41
748Steinar FrøytlogEgersund OK11.43
424Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)11.45
877Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK11.47
749Einar Marius Hjellestad MartinsenVindafjord Orienteringslag11.49
175Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL11.51
1220Simen A BjøringsøyNydalens SK11.55
787Einar EideByåsen IL11.57
356Sigve BotnenBø OL11.59
421Pål SkogedalAsker Skiklubb12.01
744Bjørn HaavengenKongsberg OL12.03
1067Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI12.05
68Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL12.07
732Kenneth MydlandEgersund OK12.09
210Mikael OlaussonOslostudentenes IK12.11

H 17-kort

4 540 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1049Øyvind Hung StrandeRingerike OL10.10
511Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland IL10.11
604Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering10.12
1060Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK10.13
1234Lars BredalenNittedal OL10.14
922Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb10.15
383Siggen YtrehusBø OL10.16
513Rune SvihusFrøyland IL10.17
447Odin LingaIL Gular10.18
1002Erling Dahl BorkamoNotodden OL10.19
510Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL10.20

H 17-B

3 920 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2266Fredrik AxelsonEiker OL10.00
830Torgrim GjestrudNotodden OL10.10
448Heine LingaIL Gular10.11
475Glenn Ekholdt HillerenEiker OL10.12
436Tommy SæterKongsberg OL10.13
374Kjetil SkjåkLillehammer OK10.14
672Magnus Myrvang HagenRøyken OL10.15
1111TorSverre E. SkåraEgersund OK10.16
141Frode Halvor LundÅlgård Orientering10.17
796Kenneth DybvikStokke IL10.18
1106Lars Christopher OlsenOppsal Orientering10.19
691Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)10.20
454Olav HellandEgersund OK10.21
933Thor VollsetHeming Orientering10.22
216Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering10.23
528Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL10.24
259Harald BerganKongsberg OL10.25
921Trond BaklidKonnerud IL12.28

H 17-C

3 320 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
366Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering10.10
603Sigurd Paulsen AskLierbygda OL10.11
302Edward SævlandÅlgård Orientering10.12
880Øivind PedersenOK Skeidi10.13
1098Stian LillegårdLillomarka OL10.14
220Marius GihleOppsal Orientering10.15

H 35-

7 690 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1154Morten LindMo OK11.10
1110Eirik Heddeland MartensKristiansand OK11.12
936Børge LeirenByåsen IL11.14
184Audun FingarsenElverum OK11.16
834Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.18
1013Henrik Drange RuudRøyken OL11.20
342Knut Øyvind JohansenBardu IL11.22
124Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering11.24
538Christian BøenKristiansand OK11.26
979Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL11.28

H 40-

7 690 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
977Andreas JohanssonHalden SK11.02
2254Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11.30
386Jørn Magne AadnevikVunder11.40
382Torbjørn KravdalGjø-Vard OL11.42
152Christian SaxtoftBOK11.46
642Anders LundeVarteig OL11.48
333Kim RichterSandnes IL (Rogaland)11.50
565Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL11.52
82Geir HeksemFana IL11.54
401Øyvind LøkenOK Moss11.56
296Håkon Meland-TangenBækkelagets SK11.58
212Bård SkogsholmÅlgård Orientering12.00
325Vidar SolbergFredrikstad SK12.02
231Christian Andre AndresenMalvik IL12.04
204Sturla StokkelandÅlgård Orientering12.06
357Finn Gjerull RyghNydalens SK12.08
1129Tuomas PuontiVehkalahden Veikot12.10
1071Eirik W. MoeAsker Skiklubb12.12
781Asbjørn BygglandHøydalsmo IL12.14
595Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL12.16
659Jostein MoeTorridal IL12.18
630Robert BanfiÅs-NMBU Orientering12.20

H 40-kort

4 100 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2287Håvard SvihusFrøyland IL10.25
956Torgeir SkjønhaugFet OL10.31
340Trond Sigurd FotlandEgersund OK10.32
901Sigmund HansenGjø-Vard OL10.33
80Thorbjørn VærpKristiansand OK10.34
188Erik JuliussenSandefjord OK10.35
1052Kent Morgan StoremyrIL Hauken10.36
697Arnstein DaleOL Vallset/Stange10.37
500Even ErlienGjø-Vard OL10.38
845Erik Utne VieHaugesund IL Orientering10.39
608Olav HasaasFossum IF10.40
109Tommy SkårbøRaumar Orientering10.41
674Thomas OlsenAsker Skiklubb10.42
721Jan Øyvind WoldeneFossum IF10.43
469Jostein AndersenNydalens SK10.44

H 45-

6 460 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
634Trond MyhreFossum IF11.01
2275Bernt HellerudKonnerud IL11.09
2263Stig InstanesSturla, IF11.11
982Frode NysæterSkien OK11.13
971Johs HjelmstadBækkelagets SK11.15
653Kyrre GranFet OL11.17
638Fredrik DelåsHalden SK11.19
1185Rune BlågestadIndre Østfold OK11.21
799Knut Jostein SætnanFossum IF11.23
213Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK11.25
167Knut Ivar JohansenSandefjord OK11.27
695Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering11.29
168Geir Johan AndersenRaumar Orientering11.31
237Christian ReuschHeming Orientering11.33
770Jon-Kåre HansenTIF Viking11.35
555Espen DanevadFredrikstad SK11.37
1099Esten KorenNydalens SK11.39
717Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)11.41
65Torstein HoleNydalens SK11.43
1091Brian MaySage Orienteering and Rogainin11.45
265Per Øyvind SteneNydalens SK11.47
543Nils Tore PuntervoldEgersund OK11.49
615Anders GrevstadFossum IF11.51
752Knut SandvenIL Koll11.53
610Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11.55
587Pål SommerheinFossum IF11.57
942Bjørn WangensteenLillomarka OL11.59
105Espen RøsteKongsberg OL12.01
1126Johan JebsenHeming Orientering12.03
214Asgeir LiumFet OL12.05
17Ørjan RavndalÅlgård Orientering12.07
804Bjørn P. LøvåsNidarøst OK12.09
1064Øystein RognebakkeSturla, IF12.11
438Henning Bratland CarlsenOK Moss12.13
264Rune GraversenIL BUL-Tromsø12.15
2Holger KeilholzRøyken OL12.17
269Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)12.19
160Pål Martin EidKongsberg OL12.21
1074Stig MellingRingerike OL12.23
904Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL12.25
292Sturle FurlandSandefjord OK12.27
246Lars BerglundRingerike OL12.29
38Kenneth WesterheimStord Orientering12.31
785Dag Steinar RagvinBø OL12.35
852Bjørn HaugeNydalens SK12.37
73Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.39
480André JægtvikKonnerud IL12.41
661Geir SchjølbergTynset IF12.43
1033Runar HafskjoldNydalens SK12.45
1059Erik MikkelsenFossum IF12.49
675Knut LandstadNydalens SK12.53
173Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)12.55
399Harald BakkeFossum IF12.57
327Hans Olav HygenØstmarka OK12.59
279Ola NilsenOppsal Orientering13.01
1131Pål Christian IngierdBækkelagets SK13.03
505Gisle NysæterSkien OK13.05
1077Johan MichelsenFossum IF13.07
761Jøran KristensenHeming Orientering13.09
1135Tore SandvikHalden SK13.11
431Are BisethKongsberg OL13.13
317Pål AngvollFredrikstad SK13.15

H 50-

5 820 m, 77 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
351Geir BråtenVegårshei IL10.59
2279Gunnar BrattliAsker Skiklubb11.26
1008Øystein RappRaumar Orientering11.27
823Anders FlågenHeming Orientering11.28
712Trond LamarkGanddal IL11.29
907Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.30
1225Einar LunøeNydalens SK11.31
502Fred Arne JacobsenBardu IL11.32
172Syver LøkenKongsberg OL11.33
648Rune EngehultNotodden OL11.34
69Øyvind MikkelsenKristiansand OK11.35
32Roger ØstvoldHeming Orientering11.36
562Frode HaugskottOL Trollelg11.37
100Oddvar TaksdalGanddal IL11.38
985Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering11.39
568Bjørn HallanFossum IF11.40
1093Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.41
459Øystein SkjelbredKongsberg OL11.42
44Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett11.43
96Arild AndresenFossum IF11.44
463Odd StrandKongsberg OL11.45
262Tomas EidsmoFreidig11.46
492Ian RingheimOL Trollo11.47
64Guttorm EggeIL GeoForm11.48
729Kimme ArnesenHeming Orientering11.50
909Bjørnar OlsrødStokke IL11.51
1173Tom Eirik EikangerIL Gular11.52
878Jens Even StorhovFreidig11.53
715Dag AusenPorsgrunn OL11.54
791Inge HaugeHisøy OK11.55
228Per Øivind EgerKongsberg OL11.56
345Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag11.57
569Rune RøedStokke IL11.58
253Ronny RykkjeVaregg Fleridrett11.59
113Bjørn Idar SætranIF Trauma12.00
466Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL12.01
242Ole IngesenSarpsborg OL12.02
817Per Ola UlsethNydalens SK12.03
430Per GustafssonKongsberg OL12.04
77Tore NymarkVaregg Fleridrett12.05
671Ole Petter VestølVegårshei IL12.06
106Lasse ArnesenHeming Orientering12.07
868Knut AurebekkTorridal IL12.08
692Trond GjelstadSandefjord OK12.09
326Jan Erik AalbergBækkelagets SK12.10
1157Kjetil EspedalNydalens SK12.11
871Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering12.12
669Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12.13
125Terje Ulla EikenKongsberg OL12.14
193Øystein WiggenByåsen IL12.15
594Ivar MølnvikFossum IF12.16
650Jon Terje EkelandOddersjaa SSK12.17
822Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)12.18
1066Bjørn Richard KirsteSkien OK12.19
384Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12.20
633Jon Iver BakkenNydalens SK12.21
626Harald Eide-FredriksenHeming Orientering12.22
1163Björn KristianssonTrollhättans SOK12.23
734Mikael NybergHellas Orientering12.24
820Sven Arne GylterudFossum IF12.25
1027Martin Hovgaard EisvangOK Moss12.26
743Lars Erik StrømsnesMalvik IL12.27
138Hans Otto ØverbyKongsberg OL12.28
437Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)12.29
895Leif StørmerFossum IF12.30
912Gunnar MelinOK Kolmården12.31
312Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12.32
618Erik EngløkkHaugesund IL Orientering12.33
409Stein H. HagenFossum IF12.34
200Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12.35
882Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.36
1141Kjetil DammTIF Viking12.37
806Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.38
250Eric MorrisBennelong Northside Orienteers12.41
288Knut Erling ØenHeming Orientering12.42
773Christian JomaasFossum IF12.43
413Svein NygårdLillomarka OL12.44

H 50-kort

3 770 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2261Arne KongsnesOppsal Orientering10.19
2262Stein MellaOppsal Orientering10.20
927Trond FossSandefjord OK10.25
13Martin FrischknechtAlta OL10.26
843Jarle EriksenOK Skeidi10.27
1165Lars Erik GjeinFossum IF10.28
28Jon RingdalSandefjord OK10.29
130Peter PrydzNeverfjord IL10.30
434Trygve RognstadHadeland OL10.31
88Ian HarrisonPeninsula and Plains Orienteers10.32
355Martin KaspersenMo OK10.33
760Morten AndresenOK Skeidi10.34
162Ørjan Eirik ValestrandFana IL10.35

H 55-

5 380 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Harald OmlandSkien OK11.00
2256Nils Petter FremmingHeming Orientering11.02
1187Jan-Ove BråthenOK Øst11.04
2300Anders KronbergRaumar Orientering11.06
118Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett11.08
2328Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering11.10
41Erik HøivoldKongsberg OL11.14
709Christopher SchiveOK Moss11.16
1007Øystein ØstermannHeming Orientering11.18
495Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.20
1209Tore KjølsethNydalens SK11.22
36Haakon ArnesenByåsen IL11.24
373Arild AasheimGanddal IL11.26
1148Sindre LangaasNydalens SK11.28
206Øyvind DrageKongsberg OL11.30
123Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)11.32
739Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL11.34
576Øystein HoloFossum IF11.36
664Øystein JensenSarpsborg OL11.38
129Tore JuvikIL Gular11.40
1130Onno VerberneOL Toten-Troll11.42
656Per Ole DahlsrudNydalens SK11.44
559Øystein MelbyVang OL11.46
467Espen RaastadSkien OK11.48
241Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering11.50
1087Arild StorheimKongsberg OL11.52
15Jan Petter HansenIL Gular11.54
1016Frode KamsvågTyrving IL11.56
148Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11.58
48Tore Voss FagervoldBærums Skiklub12.00
774Børge BrubækKongsberg OL12.02
6Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)12.04
780Tormod BøeFossum IF12.06
890Svein-Erik SøgårdKongsberg OL12.08
335Øyvind HelmersenFet OL12.10
389Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL12.12
111Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering12.14
515Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering12.16
708Egil EideTyrving IL12.18
789Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering12.20
965Frode RobertsenStokke IL12.22
244Kristian KihleRingerike OL12.24
508Vidar BenjaminsenLillomarka OL12.26
1056Arne KristensenStokke IL12.32
517Per-Jacob ØlstadFet OL12.34
219Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL12.38
747Geir FrøytlogEgersund OK12.40
1170Fridtjof JebsenFossum IF12.42
750Per SlungaardTyrving IL12.44
627Thor Inge TollehaugEiker OL12.46
5Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK12.48
952Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)12.50
133Roger Andre VaneboKongsberg OL12.52
534Knut AasRingerike OL12.54
1024John YtternesKolbotn og Skimt OL12.56
666Erlend HaugKongsberg OL12.58
771Bjørn Henning GrandalTyrving IL13.00
710Torgeir BrandalKongsberg OL13.02
1123Gunnar HopeModum OL13.04
777Axel Juell TheisenMellembygd OL13.06
2293Leif Kåre BessebergEiker OL13.08
470Paul WadeFossum IF13.10
766Roar ByeModum OL13.12
2324Bjørn Victor LarsenKongsberg OL13.14

H 60-

5 000 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12Geir Holm GundersenKonnerud IL11.01
31Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.07
1221Øivind MyhreKongsberg OL11.08
768Leif BergersenAsker Skiklubb11.09
1222Jan SteinegerGneist, IL11.10
607Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11.11
1088Richard Zeiner-GundersenFossum IF11.12
22Jon BjørgumKristiansand OK11.13
151Roy GjerdingOK Moss11.14
598Morten DueMåren OK11.15
809Martin GranlyLillomarka OL11.16
684Nils HæstadFossum IF11.17
289Jostein AlvestadWing OK11.18
34Jan BlandkjennKristiansand OK11.19
276Gunnar BråtenVoss IL11.20
655Karl Aasmund ErøyOK Moss11.21
54Eirik Næss-UlsethHeming Orientering11.22
751Don SkantzeTyrving IL11.23
224Sigbjørn ModalsliFossum IF11.24
344Frode LøsetRingerike OL11.25
371Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)11.26
525Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11.27
881Inge GlittumOK Skeidi11.28
146Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse11.29
30Morten HulløenKristiansand OK11.30
308Tov Arne BondalNotodden OL11.31
1146Terje Wiig MathisenNydalens SK11.32
573Jack BjørnsenKristiansand OK11.33
1047Morten DåsnesRingerike OL11.34
482Per LarsenKristiansand OK11.35
764Reidar FossumAsker Skiklubb11.36
1113Kjell MarksetIL Koll11.37
405Egil Wickstrand IversenHeming Orientering11.38
461Arve GlittumOK Skeidi11.39
759Hallvard FjærLillomarka OL11.40
164Svein LingaIL Gular11.41
192Per Kristian EkebergTyrving IL11.42
128Arne JohannesenIL Gular11.43
445Lars HjermstadFossum IF11.44
504John HansenKristiansand OK11.45
536Sture OttesenIndre Østfold OK11.46
917Jarle BotnenBø OL11.47
310Harald HoviSkien OK11.49

H 65-

4 740 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2330Sigbjørn MyhreAndebu IL11.03
2311Erik LindstrømModum OL11.06
1109Sveinung RekaaNotodden OL11.07
801Jan Erik RøedSandefjord OK11.08
1125Hugo A. ChristensenNotodden OL11.09
867Hans Lyder HaareKonnerud IL11.10
757Jon Arvid FossumAsker Skiklubb11.11
975Arne TiltnesTyrving IL11.12
1068Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss11.13
784Bjarne GimreGanddal IL11.14
826Elling AakreAndebu IL11.15
978Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering11.16
742Per Chr. HagenBø OL11.17
873Petter NæssOppsal Orientering11.18
74Einar Kristian LundeVarteig OL11.19
1207Ragnar Niemi BergStokke IL11.20
1223Ove OalandGanddal IL11.21
93Torbjørn NørbechRingerike OL11.22
1161Knut J NerhusIL Strand-Ulv11.23
150Are EriksenOslostudentenes IK11.24
657Rolf LundeEiker OL11.25
1155Jan BøhleOL Trollo11.26

H 70-

4 180 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2274Anders WaageFreidig11.02
2326Gunnar MosevollSkien OK11.08
2292Per-Erik ØstlieDriv IL11.11
622John Thomas PetersenNittedal OL11.14
1237Hogne KjæråsAndebu IL11.17
1078Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking11.20
350Øyvin SimonsenIL Imås11.23
963Trygve LølandBirkenes IL11.26
249Helge LyeTyrving IL11.29
1164Odd Arild StrandStor-Elvdal SK11.32
702Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11.35
1114Atle RemmePorsgrunn OL11.38
509Magne MoyOK Sør11.41
905Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.44
166Svein ØderudKristiansand OK11.47
767Terje MalmHamar OK11.50
683Paul Martin BergRudsbygd IL11.53
487Steinar SkoglundFossum IF11.56
701Magnus NatåsBergens TF11.59
798Alf Johan HjelmtvedtEiker OL12.02
1095Jakob KløverødPorsgrunn OL12.05
76Dag Rønning JensenOL Trollo12.08
623Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12.11
585Runar KittilsenStokke IL12.14
370Widar Taxth LølandHisøy OK12.17
52Helge RevhaugRingerike OL12.20
24Jørn TorgersenTIF Viking12.23
39Hans Roar BakkenEiker OL12.26
163Willy GrønstadGimle IF12.29
756Kay JørgensenPorsgrunn OL12.32
161Harry BreilandÅlgård Orientering12.35
1108Kjell WintherOppsal Orientering12.38

H 75-

3 440 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1082Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.07
898Roar BjordalOppsal Orientering11.09
1102Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.11
229Knut LindløvOK Moss11.13
194Knut SkjævelandGanddal IL11.15
406Arne BrandsbergEgersund OK11.17
1032Magnar ØvreåsBotne SK11.19
290Henry SundsetvikOL Trollelg11.21
778Lars Martin GjeinStokke IL11.23
802Anders TaraldrudIndre Østfold OK11.25
589Harald LundhaugOK Moss11.27
343Odd AureDrangedal OL11.29
352Henrik HvoslefIK Stern11.31
524Helge BjaalandHeming Orientering11.33
415Dagfinn HoleBergens TF11.35
61Karl-Axel JohanssonIK Uven11.37
295Leidulv VinjeNidarøst OK11.39
644Trond FeiringHamar OK11.41
1177Ingar HåkonsenKongsberg OL11.43
197Kjell Gorm RøkkeTyrving IL11.45
79Jan VærpSøgne og Songdalen OK11.47
808Ronald BjervaDrangedal OL11.49
552Magnus LandstadFreidig11.51
339Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering11.53

H 80-

2 700 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2318Ivar Louis BergSturla, IF11.16
1070Oddvar GjelstadSandefjord OK11.25
29Axel IngvaldsenTIF Viking11.28
1144Steinar RuudKonnerud IL11.31
1212Stein KorenOK Moss11.34
1147Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn11.37
444Finn Åge ØsternKongsberg OL11.40
847Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11.43
1030Jon TyldumRudsbygd IL11.46
14Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn11.49
196Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering11.52
776Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL11.55
1182Tormod HøimyrSturla, IF11.58
1079Knut KjemhusKongsberg OL12.01
1103Jon Vegard LundeLillehammer OK12.04
840Eivind HagenHadeland OL12.07

H 85-

2 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
337Carl-Henrik HallbergIK Uven12.13
949Paul ForsethOL Trollelg12.16
1107Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK12.19
731Svein HaukaasÅrstad IL12.22

Direkte A1

7 390 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2306Martin ØstbergSturla, IF10.00
1539Hans TrøanNittedal OL10.01
1540Martin BjørkenesHisøy OK10.02
1541Jarl MagnusIL Koll10.03
1542Helge GisholtOK Skeidi10.04
1543Even-Johan KaspersenMo OK10.05
1544Lars  SolliMo OK10.06
1545Trond MørketrøKolbotn og Skimt OL10.07
1547Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering10.09
1548Eivind Romberg KvaaleBø OL10.10
1549Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL10.11
1550Glenn MüllerØstmarka OK10.12
1551David LøverModum OL10.13
1552Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering10.14
1553Inge LindsethNydalens SK10.15
1554Trond EvensenOL Tønsberg og omegn10.16
1556Jan Erik NæssFossum IF10.18
1567Emil WingstedtHalden SK10.29
1045Thor MellaOppsal Orientering11.50
1174Ottar WiklundNydalens SK11.51
819Runar Torpe LienPorsgrunn OL11.52
707Anders BrynildsenFredrikstad SK11.53
935Christoffer SlettenRaumar Orientering11.54
549Helge Grenager SolheimOppsal Orientering11.55
7Mathias LeroyerFreidig11.56
861Morten Herman VogtKonnerud IL11.57
255Anthony LeroyerFreidig11.58
1069Jim OlaussenHalden SK11.59

Direkte A2

4 540 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2302Jørn LangerudPorsgrunn OL10.21
2303Janne LarsenPorsgrunn OL10.22
2310Andrea VaneboKongsberg OL10.23
2323Erik RosenvoldØstmarka OK10.24
2329Helena GranbergØstmarka OK10.25
1664Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteers10.27
1665Åsne HaavengenKongsberg OL10.28
1666Lene Therese MyrlandNTNUI10.29
1568Ivar  WibeFrol IL10.30
1667Atle WølloKongsberg OL10.30
1671Thomas FrostAlta OL10.34
1672Jon Aaby MørketrøKolbotn og Skimt OL10.35
1673Jon Harald BøvreStokke IL10.36
1674Åsne HoloFossum IF10.37
1676Kristian BråtenFørde IL10.39
1677Øyvind BergetSarpsborg OL10.40
1678Arild LarsenKongsberg OL10.41
1679Marte Karine LarsenKongsberg OL10.42
1680Fredrik RaastadSkien OK10.43
1681Bjørnar LynumFreidig10.44
1683Sunniva BergStokke IL10.46
1684Hanne Løver ThonModum OL10.47
1685Atle IversenIL BUL-Tromsø10.48
1686Felix HarrisonPeninsula and Plains Orienteers10.49
1687Ragnhild BråtenIL Koll10.50
1688Lars BaklidKonnerud IL10.51
1689Brynjar FredheimLillomarka OL10.52
1690Kristine BergFossum IF10.53
1691Yngvar ChristiansenBækkelagets SK10.54
272Kristoffer NeslandNTNUI11.33
1730Dag Helland HansenTyrving IL11.33
479Adrian OpheimNTNUI11.53
1021Nina BirkelundAsker Skiklubb11.58
494Jens Christian HolstTyrving IL12.11
1025Per Kristian TømtIL Imås12.12
1196Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.13
1080Jiri UrvalekPorsgrunn OL12.14
1118Martin ReichenbachOppsal Orientering12.15
1195Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.16
602Aleksander Rygh HoltenNydalens SK12.17
970Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK12.18
991Vidar GjelstadOppsal Orientering12.19
1083Anders ØpstadAsker Skiklubb12.20
860Jan Tore LudvigsenIL Koll12.21
900Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering12.22
1104Robert MørchEmblem IL12.22
1019Martin BirkelundAsker Skiklubb12.23
1227Truls FjeldstadPorsgrunn OL12.24
968Erik Rytter JakobsenOK Moss12.25
686Øyvind GylverAsker Skiklubb12.26
86Geir KristiansenKristiansand OK12.47

Direkte A3

3 490 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2265June HerredsvelaØstmarka OK10.00
2276Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK10.01
2298Morten HelminsenFredrikstad SK10.02
2312Lene KinnebergRaumar Orientering10.03
1803Pirjo LuchsingerKongsberg OL10.05
1806Astrid BjørnerødOK Moss10.08
1810Knut AaldeNydalens SK10.12
1811Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)10.13
1812Terje LinløkkenØstmarka OK10.14
1813Åse  NysæterSkien OK10.15
1814Frode Ø. BalchenOddersjaa SSK10.16
1816Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK10.18
1817Elisabeth ArvesenNydalens SK10.19
1818Uno HanslienNOTEAM10.20
1819Liv PaltielNOTEAM10.21
1820Malin HaugeHisøy OK10.22
1821Ada WulfsbergNydalens SK10.23
1822Tom RådahlTyrving IL10.24
1824Live ØstvoldHeming Orientering10.26
1826Mona HoltePorsgrunn OL10.28
1827Eirik MathiesenRingerike OL10.29
1828Sondre Zahl HagenFossum IF10.30
1830Marianne BjørkenesHisøy OK10.32
1832Jørn MyrlandNotodden OL10.34
1833Marianne LøvåsNidarøst OK10.35
1834Ingrid G. KvålsgardFossum IF10.36
1835Janne  ThygesenIK Grane Arendal Orientering10.37
1836Thomas MoenÅs-NMBU Orientering10.38
1837LedigØystein DyrkolbotnenBø OL10.39
1838Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering10.40
1863Espen SvaeSarpsborg OL11.05
1864Karianne HaugeHalden SK11.06
2273Martin JullumHalden SK11.15
2283Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)11.28
621Elin Moe GræsliHamar OK11.35
154Tord Bell MykingFana IL11.49
540Tom André AlstadsætherEiker OL11.50
1205Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK11.51
1046Torun DyrkornEiker OL11.52
318Knut Even HoleFørde IL11.53
1236Helena AxelssonNydalens SK11.54
947Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn11.55
635Guro BryggenHalden SK11.56
1201Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa11.56
1121Ingrid SkaarerNydalens SK11.57
1214Aksel OlsenAsker Skiklubb11.58
320Vegar HoleFørde IL11.59
570Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering12.00
211Stein MarkhusVerdal OK12.30
950Elisabeth MyhreTyrving IL12.33
1057Jon Erik KvarmeSturla, IF12.39
274Liv Bente H FriestadKristiansand OK12.42

Direkte B

3 920 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2257Pål MyklebustIL Koll10.26
2259Lotta MyhreIL Koll10.27
2278Ingvil SnøfuglFreidig10.28
2288Anders WindvikSandefjord OK10.29
2297Sigurd HoltskogSkien OK10.30
2319May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)10.31
1924Monica Renate TrøanNittedal OL10.32
1925Thomas PoppeFredrikstad SK10.33
1926Line BjørnåsKonnerud IL10.34
1927Marie Lien BackstrømHalden SK10.35
1928Tore LidVaregg Fleridrett10.36
1929Anne SolbraaSkien OK10.37
1930Lene SandvikHalden SK10.38
1931Ingvild Løver ThonModum OL10.39
1932Eli GrindflekÅs-NMBU Orientering10.40
1933Nikolai NordhaugKonnerud IL10.41
581Liam WingstedtHalden SK11.02
1980Hanne FredheimLillomarka OL11.28
1981Pål-Espen NordhaugKonnerud IL11.29
1982Mette MaudalKongsberg OL11.30
1983Magnus LøbergIL Koll11.31
1985Sverre SolengSandnes IL (Rogaland)11.33
850Sigrun GjoneSandefjord OK11.56
273Bjørn A FriestadKristiansand OK11.57
256Ingerid ReinertsenFreidig11.59
1160Thea Christina EspedalNydalens SK12.00
694Tormod LangaasNidarøst OK12.01
1012Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)12.02
201Raymond BerntzenFet OL12.03
450Hilde MoholthKongsberg OL12.04
1073Audun SanderudLillomarka OL12.05
728Rune SævikStjørdals-Blink Orientering12.06
532Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)12.07
257Christopher G HøeRaumar Orientering12.08
995Marius HolmenSnertingdal IF Orientering12.09
1206Ann Mari StudsrudHisøy OK12.10
913Federica De MagistrisOK Kolmården12.11
962Leif JordetVingelen IL12.12
998Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering12.13
329Kristin Stubban HygenØstmarka OK12.14
959Camilla ImrikFredrikstad SK12.15
1189Marianne LøkenOK Moss12.16
930Roar SkoglundGjø-Vard OL12.17
1009Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)12.18
286Turid VrålstadVaregg Fleridrett12.20
654Erling SøylandFredrikstad SK12.21
198Lea TaraldsvikVarteig OL12.23
553Gro EllegaardVang OL12.24
862Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL12.25
550Beate UndebergetOppsal Orientering12.26
704Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12.27
1043Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)12.29
1166Marius StrandseterRøyken OL12.30
472Tore RøddeGanddal IL12.31
1022Torleif GaltelandAsker Skiklubb12.32
195Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL12.33
560Øistein PaulsenBergens TF12.34
961Bente HortenVingelen IL12.35
711Miguel ValeroHalden SK12.36
994Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering12.38
548Randi BudahlFet OL12.39
849Knut GjoneSandefjord OK12.40
336Jane Karine HelmersenFet OL12.41
471Maria Nilsson RøddeGanddal IL12.42
620Arild NyhaugAsker Skiklubb12.51

Direkte C

3 320 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2289Marianne Solberg StrandseterRøyken OL11.09
2320Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.10
2321Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn11.11
2322Elisabeth WindvikSandefjord OK11.12
2063Jonas MossestadFørde IL11.14
2066Marianne ScheeleFredrikstad SK11.17
2067Per-Erik HoltFredrikstad SK11.18
2068Nanna AabyFredrikstad SK11.19
2069Elvira SandvenIL Koll11.20
2070Synnøve VonenSarpsborg OL11.21
2071Irene Felde OlaussenHalden SK11.22
2072Thea SteinertBø OL11.23
2073Benedicte NordhaugKonnerud IL11.24
2074Line NordhaugKonnerud IL11.25
2075Marit R. LøbergIL Koll11.26
2076Konrad ØstlieDriv IL11.27
2086Peter SvenningNOTEAM11.37
2087Tore TjønnIdrettslaget Dyre Vaa11.38
2088Inger H. KyerkreitHalden SK11.39
2107Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn11.58
2108Silje Grøtan TorpGjø-Vard OL11.59
2109Åse Marit Rekkertbø KorenNydalens SK12.00
319Anita E. HoleFørde IL12.01
2110Martin LauritzsenNOTEAM12.01
2111Hilde Gunn HelenesOK Skeidi12.02
2112Fredrik WulfsbergIL Koll12.03
2113Elisabeth PrestegårdNOTEAM12.04
233Marte P. H AndresenMalvik IL12.28
347Astrid LundeDrangedal OL12.29
792Inger FinstadRaumar Orientering12.30
783Hege AndersenIL Koll12.32
1217Kristine AndenæsAsker Skiklubb12.33
375Tanja Carmen SkjåkLillehammer OK12.34
1040Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)12.35
251Elise KennedyBennelong Northside Orienteers12.36
1145Tony HalsallOtra IL12.37
937Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL12.38
658Ellen Sofie RuudEiker OL12.39
722Nina WoldeneFossum IF12.40
889Geir LevangSandnes IL (Rogaland)12.41

N-åpen

1 980 m, 112 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2269Ofelia Leonora AxelsonEiker OL10.00
2281Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)10.01
2285Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)10.02
2290Eline HanssonOL Tønsberg og omegn10.03
2304Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL10.04
2309Ana Zagar NesLarvik OK10.05
2313Magnus FrøydLarvik OK10.06
2315Tarjei Hausken NordbergNydalens SK10.07
2317Konrad ØstlieDriv IL10.08
2325Jonas HirschBækkelagets SK10.09
2194Martin NordkveldeHedrum OL10.10
2195Elise Nauf  BorgersenHedrum OL10.11
2196Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL10.12
2151Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK10.13
2197Simen TrøanNittedal OL10.13
2199Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering10.15
2200Jørgen ReuschHeming Orientering10.16
2201Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn10.17
2202Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn10.18
2203Oskar RosenvoldØstmarka OK10.19
2204Filip RosenvoldØstmarka OK10.20
2205Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK10.21
2206Martin Ø. BalchenOddersjaa SSK10.22
2207Ella N. RosenvoldÅlgård Orientering10.23
359Mari Oraug RyghIL Koll10.24
2208Markus Andersen KaarvaagSandnes IL (Rogaland)10.24
2209Alma  Lunøe-AkselsenNydalens SK10.25
2211Elias Hauge BjuganHalden SK10.27
2212Aurelius Maury-AvelineNOTEAM10.28
2213Henrik MarkussenNeverfjord IL10.29
2214Sondre Aasrum NilssenKristiansand OK10.30
2215Hans Eri TorpeFossum IF10.31
2216Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering10.32
2218Henny Holtan SanderudLillomarka OL10.34
2219Ove Torpe LienPorsgrunn OL10.35
2220Eldar Torpe LienPorsgrunn OL10.36
2221Torstein KjerkreitHalden SK10.37
2222Ola Bråten BergeIL Koll10.38
2223Erlend Bråten BergeIL Koll10.39
990Anne Aurebekk UdøTorridal IL10.40
2224Endre Aakre LeistadSkien OK10.40
2225Tone AbrahamsenNOTEAM10.41
2226Jaran Idland NilsenNOTEAM10.42
2227Alf Hattestad KristensenHeming Orientering10.43
2228Silje NIlsen BergFossum IF10.44
2231Martin M. ForosFossum IF10.47
2232Linea DalandKristiansand OK10.48
442Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering11.10
1211Pihla PuontiVehkalahden Veikot11.11
1229Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL11.12
972Marie HjelmstadBækkelagets SK11.13
234Ole Einar AndresenMalvik IL11.14
681Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.15
857Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll11.16
27Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering11.17
324Aksel SolbergFredrikstad SK11.18
1015Signe Drange RuudRøyken OL11.19
753Markus Husby SandvenIL Koll11.20
1178Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering11.21
727Guro SævikStjørdals-Blink Orientering11.22
1018Amalie BirkelundAsker Skiklubb11.23
50Martin Lien StøenLillehammer OK11.24
476Vilje HillerenEiker OL11.25
297Henni Meland-TangenBækkelagets SK11.26
432Olai BisethKongsberg OL11.27
368Ingrid SkrettingÅlgård Orientering11.28
1192Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa11.29
1230Isak AndersenNydalens SK11.30
1010Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)11.31
1152Bastian Hagen-BoldinghIL Koll11.32
600Otto Rygh HoltenNydalens SK11.33
341Emil Fotland KolstøEgersund OK11.34
122Vetle LaugalandÅlgård Orientering11.35
11Balder Solberg FredheimSandefjord OK11.36
304Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering11.37
101Clara LeroyerFreidig11.38
443Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering11.39
902Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL11.40
131Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL11.41
918Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)11.42
1134Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK11.43
190Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK11.44
1031Sanna Aasrum NilssenNOTEAM11.45
518Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK11.46
410Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)11.47
305Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering11.48
144Maren AanonsenØyestad IF allianse11.49
919Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)11.50
519Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK11.51
121Eiril LaugalandÅlgård Orientering11.52
1112Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenIL Koll11.53
267Oskar SteneNydalens SK11.54
306Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering11.55
812Mathias SundbyLarvik OK11.56
941Sverre Nordgård LeirenByåsen IL11.57
1228Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL11.58
1094Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL11.59
1180Ida Berge GjellestadNydalens SK12.00
1086Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb12.01
26Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering12.02
885Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)12.03
258Erik BerganKongsberg OL12.04
393Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12.05
726Einar SævikStjørdals-Blink Orientering12.06
367Sondre SkrettingÅlgård Orientering12.07
884Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)12.08
455Ruben Mydland HellandEgersund OK12.09
235Sofie Laura AndresenMalvik IL12.10
402Solan LøkenOK Moss12.11
886Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)12.12
989Tuva Aurebekk UdøTorridal IL12.45
395Astri Ese HoleBergens TF13.03

Utvikling B

3 340 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2307Isak Jacobsen-GaskiBardu IL10.44
2327Markus HirschBækkelagets SK10.45
2331Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)10.46
1198Jørgen WesterheimStord Orientering10.54
887Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)10.55
590Stella S. DahleFana IL10.56
846Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering10.58
571Hallvard TjentlandLardal OL10.59
397Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)11.00
628Per Ingvar TollehaugEiker OL11.01
114Maria KostølKristiansand OK11.03
407Ole Andre BrandsbergEgersund OK11.04

Utvikling C

3 320 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2048Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering10.43
2049Johan Elia SkjåkLillehammer OK10.44
606Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering10.53
110Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering10.54
446Ane Kristine EidKongsberg OL10.55
143Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering10.56
838Maja Kalleson RøedOppsal Orientering10.57
1216Elias AndenæsAsker Skiklubb10.58
396Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)10.59
1202Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa11.00
920Maike RöhrsStokke IL11.01
137Håkon ØverbyKongsberg OL11.02
394Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering11.03
1042Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)11.04
1026Sandra Sofie TømtIL Imås11.05
1203Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa11.06
142Therese Alisa LundÅlgård Orientering11.07
676Sverre Øen LandstadNydalens SK11.08

Utvikling N

3 270 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2152Sunniva Tjønn JackobsenIdrettslaget Dyre Vaa10.14
2153Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK10.15
946Fredrik BueOL Tønsberg og omegn10.16
85Sofie Beckmann KristiansenKristiansand OK10.17
903Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL10.18
888Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)10.19
1193Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa10.19
10Theo Solberg FredheimSandefjord OK10.20