Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

D 50-

2 920 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4623Merete UndelandSturla, IF11.03
4600Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.05
4582Sigrun NygårdAsker Skiklubb11.06
3575Ragnhild BalsvikOsterøy IL11.07
2859Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11.08
2379Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering11.09
3646Hege FeiringTyrving IL11.10
2694Kristin SandvenNotodden OL11.11
3054Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL11.12
2271Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)11.13
2804Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK11.14
2566Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11.15
2304Marianne OmdalKongsberg OL11.16
2935Kari MadslienNydalens SK11.17
2949Marianne NjåsteinTyrving IL11.18
2793Hege SolerødGjø-Vard OL11.19
2883Eldri HoloFossum IF11.20
3381Anne-Kristin KvammeRingerike OL11.21
3033Toini SkyttersæterKonnerud IL11.22
3291Stine ArntzenSandefjord OK11.24
2393Barbara Willkommen EikenKongsberg OL11.25
3268Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering11.26
2796Margrete GaskiBardu IL11.27
3260Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)11.28
3317Sissel SkovlyRingerike OL11.29
2931Monica FeylingKolbotn og Skimt OL11.30
2708Ingrid KvistadKongsberg OL11.31
2785Nora SkauenTyrving IL11.32
2342Tove AasheimVaregg Fleridrett11.33
2351Jan HarrisonPeninsula and Plains Orienteers11.34
3351Inger Aurebekk UdøTorridal IL11.35
3009Rine HanssenByåsen IL11.36
2295Ingvild MulenKristiansand OK11.37
2358Eirin LodgaardByåsen IL11.38
2707Hilde Sofie HansenMo OK11.39
3269Anne Kristine NorderudTyrving IL11.40
3637Kathrine LunøeNydalens SK11.41
2418Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb11.42
3047Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL11.43
2927Elin Moe GræsliHamar OK11.44
2773Ingrid Eide RappRaumar Orientering11.45
2409Astrid BrevikStokke IL11.46
3036Tone AlmåsIL Leik11.47
2508Marianne ReuschHeming Orientering11.48
2512Tone Karina IngesenSarpsborg OL11.49
3203Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL11.50
3103Heidi MyklemyrEiker OL11.51
3115Ingeborg ØderudBækkelagets SK11.52
2980Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.53
2833Kjersti StræteRingerike OL11.54
2606Mona LomeHamar OK11.55
2402Torill VisterIndre Østfold OK11.56
3473Mai Iren AlmåsIL Leik11.57
3427Charlotte SkourupSturla, IF11.58
3610Lise ChristensenTIF Viking11.59
3109Gunn Jorunn TveitenKongsberg OL12.00
2432Tove HeimdalKonnerud IL12.01
2812Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering12.02
2973Wenche LindløvSarpsborg OL12.03
2476Anita Sørensen DrageKongsberg OL12.04
2339Rannveig NordhagenFana IL12.05
2371Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.06
3164Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK12.07
2998Hilde VassendPorsgrunn OL12.08
2359Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)12.09