Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

Alta OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2280Martin FrischknechtH 50-kort (10)2 660 m10.41
2463Thomas FrostH 45- (79)3 740 m11.50
3110Rolf Arvid Leijon PedersenH 80- (16)1 920 m11.58

Andebu IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3222Amalie KvernsmyrUtvikling B (13)2 970 m10.19
2565Anette Kjærås FiringD 45- (56)3 240 m11.34
2959Martin AskeH 17- (31)4 060 m11.41
3172Elling AakreH 65- (24)2 920 m12.19
3223Stian KvernsmyrH 40- (29)3 750 m12.26
3173Elisabeth RødD 65- (17)2 550 m13.03

Asker Skiklubb

57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2791Simen Dalen EriksenH 11-12 (69)2 100 m10.10
3468Helene Hellerud ØpstadD 9-10 (29)1 770 m10.18
3393Amalie BirkelundUtvikling N (10)2 130 m10.20
2985Thomas OlsenH 40-kort (5)3 040 m10.33
2310Sigve Nygård FagervoldH 11-12 (69)2 100 m10.42
2987Brage Fuglseth OlsenH 11-12 (69)2 100 m10.51
3622Aleksander AndenæsH 9-10 (27)1 770 m10.54
2988Gaute Fuglseth OlsenH 9-10 (27)1 770 m10.59
2860Ragnhild Øfsthus GravirD 14 (34)2 700 m11.01
4625Steinar LågH 50- (101)3 710 m11.02
3467Erlend Hellerud ØpstadH 11-12 (69)2 100 m11.06
3469Julie Hellerud ØpstadN-åpen (117)1 550 m11.06
4554Gunnar BrattliH 50- (101)3 710 m11.06
4582Sigrun NygårdD 50- (65)2 920 m11.06
2859Hilda ØfsthusD 50- (65)2 920 m11.08
2566Sigrun Hernes YtterbøD 50- (65)2 920 m11.15
3090Edel Sofie NilsenD 60- (20)2 660 m11.20
2788Vegard LøvliH 17- (31)4 060 m11.23
2990Trym Fuglseth OlsenN-åpen (117)1 550 m11.28
2787Håkon LøvliH 55- (71)3 630 m11.29
2703Pål SkogedalH 17- (31)4 060 m11.33
2819Ellen Aure SkogedalD 45- (56)3 240 m11.35
2818Maren Aure SkogedalD 14 (34)2 700 m11.39
3186Sara MartiniD 14 (34)2 700 m11.47
4558Eirik W. MoeH 40- (29)3 750 m11.48
3013Jørn Bue OlsenH 70- (37)2 690 m11.51
3392Torleif GaltelandDirekte B (80)3 210 m11.52
2567Astrid YtterbøD 13 (22)2 370 m11.54
2820Selma Aure SkogedalD 11-12 (48)2 100 m11.54
3621Aksel OlsenDirekte A1 (52)3 680 m11.54
3052Øystein RastadH 40- (29)3 750 m11.58
3185Bjørn MartiniDirekte A1 (52)3 680 m12.03
3396Nina BirkelundDirekte A1 (52)3 680 m12.07
3466Anders ØpstadDirekte A1 (52)3 680 m12.09
3394Martin BirkelundH 17- (31)4 060 m12.13
3053Mikkel RastadH 13 (31)2 370 m12.14
2568Per Anders YtterbøDirekte A2 (45)3 500 m12.16
2928Arild NyhaugH 45- (79)3 740 m12.16
3083Jon Arvid FossumH 65- (24)2 920 m12.17
2997Øyvind GylverDirekte A2 (45)3 500 m12.19
3095Leif BergersenH 60- (55)3 240 m12.19
2596Randi NicolaisenD 55- (41)2 660 m12.28
3395Mathias BirkelundH 13 (31)2 370 m12.28
3624Kristine AndenæsDirekte C (43)2 250 m12.28
2790Jan Richard EriksenH 55- (71)3 630 m12.29
3625Magne AasH 50- (101)3 710 m12.29
3058Trond HegnaH 60- (55)3 240 m12.33
3084Unni RyeD 55- (41)2 660 m12.38
2996Margrete EngzeliusD 55- (41)2 660 m12.42
3089Reidar FossumH 60- (55)3 240 m12.44
2825Henrik NybergH 13 (31)2 370 m12.46
3405Trond RønnebergH 60- (55)3 240 m12.46
3472Anne Lise ØfsthusD 75- (8)1 920 m12.49
2989Kjersti Fuglseth OlsenD 40- (25)3 290 m13.00
3623Elias AndenæsUtvikling C (25)2 250 m13.01
3356Ann Katrin OlsenD 55- (41)2 660 m13.20
3096May ChristoffersenD 65- (17)2 550 m13.21

Bardu IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2797Fred Arne JacobsenH 50- (101)3 710 m11.14
2796Margrete GaskiD 50- (65)2 920 m11.27
2623Knut Øyvind JohansenH 35- (14)3 750 m11.28

Bennelong Northside Orienteers

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2524Samuel MorrisH 9-10 (27)1 770 m10.57
2523Elise KennedyDirekte C (43)2 250 m12.29
2522Eric MorrisH 50- (101)3 710 m12.41

Bergens TF

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2699Bjørg KocbachD 70- (24)2 550 m11.11
2696Kjellaug HodnekvamD 70- (24)2 550 m11.15
2287Ingjerd SognnæsD 70- (24)2 550 m11.23
2676Astri Ese HoleD 70- (24)2 550 m11.27
3011Kari NatåsD 70- (24)2 550 m11.47
3162Siren GreveD 60- (20)2 660 m11.50
3012Magnus NatåsH 70- (37)2 690 m12.19
2863Øistein PaulsenDirekte B (80)3 210 m12.30
2697Dagfinn HoleH 75- (32)2 550 m12.49
2353Nina SoligardD 65- (17)2 550 m13.05
2549Berit HegdalD 65- (17)2 550 m13.09

Berger og Svelvik OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3265Terje W. PettersenH 45- (79)3 740 m11.13
3062Torill Nebell MikkelsenD 70- (24)2 550 m11.17
3346Lasse SyvertsenH 35- (14)3 750 m11.18

Birkenes IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3331Trygve LølandH 70- (37)2 690 m12.53

Bodø og Omegn IF Orientering

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2330Elin Marie IrgensD 17-B (42)2 970 m10.18
2465Edvin BergH 80- (16)1 920 m11.40
2620Reidar AndersenH 75- (32)2 550 m12.41
2510Steve SamuelsenH 55- (71)3 630 m12.55
2484Torkel IrgensH 17-B (15)3 210 m13.02

BOK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2421Christian SaxtoftH 40- (29)3 750 m12.04
2422Susanne AndersenD 55- (41)2 660 m12.20

Botne SK

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4566Iver Sagerøy FossN-åpen (117)1 550 m10.03
4567Endre Sagerøy FossN-åpen (117)1 550 m10.04
4569John Erland MidtbøN-åpen (117)1 550 m10.05
4570Lars Joakim MidtbøN-åpen (117)1 550 m10.06
4571Svend Håkon MidtbøN-åpen (117)1 550 m10.07
3431Hjørdis ØvreåsD 17-C (20)2 250 m10.11
4548Ole Kristian V BangåsDirekte A2 (45)3 500 m10.21
4568Jan Tore FossDirekte A2 (45)3 500 m10.22
4547Casper Velstadbråten BangåsH 9-10 (27)1 770 m10.38
4583Anette MidtbøDirekte C (43)2 250 m10.47
3619Eirik SkavhellenH 40- (29)3 750 m11.50
3545Jørgen KvilhaugH 70- (37)2 690 m11.57
3399Magnar ØvreåsH 75- (32)2 550 m12.51
2735Thorolf TrolsrudH 75- (32)2 550 m12.55
3620Line-Susanne K. SkavhellenD 40- (25)3 290 m13.02
3618Othilie Kvilhaug SkavhellenUtvikling C (25)2 250 m13.03

Buvik IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2627Torgeir SkjeldnesH 17- (31)4 060 m11.21

Byåsen IL

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3599Kristoffer LodgaardH 11-12 (69)2 100 m10.58
3300Sverre Nordgård LeirenN-åpen (117)1 550 m11.07
2297Kari Solem AuneD 45- (56)3 240 m11.27
3127Einar EideH 17- (31)4 060 m11.31
3296Børge LeirenH 35- (14)3 750 m11.32
3009Rine HanssenD 50- (65)2 920 m11.36
2358Eirin LodgaardD 50- (65)2 920 m11.38
3298Vilde Nordgård LeirenD 11-12 (48)2 100 m11.43
3126Gøril EideD 45- (56)3 240 m11.44
3297Malin Nordgård LeirenD 14 (34)2 700 m12.01
2461Øystein WiggenH 50- (101)3 710 m12.23
3597Kasper LodgaardH 14 (27)2 760 m12.26
3301Gunn Tove Nordgård LeirenDirekte C (43)2 250 m12.41
2298Haakon ArnesenH 55- (71)3 630 m12.53
2558Nina-Beate LiabakkD 55- (41)2 660 m13.24

Bækkelagets SK

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4593Markus HirschUtvikling B (13)2 970 m10.00
4631Jonas HirschN-åpen (117)1 550 m10.12
2578Viktor Meland-TangenH 11-12 (69)2 100 m10.13
2576Julia Meland-TangenD 9-10 (29)1 770 m10.24
4508Håkon Finne IhgierdN-åpen (117)1 550 m10.27
2577Lindis Meland-TangenD 17-B (42)2 970 m10.36
3533Pål Christian IngierdH 45- (79)3 740 m11.09
3983Yngvar ChristiansenDirekte A2 (45)3 500 m11.14
3483Siri Wilberg AabelD 70- (24)2 550 m11.29
2575Henni Meland-TangenN-åpen (117)1 550 m11.32
3115Ingeborg ØderudD 50- (65)2 920 m11.52
3342Marie HjelmstadN-åpen (117)1 550 m11.53
2605Jan Erik AalbergH 50- (101)3 710 m12.05
3064Eldar BørsumH 70- (37)2 690 m12.09
2574Håkon Meland-TangenH 40- (29)3 750 m12.16
3341Johs HjelmstadH 45- (79)3 740 m12.20
3535Jonas Fenne IngierdH 13 (31)2 370 m12.24
3534Aasne Fenne HoksrudD 40- (25)3 290 m12.32
3343Berit HerstadD 40- (25)3 290 m12.42

Bærums Skiklub

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2311Tore Voss FagervoldH 55- (71)3 630 m11.53

Bø OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4591Ingunn FjørtoftD 17-C (20)2 250 m10.00
4613Steinar LandeDirekte A1 (52)3 680 m10.05
2665Siggen YtrehusH 17-kort (11)3 500 m10.13
3281Gunn BotnenD 60- (20)2 660 m11.42
2638Sigve BotnenH 17- (31)4 060 m11.47
3059Per Chr. HagenH 65- (24)2 920 m12.33
3282Jarle BotnenH 60- (55)3 240 m12.47

Drangedal OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4576Brit Solberg StraumeD 70- (24)2 550 m11.05
3293Marit OddenD 70- (24)2 550 m11.45
4575Einar StraumeH 70- (37)2 690 m11.47
2624Odd AureH 75- (32)2 550 m12.05
2628Astrid LundeDirekte C (43)2 250 m12.31
3583Henny Helgeland ReinholdDirekte C (43)2 250 m12.33
3151Ronald BjervaH 75- (32)2 550 m12.47

Driv IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4597Konrad ØstlieN-åpen (117)1 550 m10.04
4581Per-Erik ØstlieH 70- (37)2 690 m11.45
3404Anne KaasaD 65- (17)2 550 m13.15

Egersund OK

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4594Anna Elen AakreD 17-C (20)2 250 m10.01
2688Ole Andre BrandsbergUtvikling B (13)2 970 m10.11
2843Julie PuntervoldD 17-kort (14)3 040 m10.12
3476Ida KolstøD 17-B (42)2 970 m10.13
2846Vilde PuntervoldD 9-10 (29)1 770 m10.16
2844Merethe PuntervoldD 17-C (20)2 250 m10.18
2621Trond Sigurd FotlandH 40-kort (5)3 040 m10.35
2725Markus Mydland HellandH 9-10 (27)1 770 m10.52
3067Geir FrøytlogH 55- (71)3 630 m11.17
2726Ruben Mydland HellandN-åpen (117)1 550 m11.22
2622Emil Fotland KolstøN-åpen (117)1 550 m11.24
2845Thea Beate PuntervoldD 14 (34)2 700 m11.35
3068Steinar FrøytlogH 17- (31)4 060 m11.39
2842Nils Tore PuntervoldH 45- (79)3 740 m11.54
2744Jane Mydland HellandD 35- (12)3 290 m11.58
3046Kenneth MydlandH 17- (31)4 060 m12.01
2740Julie Mydland HellandD 11-12 (48)2 100 m12.04
3571Hilde HetlandD 17-B (42)2 970 m12.31
2687Arne BrandsbergH 75- (32)2 550 m12.37
2745Olav HellandH 17-B (15)3 210 m12.56
3503TorSverre E. SkåraH 17-B (15)3 210 m13.00

Eiker OL

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4545Ofelia Leonora AxelsonN-åpen (117)1 550 m10.00
2742Eli Tufte HanssenD 17-B (42)2 970 m10.17
2770Nila HillerenD 9-10 (29)1 770 m10.29
3283Mikkel Hveding ErsdalH 17-C (9)2 250 m10.39
3464Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyN-åpen (117)1 550 m10.50
2769Vilje HillerenN-åpen (117)1 550 m11.13
2839Tom André AlstadsætherH 35- (14)3 750 m11.16
4543Abelone Josefine AxelsonD 11-12 (48)2 100 m11.22
3103Heidi MyklemyrD 50- (65)2 920 m11.51
2767Anita HillerenD 17- (20)3 440 m11.52
2929Thor Inge TollehaugH 55- (71)3 630 m11.55
2897Gjermund RørenH 55- (71)3 630 m12.03
3284Nina Jeanette TollehaugDirekte A1 (52)3 680 m12.06
2838Sølvi FossøyDirekte A1 (52)3 680 m12.08
2473Anne Marthe PeveriD 35- (12)3 290 m12.10
4544Mathias AxelsonH 14 (27)2 760 m12.12
2642Vidar ElvekrokH 65- (24)2 920 m12.18
3430Torun DyrkornDirekte A2 (45)3 500 m12.20
3142Alf Johan HjelmtvedtH 70- (37)2 690 m12.27
2966Rolf LundeH 65- (24)2 920 m12.31
2967Ellen Sofie RuudDirekte C (43)2 250 m12.32
2301Hans Roar BakkenH 70- (37)2 690 m12.43
4542Fredrik AxelsonH 17-B (15)3 210 m12.44
3182Emil Sebastian BakkenH 17-B (15)3 210 m12.59
2768Glenn Ekholdt HillerenH 17-B (15)3 210 m13.01
2509Helga PeveriD 65- (17)2 550 m13.13
2743Aud KjemperudD 65- (17)2 550 m13.33

Elverum OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2458Aksel Tonjer FingarsenH 9-10 (27)1 770 m11.00
2457Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (69)2 100 m11.04
2456Audun FingarsenH 35- (14)3 750 m11.30
2455Anna-Thekla TonjerD 35- (12)3 290 m12.00

Emblem IL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3496Sivert MørchH 11-12 (69)2 100 m10.15
2354Marianne SkusethD 17-B (42)2 970 m10.30
2355Såmund BotnenH 17- (31)4 060 m12.11
2600Marit Sylte LundanesD 55- (41)2 660 m12.24
3495Robert MørchDirekte B (80)3 210 m12.40

Fana IL

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2899Stella S. DahleUtvikling B (13)2 970 m10.13
2348Emil HeksemH 9-10 (27)1 770 m10.48
2423Tord Bell MykingH 50- (101)3 710 m11.11
2339Rannveig NordhagenD 50- (65)2 920 m12.05
4562Stein Ove DyngelandH 60- (55)3 240 m12.07
2347Oskar HeksemH 13 (31)2 370 m12.16
2346Geir HeksemH 40- (29)3 750 m12.18
2433Ørjan Eirik ValestrandH 60- (55)3 240 m12.27

Fet OL

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3136Anne-Marthe HansenD 17-C (20)2 250 m10.19
3135Gaute SkjønhaugH 11-12 (69)2 100 m11.02
2814Sigmund ØlstadH 11-12 (69)2 100 m11.14
2446Raymond BerntzenH 45- (79)3 740 m11.15
2482Asgeir LiumH 45- (79)3 740 m11.25
2961Kyrre GranH 45- (79)3 740 m11.28
2847Randi BudahlDirekte B (80)3 210 m11.56
3134Torgeir SkjønhaugH 45- (79)3 740 m11.58
2615Øyvind HelmersenH 55- (71)3 630 m12.17
2616Jane Karine HelmersenDirekte B (80)3 210 m12.33
3626Heidi TronbølD 40- (25)3 290 m12.34
2815Per-Jacob ØlstadH 55- (71)3 630 m13.07

Fossekallen IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2527Bjørg GårdhammerD 75- (8)1 920 m12.46

Fossum IF

53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4584Håvard TorpeDirekte A1 (52)3 680 m10.00
3326Emil RostrupH 11-12 (69)2 100 m10.03
3500Simen HøyerUtvikling B (13)2 970 m10.15
2494Turid WilliksenD 17-C (20)2 250 m10.24
3144Ask Felland SætnanH 11-12 (69)2 100 m10.26
4507Hans Eri TorpeN-åpen (117)1 550 m10.26
3455Mikkel MichelsenH 11-12 (69)2 100 m10.31
3442Henrik Mikkelsen ForosDirekte C (43)2 250 m10.38
3566Lars Erik GjeinH 50-kort (10)2 660 m10.38
4522Silje NIlsen BergN-åpen (117)1 550 m10.41
2926Olav GrevstadH 11-12 (69)2 100 m10.48
2572Jakob Weider EgnerH 9-10 (27)1 770 m10.51
3866Terje MelsomDirekte A1 (52)3 680 m10.57
3868Kristin BergDirekte A1 (52)3 680 m10.59
2896Erlend SommerheinH 11-12 (69)2 100 m11.03
2679Katrine BakkeD 45- (56)3 240 m11.08
2925Anders GrevstadH 45- (79)3 740 m11.14
3113Tormod BøeH 55- (71)3 630 m11.15
2982Erling KatlaH 45- (79)3 740 m11.17
2360Arild AndresenH 50- (101)3 710 m11.19
2762Paul WadeH 55- (71)3 630 m11.19
2883Eldri HoloD 50- (65)2 920 m11.20
3499Tuva HøyerD 14 (34)2 700 m11.23
3456Johan MichelsenH 45- (79)3 740 m11.27
2939Trond MyhreH 45- (79)3 740 m11.29
2872Bjørn HallanH 50- (101)3 710 m11.31
3443Erik MikkelsenH 45- (79)3 740 m11.33
2361Silje Andresen SkotteD 11-12 (48)2 100 m11.35
2691Stein H. HagenH 50- (101)3 710 m11.36
2917Olav HasaasH 45- (79)3 740 m11.36
3030Kristine WoldeneD 11-12 (48)2 100 m11.42
2885Signe HoloD 14 (34)2 700 m11.49
3163Sven Arne GylterudH 50- (101)3 710 m11.52
3295Gunde TumelionisD 14 (34)2 700 m11.57
2680Harald BakkeH 45- (79)3 740 m12.03
3107Christian JomaasH 50- (101)3 710 m12.08
3028Jan Øyvind WoldeneH 40- (29)3 750 m12.10
2895Pål SommerheinH 45- (79)3 740 m12.17
2733Lars HjermstadH 60- (55)3 240 m12.18
3250Leif StørmerH 50- (101)3 710 m12.18
2776Steinar SkoglundH 70- (37)2 690 m12.21
2884Øystein HoloH 55- (71)3 630 m12.21
2277Magnhild T. MølnvikD 55- (41)2 660 m12.22
3143Knut Jostein SætnanH 45- (79)3 740 m12.25
3029Nina WoldeneDirekte C (43)2 250 m12.27
3471Richard Zeiner-GundersenH 60- (55)3 240 m12.28
2681Erlend BakkeH 13 (31)2 370 m12.30
3498Fredrik HøyerH 50- (101)3 710 m12.34
2995Nils HæstadH 60- (55)3 240 m12.35
2904Ivar MølnvikH 50- (101)3 710 m12.38
2493Sigbjørn ModalsliH 60- (55)3 240 m12.51
2734Marianne HjermstadD 55- (41)2 660 m12.52
3051Kjersti HovD 55- (41)2 660 m13.16

Fredrikstad SK

34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2858Vilma DanevadD 9-10 (29)1 770 m10.11
3017Ingrid Sofie Hox BrynildsenD 9-10 (29)1 770 m10.15
3050Karin Skedsmo DanevadD 40-kort (11)2 660 m10.18
3936Einar ModahlDirekte A2 (45)3 500 m10.27
4587Morten HelminsenDirekte B (80)3 210 m10.28
2771Ingunn Saur ModahlD 17-B (42)2 970 m10.42
4523Henrik R. KahrsN-åpen (117)1 550 m10.42
2817Lotta Ringstad HoltN-åpen (117)1 550 m11.01
2602Isak SolbergH 9-10 (27)1 770 m11.03
4366Nanna AabyDirekte C (43)2 250 m11.04
3348Eva Riddervold KahrsN-åpen (117)1 550 m11.08
2595Pål AngvollH 45- (79)3 740 m11.10
2816Selmer Ringstad HoltN-åpen (117)1 550 m11.11
2591Hilde PoppeD 45- (56)3 240 m11.12
3016Marte Hox BrynildsenD 13 (22)2 370 m11.14
3645Johanne Klavestad AabyN-åpen (117)1 550 m11.15
4276Thomas PoppeDirekte B (80)3 210 m11.20
2603Aksel SolbergN-åpen (117)1 550 m11.21
3643Lars Ole KlavestadH 45- (79)3 740 m11.24
2857Jenny DanevadD 11-12 (48)2 100 m11.26
2481Kjell Reidar MydskeH 45- (79)3 740 m11.30
2856Espen DanevadH 45- (79)3 740 m11.40
3350Frank LøwengreenH 50- (101)3 710 m11.48
2958Hedvig Scheele SøylandD 11-12 (48)2 100 m11.53
3321Camilla ImrikD 45- (56)3 240 m11.54
3319Thomas LieDirekte A1 (52)3 680 m11.57
3354Marianne Riddervold KahrsDirekte A1 (52)3 680 m11.59
3015Anders BrynildsenDirekte A1 (52)3 680 m12.02
2964Erling SøylandDirekte B (80)3 210 m12.06
2601Linda SolbergD 35- (12)3 290 m12.16
3014Anne-Sofie Hox BrynildsenDirekte B (80)3 210 m12.27
2604Vidar SolbergH 40- (29)3 750 m12.30
3217Audun NordbyH 13 (31)2 370 m12.58
2306Jan Edvin BlomkvistH 55- (71)3 630 m13.09

Freidig

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4596Endre KroghN-åpen (117)1 550 m10.09
3066Marit BrødreskiftD 17-C (20)2 250 m10.22
4553Ingvil SnøfuglDirekte B (80)3 210 m10.24
3063Svein Terje KolstadH 50-kort (10)2 660 m10.32
2365Clara LeroyerN-åpen (117)1 550 m10.57
4552Lina Storler SnøfuglD 14 (34)2 700 m11.03
2270Mathias LeroyerH 11-12 (69)2 100 m11.08
3984Bjørnar LynnumDirekte A2 (45)3 500 m11.15
2589Gunn Kari HygenD 70- (24)2 550 m11.33
3231Jens Even StorhovH 50- (101)3 710 m11.37
2536Tomas EidsmoH 50- (101)3 710 m11.41
3161Una KittilsenD 14 (34)2 700 m11.41
4550Anders WaageH 70- (37)2 690 m11.49
3509Maria Strømdal WikD 14 (34)2 700 m11.53
3487Ola AaldeH 80- (16)1 920 m12.01
2528Anthony LeroyerDirekte A1 (52)3 680 m12.04
3160Tora KittilsenD 14 (34)2 700 m12.13
2529Ingerid ReinertsenDirekte B (80)3 210 m12.19
3510Kristoffer Strømdal WikH 14 (27)2 760 m12.24
2783Alf Petter LynumH 13 (31)2 370 m12.26
2851Magnus LandstadH 75- (32)2 550 m12.27
3486Eva AaldeD 75- (8)1 920 m12.52
3508Tina Strømdal WikD 40- (25)3 290 m13.04

Frol IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4592Håvard VassendenDirekte A1 (52)3 680 m10.01
3816Ivar  WibeDirekte A2 (45)3 500 m10.07
4096Guro TorpeDirekte A3 (21)2 350 m10.07

Frøyland IL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2810Trine SelvikvågD 17-B (42)2 970 m10.11
2811Rune SvihusH 17-kort (11)3 500 m10.12
2809Bjørnar Andre Alvær SandsmarkH 17-kort (11)3 500 m10.15
2808Jonas Bolstad ScheieH 17-kort (11)3 500 m10.18
4564Håvard SvihusH 40-kort (5)3 040 m10.22

Førde IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4356Anita E. HoleDirekte C (43)2 250 m10.54
4358Jonas MossestadDirekte C (43)2 250 m10.56
2597Knut Even HoleDirekte A3 (21)2 350 m11.50
2599Vegar HoleDirekte A3 (21)2 350 m11.51

Ganddal IL

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2766Marius RøddeH 11-12 (69)2 100 m10.17
4615Henning SundbyH 50- (101)3 710 m11.04
2362Aud Hognestad TaksdalD 45- (56)3 240 m11.17
2689Trine Bolstad ScheieD 17- (20)3 440 m11.38
3047Ann-Cathrin Nybak UrdalD 50- (65)2 920 m11.43
2364Oddvar TaksdalH 50- (101)3 710 m11.53
3024Vibeke LamarkD 45- (56)3 240 m11.53
3023Trond LamarkH 50- (101)3 710 m12.01
2764Maria Nilsson RøddeDirekte B (80)3 210 m12.05
2363Anna TaksdalD 14 (34)2 700 m12.09
2652Ragnhild AuglændD 55- (41)2 660 m12.14
2765Tore RøddeDirekte B (80)3 210 m12.14
2462Knut SkjævelandH 75- (32)2 550 m12.29
3632Ove OalandH 65- (24)2 920 m12.29
3121Bjarne GimreH 65- (24)2 920 m12.38
2709Ann Karin TjørhomD 55- (41)2 660 m12.44
2653Arild AasheimH 55- (71)3 630 m13.01

Gimle IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2434Willy GrønstadH 70- (37)2 690 m12.05

Gjerstad IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3374Gina HageliaUtvikling N (10)2 130 m10.21
3375Knut HageliaH 70- (37)2 690 m12.25
3376Siri HageliaD 40- (25)3 290 m13.10

Gjø-Vard OL

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3303Ella SkoglundD 17-C (20)2 250 m10.14
3263Ole Petter Visted-HansenUtvikling N (10)2 130 m10.15
2662Eline KravdalD 9-10 (29)1 770 m10.33
4368Silje Grøtan TorpDirekte C (43)2 250 m11.06
2793Hege SolerødD 50- (65)2 920 m11.19
2331Elling Fossheim AsplinH 17- (31)4 060 m11.25
3262Ulrikke Visted-HansenN-åpen (117)1 550 m11.27
2332Peder Fossheim AsplinH 17- (31)4 060 m11.29
2736Kirsten BakkeD 70- (24)2 550 m11.35
3304Tobias SkoglundN-åpen (117)1 550 m11.41
3292Berit BergsetD 45- (56)3 240 m11.47
3261Sigmund HansenH 45- (79)3 740 m11.53
3482Elisa Kaderkova MæhlumN-åpen (117)1 550 m11.56
2795Even ErlienH 45- (79)3 740 m11.57
3334Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 (48)2 100 m11.57
2664Torbjørn KravdalH 40- (29)3 750 m12.00
2663Marie KravdalD 14 (34)2 700 m12.03
2794Eiril Erlien SolerødD 11-12 (48)2 100 m12.07
3337May Lise KloppbakkenD 35- (12)3 290 m12.20
3302Roar SkoglundDirekte B (80)3 210 m12.32
2661Astrid KravdalD 40- (25)3 290 m12.54

Gneist, IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3631Jan SteinegerH 60- (55)3 240 m12.16

Hadeland OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3653Snøfrid TellesbøD 17-C (20)2 250 m10.15
2718Trygve RognstadH 50-kort (10)2 660 m10.33
3871Øyvind WatterdalDirekte A1 (52)3 680 m11.02
3652Ola TellesbøH 50- (101)3 710 m11.12
3654Sunniva TellesbøDirekte C (43)2 250 m11.16
3985Stefani PopovaDirekte A2 (45)3 500 m11.16
2618Øyvind SørlieH 60- (55)3 240 m12.12

Halden SK

36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3537Aksel Johan SandvikH 11-12 (69)2 100 m10.11
4505Torstein KjerkreitN-åpen (117)1 550 m10.24
3937Pål BackstrømDirekte A2 (45)3 500 m10.28
3938Marie Lien BackstrømDirekte A2 (45)3 500 m10.29
4231Lene SandvikDirekte A2 (45)3 500 m10.35
2594Johan Fredrik Svendsby BraarudH 9-10 (27)1 770 m10.46
4354Inger H KyerkreitDirekte C (43)2 250 m10.52
2425Joel Bronebakk JohanssonH 9-10 (27)1 770 m10.53
3255Elias Hauge BjuganN-åpen (117)1 550 m10.54
2941Håkon BryggenH 9-10 (27)1 770 m11.01
3227Hanna HaldinN-åpen (117)1 550 m11.02
2888Ville Emil WingstedtH 9-10 (27)1 770 m11.05
3253Marius BjuganH 35- (14)3 750 m11.14
4549Martin JullumH 17- (31)4 060 m11.15
4274Irene Felde OlaussenDirekte B (80)3 210 m11.18
2372Sigrid Schmitt GranD 13 (22)2 370 m11.20
3536Tore SandvikH 45- (79)3 740 m11.20
2592Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (56)3 240 m11.24
2943Fredrik DelåsH 45- (79)3 740 m11.31
3079Runa Lien BackstrømD 45- (56)3 240 m11.50
3006Kjetil BjørloDirekte A1 (52)3 680 m11.51
2593Inger Anne Svendsby BraarudD 13 (22)2 370 m11.52
3018Åse Valero KjerkreitD 13 (22)2 370 m11.56
2887Minna Sofie WingstedtD 11-12 (48)2 100 m12.01
3634Thor PalmgrenH 75- (32)2 550 m12.07
3254Karianne HaugeD 35- (12)3 290 m12.08
3007Hanne Lerche RaadalDirekte A2 (45)3 500 m12.11
3228Vendula HaldinD 35- (12)3 290 m12.18
3538Sverre SandvikH 13 (31)2 370 m12.18
3022Miguel ValeroDirekte B (80)3 210 m12.26
2886Anja WingstedtD 40- (25)3 290 m12.38
3344Andreas JohanssonH 40- (29)3 750 m12.38
2940Guro BryggenD 40- (25)3 290 m12.44
2942Martin BryggenH 13 (31)2 370 m12.50
2889Liam WingstedtH 14 (27)2 760 m13.02
2424Ingrid Kronborg BronebakkD 40- (25)3 290 m13.06

Hamar OK

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3433Kamilla LomeD 17-B (42)2 970 m10.20
4538Marianne MyklebustDirekte A2 (45)3 500 m10.20
2952Liv FeiringD 70- (24)2 550 m11.07
3378Inger E. VamnesD 80- (3)1 920 m11.10
2927Elin Moe GræsliD 50- (65)2 920 m11.44
2606Mona LomeD 50- (65)2 920 m11.55
3094Terje MalmH 70- (37)2 690 m12.15
4537Mari Ovidia RanestadUtvikling C (25)2 250 m12.43
2951Trond FeiringH 75- (32)2 550 m12.45

Haugesund IL Orientering

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3190Åsmund Paulsen VieUtvikling B (13)2 970 m10.18
2922Randi EngløkkD 45- (56)3 240 m11.13
3268Solfrid H. ThuestadD 50- (65)2 920 m11.26
2924Hanna Eline EngløkkD 11-12 (48)2 100 m11.34
3188Grethe Paulsen VieD 45- (56)3 240 m11.59
3189Erik Utne VieH 45- (79)3 740 m12.00
2923Erik EngløkkH 50- (101)3 710 m12.12

Hedrum OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4494Martin NordkveldeN-åpen (117)1 550 m10.13
4495Fredrik Nauf BorgersenN-åpen (117)1 550 m10.14
4530Elise Nauf BorgersenN-åpen (117)1 550 m10.49
2902Annika van RaaijD 13 (22)2 370 m11.38

Hellas Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3049Mikael NybergH 50- (101)3 710 m11.49

Heming Orientering

42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4095Live ØstvoldDirekte A3 (21)2 350 m10.06
4097Per  RyghDirekte A3 (21)2 350 m10.08
4497Aleksander KjensethN-åpen (117)1 550 m10.16
4498Celine KjensethN-åpen (117)1 550 m10.17
2318Annika Næss-UlsethD 9-10 (29)1 770 m10.25
3308Tora VollsetD 17-B (42)2 970 m10.28
4525Jørsen ReushN-åpen (117)1 550 m10.44
4364Einar ØstvoldDirekte C (43)2 250 m11.02
4573Anne ØstvoldD 14 (34)2 700 m11.05
3087Alf Hattestad KristensenH 9-10 (27)1 770 m11.08
4533Nils Petter FremmingH 55- (71)3 630 m11.13
3529Karoline JebsenD 14 (34)2 700 m11.17
3988Hanne Marthe ØstvoldDirekte A2 (45)3 500 m11.19
2507Astrid ReuschD 11-12 (48)2 100 m11.23
3171Ann Elin FlågenD 45- (56)3 240 m11.28
2316Marit InngjerdingenD 45- (56)3 240 m11.30
3528Ingrid Merete JebsenD 11-12 (48)2 100 m11.37
2933Harald Eide-FredriksenH 50- (101)3 710 m11.39
3043Kimme ArnesenH 50- (101)3 710 m11.46
3379Øystein ØstermannH 55- (71)3 630 m11.47
2508Marianne ReuschD 50- (65)2 920 m11.48
3086Jøran KristensenH 45- (79)3 740 m11.48
2370Lasse ArnesenH 50- (101)3 710 m11.59
2294Roger ØstvoldH 50- (101)3 710 m12.04
2371Signe Astrup ArnesenD 50- (65)2 920 m12.06
3088Henni Hattestad KristensenD 11-12 (48)2 100 m12.06
2506Christian ReuschH 45- (79)3 740 m12.14
4574Einar ØstvoldH 14 (27)2 760 m12.14
3527Johan JebsenH 45- (79)3 740 m12.21
3170Anders FlågenH 50- (101)3 710 m12.22
2822Helge BjaalandH 75- (32)2 550 m12.23
2562Knut Erling ØenH 50- (101)3 710 m12.27
3125Helge Sigurd HansenH 65- (24)2 920 m12.27
3044Lukas Jones ArnesenH 13 (31)2 370 m12.48
2317Eirik Næss-UlsethH 60- (55)3 240 m12.49
3507Bjørn WilladssenH 60- (55)3 240 m12.53
3307Thor VollsetH 17-B (15)3 210 m12.54
2319Anders Næss-UlsethH 14 (27)2 760 m12.56
2686Egil Wickstrand IversenH 60- (55)3 240 m12.58
3306Dagrun MelkildD 55- (41)2 660 m13.02
2685Runa SkyttersæterD 55- (41)2 660 m13.18
2821Elle M. MelbyeD 65- (17)2 550 m13.31

Hisøy OK

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3553Hannah Broers DamsgaardD 9-10 (29)1 770 m10.12
3554Inger Marie Broers DamsgaardD 17-B (42)2 970 m10.25
4149Marinanne BjørkenesDirekte A3 (21)2 350 m11.00
3870Martin BjørkenesDirekte A1 (52)3 680 m11.01
3132Marianne HaugeD 45- (56)3 240 m11.36
3133Inge HaugeH 50- (101)3 710 m12.16
2648Widar Taxth LølandH 70- (37)2 690 m12.31
3605Nils-Henrik PedersenDirekte B (80)3 210 m12.34
3606Ann Mari StudsrudDirekte B (80)3 210 m12.37

Høydalsmo IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3116Asbjørn BygglandH 40- (29)3 750 m12.24

Idrettslaget Dyre Vaa

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3602Sunniva Tjønn JacobsenUtvikling N (10)2 130 m10.18
3595Randi Fugleneb AamandUtvikling N (10)2 130 m10.36
4380Tore TjønnDirekte C (43)2 250 m11.18
3594Sigrid Fugleneb AamandD 11-12 (48)2 100 m11.29
3596Haakon Fugleneb AAmandN-åpen (117)1 550 m11.54
3604Per Morten WienengaDirekte A3 (21)2 350 m11.54
3592Nils Albert AamandDirekte A1 (52)3 680 m12.10
3593Astrid Fugleneb AamandDirekte A2 (45)3 500 m12.25
3603Maria TjønnDirekte B (80)3 210 m12.38
3600Eirik Tjønn JacobsenUtvikling C (25)2 250 m13.04
3601Thea Aksvik WienengaUtvikling C (25)2 250 m13.06

IF Trauma

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2380Bjørn Idar SætranH 50- (101)3 710 m12.35

IK Grane Arendal Orientering

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4607Frode SørensenH 17-kort (11)3 500 m10.00
4670Janne ThygesenDirekte A3 (21)2 350 m10.00
2913Andreas SælsbråtenH 17-kort (11)3 500 m10.17
2914Liv Cathrine SælsbråtenD 17-C (20)2 250 m10.17
2875Oddny JørgensenD 60- (20)2 660 m11.38
2874Finn Ole JørgensenH 70- (37)2 690 m12.45
2915Thea Vågsnes SælsbråtenUtvikling C (25)2 250 m13.07

IK Stern

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2634Henrik HvoslefH 75- (32)2 550 m12.09
2635Ulla LindheD 75- (8)1 920 m12.55

IK Uven

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2325Rosa JohanssonD 70- (24)2 550 m11.39
2617Carl-Henrik HallbergH 85- (4)1 920 m12.25
2324Karl-Axel JohanssonH 75- (32)2 550 m12.33

IL BUL-Tromsø

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3989Atle IversenDirekte A2 (45)3 500 m11.20
2555Astrid Elida Vaeng BernhardsenD 13 (22)2 370 m11.28
2538Rune GraversenH 45- (79)3 740 m11.43
2537Anna KarlqvistD 45- (56)3 240 m11.45
2556Eline Andrea Vaeng BernhardsenD 13 (22)2 370 m11.50
2983Ronja Götsch IversenD 11-12 (48)2 100 m12.00
2666Gjermund UrsetH 50- (101)3 710 m12.42

IL GeoForm

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2505Audrun UtskarpenD 45- (56)3 240 m11.37
3180Kristin SletnerD 35- (12)3 290 m12.12
2327Guttorm EggeH 50- (101)3 710 m12.19

IL Gular

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2738Odin LingaH 17-kort (11)3 500 m10.10
2739Heine LingaH 17-kort (11)3 500 m10.16
3572Tom Eirik EikangerH 50- (101)3 710 m12.02
2396Tore JuvikH 55- (71)3 630 m12.23
2394Hege FjellbirkelandD 55- (41)2 660 m12.32
2435Svein LingaH 60- (55)3 240 m12.48
2276Jan Petter HansenH 55- (71)3 630 m12.51
2395Arne JohannesenH 60- (55)3 240 m12.57

IL Hauken

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3437Kristin Repstad StoremyrD 17-B (42)2 970 m10.16
3436Ole Magnus StoremyrH 11-12 (69)2 100 m10.45
3435Kent Morgan StoremyrH 45- (79)3 740 m12.13
2314Henrik Repstad StoremyrH 14 (27)2 760 m12.54

IL Imås

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3401Per Kristian TømtDirekte A2 (45)3 500 m12.15
2631Øyvin SimonsenH 70- (37)2 690 m12.37
3402Sandra Sofie TømtUtvikling C (25)2 250 m12.59

IL Koll

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3829Jarl MagnusDirekte A1 (52)3 680 m10.20
3830Raghild Haugli BråtenDirekte A1 (52)3 680 m10.21
4514Minna Balchen LudvigsenN-åpen (117)1 550 m10.33
4235Fredrik WulfsbergDirekte B (80)3 210 m10.39
2640Sofie Oraug-RyghD 17-B (42)2 970 m10.41
3216Jan Tore LudvigsenH 45- (79)3 740 m11.16
3075Markus Husby SandvenN-åpen (117)1 550 m11.25
4534Pauline MyklebustD 14 (34)2 700 m11.31
3210Ludvig Balchen LudvigsenN-åpen (117)1 550 m11.34
3072Knut SandvenH 45- (79)3 740 m12.08
3076Elvira Husby SandvenDirekte B (80)3 210 m12.13
3215Marte BalchenDirekte A2 (45)3 500 m12.22
3504Kjell MarksetH 60- (55)3 240 m12.26
3120Hege AndersenDirekte C (43)2 250 m12.38
3035Martin Christoffer BorgH 14 (27)2 760 m12.42
2841Jonas HickenH 14 (27)2 760 m12.52
2483Tobias Tronbøl LiumH 14 (27)2 760 m13.08

IL Leik

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4273Kjell SølbergDirekte B (80)3 210 m11.17
3036Tone AlmåsD 50- (65)2 920 m11.47
3473Mai Iren AlmåsD 50- (65)2 920 m11.57

IL Strand-Ulv

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3562Triana K NerhusD 11-12 (48)2 100 m11.52
3561Knut J NerhusH 65- (24)2 920 m12.20

Indre Østfold OK

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3586Ina BlågestadD 17-B (42)2 970 m10.12
2408Ann Helen Aabogen HaugaardD 17-kort (14)3 040 m10.17
2587Anne SørumD 60- (20)2 660 m11.48
2402Torill VisterD 50- (65)2 920 m11.56
2834Sture OttesenH 60- (55)3 240 m12.04
3585Rune BlågestadH 45- (79)3 740 m12.10
3568Anne Marie Solheim HaugerudD 55- (41)2 660 m12.34
3145Anders TaraldrudH 75- (32)2 550 m12.43
3148Eva TaraldrudD 65- (17)2 550 m13.11

Kjose IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3613Mari Bjørnø SjulstadD 17-B (42)2 970 m10.22
3156Reidun Bjørnø SjulstadD 17-B (42)2 970 m10.45

Kolbotn og Skimt OL

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3630Cathrine PalmgrenD 40-kort (11)2 660 m10.11
2906Helene HarstadD 9-10 (29)1 770 m10.13
2747Sigurd OlaisenH 11-12 (69)2 100 m10.14
2932Selma FeylingD 9-10 (29)1 770 m10.27
4511Julie Åstein LindbergN-åpen (117)1 550 m10.30
3104Veronica Elena SvindsethD 17-B (42)2 970 m10.47
3054Pamela ÅstenD 50- (65)2 920 m11.12
2907Henrik HarstadH 11-12 (69)2 100 m11.13
3567Vera Telje SjølieD 70- (24)2 550 m11.19
2931Monica FeylingD 50- (65)2 920 m11.30
3648Isabel HandstangerD 17- (20)3 440 m11.30
2746Sissel OlaisenD 70- (24)2 550 m11.31
3055Bengt NiklassonH 55- (71)3 630 m11.45
4410Marianne HarstadDirekte C (43)2 250 m11.48
2619Marit VågsnesD 70- (24)2 550 m11.51
3027Lars-Evan PetterssonH 70- (37)2 690 m12.13
2905Håvard HarstadH 40- (29)3 750 m12.14
2930Geir TrøanH 70- (37)2 690 m12.57
3398John YtternesH 55- (71)3 630 m12.59
2487Knut BjørkeloH 55- (71)3 630 m13.03
3056Nils Anders NiklassonH 14 (27)2 760 m13.10
3588Bodil KlakeggD 65- (17)2 550 m13.17

Kongsberg OL

71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2711Jarand GustafssonH 11-12 (69)2 100 m10.18
2368Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (69)2 100 m10.20
2427Karoline BredlandD 40-kort (11)2 660 m10.20
2754Jon StrandH 11-12 (69)2 100 m10.22
4536Mette MaudalDirekte B (80)3 210 m10.23
3934Pirjo LuchingerDirekte A2 (45)3 500 m10.25
2721Lene FlessebergD 17-B (42)2 970 m10.32
3942Åsne HaavengenDirekte A2 (45)3 500 m10.33
4524Maia Maudal PettersenN-åpen (117)1 550 m10.43
2700Mathis RenardH 9-10 (27)1 770 m10.47
2428Jakob Bredland EidH 9-10 (27)1 770 m10.55
2534Jan Olav BerganH 11-12 (69)2 100 m10.57
2715Arne BisethH 11-12 (69)2 100 m11.05
2429Mathias Bredland EidH 9-10 (27)1 770 m11.09
2714Olai BisethN-åpen (117)1 550 m11.10
2304Marianne OmdalD 50- (65)2 920 m11.16
4272Harald BerganDirekte B (80)3 210 m11.16
2712Per GustafssonH 50- (101)3 710 m11.17
3236Marte Karine LarsenD 17- (20)3 440 m11.20
2749Øystein SkjelbredH 50- (101)3 710 m11.23
2976Cora EbnerD 45- (56)3 240 m11.23
2449Amalie Myrvold SkovlystD 11-12 (48)2 100 m11.24
2393Barbara Willkommen EikenD 50- (65)2 920 m11.25
2702Linnea OlofssonD 17- (20)3 440 m11.26
2367Synne Sommerstad RøsteD 14 (34)2 700 m11.27
2443Syver LøkenH 50- (101)3 710 m11.27
2708Ingrid KvistadD 50- (65)2 920 m11.31
2366Ingjerd SommerstadD 45- (56)3 240 m11.33
2392Terje Ulla EikenH 50- (101)3 710 m11.33
2303Erik HøivoldH 55- (71)3 630 m11.35
3458Knut KjemhusH 80- (16)1 920 m11.37
2305Iselin HøivoldD 13 (22)2 370 m11.40
2710Ellen GustafssonD 45- (56)3 240 m11.41
2475Øyvind DrageH 55- (71)3 630 m11.43
2533Ingrid Lundin BerganD 45- (56)3 240 m11.43
2496Marte EgerD 11-12 (48)2 100 m11.44
2430Pål Martin EidH 45- (79)3 740 m11.45
2495Kristin EgerD 45- (56)3 240 m11.46
3108Børge BrubækH 55- (71)3 630 m11.49
2532Erik BerganN-åpen (117)1 550 m11.51
3061Bjørn HaavengenH 17- (31)4 060 m11.51
2497Per Øivind EgerH 50- (101)3 710 m11.54
2732Finn Åge ØsternH 80- (16)1 920 m11.55
3109Gunn Jorunn TveitenD 50- (65)2 920 m12.00
2701Elise RenardD 11-12 (48)2 100 m12.02
2753Odd StrandH 50- (101)3 710 m12.03
2476Anita Sørensen DrageD 50- (65)2 920 m12.04
2713Are BisethH 45- (79)3 740 m12.04
3025Øivind MyhreH 60- (55)3 240 m12.08
3247Unn Hilde HeggedalD 55- (41)2 660 m12.08
2737Ane Kristine EidD 14 (34)2 700 m12.11
2406Hans Otto ØverbyH 50- (101)3 710 m12.13
3246Svein-Erik SøgårdH 55- (71)3 630 m12.15
2369Espen RøsteH 45- (79)3 740 m12.24
2977Erlend HaugH 55- (71)3 630 m12.27
3461Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (32)2 550 m12.31
2400Roger Andre VaneboH 55- (71)3 630 m12.37
3502Victoria A. SkimmelandDirekte C (43)2 250 m12.37
3576Ingar HåkonsenH 75- (32)2 550 m12.39
2741Hilde MoholthDirekte B (80)3 210 m12.41
2448Andreas Myrvold SkovlystH 14 (27)2 760 m12.44
4347Eline Maudal PettersenUtvikling C (25)2 250 m12.51
2399Elisabeth HetlevikD 55- (41)2 660 m12.56
2405Håkon ØverbyUtvikling C (25)2 250 m12.58
2750Borgar SkjelbredH 14 (27)2 760 m12.58
2722Tommy SæterH 17-B (15)3 210 m13.04
2948Hilde StorløkkenD 55- (41)2 660 m13.10
2755Kari StrandD 40- (25)3 290 m13.12
3021Torgeir BrandalH 55- (71)3 630 m13.13
3470Arild StorheimH 55- (71)3 630 m13.17
2450Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (25)3 290 m13.18

Konnerud IL

28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3117Tove SildnesD 17-B (42)2 970 m10.14
3278Kirsten GjermstadD 17-B (42)2 970 m10.24
3234Jonatan Herman Lysheden-VogtH 11-12 (69)2 100 m10.27
3034Nora Skyttersæter SaugerudD 17-B (42)2 970 m10.31
3305Bjørn BaklidH 50-kort (10)2 660 m10.35
4233Line BjørnåsDirekte B (80)3 210 m10.37
3349Marcus Rygg SyvertsenH 11-12 (69)2 100 m10.44
3249Ola Gjermstad PettersenH 11-12 (69)2 100 m11.00
2756Hans Jørgen KrogstieH 50- (101)3 710 m11.13
3579Kari LyngbakkenD 60- (20)2 660 m11.18
3033Toini SkyttersæterD 50- (65)2 920 m11.22
3248Martine Gjermstad PettersenD 14 (34)2 700 m11.29
3233Sindre Elias Lysheden-VogtN-åpen (117)1 550 m11.36
2894Johanne StorhaugD 13 (22)2 370 m11.42
3212Erik Feyling HaareH 17- (31)4 060 m11.43
3226Elsa Sofie Lysheden-VogtD 13 (22)2 370 m11.46
2772André JægtvikH 45- (79)3 740 m11.51
2432Tove HeimdalD 50- (65)2 920 m12.01
3224Morten Herman VogtDirekte A1 (52)3 680 m12.05
3128Pål PedersenDirekte B (80)3 210 m12.12
2468Fredrik Fet AndersenH 13 (31)2 370 m12.22
3221Hans Lyder HaareH 65- (24)2 920 m12.39
2275Geir Holm GundersenH 60- (55)3 240 m12.41
3225Anne-Sofie LyshedenDirekte B (80)3 210 m12.42
2972Veslemøy SolbergD 55- (41)2 660 m13.00
3289Trond BaklidH 17-B (15)3 210 m13.11
3220Emma Grete Feyling HaareD 65- (17)2 550 m13.23
2975Sven OhrvikH 55- (71)3 630 m13.25

Kristiansand OK

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3444Åsulv Birkeland StormoenH 17-kort (11)3 500 m10.11
2381Maria KostølUtvikling B (13)2 970 m10.12
2840Silje BøenD 17-kort (14)3 040 m10.16
2349Sofie Beckmann KristiansenUtvikling N (10)2 130 m10.17
3445Una Glende JansonD 17-kort (14)3 040 m10.21
2775Grete HitreskogD 17-C (20)2 250 m10.25
3580Sereina SnerthammerD 9-10 (29)1 770 m10.30
2344Thorbjørn VærpH 40-kort (5)3 040 m10.34
2382Lars KostølH 11-12 (69)2 100 m10.40
2320Målfrid KonstD 45- (56)3 240 m11.14
2548Liv Bente H FriestadD 60- (20)2 660 m11.34
2837Christian BøenH 35- (14)3 750 m11.36
2295Ingvild MulenD 50- (65)2 920 m11.37
2543John RundeH 17- (31)4 060 m11.45
2334Signe Emilie LynnebakkenD 11-12 (48)2 100 m11.46
3077Oluf BøckmanDirekte A1 (52)3 680 m11.58
2547Bjørn A FriestadDirekte B (80)3 210 m12.10
2296Jan BlandkjennH 60- (55)3 240 m12.13
2881Jack BjørnsenH 60- (55)3 240 m12.15
2437Svein ØderudH 70- (37)2 690 m12.17
2350Geir KristiansenH 45- (79)3 740 m12.19
2799John HansenH 60- (55)3 240 m12.20
2292Morten HulløenH 60- (55)3 240 m12.31
3078Hildegunn R. BøckmanDirekte C (43)2 250 m12.34
2333Øyvind MikkelsenH 50- (101)3 710 m12.39
2285Jon BjørgumH 60- (55)3 240 m12.42
2284Ragnhild HaldD 55- (41)2 660 m12.46
2774Per LarsenH 60- (55)3 240 m12.55
2345Linn Carina DalandD 40- (25)3 290 m13.08

Lardal OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2877Tollef TjentlandH 11-12 (69)2 100 m10.16
2876Hallvard TjentlandUtvikling B (13)2 970 m10.21

Larvik OK

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4602Ana Zagar NesN-åpen (117)1 550 m10.10
4504Christopher David EriksenN-åpen (117)1 550 m10.23
3181Kristian Kaupang LyeH 11-12 (69)2 100 m10.49
3159Mathias SundbyN-åpen (117)1 550 m11.05
2752Maren Sofie FremstadD 13 (22)2 370 m11.18
3332Agathe BrathagenD 14 (34)2 700 m11.21
3174Ingvild RingheimD 11-12 (48)2 100 m11.59
3175Iril RingheimD 14 (34)2 700 m11.59

Lierbygda OL

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4506Silje StrandN-åpen (117)1 550 m10.25
3940Vidar StrandDirekte A2 (45)3 500 m10.31
2912Sigurd Paulsen AskH 17-C (9)2 250 m10.40
2824Helga HaverstadD 60- (20)2 660 m11.22
2956Gunhild HennumD 60- (20)2 660 m11.30
2514Marianne SpanliD 60- (20)2 660 m11.46
2469Bjørn-Willy ArntzenH 50- (101)3 710 m11.57
2515Lars HeggelundH 50- (101)3 710 m12.14
2447Sindre Jansson HaverstadH 17- (31)4 060 m12.15
2792Trine Marit Justad RaaenD 55- (41)2 660 m12.26
2823Ingemar Jansson HaverstadH 60- (55)3 240 m12.39
2835Arne AskH 75- (32)2 550 m12.53

Lillehammer OK

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2323Magnhild Kleppa MadslienD 9-10 (29)1 770 m10.31
3550Sebastian Welhaven ThorstadUtvikling N (10)2 130 m10.52
2322Ivar Kleppa MadslienH 11-12 (69)2 100 m10.55
3154Ingrid JørgensenD 11-12 (48)2 100 m11.28
2654Kjetil SkjåkH 45- (79)3 740 m11.32
2655Olav SkjåkN-åpen (117)1 550 m11.38
2313Martin Lien StøenN-åpen (117)1 550 m11.40
2312Ida Øverli StøenD 11-12 (48)2 100 m11.49
3155Henrik JørgensenN-åpen (117)1 550 m11.49
2321Valborg MadslienD 45- (56)3 240 m11.51
3153Thomas JørgensenDirekte A1 (52)3 680 m12.00
3493Jon Vegard LundeH 80- (16)1 920 m12.10
2657Tanja Carmen SkjåkDirekte C (43)2 250 m12.40
2656Johan SkjåkUtvikling C (25)2 250 m13.11

Lillomarka OL

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3310Boye WangensteenH 11-12 (69)2 100 m10.12
3460Mathilde SønsterudbråtenD 17-kort (14)3 040 m10.18
3831Brynjar FredheimDirekte A1 (52)3 680 m10.22
3488Stian LillegårdH 17-C (9)2 250 m10.42
3324Magne BrændenH 50- (101)3 710 m11.09
4270Hanne FredheimDirekte B (80)3 210 m11.14
3309Bjørn WangensteenH 45- (79)3 740 m11.21
3609Stein BlomsethH 50- (101)3 710 m12.11
3152Martin GranlyH 60- (55)3 240 m12.24
3325Eskil BrændenH 14 (27)2 760 m12.38
2695Svein NygårdH 50- (101)3 710 m12.40
3065Toril HallanD 55- (41)2 660 m12.54
3085Hallvard FjærH 60- (55)3 240 m12.56

Lunderseter IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3539Lene Margrethe SætabergetDirekte A2 (45)3 500 m12.18
3192Jan Otto SætabergetH 65- (24)2 920 m12.25

Malvik IL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2501Jens Anton AndresenH 11-12 (69)2 100 m10.19
3060Lars Erik StrømsnesH 50- (101)3 710 m11.15
2503Ole Einar AndresenN-åpen (117)1 550 m11.26
2504Sofie Laura AndresenN-åpen (117)1 550 m11.39
4413Tina WilliamsDirekte C (43)2 250 m11.51
2502Marte P. H AndresenDirekte B (80)3 210 m12.25
2500Christian Andre AndresenH 40- (29)3 750 m12.36

Mellembygd OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3111Axel Juell TheisenH 55- (71)3 630 m13.19

Mo OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2637Martin KaspersenH 50-kort (10)2 660 m10.34
3551Morten LindH 35- (14)3 750 m11.24
2636Doris Stien KaspersenD 45- (56)3 240 m11.25
2707Hilde Sofie HansenD 50- (65)2 920 m11.39
2668Line RuudD 17- (20)3 440 m11.44

Modum OL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4612Larysa MironavaD 45- (56)3 240 m11.06
3525May Ingela HopeD 45- (56)3 240 m11.49
3082Roar ByeH 55- (71)3 630 m12.11
2978Leif ErikssonH 60- (55)3 240 m12.38
3524Gunnar HopeH 55- (71)3 630 m12.41

Måren OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4152Ingeborg BakkenDirekte A3 (21)2 350 m11.03
3360Unni Dirro BøhlerengenD 80- (3)1 920 m11.07
2908Morten DueH 60- (55)3 240 m12.25
3516Stein TurtumøygardH 65- (24)2 920 m12.34
3515Gro Hege LudvigsenD 55- (41)2 660 m13.08

Nedre Sigdal IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3651Øystein WiersdalenH 45- (79)3 740 m11.11
3650Berit Grønhovd WiersdalenD 50-kort (4)2 350 m12.05

Neverfjord IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2397Peter PrydzH 50-kort (10)2 660 m10.40
2398Tiril Markussen PrydzN-åpen (117)1 550 m11.20

Nidarøst OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3243Marianne LøvåsD 17- (20)3 440 m11.32
3147Bjørn P. LøvåsH 50- (101)3 710 m11.40
2573Leidulv VinjeH 75- (32)2 550 m12.11
3005Tormod LangaasDirekte B (80)3 210 m12.43

Nittedal OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3817Hans TrøanDirekte A1 (52)3 680 m10.08
4496Simen TrøanN-åpen (117)1 550 m10.15
4227Monica Renate TrøanDirekte B (80)3 210 m10.31
4611Ole Jakob TrøanH 9-10 (27)1 770 m10.41
3194Kari Elisabeth NatvigD 60- (20)2 660 m11.32
3193Bård NatvigH 60- (55)3 240 m12.09
2531John Thomas PetersenH 70- (37)2 690 m12.47

Nord-Østerdal OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2947Helen Margrethe SchjelderupD 55- (41)2 660 m12.50

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4515Jaran Idland NilsenN-åpen (117)1 550 m10.34

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4520Endre Enger-OlsenN-åpen (117)1 550 m10.39

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4521Emma Enger-OlsenN-åpen (117)1 550 m10.40

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3403Sanna Aasrum NilssenN-åpen (117)1 550 m11.57

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3821Eirik WatterdalDirekte A1 (52)3 680 m10.12

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3823Øystein Hodnekvam NyheimDirekte A1 (52)3 680 m10.14

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4269Anja DyrkolbotnenDirekte B (80)3 210 m11.13

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4360Hanne Hillemar JørgensenDirekte C (43)2 250 m10.58

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4361Elisabeth PrestegårdDirekte C (43)2 250 m10.59

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4367Jørgen Øksenholt KragelundDirekte C (43)2 250 m11.05

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4412Peter SvenningDirekte C (43)2 250 m11.50

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4416Hanne MongDirekte C (43)2 250 m11.54

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2960Marianne ScheeleDirekte C (43)2 250 m12.36

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4456Amund Enger-OlsenUtvikling N (10)2 130 m10.06

Notodden OL

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3943Jørn MyrlandDirekte A2 (45)3 500 m10.34
2953Mia EngehultD 17-B (42)2 970 m10.35
3366Elin SlokvikD 17-B (42)2 970 m10.39
2954Rasmus EngehultH 11-12 (69)2 100 m10.59
2694Kristin SandvenD 50- (65)2 920 m11.11
3569Petter LøeH 55- (71)3 630 m11.21
2283Synne SandvenD 14 (34)2 700 m11.45
3138Harald KvisliH 55- (71)3 630 m12.09
2955Rune EngehultH 50- (101)3 710 m12.17
3526Hugo A. ChristensenH 65- (24)2 920 m12.30
3501Sveinung RekaaH 65- (24)2 920 m12.36

NTNUI

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3400Sunniva OmdalD 17-kort (14)3 040 m10.20
3944Lene Therese MyrlandDirekte A2 (45)3 500 m10.35
3494Ole Martin EdstrømH 17- (31)4 060 m11.53
3362Sturla FrydenlundDirekte A1 (52)3 680 m11.55

Nydalens SK

63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3591Ylva Smidt NikolaisenD 9-10 (29)1 770 m10.10
4610Tarjei Hausken NordbergN-åpen (117)1 550 m10.11
3208Cecilie Wærp HaugeD 17-B (42)2 970 m10.43
3423Sondre HafskjoldH 11-12 (69)2 100 m10.46
4627Petter HalvorsenH 45- (79)3 740 m11.02
3559Tiril Ebon EspedalD 14 (34)2 700 m11.13
3057Ellen Marie TurterD 60- (20)2 660 m11.14
3479Anny ØenD 45- (56)3 240 m11.16
2935Kari MadslienD 50- (65)2 920 m11.17
2539Per Øyvind SteneH 45- (79)3 740 m11.18
3629Simen A BjøringsøyH 17- (31)4 060 m11.19
2535Ragnar TonjerH 35- (14)3 750 m11.20
3519Eira Skaarer WiklundD 13 (22)2 370 m11.22
3582Sofie AarnesD 17- (20)3 440 m11.24
3636Einar LunøeH 50- (101)3 710 m11.24
3209Hanne Wærp HaugeD 13 (22)2 370 m11.26
3557Kjetil EspedalH 50- (101)3 710 m11.26
3581Halvor SaunesH 17- (31)4 060 m11.27
2541Oskar SteneN-åpen (117)1 550 m11.31
2891Maja Mo HjelsethD 14 (34)2 700 m11.33
2525Anders B. ØksenholtH 35- (14)3 750 m11.34
3489Esten KorenH 45- (79)3 740 m11.34
2780Else Kari Nordli ScheeleD 45- (56)3 240 m11.38
2936Jon Iver BakkenH 50- (101)3 710 m11.38
3612Tore KjølsethH 55- (71)3 630 m11.39
3422Elise HafskjoldD 45- (56)3 240 m11.40
3637Kathrine LunøeD 50- (65)2 920 m11.41
3421Runar HafskjoldH 45- (79)3 740 m11.42
2781Marie ScheeleD 14 (34)2 700 m11.43
2329Torstein HoleH 45- (79)3 740 m11.44
3628Marianne BakkenD 17- (20)3 440 m11.46
3638Isak AndersenN-åpen (117)1 550 m11.47
2910Otto Rygh HoltenN-åpen (117)1 550 m11.50
2782Helene ScheeleD 11-12 (48)2 100 m11.51
3549Sindre LangaasH 55- (71)3 630 m11.51
4414Åse Marit Rekkertbø KorenDirekte C (43)2 250 m11.52
3573Ottar WiklundDirekte A1 (52)3 680 m11.53
3340Mariell ArntzenD 17- (20)3 440 m11.54
2728Elisabeth IngvaldsenD 45- (56)3 240 m11.55
2639Finn Gjerull RyghH 40- (29)3 750 m11.56
2724Thomas JakobsenH 17- (31)4 060 m11.57
2890Maiken Skirstad MoD 45- (56)3 240 m11.58
3165Per Ola UlsethH 50- (101)3 710 m11.58
2911Aleksander Rygh HoltenDirekte A1 (52)3 680 m12.01
2758Knut AaldeH 45- (79)3 740 m12.02
2909Marie Rygh HoltenD 35- (12)3 290 m12.02
2299Mari AarsethD 14 (34)2 700 m12.05
3164Anne-Lene Bakken UlsethD 50- (65)2 920 m12.07
2559Hanne NøvikDirekte A2 (45)3 500 m12.12
3478Knut LandstadH 45- (79)3 740 m12.12
3649Helena AxelssonDirekte A2 (45)3 500 m12.14
3207Bjørn HaugeH 45- (79)3 740 m12.15
3520Ingrid SkaarerDirekte A2 (45)3 500 m12.17
3590Sigurd Størmer-AntonsenH 13 (31)2 370 m12.20
3560Thea Christina EspedalDirekte B (80)3 210 m12.21
2641Anne DahlD 55- (41)2 660 m12.30
2761Jostein AndersenH 40- (29)3 750 m12.34
3627Børge PedersenH 55- (71)3 630 m12.35
3424Eskil HafskjoldH 13 (31)2 370 m12.40
3546Terje Wiig MathisenH 60- (55)3 240 m12.40
2965Per Ole DahlsrudH 55- (71)3 630 m12.43
2540Dana B. SteneD 40- (25)3 290 m12.50
3565Helena StubberudD 55- (41)2 660 m13.06

Odal OL - Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3540Øyvind SteinbekkenDirekte A1 (52)3 680 m12.11

Oddersjaa SSK

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3439Sigrid EkelandD 17-kort (14)3 040 m10.11
4512Ida BalchenN-åpen (117)1 550 m10.31
4513Martin BalchenN-åpen (117)1 550 m10.32
3945Frode BalchenDirekte A2 (45)3 500 m10.36
2962Anne Marie EkelandD 17-B (42)2 970 m10.49
2957Jon Terje EkelandH 50- (101)3 710 m11.22
3564Svein WigemyrH 60- (55)3 240 m12.50

OK Horten

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3168Laila Ruste GårdhammerD 45- (56)3 240 m12.00

OK Kolmården

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3276Leonardo MelinH 11-12 (69)2 100 m11.11
3274Gunnar MelinH 50- (101)3 710 m11.21
3275Sofia MelinD 13 (22)2 370 m11.30
3277Federica De MagistrisDirekte B (80)3 210 m12.24

OK Moss

31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4606Olivia RoskifteD 9-10 (29)1 770 m10.00
4603Thomas RoskifteDirekte A1 (52)3 680 m10.03
4093Astrid BjørnerødDirekte A3 (21)2 350 m10.04
4605Oskar RoskifteH 11-12 (69)2 100 m10.05
4604Kristine RoskifteDirekte A2 (45)3 500 m10.23
2880Elise Holm NedrebøD 9-10 (29)1 770 m10.26
2763Anders Hovgaard EisvangH 11-12 (69)2 100 m10.28
2684Selmer LøkenH 11-12 (69)2 100 m10.30
4230Kristin Bakke GjelsjøDirekte B (80)3 210 m10.34
2719Tuva LundsrudD 9-10 (29)1 770 m10.37
2720Mira LundsrudN-åpen (117)1 550 m10.56
2878Tonje HolmD 45- (56)3 240 m11.18
3617Stein KorenH 80- (16)1 920 m11.34
2407Tordis Rytter JakobsenD 70- (24)2 550 m11.37
2879Sofie Holm NedrebøD 11-12 (48)2 100 m11.39
2499Inger LindløvD 70- (24)2 550 m11.41
3119Erle Elise WoldD 11-12 (48)2 100 m11.45
3336Emma Aune JakobsenD 11-12 (48)2 100 m11.47
3118Hanne WoldD 45- (56)3 240 m11.56
2683Solan LøkenN-åpen (117)1 550 m11.58
2498Knut LindløvH 75- (32)2 550 m12.01
3020Christopher SchiveH 55- (71)3 630 m12.07
2682Øyvind LøkenH 40- (29)3 750 m12.08
3589Marianne LøkenDirekte B (80)3 210 m12.08
2420Roy GjerdingH 60- (55)3 240 m12.10
2898Harald LundhaugH 75- (32)2 550 m12.15
2789Martin Hovgaard EisvangH 50- (101)3 710 m12.21
2727Henning Bratland CarlsenH 45- (79)3 740 m12.23
3335Erik Rytter JakobsenDirekte A2 (45)3 500 m12.23
3452Bjørn Arnfinn PaulsenH 65- (24)2 920 m12.37
2963Karl Aasmund ErøyH 60- (55)3 240 m12.59

OK Orion

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3828Tilda JohanssonDirekte A1 (52)3 680 m10.19

OK Silsand

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3432Odd-Ivan LorentsenH 45- (79)3 740 m12.22

OK Skeidi

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4595Ole FlaattenDirekte A1 (52)3 680 m10.02
3832Helge GisholtDirekte A1 (52)3 680 m10.23
3211Anne Marie Koren HalvorsenD 17-B (42)2 970 m10.33
3187Jarle EriksenH 50-kort (10)2 660 m10.39
3530Flemming RorvangH 17-C (9)2 250 m10.43
3230Øivind PedersenH 17-C (9)2 250 m10.45
2474Tirill Liby SeipD 80- (3)1 920 m11.04
3611Bjørn PollandH 50- (101)3 710 m11.28
3232Øyvind FlaattenH 50- (101)3 710 m12.00
2751Arve GlittumH 60- (55)3 240 m12.14
2748Inge GlittumH 60- (55)3 240 m12.43
3229Gro PedersenD 55- (41)2 660 m12.48

OK Sør

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2803Magne MoyH 70- (37)2 690 m12.01

OK Tyr

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2836Lisa AnnersandD 60- (20)2 660 m11.12

OK Øst

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3587Jan-Ove BråthenH 55- (71)3 630 m11.31

OL Toten-Troll

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2614Marius StaffH 17-kort (11)3 500 m10.14
2921Hildegunn LindstadD 17- (20)3 440 m11.28
3532Onno VerberneH 55- (71)3 630 m12.49

OL Trollelg

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2866Kristin HaugskottD 45- (56)3 240 m11.22
2867Sigrid HaugskottD 14 (34)2 700 m12.07
2564Henry SundsetvikH 75- (32)2 550 m12.13
3312Paul ForsethH 85- (4)1 920 m12.19
2865Frode HaugskottH 50- (101)3 710 m12.30

OL Trollo

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2798Kristin BruserudD 45- (56)3 240 m11.39
3552Jan BøhleH 65- (24)2 920 m12.22
2784Ian RingheimH 50- (101)3 710 m12.28
2340Dag Rønning JensenH 70- (37)2 690 m12.41
3377Gro EiaD 65- (17)2 550 m13.25

OL Tønsberg og omegn

32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4609Trym B IslandDirekte A1 (52)3 680 m10.04
4580Wilmer HanssonH 11-12 (69)2 100 m10.07
4579Eline HanssonN-åpen (117)1 550 m10.08
3316Fredrik BueUtvikling N (10)2 130 m10.19
3267Else StordalD 17-C (20)2 250 m10.20
3384Silje Loftesnes KaupangD 9-10 (29)1 770 m10.20
4502Ada Josefine KnoopN-åpen (117)1 550 m10.21
4503Marlene KnoopN-åpen (117)1 550 m10.22
3939Bent HaflanDirekte A2 (45)3 500 m10.30
4628Nina ØstbyDirekte B (80)3 210 m10.30
2403Henrik MathisenH 11-12 (69)2 100 m10.32
4618Julie EikelandDirekte C (43)2 250 m10.49
4619Per Jarle EikelandDirekte C (43)2 250 m10.50
4150Anne-Berit RasmussenDirekte A3 (21)2 350 m11.01
3382Lene LoftesnesD 45- (56)3 240 m11.19
3990Karin EriksenDirekte A2 (45)3 500 m11.21
3991Karl MikkelsenDirekte A2 (45)3 500 m11.22
3191Eigil KongsfjellH 80- (16)1 920 m11.25
3361Wilma EvensenD 11-12 (48)2 100 m11.25
2328Tore S. RasmussenH 80- (16)1 920 m11.31
3517Turid ØdegårdD 60- (20)2 660 m11.44
4578David HanssonDirekte B (80)3 210 m11.44
3091Oddvar BruunH 80- (16)1 920 m11.49
3315Ida Kristine BueD 11-12 (48)2 100 m11.56
2698Tonje RasmussenD 35- (12)3 290 m12.06
2916Odd Harald NilsenH 60- (55)3 240 m12.11
3313Anne Sofie Forseth BueDirekte A3 (21)2 350 m12.24
3266Hans StordalH 70- (37)2 690 m12.29
2404Sindre MathisenH 14 (27)2 760 m12.30
3518Stein ØdegårdH 60- (55)3 240 m12.30
3314Lars Emil BueH 14 (27)2 760 m12.46
3383Lars Loftesnes KaupangH 14 (27)2 760 m12.50

OL Vallset/Stange

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2651Magnus Svaland DaleH 11-12 (69)2 100 m10.29
2650Arnstein DaleH 40-kort (5)3 040 m10.32
3010Inger SvalandD 50-kort (4)2 350 m12.07

OLG Skandia

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2384Barbara StalderD 17-kort (14)3 040 m10.14
2383Christine StalderD 35- (12)3 290 m12.04

Oppsal Orientering

44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4532Alfred NikolaisenH 11-12 (69)2 100 m10.08
3818Espen AubertDirekte A1 (52)3 680 m10.09
3416Eskil HobølH 11-12 (69)2 100 m10.21
3184Runa KallesonD 17-B (42)2 970 m10.27
2849Olav Solheim UndebergetH 11-12 (69)2 100 m10.35
4234Frøydis OlaussenDirekte B (80)3 210 m10.38
2489Marius GihleH 17-C (9)2 250 m10.44
4598Dan Erik KallesonDirekte C (43)2 250 m10.48
2491Magnus Syversen GihleH 9-10 (27)1 770 m11.02
4539Stein MellaH 50- (101)3 710 m11.07
4535Arne KongsnesH 50- (101)3 710 m11.08
3548Eskil OlaussenH 11-12 (69)2 100 m11.10
2553Mari KallesonD 13 (22)2 370 m11.16
3644Thomas RuudH 17- (31)4 060 m11.17
3986Petter FureDirekte A2 (45)3 500 m11.17
3474Kristine KolshusD 45- (56)3 240 m11.21
3235Maren Juveli PedersenD 17- (20)3 440 m11.22
3218Synne Utseth BøhlerengenD 13 (22)2 370 m11.34
2490Synne Syversen GihleD 11-12 (48)2 100 m11.36
2453Sofie Solheim UndebergetD 14 (34)2 700 m11.37
3462Jan Andreas EdstrømH 17- (31)4 060 m11.37
3463Anne-Elise Jensrud EdstrømD 60- (20)2 660 m11.40
2554Ola NilsenH 45- (79)3 740 m11.41
2552Elin KallesonD 45- (56)3 240 m11.42
3506Ingunn HelliesenD 17- (20)3 440 m11.42
3577Ulrik Juveli PedersenN-åpen (117)1 550 m11.45
4531Per-Ivar NikolaisenH 40- (29)3 750 m11.46
2848Helge Grenager SolheimDirekte A1 (52)3 680 m11.50
3318Arnhild KroghD 45- (56)3 240 m11.52
3364Tuva Berger GjelstadD 11-12 (48)2 100 m11.55
3635Tor Andreas AndersenH 17- (31)4 060 m11.59
3363Vidar GjelstadH 45- (79)3 740 m12.07
3513Martin ReichenbachH 45- (79)3 740 m12.11
3256Roar BjordalH 75- (32)2 550 m12.17
3219Boye Dirro BøhlerengenH 50- (101)3 710 m12.26
3584Aksel Nikolai AubertH 13 (31)2 370 m12.32
2850Beate UndebergetDirekte B (80)3 210 m12.36
3257Inger Lise BjordalD 75- (8)1 920 m12.37
3514Henning ReichenbachH 14 (27)2 760 m12.40
3547Sondre OlaussenH 13 (31)2 370 m12.44
2492Silje SyversenD 40- (25)3 290 m12.56
3183Maja Kalleson RøedUtvikling C (25)2 250 m13.00
3417Sigurd HobølH 13 (31)2 370 m13.06
3420Thor MellaH 55- (71)3 630 m13.15

Os Orienteringsklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2667Venla Arponen SnilstveitD 40- (25)3 290 m12.46

Oslostudentenes IK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2477Hanne Maria VisterD 17- (20)3 440 m11.34
2478Mikael OlaussonH 17- (31)4 060 m12.07
3497Dagfinn FøllesdalH 85- (4)1 920 m12.16
2419Are EriksenH 65- (24)2 920 m12.28

Osterøy IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3575Ragnhild BalsvikD 50- (65)2 920 m11.07

Otra IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3544Tony HalsallDirekte C (43)2 250 m12.42

Peninsula and Plains Orienteers

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3941Sophie HarrisonDirekte A2 (45)3 500 m10.32
2352Ian HarrisonH 50-kort (10)2 660 m10.36
2351Jan HarrisonD 50- (65)2 920 m11.34

Porsgrunn OL

38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4601Kaja Torpe LienD 17-kort (14)3 040 m10.00
4616Marie HoltermannUtvikling C (25)2 250 m10.05
2934Benedikte Wiig BøenD 17-kort (14)3 040 m10.10
3480Sondre KornmoH 11-12 (69)2 100 m10.23
4509Anne Aarhus KinnN-åpen (117)1 550 m10.28
4510Ingrid Aarhus KinnN-åpen (117)1 550 m10.29
3840Camilla RosenvoldDirekte A1 (52)3 680 m10.31
4526Eldar Torpe LienN-åpen (117)1 550 m10.45
2903Maria G. MehammerD 17-B (42)2 970 m10.46
4527Ove Torpe LienN-åpen (117)1 550 m10.46
3640Kaja Holte FjeldstadN-åpen (117)1 550 m10.53
2870Siv WiersdalenD 45- (56)3 240 m11.10
3167Runar Torpe LienH 35- (14)3 750 m11.12
4271Lill BirkelundDirekte B (80)3 210 m11.15
3032Anniken AusenDirekte A2 (45)3 500 m11.23
2981Jon SkriubakkenH 50- (101)3 710 m11.30
2871Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (48)2 100 m11.40
3081Gun Inger JørgensenD 70- (24)2 550 m11.43
2919Magne Wiig MathisenH 45- (79)3 740 m11.47
2920Sara MathisenD 45- (56)3 240 m11.48
2980Hilde Kristine RosenvoldD 50- (65)2 920 m11.53
4614Kjell MeenH 75- (32)2 550 m11.53
2579Magne KlovningH 75- (32)2 550 m11.59
3441Magnus Aarhus KinnH 40- (29)3 750 m12.02
3641Vilma Holte FjeldstadN-åpen (117)1 550 m12.04
2998Hilde VassendD 50- (65)2 920 m12.08
3639Truls FjeldstadDirekte A2 (45)3 500 m12.13
2690Rolf LyeH 70- (37)2 690 m12.23
2760Ole JohanssonH 65- (24)2 920 m12.24
3031Dag AusenH 50- (101)3 710 m12.25
3459Jiri UrvalekDirekte A2 (45)3 500 m12.26
3080Kay JørgensenH 70- (37)2 690 m12.33
3048Thore KornmoH 50- (101)3 710 m12.36
2869Lars Ole ThunoldH 40- (29)3 750 m12.40
3505Atle RemmeH 70- (37)2 690 m12.55
2580Eli KlovningD 75- (8)1 920 m12.58
3026Eli Marie WiigD 55- (41)2 660 m13.14
2759Inger Marie JohanssonD 65- (17)2 550 m13.19

Raufoss IL Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4355Oda LodgaardDirekte C (43)2 250 m10.53

Raumar Orientering

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4608Lene KinnebergDirekte A3 (21)2 350 m10.02
2441Eirill Johanne Andersen MariboD 9-10 (29)1 770 m10.09
2442Hege Norstad MariboD 17-B (42)2 970 m10.21
4589Anders KronbergH 55- (71)3 630 m11.11
2992Øystein RappH 50- (101)3 710 m11.16
2439Geir Johan AndersenH 45- (79)3 740 m11.39
2773Ingrid Eide RappD 50- (65)2 920 m11.45
3311Christoffer SlettenH 17- (31)4 060 m11.49
2530Christopher G HøeDirekte B (80)3 210 m11.59
2855Heidi ØstliD 45- (56)3 240 m12.01
2812Gry Anita Gjerde AlnæsD 50- (65)2 920 m12.02
2813Stein-Arne AlnæsH 55- (71)3 630 m12.05
2376Tommy SkårbøH 40- (29)3 750 m12.12
3345Odd SlettenDirekte B (80)3 210 m12.35
2440Alvin Andersen MariboH 13 (31)2 370 m12.42
2882Kevin RommetvedtH 13 (31)2 370 m12.52
2377Emma Ailin SkårbøUtvikling C (25)2 250 m13.10
3137Inger FinstadD 65- (17)2 550 m13.29

Ringerike OL

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3872Lars FjeldstadDirekte A1 (52)3 680 m11.03
3453Stig MellingH 45- (79)3 740 m11.12
3381Anne-Kristin KvammeD 50- (65)2 920 m11.21
3317Sissel SkovlyD 50- (65)2 920 m11.29
3454Anne Guro NøklebyD 45- (56)3 240 m11.31
3338Trine D. KihleD 17- (20)3 440 m11.36
3418Kari StrandeD 70- (24)2 550 m11.49
2517Lars BerglundH 45- (79)3 740 m11.52
2833Kjersti StræteD 50- (65)2 920 m11.54
2315Helge RevhaugH 70- (37)2 690 m11.55
2832Knut AasH 55- (71)3 630 m12.13
3380Per Gunnar DahlH 60- (55)3 240 m12.22
2357Torbjørn NørbechH 65- (24)2 920 m12.26
2625Frode LøsetH 60- (55)3 240 m12.37
3415Morten DåsnesH 60- (55)3 240 m12.45
3440Brede Høibak GundersenH 70- (37)2 690 m12.51
2516Monica BerglundD 40- (25)3 290 m12.52
2518Rasmus BerglundH 14 (27)2 760 m13.06
2356Live Joronn YtrehusD 65- (17)2 550 m13.07
2513Kristian KihleH 55- (71)3 630 m13.27

Ringsaker OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2806Eyvind Hasle HaslestadUtvikling B (13)2 970 m10.20
2807Torgrim Hasle HaslestadH 11-12 (69)2 100 m10.39
2804Kristin Hasle HaslestadD 50- (65)2 920 m11.14
2805Jørn Eugen HaslestadDirekte B (80)3 210 m11.54

Rudsbygd IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3413Marit TyldumD 70- (24)2 550 m11.21
3414Jon TyldumH 80- (16)1 920 m11.46
2994Paul Martin BergH 70- (37)2 690 m11.59
2993Gro SolnørdalD 65- (17)2 550 m13.35

Røyken OL

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3419Elisabeth Rønning Kvam HaugomD 17-N (2)2 130 m10.03
3099Marlene KeilholzD 9-10 (29)1 770 m10.14
2991Eirill DalanD 17-B (42)2 970 m10.38
3425Geir HaugomH 17-C (9)2 250 m10.41
4365Tom SletnerDirekte C (43)2 250 m11.03
2647Hege Holth RekaaD 17- (20)3 440 m11.14
3389Henrik Drange RuudH 35- (14)3 750 m11.22
3106Elisabeth Holth JohannessenD 60- (20)2 660 m11.26
3098Mareike KeilholzD 11-12 (48)2 100 m11.31
2485Knut Sveinung Holth RekaaH 17- (31)4 060 m11.35
3097Holger KeilholzH 45- (79)3 740 m11.35
3390Line Drange RuudD 17- (20)3 440 m11.40
3391Signe Drange RuudN-åpen (117)1 550 m11.43
3166Solveig SletnerD 17- (20)3 440 m11.50
3406Liv Alice Kvam HaugomD 11-12 (48)2 100 m11.58
3105Morten JohannessenH 65- (24)2 920 m12.23
3365Torgeir StrandhagenH 60- (55)3 240 m12.36
2892Birgitte BekkelundD 75- (8)1 920 m12.40
3130Christian SchibstedH 55- (71)3 630 m12.57
2986Magnus Myrvang HagenH 17-B (15)3 210 m12.58
3131Trym Alexander StorhaugH 14 (27)2 760 m13.04
3129Inger SchibstedD 55- (41)2 660 m13.22

Sage Orienteering and Rogainin

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3475Brian MayH 45- (79)3 740 m11.55

Sande Sportsklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2542Øivind FadumH 65- (24)2 920 m12.35

Sandefjord OK

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3411Anna Strøm JuliussenD 9-10 (29)1 770 m10.17
3198Marcus WindvikH 11-12 (69)2 100 m10.24
4565Anders WindvikDirekte B (80)3 210 m10.25
2570Sindre FurlandH 11-12 (69)2 100 m10.36
4621Elisabeth WindvikDirekte C (43)2 250 m10.51
2272Theo Solberg FredheimH 11-12 (69)2 100 m10.54
3093Amalie Bjerke EvensenN-åpen (117)1 550 m10.55
3004Trond GjelstadH 50- (101)3 710 m11.18
4277Åsne Gjelstad RebårdDirekte B (80)3 210 m11.21
2569Sturle FurlandH 45- (79)3 740 m11.22
3291Stine ArntzenD 50- (65)2 920 m11.24
2571Mariann Øren ArvesenD 45- (56)3 240 m11.32
3092Nelly Bjerke EvensenN-åpen (117)1 550 m11.35
2438Knut Ivar JohansenH 45- (79)3 740 m11.49
2273Balder Solberg FredheimN-åpen (117)1 550 m11.52
2274Kristin Solberg FredheimDirekte B (80)3 210 m11.53
2488Roar LøkenH 70- (37)2 690 m11.53
3200Knut GjoneDirekte B (80)3 210 m12.03
3202Daniella GjoneD 11-12 (48)2 100 m12.03
3244Kari ChristiansenD 55- (41)2 660 m12.06
3465Oddvar GjelstadH 80- (16)1 920 m12.07
2401Tiri RebårdD 55- (41)2 660 m12.16
2519Gabriel GjoneH 14 (27)2 760 m12.32
3201Sigrun GjoneDirekte B (80)3 210 m12.39
3426Erik JuliussenH 40- (29)3 750 m12.42
3245Oskar KaaløyH 55- (71)3 630 m12.45

Sandefjord TIF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4599Kåre NilsenH 75- (32)2 550 m11.55

Sandnes IL (Rogaland)

84 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4555Gunhild OftedalD 17-B (42)2 970 m10.00
4556Lars OftedalN-åpen (117)1 550 m10.01
4629Melvin JongenburgerUtvikling B (13)2 970 m10.01
4561Trym UndheimN-åpen (117)1 550 m10.02
3179Ine Wathne ThingbøD 9-10 (29)1 770 m10.08
3000Idar JongenburgerH 11-12 (69)2 100 m10.09
2678Ola Myklebost TorgersenUtvikling B (13)2 970 m10.10
3240Gustav LevangUtvikling B (13)2 970 m10.14
3241Kristoffer LevangUtvikling N (10)2 130 m10.16
2610Frida RichterD 9-10 (29)1 770 m10.19
3197Anja VistnesD 17-C (20)2 250 m10.23
2326Marie Sæbø VikD 17-C (20)2 250 m10.26
3001Sarah JongenburgerD 9-10 (29)1 770 m10.28
3272Mari MyklebostD 17-B (42)2 970 m10.29
4617May Bente ValdalDirekte B (80)3 210 m10.29
4228Sverre SolengDirekte B (80)3 210 m10.32
3158Åsa ChristiansenD 17-B (42)2 970 m10.34
4557Vebjørn OftedalH 9-10 (27)1 770 m10.39
2999Gezien JongenburgerD 17-B (42)2 970 m10.40
4560Sjur UndheimH 9-10 (27)1 770 m10.40
2704Kristin BakkeD 17-B (42)2 970 m10.44
4528Markus Andersen KaarvaagN-åpen (117)1 550 m10.47
3279Andreas SolengH 9-10 (27)1 770 m10.50
3386Vetle Fjermestad EieN-åpen (117)1 550 m10.52
3280Nelly SolengN-åpen (117)1 550 m11.00
3237Tormod LevangN-åpen (117)1 550 m11.03
3252Aslak WathneH 9-10 (27)1 770 m11.04
2374Berit AkslandD 45- (56)3 240 m11.07
3178Emil Wathne ThingbøH 11-12 (69)2 100 m11.07
2546Magnus HaugH 11-12 (69)2 100 m11.12
2271Signe OttesenD 50- (65)2 920 m11.13
3251Ingeborg WathneD 45- (56)3 240 m11.15
3273Selma Lothine Fridheim TorpD 14 (34)2 700 m11.15
2692Sindre WathneN-åpen (117)1 550 m11.17
3642Evelyn Fernandes NødlandD 14 (34)2 700 m11.19
2426Magnus LandstadH 50- (101)3 710 m11.20
2373Tor Gunnar AkslandH 45- (79)3 740 m11.23
3176Ole Morten ThingbøH 35- (14)3 750 m11.26
3260Synnøve WestermoenD 50- (65)2 920 m11.28
3238Kåre LevangN-åpen (117)1 550 m11.29
3169Oddgeir EikeskogH 50- (101)3 710 m11.32
3387Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (48)2 100 m11.33
2375Nina AkslandD 11-12 (48)2 100 m11.41
3259Geir HaugvaldstadH 50- (101)3 710 m11.43
3177Amalie Wathne ThingbøD 13 (22)2 370 m11.44
2444Vegard PeikliH 45- (79)3 740 m11.46
2282Therese Sæbø VikD 17- (20)3 440 m11.48
3150Alva ChristiansenD 13 (22)2 370 m11.48
3037Jonas AkslandH 17- (31)4 060 m11.55
3195Jon MyklebostH 50- (101)3 710 m11.55
3239Bjørg Elin LevangN-åpen (117)1 550 m11.55
2544Bjørnar André HaugH 45- (79)3 740 m11.56
3388Roar Fjermestad EieDirekte B (80)3 210 m12.01
2706Erik BakkeH 17- (31)4 060 m12.03
2613Kim RichterH 40- (29)3 750 m12.06
2723Tom FurlandH 50- (101)3 710 m12.06
3323Liv OmdalD 50-kort (4)2 350 m12.06
2826Jarl ValdalDirekte B (80)3 210 m12.07
2359Torill AndersenD 50- (65)2 920 m12.09
2611Mari RichterD 11-12 (48)2 100 m12.09
2281Anne Sæbø VikD 55- (41)2 660 m12.10
2827Jone ValdalH 13 (31)2 370 m12.10
2693Mette WathneD 35- (12)3 290 m12.14
3385Bente Fjermestad-EieDirekte B (80)3 210 m12.15
2649Geir BjaanesH 60- (55)3 240 m12.21
3410Peder SolheimDirekte B (80)3 210 m12.22
3149Rune ChristiansenH 50- (101)3 710 m12.24
2445Bjørnar PeikliH 14 (27)2 760 m12.28
3407Berit SolheimDirekte B (80)3 210 m12.28
4559Ane OftedalD 40- (25)3 290 m12.30
3196Jonas Vistnes MyklebostH 13 (31)2 370 m12.34
3242Geir LevangDirekte C (43)2 250 m12.35
2545Ingunn Anda HaugD 40- (25)3 290 m12.36
2390Sveinung SvebestadH 55- (71)3 630 m12.39
2677Åsne Myklebost TorgersenUtvikling C (25)2 250 m12.53
3258Eirik WathneH 13 (31)2 370 m12.54
3409Thord SolheimUtvikling C (25)2 250 m12.56
3408Arnfinn SolheimH 13 (31)2 370 m13.02
3003Alexander JongenburgerH 17-B (15)3 210 m13.03
2705Jorunn JohannesenD 55- (41)2 660 m13.04
2269Njål F. VadlaH 55- (71)3 630 m13.05
3157Tuva ChristiansenUtvikling C (25)2 250 m13.08
2612Ragnhild RichterD 40- (25)3 290 m13.16
3322Sturle OmdalH 55- (71)3 630 m13.21

Sarpsborg OL

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4590Eskil Pehrsen-LundeH 11-12 (69)2 100 m10.06
2944Espen SvaeH 50-kort (10)2 660 m10.37
2945Jesper Vonen SvaeH 11-12 (69)2 100 m10.56
2946Jens Vonen SvaeH 9-10 (27)1 770 m10.56
4359Synnøve VonenDirekte C (43)2 250 m10.57
2974Øystein JensenH 55- (71)3 630 m11.25
3633Sigrid HaugeD 14 (34)2 700 m11.25
2512Tone Karina IngesenD 50- (65)2 920 m11.49
2511Ole IngesenH 50- (101)3 710 m11.51
2973Wenche LindløvD 50- (65)2 920 m12.03
2464Bjørn Ketil HansenDirekte B (80)3 210 m12.16
2669Bjørn Tore ThoresenH 55- (71)3 630 m12.25
2670Heidi BørstadD 55- (41)2 660 m12.36

Skien OK

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3357Nina Irene Guttormsen SørumD 17-N (2)2 130 m10.04
3367Åse NysæterD 40-kort (11)2 660 m10.14
3368Hanna NysæterD 17-kort (14)3 040 m10.15
2802Trude NysæterD 40-kort (11)2 660 m10.19
4586Sigurd HoltskogDirekte B (80)3 210 m10.27
3355Arnfinn SørumH 17-C (9)2 250 m10.46
4363Hege B. ØksenholtDirekte C (43)2 250 m11.01
2452Grete S B HoviD 60- (20)2 660 m11.16
3353Frode NysæterH 45- (79)3 740 m11.19
4585Juliette Holtskog-FeremansD 11-12 (48)2 100 m11.21
2632Espen RaastadH 55- (71)3 630 m11.33
2901Vilde Aakre LeistadD 13 (22)2 370 m11.36
2302Harald OmlandH 55- (71)3 630 m11.57
2800Gisle NysæterH 45- (79)3 740 m11.59
2757Rita RaastadD 50-kort (4)2 350 m12.08
3447Bjørn Richard KirsteH 50- (101)3 710 m12.09
2588Harald HoviH 60- (55)3 240 m12.54
2900Gry AakreD 40- (25)3 290 m12.58
2801Gaute NysæterH 13 (31)2 370 m13.04

Snertingdal IF Orientering

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3372Mina HolmenD 9-10 (29)1 770 m10.32
3449Marte Olava BratlienN-åpen (117)1 550 m11.16
4275Erik HasliDirekte B (80)3 210 m11.19
3373Therese HolmenD 11-12 (48)2 100 m11.30
3369Hanne HolmenDirekte B (80)3 210 m11.55
3371Marius HolmenDirekte B (80)3 210 m11.57
3370Øystein HolmenH 65- (24)2 920 m12.21
3450Mona BratlienDirekte C (43)2 250 m12.39
4341Aksel HolmenUtvikling C (25)2 250 m12.45
3448Ida Marie BratlienUtvikling C (25)2 250 m12.55
3451Ruth BratlienUtvikling C (25)2 250 m13.05

Stavanger Orienteringsklubb

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3288Toril FalkenbergD 17-kort (14)3 040 m10.17
3287Hans Christian Granly FalkenbergH 17-kort (11)3 500 m10.19
2336Peter SæbbøH 11-12 (69)2 100 m11.01
2335Wenche Margrethe SæbbøD 45- (56)3 240 m11.09
2454May MelingD 60- (20)2 660 m11.28
2337Jone SæbbøH 45- (79)3 740 m11.38
2418Tone Cecilie NystrømD 50- (65)2 920 m11.42
2293Tore KarlsenH 60- (55)3 240 m12.17
2417Stein Arne OlsenH 55- (71)3 630 m12.19
2436Anne-Siv GjertsenD 55- (41)2 660 m12.58

Stjørdals-Blink Orientering

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3039Sigurd SævikH 11-12 (69)2 100 m10.33
3041Einar SævikN-åpen (117)1 550 m10.51
3040Guro SævikN-åpen (117)1 550 m11.09
3042Rune SævikDirekte B (80)3 210 m12.17
2590Jakob HaugenH 50- (101)3 710 m12.33
3038Ingvild KjesbuD 40- (25)3 290 m12.40

Stokke IL

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4092Sunniva BergDirekte A3 (21)2 350 m10.03
3139Anikken Gjein DybvikD 40-kort (11)2 660 m10.12
3294Marit RöhrsD 17-C (20)2 250 m10.12
3827Håkon BergDirekte A1 (52)3 680 m10.18
3339Hanne VilkeD 17-B (42)2 970 m10.23
2551Kristine Sparre KnudsenD 17-B (42)2 970 m10.26
2830Vigdis SigurdsdottirD 9-10 (29)1 770 m10.34
2829Magnus SigurdssonH 11-12 (69)2 100 m10.37
4238Sandra B. RobertsenDirekte B (80)3 210 m10.42
3140Jens G. DybvikH 11-12 (69)2 100 m10.47
3290Joel RöhrsH 9-10 (27)1 770 m10.58
2831Sturla SigurdssonN-åpen (117)1 550 m11.07
2629Margareta BrynhildsenD 70- (24)2 550 m11.25
3271Bjørnar OlsrødH 50- (101)3 710 m11.44
2409Astrid BrevikD 50- (65)2 920 m11.46
4577Arne KristensenH 75- (32)2 550 m11.57
3112Lars Martin GjeinH 75- (32)2 550 m12.03
3608Ragnar Niemi BergH 65- (24)2 920 m12.16
2873Rune RøedH 50- (101)3 710 m12.32
2893Runar KittilsenH 70- (37)2 690 m12.39
2864Arne KristensenH 55- (71)3 630 m12.47
3141Kenneth DybvikH 17-B (15)3 210 m12.55
2630Niclas GunnerødH 13 (31)2 370 m12.56
3286Maike RöhrsUtvikling C (25)2 250 m12.57
2828Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (15)3 210 m13.06
3607Inger NergaardD 65- (17)2 550 m13.27
3333Frode RobertsenH 55- (71)3 630 m13.31

Stord Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3598Jørgen WesterheimUtvikling B (13)2 970 m10.16
2300Kenneth WesterheimH 45- (79)3 740 m12.09

Sturla, IF

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3819Helle Egeberg VåriDirekte A1 (52)3 680 m10.10
3820Tibor VåriDirekte A1 (52)3 680 m10.11
3352Tanja InstanesD 17-kort (14)3 040 m10.19
4229Ellen Horn-JohnsenDirekte B (80)3 210 m10.33
4623Merete UndelandD 50- (65)2 920 m11.03
4624Karl Anton UndelandH 50- (101)3 710 m11.03
4540Stig InstanesH 45- (79)3 740 m11.08
3073Gry Bruland VråleD 70- (24)2 550 m11.09
3512Ivar Louis BergH 80- (16)1 920 m11.28
3578Tormod HøimyrH 80- (16)1 920 m11.43
3438Jon Erik KvarmeH 50- (101)3 710 m11.45
3427Charlotte SkourupD 50- (65)2 920 m11.58
4541Jens WoldH 13 (31)2 370 m11.58
2853Elling FrøvollH 80- (16)1 920 m12.04
2868Snorre FrydenlundDirekte B (80)3 210 m12.11
3429Øystein RognebakkeH 45- (79)3 740 m12.18
3074Lasse VråleH 75- (32)2 550 m12.19
3492Bjørn W. LudvigsenH 75- (32)2 550 m12.25
3428Magnus Skourup RognebakkeH 14 (27)2 760 m12.36
2854Torunn Hege FrøvollD 75- (8)1 920 m12.43
2451Eirik EriksenH 70- (37)2 690 m12.49
3397Mats JohnsenH 13 (31)2 370 m13.00

Søgne og Songdalen OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2343Jan VærpH 75- (32)2 550 m12.35

TIF Viking

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3542May-lill DammD 17-B (42)2 970 m10.48
3541Kjetil DammH 50- (101)3 710 m11.35
2291Axel IngvaldsenH 80- (16)1 920 m11.52
3610Lise ChristensenD 50- (65)2 920 m11.59
3457Jan Harald Helmich PedersenH 70- (37)2 690 m12.03
3100Jon-Kåre HansenH 45- (79)3 740 m12.06
2286Jørn TorgersenH 70- (37)2 690 m12.35

Torridal IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3206Ingunn GåsværD 17-B (42)2 970 m10.10
3351Inger Aurebekk UdøD 50- (65)2 920 m11.35
3205Knut AurebekkH 50- (101)3 710 m12.07
2968Jostein MoeH 40- (29)3 750 m12.28

Trollhättans SOK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3563Björn KristianssonH 50- (101)3 710 m11.42

Tynset IF

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2969Mari Gullbrekken SchjølbergD 45- (56)3 240 m11.29
2971Guro SchjølbergD 14 (34)2 700 m11.51
2970Geir SchjølbergH 45- (79)3 740 m12.01
3570Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (41)2 660 m12.12

Tyrving IL

36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3822Erik TiltnesDirekte A1 (52)3 680 m10.13
3826Frode KamsvågDirekte A1 (52)3 680 m10.17
3935Stine NjåsteinDirekte A2 (45)3 500 m10.26
4572Anett WallinDirekte B (80)3 210 m10.26
4232Thea HaltiaDirekte B (80)3 210 m10.36
4236Siw SolstadDirekte B (80)3 210 m10.40
3146Erlend MyhreH 11-12 (69)2 100 m10.41
2779Herman Finstad LandH 9-10 (27)1 770 m10.49
3412Iver StavlandH 11-12 (69)2 100 m10.50
2778Jacob Finstad LandH 11-12 (69)2 100 m10.53
4151Aud I. SpjelkavikDirekte A3 (21)2 350 m11.02
4153Toril WiigDirekte A3 (21)2 350 m11.04
3646Hege FeiringD 50- (65)2 920 m11.10
3320Elisabeth MyhreD 45- (56)3 240 m11.11
2521Unn EllefsenD 70- (24)2 550 m11.13
2949Marianne NjåsteinD 50- (65)2 920 m11.18
3347Silje SlungaardD 17- (20)3 440 m11.18
3019Egil EideH 55- (71)3 630 m11.23
4279Thomas BjanesDirekte B (80)3 210 m11.23
3647Tom RådahlH 55- (71)3 630 m11.27
2785Nora SkauenD 50- (65)2 920 m11.32
2459Berit DanielsenD 60- (20)2 660 m11.36
3269Anne Kristine NorderudD 50- (65)2 920 m11.40
3270Thor NorderudH 55- (71)3 630 m11.41
2786Jens Christian HolstDirekte A1 (52)3 680 m11.56
3327Are KristiansenH 50- (101)3 710 m11.56
3070Per SlungaardH 55- (71)3 630 m12.01
2520Helge LyeH 70- (37)2 690 m12.11
3102Else GrandalD 55- (41)2 660 m12.18
2466Kjell Gorm RøkkeH 75- (32)2 550 m12.21
2460Per Kristian EkebergH 60- (55)3 240 m12.23
3101Bjørn Henning GrandalH 55- (71)3 630 m12.31
3071Don SkantzeH 60- (55)3 240 m12.34
2918Kjersti SkantzeD 55- (41)2 660 m13.12
2777Katrine Finstad LandD 40- (25)3 290 m13.14
2950Are NjåsteinH 55- (71)3 630 m13.23

Vang OL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3824Per Olav AndersenDirekte A1 (52)3 680 m10.15
3825Øivind RosselandDirekte A1 (52)3 680 m10.16
2979Maren HenriksenD 14 (34)2 700 m11.55
2862Øystein MelbyH 55- (71)3 630 m11.59
2852Gro EllegaardDirekte B (80)3 210 m12.02
3114Kristoffer Børke SætabergetH 14 (27)2 760 m12.34

Varegg Fleridrett

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2309Astrid Oline ErvikD 40-kort (11)2 660 m10.13
2386Sverre Stuland TysværH 11-12 (69)2 100 m10.43
2526Ronny RykkjeH 50- (101)3 710 m11.10
3521Karianne StrømmeD 45- (56)3 240 m11.26
2342Tove AasheimD 50- (65)2 920 m11.33
2308Ragna Oline Doppelhofer ErvikD 11-12 (48)2 100 m11.50
3523Tore LidDirekte B (80)3 210 m11.58
2560Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsD 11-12 (48)2 100 m12.08
3481Jan Kjærner-SembH 50- (101)3 710 m12.10
3574Dagfinn GjerstadH 13 (31)2 370 m12.12
2561Turid VrålstadDirekte B (80)3 210 m12.18
2341Tore NymarkH 50- (101)3 710 m12.31
2385Lars Stuland LarsenH 55- (71)3 630 m12.33
3522Andreas Strømme LidH 13 (31)2 370 m12.36
2307Gernot DoppelhoferH 50- (101)3 710 m12.53

Varteig OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2467Lea TaraldsvikDirekte B (80)3 210 m12.09
2338Einar Kristian LundeH 65- (24)2 920 m12.32
3477Henrik Julian Fontes AarbuH 14 (27)2 760 m13.00

Vegårshei IL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4094Gerd Karin VestølDirekte A3 (21)2 350 m10.05
3123Oskar HageliaH 11-12 (69)2 100 m10.34
3124Signe HageliaD 9-10 (29)1 770 m10.35
4600Arnhild U. BråtenD 50- (65)2 920 m11.05
2633Geir BråtenH 50- (101)3 710 m11.34
3203Emma Smeland NygårdseterD 50- (65)2 920 m11.50
3204Sten Åge NygårdseterH 50- (101)3 710 m12.20
3122Jakob HageliaH 40- (29)3 750 m12.22
2984Ole Petter VestølH 50- (101)3 710 m12.37

Vehkalahden Veikot

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3615Pihla PuontiN-åpen (117)1 550 m11.12
3614Paju PuontiD 11-12 (48)2 100 m11.32
3531Tuomas PuontiH 40- (29)3 750 m12.20

Verdal OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3485Anne Eline Vehus SkjerveD 13 (22)2 370 m11.32
2479Stein MarkhusH 55- (71)3 630 m11.37
3484Ann Sissel VehusD 55- (41)2 660 m12.04

Vindafjord Orienteringslag

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2626Einar MartinsenH 50- (101)3 710 m11.50
3069Einar Marius Hjellestad MartinsenH 17- (31)4 060 m12.09

Vingelen IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3328Leif JordetDirekte B (80)3 210 m12.20
3330Bente HortenDirekte B (80)3 210 m12.29
3329Lars Horten JordetH 14 (27)2 760 m12.48

Voss IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3543Trude BråtenD 60- (20)2 660 m11.24
2550Gunnar BråtenH 60- (55)3 240 m12.32

Wing OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2268Ingeborg KolstadD 11-12 (48)2 100 m11.27
2563Jostein AlvestadH 60- (55)3 240 m12.52

Østmarka OK

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4546June HerredsvelaDirekte A3 (21)2 350 m10.00
4551Per Kåre HerredsvelaDirekte A3 (21)2 350 m10.01
4620Erik RosenvoldDirekte A1 (52)3 680 m10.06
3556Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 17-kort (14)3 040 m10.13
4500Filip RosenlundN-åpen (117)1 550 m10.19
4501Oskar RosenlundN-åpen (117)1 550 m10.20
4630Helena GranbergDirekte A2 (45)3 500 m10.24
4237Eldrid Odden OtterleiDirekte B (80)3 210 m10.41
4147Terje LinløkkenDirekte A3 (21)2 350 m10.58
4148Anna Cecilie LinløkkenDirekte A3 (21)2 350 m10.59
3869Svein OtterleiDirekte A1 (52)3 680 m11.00
4622Vemund KongsnesH 50- (101)3 710 m11.05
2608Ellen Margrete Stubban HygenD 13 (22)2 370 m11.24
2607Hans Olav HygenH 45- (79)3 740 m11.26
3511Katrine LodgaardDirekte B (80)3 210 m12.00
4588Mathias LinløkkenH 13 (31)2 370 m12.00
3434John OtterleiH 17- (31)4 060 m12.05
2609Kristin Stubban HygenDirekte B (80)3 210 m12.23
2671Erlend OtterleiH 13 (31)2 370 m12.38

Øyestad IF allianse

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2414Marita AanonsenD 17-C (20)2 250 m10.10
2416Rikke WernersenD 17-C (20)2 250 m10.27
2413Maren AanonsenN-åpen (117)1 550 m11.59
2415Jan Vidar WernersenH 60- (55)3 240 m12.29

Ålgård Orientering

35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2729Heidi MartbyD 40-kort (11)2 660 m10.10
2557Torunn LaugalandD 17-C (20)2 250 m10.13
2861Ann Torill BakkenD 17-B (42)2 970 m10.15
2658Otilie OftedalD 40-kort (11)2 660 m10.16
3555Henriette NessetD 17-C (20)2 250 m10.16
2582Guro MaudalD 17-C (20)2 250 m10.21
2586Elvira Maudal SævlandD 9-10 (29)1 770 m10.21
2660Maren OftedalD 9-10 (29)1 770 m10.23
2643Hilde SkrettingD 17-B (42)2 970 m10.37
2581Edward SævlandH 17-C (9)2 250 m10.38
2731Tirill Martby-SkogsholmN-åpen (117)1 550 m10.58
2279Ella Nesset RavndalN-åpen (117)1 550 m11.04
4626Jan-Einar ØvremoH 55- (71)3 630 m11.05
2387Brage LaugalandH 9-10 (27)1 770 m11.06
2659Livar OftedalH 11-12 (69)2 100 m11.09
2646Ingrid SkrettingN-åpen (117)1 550 m11.14
2730Synne Martby-SkogsholmN-åpen (117)1 550 m11.18
2645Sondre SkrettingN-åpen (117)1 550 m11.30
2278Ørjan RavndalH 45- (79)3 740 m11.37
2584Jonathan Maudal SævlandN-åpen (117)1 550 m11.37
2391Ola Magnus LaugalandH 35- (14)3 750 m11.38
2389Vetle LaugalandN-åpen (117)1 550 m11.44
2388Eiril LaugalandN-åpen (117)1 550 m11.46
2585Andrine Maudal SævlandN-åpen (117)1 550 m11.48
2472Sturla StokkelandH 40- (29)3 750 m11.52
2583Alexander Maudal SævlandN-åpen (117)1 550 m12.00
2470Ada C StokkelandD 11-12 (48)2 100 m12.05
3008Lars Sigve OftedalH 45- (79)3 740 m12.05
2431Harry BreilandH 70- (37)2 690 m12.07
2480Bård SkogsholmH 40- (29)3 750 m12.32
2412Veronica Sunisa LundUtvikling C (25)2 250 m12.54
2410Frode Halvor LundH 17-B (15)3 210 m12.57
2644Stig Arild SkrettingH 17-B (15)3 210 m13.05
2411Therese Alisa LundUtvikling C (25)2 250 m13.09
2471Samuel A StokkelandH 14 (27)2 760 m13.12

Årstad IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3045Svein HaukaasH 85- (4)1 920 m12.22

Ås-NMBU Orientering

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3359Gry Merete OlaisenD 40-kort (11)2 660 m10.15
2938Judit BanfiD 17-B (42)2 970 m10.19
2717Marie LillehammerD 40-kort (11)2 660 m10.21
3285Tellev GrindflekH 11-12 (69)2 100 m10.25
4357Eli  GrindflekDirekte C (43)2 250 m10.55
3867Håvard TveiteDirekte A1 (52)3 680 m10.58
2290Dyre Stokke MeenN-åpen (117)1 550 m10.59
2379Ingrid M. TengeD 50- (65)2 920 m11.09
3987Thomas MoenDirekte A2 (45)3 500 m11.18
3199Ingunn BergetD 45- (56)3 240 m11.20
3213Jørgen BjervaN-åpen (117)1 550 m11.23
3358Idar BrekkeH 50- (101)3 710 m11.25
3214Per Henning BjervaH 50- (101)3 710 m11.29
2674Odin Schei DanevadN-åpen (117)1 550 m11.33
2716Wiel Marie LillehammerD 11-12 (48)2 100 m11.38
2289Erlend Stokke MeenN-åpen (117)1 550 m11.42
2673Håkon DanevadH 50- (101)3 710 m11.47
4411Sigurd StoraunetDirekte C (43)2 250 m11.49
2937Robert BanfiH 40- (29)3 750 m11.54
2486Anne NilsenD 45- (56)3 240 m11.57
4563Håvard SteinsholtH 60- (55)3 240 m12.06
2672Ingunn ScheiDirekte A2 (45)3 500 m12.10
3264Ingrid TveiteDirekte A2 (45)3 500 m12.21
3446Ellen-Christine KorenD 55- (41)2 660 m12.40
2288Ann-Kristin StokkeD 40- (25)3 290 m12.48
4346Jens StoraunetUtvikling C (25)2 250 m12.50
4348Gunnar BjervaUtvikling C (25)2 250 m12.52
2675Synne Schei DanevadUtvikling C (25)2 250 m13.02
2378Gunnar TengeH 55- (71)3 630 m13.29