Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

Direkte B

3 210 m, 80 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4536Mette MaudalKongsberg OL10.23
4553Ingvil SnøfuglFreidig10.24
4565Anders WindvikSandefjord OK10.25
4572Anett WallinTyrving IL10.26
4586Sigurd HoltskogSkien OK10.27
4587Morten HelminsenFredrikstad SK10.28
4617May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)10.29
4628Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn10.30
4227Monica Renate TrøanNittedal OL10.31
4228Sverre SolengSandnes IL (Rogaland)10.32
4229Ellen Horn-JohnsenSturla, IF10.33
4230Kristin Bakke GjelsjøOK Moss10.34
4232Thea HaltiaTyrving IL10.36
4233Line BjørnåsKonnerud IL10.37
4234Frøydis OlaussenOppsal Orientering10.38
4235Fredrik WulfsbergIL Koll10.39
4236Siw SolstadTyrving IL10.40
4237Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK10.41
4238Sandra B. RobertsenStokke IL10.42
4269Anja DyrkolbotnenNOTEAM11.13
4270Hanne FredheimLillomarka OL11.14
4271Lill BirkelundPorsgrunn OL11.15
4272Harald BerganKongsberg OL11.16
4273Kjell SølbergIL Leik11.17
4274Irene Felde OlaussenHalden SK11.18
4275Erik HasliSnertingdal IF Orientering11.19
4276Thomas PoppeFredrikstad SK11.20
4277Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK11.21
4279Thomas BjanesTyrving IL11.23
4578David HanssonOL Tønsberg og omegn11.44
3392Torleif GaltelandAsker Skiklubb11.52
2274Kristin Solberg FredheimSandefjord OK11.53
2805Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK11.54
3369Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering11.55
2847Randi BudahlFet OL11.56
3371Marius HolmenSnertingdal IF Orientering11.57
3523Tore LidVaregg Fleridrett11.58
2530Christopher G HøeRaumar Orientering11.59
3511Katrine LodgaardØstmarka OK12.00
3388Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)12.01
2852Gro EllegaardVang OL12.02
3200Knut GjoneSandefjord OK12.03
2764Maria Nilsson RøddeGanddal IL12.05
2964Erling SøylandFredrikstad SK12.06
2826Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)12.07
3589Marianne LøkenOK Moss12.08
2467Lea TaraldsvikVarteig OL12.09
2547Bjørn A FriestadKristiansand OK12.10
2868Snorre FrydenlundSturla, IF12.11
3128Pål PedersenKonnerud IL12.12
3076Elvira Husby SandvenIL Koll12.13
2765Tore RøddeGanddal IL12.14
3385Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)12.15
2464Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL12.16
3042Rune SævikStjørdals-Blink Orientering12.17
2561Turid VrålstadVaregg Fleridrett12.18
2529Ingerid ReinertsenFreidig12.19
3328Leif JordetVingelen IL12.20
3560Thea Christina EspedalNydalens SK12.21
3410Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)12.22
2609Kristin Stubban HygenØstmarka OK12.23
3277Federica De MagistrisOK Kolmården12.24
2502Marte P. H AndresenMalvik IL12.25
3022Miguel ValeroHalden SK12.26
3014Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12.27
3407Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)12.28
3330Bente HortenVingelen IL12.29
2863Øistein PaulsenBergens TF12.30
3302Roar SkoglundGjø-Vard OL12.32
2616Jane Karine HelmersenFet OL12.33
3605Nils-Henrik PedersenHisøy OK12.34
3345Odd SlettenRaumar Orientering12.35
2850Beate UndebergetOppsal Orientering12.36
3606Ann Mari StudsrudHisøy OK12.37
3603Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa12.38
3201Sigrun GjoneSandefjord OK12.39
3495Robert MørchEmblem IL12.40
2741Hilde MoholthKongsberg OL12.41
3225Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL12.42
3005Tormod LangaasNidarøst OK12.43