Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

N-åpen

1 550 m, 117 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4545Ofelia Leonora AxelsonEiker OL10.00
4556Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)10.01
4561Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)10.02
4566Iver Sagerøy FossBotne SK10.03
4567Endre Sagerøy FossBotne SK10.04
4597Konrad ØstlieDriv IL10.04
4569John Erland MidtbøBotne SK10.05
4570Lars Joakim MidtbøBotne SK10.06
4571Svend Håkon MidtbøBotne SK10.07
4579Eline HanssonOL Tønsberg og omegn10.08
4596Endre KroghFreidig10.09
4602Ana Zagar NesLarvik OK10.10
4610Tarjei Hausken NordbergNydalens SK10.11
4631Jonas HirschBækkelagets SK10.12
4494Martin NordkveldeHedrum OL10.13
4495Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL10.14
4496Simen TrøanNittedal OL10.15
4497Aleksander KjensethHeming Orientering10.16
4498Celine KjensethHeming Orientering10.17
4500Filip RosenlundØstmarka OK10.19
4501Oskar RosenlundØstmarka OK10.20
4502Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn10.21
4503Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn10.22
4504Christopher David EriksenLarvik OK10.23
4505Torstein KjerkreitHalden SK10.24
4506Silje StrandLierbygda OL10.25
4507Hans Eri TorpeFossum IF10.26
4508Håkon Finne IhgierdBækkelagets SK10.27
4509Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL10.28
4510Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL10.29
4511Julie Åstein LindbergKolbotn og Skimt OL10.30
4512Ida BalchenOddersjaa SSK10.31
4513Martin BalchenOddersjaa SSK10.32
4514Minna Balchen LudvigsenIL Koll10.33
4515Jaran Idland NilsenNOTEAM10.34
4520Endre Enger-OlsenNOTEAM10.39
4521Emma Enger-OlsenNOTEAM10.40
4522Silje NIlsen BergFossum IF10.41
4523Henrik R. KahrsFredrikstad SK10.42
4524Maia Maudal PettersenKongsberg OL10.43
4525Jørsen ReushHeming Orientering10.44
4526Eldar Torpe LienPorsgrunn OL10.45
4527Ove Torpe LienPorsgrunn OL10.46
4528Markus Andersen KaarvaagSandnes IL (Rogaland)10.47
4530Elise Nauf BorgersenHedrum OL10.49
3464Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyEiker OL10.50
3041Einar SævikStjørdals-Blink Orientering10.51
3386Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)10.52
3640Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL10.53
3255Elias Hauge BjuganHalden SK10.54
3093Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK10.55
2720Mira LundsrudOK Moss10.56
2365Clara LeroyerFreidig10.57
2731Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering10.58
2290Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering10.59
3280Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)11.00
2817Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK11.01
3227Hanna HaldinHalden SK11.02
3237Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)11.03
2279Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering11.04
3159Mathias SundbyLarvik OK11.05
3469Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11.06
2831Sturla SigurdssonStokke IL11.07
3300Sverre Nordgård LeirenByåsen IL11.07
3348Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK11.08
3040Guro SævikStjørdals-Blink Orientering11.09
2714Olai BisethKongsberg OL11.10
2816Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK11.11
3615Pihla PuontiVehkalahden Veikot11.12
2769Vilje HillerenEiker OL11.13
2646Ingrid SkrettingÅlgård Orientering11.14
3645Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK11.15
3449Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering11.16
2692Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)11.17
2730Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering11.18
2398Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL11.20
2603Aksel SolbergFredrikstad SK11.21
2726Ruben Mydland HellandEgersund OK11.22
3213Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering11.23
2622Emil Fotland KolstøEgersund OK11.24
3075Markus Husby SandvenIL Koll11.25
2503Ole Einar AndresenMalvik IL11.26
3262Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL11.27
2990Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.28
3238Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)11.29
2645Sondre SkrettingÅlgård Orientering11.30
2541Oskar SteneNydalens SK11.31
2575Henni Meland-TangenBækkelagets SK11.32
2674Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering11.33
3210Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll11.34
3092Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK11.35
3233Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL11.36
2584Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering11.37
2655Olav SkjåkLillehammer OK11.38
2504Sofie Laura AndresenMalvik IL11.39
2313Martin Lien StøenLillehammer OK11.40
3304Tobias SkoglundGjø-Vard OL11.41
2289Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering11.42
3391Signe Drange RuudRøyken OL11.43
2389Vetle LaugalandÅlgård Orientering11.44
3577Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering11.45
2388Eiril LaugalandÅlgård Orientering11.46
3638Isak AndersenNydalens SK11.47
2585Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering11.48
3155Henrik JørgensenLillehammer OK11.49
2910Otto Rygh HoltenNydalens SK11.50
2532Erik BerganKongsberg OL11.51
2273Balder Solberg FredheimSandefjord OK11.52
3342Marie HjelmstadBækkelagets SK11.53
3596Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa11.54
3239Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)11.55
3482Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL11.56
3403Sanna Aasrum NilssenNOTEAM11.57
2683Solan LøkenOK Moss11.58
2413Maren AanonsenØyestad IF allianse11.59
2583Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering12.00
3641Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL12.04

D 9-10

1 770 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4606Olivia RoskifteOK Moss10.00
3179Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)10.08
2441Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering10.09
3591Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK10.10
2858Vilma DanevadFredrikstad SK10.11
3553Hannah Broers DamsgaardHisøy OK10.12
2906Helene HarstadKolbotn og Skimt OL10.13
3099Marlene KeilholzRøyken OL10.14
3017Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK10.15
2846Vilde PuntervoldEgersund OK10.16
3411Anna Strøm JuliussenSandefjord OK10.17
3468Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.18
2610Frida RichterSandnes IL (Rogaland)10.19
3384Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn10.20
2586Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering10.21
2660Maren OftedalÅlgård Orientering10.23
2576Julia Meland-TangenBækkelagets SK10.24
2318Annika Næss-UlsethHeming Orientering10.25
2880Elise Holm NedrebøOK Moss10.26
2932Selma FeylingKolbotn og Skimt OL10.27
3001Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)10.28
2770Nila HillerenEiker OL10.29
3580Sereina SnerthammerKristiansand OK10.30
2323Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK10.31
3372Mina HolmenSnertingdal IF Orientering10.32
2662Eline KravdalGjø-Vard OL10.33
2830Vigdis SigurdsdottirStokke IL10.34
3124Signe HageliaVegårshei IL10.35
2719Tuva LundsrudOK Moss10.37

D 11-12

2 100 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4585Juliette Holtskog-FeremansSkien OK11.21
4543Abelone Josefine AxelsonEiker OL11.22
2507Astrid ReuschHeming Orientering11.23
2449Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL11.24
3361Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11.25
2857Jenny DanevadFredrikstad SK11.26
2268Ingeborg KolstadWing OK11.27
3154Ingrid JørgensenLillehammer OK11.28
3594Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.29
3373Therese HolmenSnertingdal IF Orientering11.30
3098Mareike KeilholzRøyken OL11.31
3614Paju PuontiVehkalahden Veikot11.32
3387Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)11.33
2924Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering11.34
2361Silje Andresen SkotteFossum IF11.35
2490Synne Syversen GihleOppsal Orientering11.36
3528Ingrid Merete JebsenHeming Orientering11.37
2716Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering11.38
2879Sofie Holm NedrebøOK Moss11.39
2871Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11.40
2375Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)11.41
3030Kristine WoldeneFossum IF11.42
3298Vilde Nordgård LeirenByåsen IL11.43
2496Marte EgerKongsberg OL11.44
3119Erle Elise WoldOK Moss11.45
2334Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK11.46
3336Emma Aune JakobsenOK Moss11.47
2312Ida Øverli StøenLillehammer OK11.49
2308Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11.50
2782Helene ScheeleNydalens SK11.51
3562Triana K NerhusIL Strand-Ulv11.52
2958Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK11.53
2820Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb11.54
3364Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering11.55
3315Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn11.56
3334Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL11.57
3406Liv Alice Kvam HaugomRøyken OL11.58
3174Ingvild RingheimLarvik OK11.59
2983Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø12.00
2887Minna Sofie WingstedtHalden SK12.01
2701Elise RenardKongsberg OL12.02
3202Daniella GjoneSandefjord OK12.03
2740Julie Mydland HellandEgersund OK12.04
2470Ada C StokkelandÅlgård Orientering12.05
3088Henni Hattestad KristensenHeming Orientering12.06
2794Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12.07
2560Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett12.08
2611Mari RichterSandnes IL (Rogaland)12.09

D 13

2 370 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3016Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK11.14
2553Mari KallesonOppsal Orientering11.16
2752Maren Sofie FremstadLarvik OK11.18
2372Sigrid Schmitt GranHalden SK11.20
3519Eira Skaarer WiklundNydalens SK11.22
2608Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.24
3209Hanne Wærp HaugeNydalens SK11.26
2555Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø11.28
3275Sofia MelinOK Kolmården11.30
3485Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK11.32
3218Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11.34
2901Vilde Aakre LeistadSkien OK11.36
2902Annika van RaaijHedrum OL11.38
2305Iselin HøivoldKongsberg OL11.40
2894Johanne StorhaugKonnerud IL11.42
3177Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.44
3226Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL11.46
3150Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11.48
2556Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø11.50
2593Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11.52
2567Astrid YtterbøAsker Skiklubb11.54
3018Åse Valero KjerkreitHalden SK11.56

D 14

2 700 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2860Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.01
4552Lina Storler SnøfuglFreidig11.03
4573Anne ØstvoldHeming Orientering11.05
3559Tiril Ebon EspedalNydalens SK11.13
3273Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)11.15
3529Karoline JebsenHeming Orientering11.17
3642Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)11.19
3332Agathe BrathagenLarvik OK11.21
3499Tuva HøyerFossum IF11.23
3633Sigrid HaugeSarpsborg OL11.25
2367Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.27
3248Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11.29
4534Pauline MyklebustIL Koll11.31
2891Maja Mo HjelsethNydalens SK11.33
2845Thea Beate PuntervoldEgersund OK11.35
2453Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering11.37
2818Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11.39
3161Una KittilsenFreidig11.41
2781Marie ScheeleNydalens SK11.43
2283Synne SandvenNotodden OL11.45
3186Sara MartiniAsker Skiklubb11.47
2885Signe HoloFossum IF11.49
2971Guro SchjølbergTynset IF11.51
3509Maria Strømdal WikFreidig11.53
2979Maren HenriksenVang OL11.55
3295Gunde TumelionisFossum IF11.57
3175Iril RingheimLarvik OK11.59
3297Malin Nordgård LeirenByåsen IL12.01
2663Marie KravdalGjø-Vard OL12.03
2299Mari AarsethNydalens SK12.05
2867Sigrid HaugskottOL Trollelg12.07
2363Anna TaksdalGanddal IL12.09
2737Ane Kristine EidKongsberg OL12.11
3160Tora KittilsenFreidig12.13

D 17-

3 440 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2647Hege Holth RekaaRøyken OL11.14
3347Silje SlungaardTyrving IL11.18
3236Marte Karine LarsenKongsberg OL11.20
3235Maren Juveli PedersenOppsal Orientering11.22
3582Sofie AarnesNydalens SK11.24
2702Linnea OlofssonKongsberg OL11.26
2921Hildegunn LindstadOL Toten-Troll11.28
3648Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11.30
3243Marianne LøvåsNidarøst OK11.32
2477Hanne Maria VisterOslostudentenes IK11.34
3338Trine D. KihleRingerike OL11.36
2689Trine Bolstad ScheieGanddal IL11.38
3390Line Drange RuudRøyken OL11.40
3506Ingunn HelliesenOppsal Orientering11.42
2668Line RuudMo OK11.44
3628Marianne BakkenNydalens SK11.46
2282Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)11.48
3166Solveig SletnerRøyken OL11.50
2767Anita HillerenEiker OL11.52
3340Mariell ArntzenNydalens SK11.54

D 17-kort

3 040 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4601Kaja Torpe LienPorsgrunn OL10.00
2934Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL10.10
3439Sigrid EkelandOddersjaa SSK10.11
2843Julie PuntervoldEgersund OK10.12
3556Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK10.13
2384Barbara StalderOLG Skandia10.14
3368Hanna NysæterSkien OK10.15
2840Silje BøenKristiansand OK10.16
2408Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10.17
3288Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb10.17
3460Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL10.18
3352Tanja InstanesSturla, IF10.19
3400Sunniva OmdalNTNUI10.20
3445Una Glende JansonKristiansand OK10.21

D 17-B

2 970 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4555Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)10.00
3206Ingunn GåsværTorridal IL10.10
2810Trine SelvikvågFrøyland IL10.11
3586Ina BlågestadIndre Østfold OK10.12
3476Ida KolstøEgersund OK10.13
3117Tove SildnesKonnerud IL10.14
2861Ann Torill BakkenÅlgård Orientering10.15
3437Kristin Repstad StoremyrIL Hauken10.16
2742Eli Tufte HanssenEiker OL10.17
2330Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering10.18
2938Judit BanfiÅs-NMBU Orientering10.19
3433Kamilla LomeHamar OK10.20
2442Hege Norstad MariboRaumar Orientering10.21
3613Mari Bjørnø SjulstadKjose IL10.22
3339Hanne VilkeStokke IL10.23
3278Kirsten GjermstadKonnerud IL10.24
3554Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK10.25
2551Kristine Sparre KnudsenStokke IL10.26
3184Runa KallesonOppsal Orientering10.27
3308Tora VollsetHeming Orientering10.28
3272Mari MyklebostSandnes IL (Rogaland)10.29
2354Marianne SkusethEmblem IL10.30
3034Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL10.31
2721Lene FlessebergKongsberg OL10.32
3211Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi10.33
3158Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)10.34
2953Mia EngehultNotodden OL10.35
2577Lindis Meland-TangenBækkelagets SK10.36
2643Hilde SkrettingÅlgård Orientering10.37
2991Eirill DalanRøyken OL10.38
3366Elin SlokvikNotodden OL10.39
2999Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)10.40
2640Sofie Oraug-RyghIL Koll10.41
2771Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK10.42
3208Cecilie Wærp HaugeNydalens SK10.43
2704Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)10.44
3156Reidun Bjørnø SjulstadKjose IL10.45
2903Maria G. MehammerPorsgrunn OL10.46
3104Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL10.47
3542May-lill DammTIF Viking10.48
2962Anne Marie EkelandOddersjaa SSK10.49
3571Hilde HetlandEgersund OK12.31

D 17-C

2 250 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4591Ingunn FjørtoftBø OL10.00
4594Anna Elen AakreEgersund OK10.01
2414Marita AanonsenØyestad IF allianse10.10
3431Hjørdis ØvreåsBotne SK10.11
3294Marit RöhrsStokke IL10.12
2557Torunn LaugalandÅlgård Orientering10.13
3303Ella SkoglundGjø-Vard OL10.14
3653Snøfrid TellesbøHadeland OL10.15
3555Henriette NessetÅlgård Orientering10.16
2914Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering10.17
2844Merethe PuntervoldEgersund OK10.18
3136Anne-Marthe HansenFet OL10.19
3267Else StordalOL Tønsberg og omegn10.20
2582Guro MaudalÅlgård Orientering10.21
3066Marit BrødreskiftFreidig10.22
3197Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)10.23
2494Turid WilliksenFossum IF10.24
2775Grete HitreskogKristiansand OK10.25
2326Marie Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)10.26
2416Rikke WernersenØyestad IF allianse10.27

D 17-N

2 130 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3419Elisabeth Rønning Kvam HaugomRøyken OL10.03
3357Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK10.04

D 35-

3 290 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2744Jane Mydland HellandEgersund OK11.58
2455Anna-Thekla TonjerElverum OK12.00
2909Marie Rygh HoltenNydalens SK12.02
2383Christine StalderOLG Skandia12.04
2698Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn12.06
3254Karianne HaugeHalden SK12.08
2473Anne Marthe PeveriEiker OL12.10
3180Kristin SletnerIL GeoForm12.12
2693Mette WathneSandnes IL (Rogaland)12.14
2601Linda SolbergFredrikstad SK12.16
3228Vendula HaldinHalden SK12.18
3337May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL12.20

D 40-

3 290 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4559Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)12.30
3534Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK12.32
3626Heidi TronbølFet OL12.34
2545Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)12.36
2886Anja WingstedtHalden SK12.38
3038Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering12.40
3343Berit HerstadBækkelagets SK12.42
2940Guro BryggenHalden SK12.44
2667Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb12.46
2288Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering12.48
2540Dana B. SteneNydalens SK12.50
2516Monica BerglundRingerike OL12.52
2661Astrid KravdalGjø-Vard OL12.54
2492Silje SyversenOppsal Orientering12.56
2900Gry AakreSkien OK12.58
2989Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb13.00
3620Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK13.02
3508Tina Strømdal WikFreidig13.04
2424Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK13.06
2345Linn Carina DalandKristiansand OK13.08
3376Siri HageliaGjerstad IL13.10
2755Kari StrandKongsberg OL13.12
2777Katrine Finstad LandTyrving IL13.14
2612Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)13.16
2450Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL13.18

D 40-kort

2 660 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2729Heidi MartbyÅlgård Orientering10.10
3630Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL10.11
3139Anikken Gjein DybvikStokke IL10.12
2309Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett10.13
3367Åse NysæterSkien OK10.14
3359Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering10.15
2658Otilie OftedalÅlgård Orientering10.16
3050Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK10.18
2802Trude NysæterSkien OK10.19
2427Karoline BredlandKongsberg OL10.20
2717Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering10.21

D 45-

3 240 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4612Larysa MironavaModum OL11.06
2374Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)11.07
2679Katrine BakkeFossum IF11.08
2335Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.09
2870Siv WiersdalenPorsgrunn OL11.10
3320Elisabeth MyhreTyrving IL11.11
2591Hilde PoppeFredrikstad SK11.12
2922Randi EngløkkHaugesund IL Orientering11.13
2320Målfrid KonstKristiansand OK11.14
3251Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)11.15
3479Anny ØenNydalens SK11.16
2362Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.17
2878Tonje HolmOK Moss11.18
3382Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn11.19
3199Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering11.20
3474Kristine KolshusOppsal Orientering11.21
2866Kristin HaugskottOL Trollelg11.22
2976Cora EbnerKongsberg OL11.23
2592Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11.24
2636Doris Stien KaspersenMo OK11.25
3521Karianne StrømmeVaregg Fleridrett11.26
2297Kari Solem AuneByåsen IL11.27
3171Ann Elin FlågenHeming Orientering11.28
2969Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF11.29
2316Marit InngjerdingenHeming Orientering11.30
3454Anne Guro NøklebyRingerike OL11.31
2571Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11.32
2366Ingjerd SommerstadKongsberg OL11.33
2565Anette Kjærås FiringAndebu IL11.34
2819Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.35
3132Marianne HaugeHisøy OK11.36
2505Audrun UtskarpenIL GeoForm11.37
2780Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK11.38
2798Kristin BruserudOL Trollo11.39
3422Elise HafskjoldNydalens SK11.40
2710Ellen GustafssonKongsberg OL11.41
2552Elin KallesonOppsal Orientering11.42
2533Ingrid Lundin BerganKongsberg OL11.43
3126Gøril EideByåsen IL11.44
2537Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø11.45
2495Kristin EgerKongsberg OL11.46
3292Berit BergsetGjø-Vard OL11.47
2920Sara MathisenPorsgrunn OL11.48
3525May Ingela HopeModum OL11.49
3079Runa Lien BackstrømHalden SK11.50
2321Valborg MadslienLillehammer OK11.51
3318Arnhild KroghOppsal Orientering11.52
3024Vibeke LamarkGanddal IL11.53
3321Camilla ImrikFredrikstad SK11.54
2728Elisabeth IngvaldsenNydalens SK11.55
3118Hanne WoldOK Moss11.56
2486Anne NilsenÅs-NMBU Orientering11.57
2890Maiken Skirstad MoNydalens SK11.58
3188Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.59
3168Laila Ruste GårdhammerOK Horten12.00
2855Heidi ØstliRaumar Orientering12.01

D 50-

2 920 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4623Merete UndelandSturla, IF11.03
4600Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.05
4582Sigrun NygårdAsker Skiklubb11.06
3575Ragnhild BalsvikOsterøy IL11.07
2859Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11.08
2379Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering11.09
3646Hege FeiringTyrving IL11.10
2694Kristin SandvenNotodden OL11.11
3054Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL11.12
2271Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)11.13
2804Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK11.14
2566Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11.15
2304Marianne OmdalKongsberg OL11.16
2935Kari MadslienNydalens SK11.17
2949Marianne NjåsteinTyrving IL11.18
2793Hege SolerødGjø-Vard OL11.19
2883Eldri HoloFossum IF11.20
3381Anne-Kristin KvammeRingerike OL11.21
3033Toini SkyttersæterKonnerud IL11.22
3291Stine ArntzenSandefjord OK11.24
2393Barbara Willkommen EikenKongsberg OL11.25
3268Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering11.26
2796Margrete GaskiBardu IL11.27
3260Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)11.28
3317Sissel SkovlyRingerike OL11.29
2931Monica FeylingKolbotn og Skimt OL11.30
2708Ingrid KvistadKongsberg OL11.31
2785Nora SkauenTyrving IL11.32
2342Tove AasheimVaregg Fleridrett11.33
2351Jan HarrisonPeninsula and Plains Orienteers11.34
3351Inger Aurebekk UdøTorridal IL11.35
3009Rine HanssenByåsen IL11.36
2295Ingvild MulenKristiansand OK11.37
2358Eirin LodgaardByåsen IL11.38
2707Hilde Sofie HansenMo OK11.39
3269Anne Kristine NorderudTyrving IL11.40
3637Kathrine LunøeNydalens SK11.41
2418Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb11.42
3047Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL11.43
2927Elin Moe GræsliHamar OK11.44
2773Ingrid Eide RappRaumar Orientering11.45
2409Astrid BrevikStokke IL11.46
3036Tone AlmåsIL Leik11.47
2508Marianne ReuschHeming Orientering11.48
2512Tone Karina IngesenSarpsborg OL11.49
3203Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL11.50
3103Heidi MyklemyrEiker OL11.51
3115Ingeborg ØderudBækkelagets SK11.52
2980Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.53
2833Kjersti StræteRingerike OL11.54
2606Mona LomeHamar OK11.55
2402Torill VisterIndre Østfold OK11.56
3473Mai Iren AlmåsIL Leik11.57
3427Charlotte SkourupSturla, IF11.58
3610Lise ChristensenTIF Viking11.59
3109Gunn Jorunn TveitenKongsberg OL12.00
2432Tove HeimdalKonnerud IL12.01
2812Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering12.02
2973Wenche LindløvSarpsborg OL12.03
2476Anita Sørensen DrageKongsberg OL12.04
2339Rannveig NordhagenFana IL12.05
2371Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.06
3164Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK12.07
2998Hilde VassendPorsgrunn OL12.08
2359Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)12.09

D 50-kort

2 350 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3650Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF12.05
3323Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)12.06
3010Inger SvalandOL Vallset/Stange12.07
2757Rita RaastadSkien OK12.08

D 55-

2 660 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3484Ann Sissel VehusVerdal OK12.04
3244Kari ChristiansenSandefjord OK12.06
3247Unn Hilde HeggedalKongsberg OL12.08
2281Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)12.10
3570Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF12.12
2652Ragnhild AuglændGanddal IL12.14
2401Tiri RebårdSandefjord OK12.16
3102Else GrandalTyrving IL12.18
2422Susanne AndersenBOK12.20
2277Magnhild T. MølnvikFossum IF12.22
2600Marit Sylte LundanesEmblem IL12.24
2792Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL12.26
2596Randi NicolaisenAsker Skiklubb12.28
2641Anne DahlNydalens SK12.30
2394Hege FjellbirkelandIL Gular12.32
3568Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK12.34
2670Heidi BørstadSarpsborg OL12.36
3084Unni RyeAsker Skiklubb12.38
3446Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering12.40
2996Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.42
2709Ann Karin TjørhomGanddal IL12.44
2284Ragnhild HaldKristiansand OK12.46
3229Gro PedersenOK Skeidi12.48
2947Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK12.50
2734Marianne HjermstadFossum IF12.52
3065Toril HallanLillomarka OL12.54
2399Elisabeth HetlevikKongsberg OL12.56
2436Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb12.58
2972Veslemøy SolbergKonnerud IL13.00
3306Dagrun MelkildHeming Orientering13.02
2705Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)13.04
3565Helena StubberudNydalens SK13.06
3515Gro Hege LudvigsenMåren OK13.08
2948Hilde StorløkkenKongsberg OL13.10
2918Kjersti SkantzeTyrving IL13.12
3026Eli Marie WiigPorsgrunn OL13.14
3051Kjersti HovFossum IF13.16
2685Runa SkyttersæterHeming Orientering13.18
3356Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb13.20
3129Inger SchibstedRøyken OL13.22
2558Nina-Beate LiabakkByåsen IL13.24

D 60-

2 660 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2836Lisa AnnersandOK Tyr11.12
3057Ellen Marie TurterNydalens SK11.14
2452Grete S B HoviSkien OK11.16
3579Kari LyngbakkenKonnerud IL11.18
3090Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb11.20
2824Helga HaverstadLierbygda OL11.22
3543Trude BråtenVoss IL11.24
3106Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL11.26
2454May MelingStavanger Orienteringsklubb11.28
2956Gunhild HennumLierbygda OL11.30
3194Kari Elisabeth NatvigNittedal OL11.32
2548Liv Bente H FriestadKristiansand OK11.34
2459Berit DanielsenTyrving IL11.36
2875Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering11.38
3463Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering11.40
3281Gunn BotnenBø OL11.42
3517Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn11.44
2514Marianne SpanliLierbygda OL11.46
2587Anne SørumIndre Østfold OK11.48
3162Siren GreveBergens TF11.50

D 65-

2 550 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3173Elisabeth RødAndebu IL13.03
2353Nina SoligardBergens TF13.05
2356Live Joronn YtrehusRingerike OL13.07
2549Berit HegdalBergens TF13.09
3148Eva TaraldrudIndre Østfold OK13.11
2509Helga PeveriEiker OL13.13
3404Anne KaasaDriv IL13.15
3588Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL13.17
2759Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL13.19
3096May ChristoffersenAsker Skiklubb13.21
3220Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL13.23
3377Gro EiaOL Trollo13.25
3607Inger NergaardStokke IL13.27
3137Inger FinstadRaumar Orientering13.29
2821Elle M. MelbyeHeming Orientering13.31
2743Aud KjemperudEiker OL13.33
2993Gro SolnørdalRudsbygd IL13.35

D 70-

2 550 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4576Brit Solberg StraumeDrangedal OL11.05
2952Liv FeiringHamar OK11.07
3073Gry Bruland VråleSturla, IF11.09
2699Bjørg KocbachBergens TF11.11
2521Unn EllefsenTyrving IL11.13
2696Kjellaug HodnekvamBergens TF11.15
3062Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.17
3567Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL11.19
3413Marit TyldumRudsbygd IL11.21
2287Ingjerd SognnæsBergens TF11.23
2629Margareta BrynhildsenStokke IL11.25
2676Astri Ese HoleBergens TF11.27
3483Siri Wilberg AabelBækkelagets SK11.29
2746Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11.31
2589Gunn Kari HygenFreidig11.33
2736Kirsten BakkeGjø-Vard OL11.35
2407Tordis Rytter JakobsenOK Moss11.37
2325Rosa JohanssonIK Uven11.39
2499Inger LindløvOK Moss11.41
3081Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL11.43
3293Marit OddenDrangedal OL11.45
3011Kari NatåsBergens TF11.47
3418Kari StrandeRingerike OL11.49
2619Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11.51

D 75-

1 920 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3257Inger Lise BjordalOppsal Orientering12.37
2892Birgitte BekkelundRøyken OL12.40
2854Torunn Hege FrøvollSturla, IF12.43
2527Bjørg GårdhammerFossekallen IL12.46
3472Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb12.49
3486Eva AaldeFreidig12.52
2635Ulla LindheIK Stern12.55
2580Eli KlovningPorsgrunn OL12.58

D 80-

1 920 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2474Tirill Liby SeipOK Skeidi11.04
3360Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.07
3378Inger E. VamnesHamar OK11.10

H 9-10

1 770 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4547Casper Velstadbråten BangåsBotne SK10.38
4557Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)10.39
4560Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)10.40
4611Ole Jakob TrøanNittedal OL10.41
2594Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK10.46
2700Mathis RenardKongsberg OL10.47
2348Emil HeksemFana IL10.48
2779Herman Finstad LandTyrving IL10.49
3279Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)10.50
2572Jakob Weider EgnerFossum IF10.51
2725Markus Mydland HellandEgersund OK10.52
2425Joel Bronebakk JohanssonHalden SK10.53
3622Aleksander AndenæsAsker Skiklubb10.54
2428Jakob Bredland EidKongsberg OL10.55
2946Jens Vonen SvaeSarpsborg OL10.56
2524Samuel MorrisBennelong Northside Orienteers10.57
3290Joel RöhrsStokke IL10.58
2988Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10.59
2458Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11.00
2941Håkon BryggenHalden SK11.01
2491Magnus Syversen GihleOppsal Orientering11.02
2602Isak SolbergFredrikstad SK11.03
3252Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)11.04
2888Ville Emil WingstedtHalden SK11.05
2387Brage LaugalandÅlgård Orientering11.06
3087Alf Hattestad KristensenHeming Orientering11.08
2429Mathias Bredland EidKongsberg OL11.09

H 11-12

2 100 m, 69 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3326Emil RostrupFossum IF10.03
4605Oskar RoskifteOK Moss10.05
4590Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL10.06
4580Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn10.07
4532Alfred NikolaisenOppsal Orientering10.08
3000Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)10.09
2791Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb10.10
3537Aksel Johan SandvikHalden SK10.11
3310Boye WangensteenLillomarka OL10.12
2578Viktor Meland-TangenBækkelagets SK10.13
2747Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL10.14
3496Sivert MørchEmblem IL10.15
2877Tollef TjentlandLardal OL10.16
2766Marius RøddeGanddal IL10.17
2711Jarand GustafssonKongsberg OL10.18
2501Jens Anton AndresenMalvik IL10.19
2368Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL10.20
3416Eskil HobølOppsal Orientering10.21
2754Jon StrandKongsberg OL10.22
3480Sondre KornmoPorsgrunn OL10.23
3198Marcus WindvikSandefjord OK10.24
3285Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering10.25
3144Ask Felland SætnanFossum IF10.26
3234Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL10.27
2763Anders Hovgaard EisvangOK Moss10.28
2651Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange10.29
2684Selmer LøkenOK Moss10.30
3455Mikkel MichelsenFossum IF10.31
2403Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10.32
3039Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering10.33
3123Oskar HageliaVegårshei IL10.34
2849Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering10.35
2570Sindre FurlandSandefjord OK10.36
2829Magnus SigurdssonStokke IL10.37
2807Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK10.39
2382Lars KostølKristiansand OK10.40
3146Erlend MyhreTyrving IL10.41
2310Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb10.42
2386Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett10.43
3349Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL10.44
3436Ole Magnus StoremyrIL Hauken10.45
3423Sondre HafskjoldNydalens SK10.46
3140Jens G. DybvikStokke IL10.47
2926Olav GrevstadFossum IF10.48
3181Kristian Kaupang LyeLarvik OK10.49
3412Iver StavlandTyrving IL10.50
2987Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10.51
2778Jacob Finstad LandTyrving IL10.53
2272Theo Solberg FredheimSandefjord OK10.54
2322Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK10.55
2945Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10.56
2534Jan Olav BerganKongsberg OL10.57
3599Kristoffer LodgaardByåsen IL10.58
2954Rasmus EngehultNotodden OL10.59
3249Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL11.00
2336Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.01
3135Gaute SkjønhaugFet OL11.02
2896Erlend SommerheinFossum IF11.03
2457Emil Tonjer FingarsenElverum OK11.04
2715Arne BisethKongsberg OL11.05
3467Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11.06
3178Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.07
2270Mathias LeroyerFreidig11.08
2659Livar OftedalÅlgård Orientering11.09
3548Eskil OlaussenOppsal Orientering11.10
3276Leonardo MelinOK Kolmården11.11
2546Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)11.12
2907Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL11.13
2814Sigmund ØlstadFet OL11.14

H 13

2 370 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4541Jens WoldSturla, IF11.58
4588Mathias LinløkkenØstmarka OK12.00
2827Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)12.10
3574Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett12.12
3053Mikkel RastadAsker Skiklubb12.14
2347Oskar HeksemFana IL12.16
3538Sverre SandvikHalden SK12.18
3590Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK12.20
2468Fredrik Fet AndersenKonnerud IL12.22
3535Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK12.24
2783Alf Petter LynumFreidig12.26
3395Mathias BirkelundAsker Skiklubb12.28
2681Erlend BakkeFossum IF12.30
3584Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering12.32
3196Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.34
3522Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett12.36
2671Erlend OtterleiØstmarka OK12.38
3424Eskil HafskjoldNydalens SK12.40
2440Alvin Andersen MariboRaumar Orientering12.42
3547Sondre OlaussenOppsal Orientering12.44
2825Henrik NybergAsker Skiklubb12.46
3044Lukas Jones ArnesenHeming Orientering12.48
2942Martin BryggenHalden SK12.50
2882Kevin RommetvedtRaumar Orientering12.52
3258Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)12.54
2630Niclas GunnerødStokke IL12.56
3217Audun NordbyFredrikstad SK12.58
3397Mats JohnsenSturla, IF13.00
3408Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)13.02
2801Gaute NysæterSkien OK13.04
3417Sigurd HobølOppsal Orientering13.06

H 14

2 760 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4544Mathias AxelsonEiker OL12.12
4574Einar ØstvoldHeming Orientering12.14
3510Kristoffer Strømdal WikFreidig12.24
3597Kasper LodgaardByåsen IL12.26
2445Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12.28
2404Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12.30
2519Gabriel GjoneSandefjord OK12.32
3114Kristoffer Børke SætabergetVang OL12.34
3428Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF12.36
3325Eskil BrændenLillomarka OL12.38
3514Henning ReichenbachOppsal Orientering12.40
3035Martin Christoffer BorgIL Koll12.42
2448Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL12.44
3314Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn12.46
3329Lars Horten JordetVingelen IL12.48
3383Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.50
2841Jonas HickenIL Koll12.52
2314Henrik Repstad StoremyrIL Hauken12.54
2319Anders Næss-UlsethHeming Orientering12.56
2750Borgar SkjelbredKongsberg OL12.58
3477Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL13.00
2889Liam WingstedtHalden SK13.02
3131Trym Alexander StorhaugRøyken OL13.04
2518Rasmus BerglundRingerike OL13.06
2483Tobias Tronbøl LiumIL Koll13.08
3056Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL13.10
2471Samuel A StokkelandÅlgård Orientering13.12

H 17-

4 060 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4549Martin JullumHalden SK11.15
3644Thomas RuudOppsal Orientering11.17
3629Simen A BjøringsøyNydalens SK11.19
2627Torgeir SkjeldnesBuvik IL11.21
2788Vegard LøvliAsker Skiklubb11.23
2331Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL11.25
3581Halvor SaunesNydalens SK11.27
2332Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL11.29
3127Einar EideByåsen IL11.31
2703Pål SkogedalAsker Skiklubb11.33
2485Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL11.35
3462Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering11.37
3068Steinar FrøytlogEgersund OK11.39
2959Martin AskeAndebu IL11.41
3212Erik Feyling HaareKonnerud IL11.43
2543John RundeKristiansand OK11.45
2638Sigve BotnenBø OL11.47
3311Christoffer SlettenRaumar Orientering11.49
3061Bjørn HaavengenKongsberg OL11.51
3494Ole Martin EdstrømNTNUI11.53
3037Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)11.55
2724Thomas JakobsenNydalens SK11.57
3635Tor Andreas AndersenOppsal Orientering11.59
3046Kenneth MydlandEgersund OK12.01
2706Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)12.03
3434John OtterleiØstmarka OK12.05
2478Mikael OlaussonOslostudentenes IK12.07
3069Einar Marius Hjellestad MartinsenVindafjord Orienteringslag12.09
2355Såmund BotnenEmblem IL12.11
3394Martin BirkelundAsker Skiklubb12.13
2447Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL12.15

H 17-kort

3 500 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4607Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering10.00
2738Odin LingaIL Gular10.10
3444Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK10.11
2811Rune SvihusFrøyland IL10.12
2665Siggen YtrehusBø OL10.13
2614Marius StaffOL Toten-Troll10.14
2809Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland IL10.15
2739Heine LingaIL Gular10.16
2913Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering10.17
2808Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL10.18
3287Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb10.19

H 17-B

3 210 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4542Fredrik AxelsonEiker OL12.44
3307Thor VollsetHeming Orientering12.54
3141Kenneth DybvikStokke IL12.55
2745Olav HellandEgersund OK12.56
2410Frode Halvor LundÅlgård Orientering12.57
2986Magnus Myrvang HagenRøyken OL12.58
3182Emil Sebastian BakkenEiker OL12.59
3503TorSverre E. SkåraEgersund OK13.00
2768Glenn Ekholdt HillerenEiker OL13.01
2484Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering13.02
3003Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)13.03
2722Tommy SæterKongsberg OL13.04
2644Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering13.05
2828Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL13.06
3289Trond BaklidKonnerud IL13.11

H 17-C

2 250 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2581Edward SævlandÅlgård Orientering10.38
3283Mikkel Hveding ErsdalEiker OL10.39
2912Sigurd Paulsen AskLierbygda OL10.40
3425Geir HaugomRøyken OL10.41
3488Stian LillegårdLillomarka OL10.42
3530Flemming RorvangOK Skeidi10.43
2489Marius GihleOppsal Orientering10.44
3230Øivind PedersenOK Skeidi10.45
3355Arnfinn SørumSkien OK10.46

H 35-

3 750 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3167Runar Torpe LienPorsgrunn OL11.12
3253Marius BjuganHalden SK11.14
2839Tom André AlstadsætherEiker OL11.16
3346Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL11.18
2535Ragnar TonjerNydalens SK11.20
3389Henrik Drange RuudRøyken OL11.22
3551Morten LindMo OK11.24
3176Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.26
2623Knut Øyvind JohansenBardu IL11.28
2456Audun FingarsenElverum OK11.30
3296Børge LeirenByåsen IL11.32
2525Anders B. ØksenholtNydalens SK11.34
2837Christian BøenKristiansand OK11.36
2391Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering11.38

H 40-

3 750 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4531Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11.46
4558Eirik W. MoeAsker Skiklubb11.48
3619Eirik SkavhellenBotne SK11.50
2472Sturla StokkelandÅlgård Orientering11.52
2937Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11.54
2639Finn Gjerull RyghNydalens SK11.56
3052Øystein RastadAsker Skiklubb11.58
2664Torbjørn KravdalGjø-Vard OL12.00
3441Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL12.02
2421Christian SaxtoftBOK12.04
2613Kim RichterSandnes IL (Rogaland)12.06
2682Øyvind LøkenOK Moss12.08
3028Jan Øyvind WoldeneFossum IF12.10
2376Tommy SkårbøRaumar Orientering12.12
2905Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL12.14
2574Håkon Meland-TangenBækkelagets SK12.16
2346Geir HeksemFana IL12.18
3531Tuomas PuontiVehkalahden Veikot12.20
3122Jakob HageliaVegårshei IL12.22
3116Asbjørn BygglandHøydalsmo IL12.24
3223Stian KvernsmyrAndebu IL12.26
2968Jostein MoeTorridal IL12.28
2604Vidar SolbergFredrikstad SK12.30
2480Bård SkogsholmÅlgård Orientering12.32
2761Jostein AndersenNydalens SK12.34
2500Christian Andre AndresenMalvik IL12.36
3344Andreas JohanssonHalden SK12.38
2869Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL12.40
3426Erik JuliussenSandefjord OK12.42

H 40-kort

3 040 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4564Håvard SvihusFrøyland IL10.22
2650Arnstein DaleOL Vallset/Stange10.32
2985Thomas OlsenAsker Skiklubb10.33
2344Thorbjørn VærpKristiansand OK10.34
2621Trond Sigurd FotlandEgersund OK10.35

H 45-

3 740 m, 79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4627Petter HalvorsenNydalens SK11.02
4540Stig InstanesSturla, IF11.08
3533Pål Christian IngierdBækkelagets SK11.09
2595Pål AngvollFredrikstad SK11.10
3651Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF11.11
3453Stig MellingRingerike OL11.12
3265Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL11.13
2925Anders GrevstadFossum IF11.14
2446Raymond BerntzenFet OL11.15
3216Jan Tore LudvigsenIL Koll11.16
2982Erling KatlaFossum IF11.17
2539Per Øyvind SteneNydalens SK11.18
3353Frode NysæterSkien OK11.19
3536Tore SandvikHalden SK11.20
3309Bjørn WangensteenLillomarka OL11.21
2569Sturle FurlandSandefjord OK11.22
2373Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)11.23
3643Lars Ole KlavestadFredrikstad SK11.24
2482Asgeir LiumFet OL11.25
2607Hans Olav HygenØstmarka OK11.26
3456Johan MichelsenFossum IF11.27
2961Kyrre GranFet OL11.28
2939Trond MyhreFossum IF11.29
2481Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK11.30
2943Fredrik DelåsHalden SK11.31
2654Kjetil SkjåkLillehammer OK11.32
3443Erik MikkelsenFossum IF11.33
3489Esten KorenNydalens SK11.34
3097Holger KeilholzRøyken OL11.35
2917Olav HasaasFossum IF11.36
2278Ørjan RavndalÅlgård Orientering11.37
2337Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.38
2439Geir Johan AndersenRaumar Orientering11.39
2856Espen DanevadFredrikstad SK11.40
2554Ola NilsenOppsal Orientering11.41
3421Runar HafskjoldNydalens SK11.42
2538Rune GraversenIL BUL-Tromsø11.43
2329Torstein HoleNydalens SK11.44
2430Pål Martin EidKongsberg OL11.45
2444Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)11.46
2919Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11.47
3086Jøran KristensenHeming Orientering11.48
2438Knut Ivar JohansenSandefjord OK11.49
2463Thomas FrostAlta OL11.50
2772André JægtvikKonnerud IL11.51
2517Lars BerglundRingerike OL11.52
3261Sigmund HansenGjø-Vard OL11.53
2842Nils Tore PuntervoldEgersund OK11.54
3475Brian MaySage Orienteering and Rogainin11.55
2544Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)11.56
2795Even ErlienGjø-Vard OL11.57
3134Torgeir SkjønhaugFet OL11.58
2800Gisle NysæterSkien OK11.59
3189Erik Utne VieHaugesund IL Orientering12.00
2970Geir SchjølbergTynset IF12.01
2758Knut AaldeNydalens SK12.02
2680Harald BakkeFossum IF12.03
2713Are BisethKongsberg OL12.04
3008Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering12.05
3100Jon-Kåre HansenTIF Viking12.06
3363Vidar GjelstadOppsal Orientering12.07
3072Knut SandvenIL Koll12.08
2300Kenneth WesterheimStord Orientering12.09
3585Rune BlågestadIndre Østfold OK12.10
3513Martin ReichenbachOppsal Orientering12.11
3478Knut LandstadNydalens SK12.12
3435Kent Morgan StoremyrIL Hauken12.13
2506Christian ReuschHeming Orientering12.14
3207Bjørn HaugeNydalens SK12.15
2928Arild NyhaugAsker Skiklubb12.16
2895Pål SommerheinFossum IF12.17
3429Øystein RognebakkeSturla, IF12.18
2350Geir KristiansenKristiansand OK12.19
3341Johs HjelmstadBækkelagets SK12.20
3527Johan JebsenHeming Orientering12.21
3432Odd-Ivan LorentsenOK Silsand12.22
2727Henning Bratland CarlsenOK Moss12.23
2369Espen RøsteKongsberg OL12.24
3143Knut Jostein SætnanFossum IF12.25

H 50-

3 710 m, 101 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4625Steinar LågAsker Skiklubb11.02
4624Karl Anton UndelandSturla, IF11.03
4615Henning SundbyGanddal IL11.04
4622Vemund KongsnesØstmarka OK11.05
4554Gunnar BrattliAsker Skiklubb11.06
4539Stein MellaOppsal Orientering11.07
4535Arne KongsnesOppsal Orientering11.08
3324Magne BrændenLillomarka OL11.09
2526Ronny RykkjeVaregg Fleridrett11.10
2423Tord Bell MykingFana IL11.11
3652Ola TellesbøHadeland OL11.12
2756Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL11.13
2797Fred Arne JacobsenBardu IL11.14
3060Lars Erik StrømsnesMalvik IL11.15
2992Øystein RappRaumar Orientering11.16
2712Per GustafssonKongsberg OL11.17
3004Trond GjelstadSandefjord OK11.18
2360Arild AndresenFossum IF11.19
2426Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)11.20
3274Gunnar MelinOK Kolmården11.21
2957Jon Terje EkelandOddersjaa SSK11.22
2749Øystein SkjelbredKongsberg OL11.23
3636Einar LunøeNydalens SK11.24
3358Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering11.25
3557Kjetil EspedalNydalens SK11.26
2443Syver LøkenKongsberg OL11.27
3611Bjørn PollandOK Skeidi11.28
3214Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering11.29
2981Jon SkriubakkenPorsgrunn OL11.30
2872Bjørn HallanFossum IF11.31
3169Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)11.32
2392Terje Ulla EikenKongsberg OL11.33
2633Geir BråtenVegårshei IL11.34
3541Kjetil DammTIF Viking11.35
2691Stein H. HagenFossum IF11.36
3231Jens Even StorhovFreidig11.37
2936Jon Iver BakkenNydalens SK11.38
2933Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11.39
3147Bjørn P. LøvåsNidarøst OK11.40
2536Tomas EidsmoFreidig11.41
3563Björn KristianssonTrollhättans SOK11.42
3259Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.43
3271Bjørnar OlsrødStokke IL11.44
3438Jon Erik KvarmeSturla, IF11.45
3043Kimme ArnesenHeming Orientering11.46
2673Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.47
3350Frank LøwengreenFredrikstad SK11.48
3049Mikael NybergHellas Orientering11.49
2626Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag11.50
2511Ole IngesenSarpsborg OL11.51
3163Sven Arne GylterudFossum IF11.52
2364Oddvar TaksdalGanddal IL11.53
2497Per Øivind EgerKongsberg OL11.54
3195Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.55
3327Are KristiansenTyrving IL11.56
2469Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11.57
3165Per Ola UlsethNydalens SK11.58
2370Lasse ArnesenHeming Orientering11.59
3232Øyvind FlaattenOK Skeidi12.00
3023Trond LamarkGanddal IL12.01
3572Tom Eirik EikangerIL Gular12.02
2753Odd StrandKongsberg OL12.03
2294Roger ØstvoldHeming Orientering12.04
2605Jan Erik AalbergBækkelagets SK12.05
2723Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)12.06
3205Knut AurebekkTorridal IL12.07
3107Christian JomaasFossum IF12.08
3447Bjørn Richard KirsteSkien OK12.09
3481Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.10
3609Stein BlomsethLillomarka OL12.11
2923Erik EngløkkHaugesund IL Orientering12.12
2406Hans Otto ØverbyKongsberg OL12.13
2515Lars HeggelundLierbygda OL12.14
3133Inge HaugeHisøy OK12.16
2955Rune EngehultNotodden OL12.17
3250Leif StørmerFossum IF12.18
2327Guttorm EggeIL GeoForm12.19
3204Sten Åge NygårdseterVegårshei IL12.20
2789Martin Hovgaard EisvangOK Moss12.21
3170Anders FlågenHeming Orientering12.22
2461Øystein WiggenByåsen IL12.23
3149Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.24
3031Dag AusenPorsgrunn OL12.25
3219Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering12.26
2562Knut Erling ØenHeming Orientering12.27
2784Ian RingheimOL Trollo12.28
3625Magne AasAsker Skiklubb12.29
2865Frode HaugskottOL Trollelg12.30
2341Tore NymarkVaregg Fleridrett12.31
2873Rune RøedStokke IL12.32
2590Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12.33
3498Fredrik HøyerFossum IF12.34
2380Bjørn Idar SætranIF Trauma12.35
3048Thore KornmoPorsgrunn OL12.36
2984Ole Petter VestølVegårshei IL12.37
2904Ivar MølnvikFossum IF12.38
2333Øyvind MikkelsenKristiansand OK12.39
2695Svein NygårdLillomarka OL12.40
2522Eric MorrisBennelong Northside Orienteers12.41
2666Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12.42
2307Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett12.53

H 50-kort

2 660 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3063Svein Terje KolstadFreidig10.32
2718Trygve RognstadHadeland OL10.33
2637Martin KaspersenMo OK10.34
3305Bjørn BaklidKonnerud IL10.35
2352Ian HarrisonPeninsula and Plains Orienteers10.36
2944Espen SvaeSarpsborg OL10.37
3566Lars Erik GjeinFossum IF10.38
3187Jarle EriksenOK Skeidi10.39
2397Peter PrydzNeverfjord IL10.40
2280Martin FrischknechtAlta OL10.41

H 55-

3 630 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4626Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering11.05
4589Anders KronbergRaumar Orientering11.11
4533Nils Petter FremmingHeming Orientering11.13
3113Tormod BøeFossum IF11.15
3067Geir FrøytlogEgersund OK11.17
2762Paul WadeFossum IF11.19
3569Petter LøeNotodden OL11.21
3019Egil EideTyrving IL11.23
2974Øystein JensenSarpsborg OL11.25
3647Tom RådahlTyrving IL11.27
2787Håkon LøvliAsker Skiklubb11.29
3587Jan-Ove BråthenOK Øst11.31
2632Espen RaastadSkien OK11.33
2303Erik HøivoldKongsberg OL11.35
2479Stein MarkhusVerdal OK11.37
3612Tore KjølsethNydalens SK11.39
3270Thor NorderudTyrving IL11.41
2475Øyvind DrageKongsberg OL11.43
3055Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL11.45
3379Øystein ØstermannHeming Orientering11.47
3108Børge BrubækKongsberg OL11.49
3549Sindre LangaasNydalens SK11.51
2311Tore Voss FagervoldBærums Skiklub11.53
2929Thor Inge TollehaugEiker OL11.55
2302Harald OmlandSkien OK11.57
2862Øystein MelbyVang OL11.59
3070Per SlungaardTyrving IL12.01
2897Gjermund RørenEiker OL12.03
2813Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering12.05
3020Christopher SchiveOK Moss12.07
3138Harald KvisliNotodden OL12.09
3082Roar ByeModum OL12.11
2832Knut AasRingerike OL12.13
3246Svein-Erik SøgårdKongsberg OL12.15
2615Øyvind HelmersenFet OL12.17
2417Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12.19
2884Øystein HoloFossum IF12.21
2396Tore JuvikIL Gular12.23
2669Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL12.25
2977Erlend HaugKongsberg OL12.27
2790Jan Richard EriksenAsker Skiklubb12.29
3101Bjørn Henning GrandalTyrving IL12.31
2385Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett12.33
3627Børge PedersenNydalens SK12.35
2400Roger Andre VaneboKongsberg OL12.37
2390Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)12.39
3524Gunnar HopeModum OL12.41
2965Per Ole DahlsrudNydalens SK12.43
3245Oskar KaaløySandefjord OK12.45
2864Arne KristensenStokke IL12.47
3532Onno VerberneOL Toten-Troll12.49
2276Jan Petter HansenIL Gular12.51
2298Haakon ArnesenByåsen IL12.53
2510Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering12.55
3130Christian SchibstedRøyken OL12.57
3398John YtternesKolbotn og Skimt OL12.59
2653Arild AasheimGanddal IL13.01
2487Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL13.03
2269Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)13.05
2815Per-Jacob ØlstadFet OL13.07
2306Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK13.09
3021Torgeir BrandalKongsberg OL13.13
3420Thor MellaOppsal Orientering13.15
3470Arild StorheimKongsberg OL13.17
3111Axel Juell TheisenMellembygd OL13.19
3322Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)13.21
2950Are NjåsteinTyrving IL13.23
2975Sven OhrvikKonnerud IL13.25
2513Kristian KihleRingerike OL13.27
2378Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering13.29
3333Frode RobertsenStokke IL13.31

H 60-

3 240 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2834Sture OttesenIndre Østfold OK12.04
4563Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering12.06
4562Stein Ove DyngelandFana IL12.07
3025Øivind MyhreKongsberg OL12.08
3193Bård NatvigNittedal OL12.09
2420Roy GjerdingOK Moss12.10
2916Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn12.11
2618Øyvind SørlieHadeland OL12.12
2296Jan BlandkjennKristiansand OK12.13
2751Arve GlittumOK Skeidi12.14
2881Jack BjørnsenKristiansand OK12.15
3631Jan SteinegerGneist, IL12.16
2293Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.17
2733Lars HjermstadFossum IF12.18
3095Leif BergersenAsker Skiklubb12.19
2799John HansenKristiansand OK12.20
2649Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)12.21
3380Per Gunnar DahlRingerike OL12.22
2460Per Kristian EkebergTyrving IL12.23
3152Martin GranlyLillomarka OL12.24
2908Morten DueMåren OK12.25
3504Kjell MarksetIL Koll12.26
2433Ørjan Eirik ValestrandFana IL12.27
3471Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.28
2415Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse12.29
3518Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn12.30
2292Morten HulløenKristiansand OK12.31
2550Gunnar BråtenVoss IL12.32
3058Trond HegnaAsker Skiklubb12.33
3071Don SkantzeTyrving IL12.34
2995Nils HæstadFossum IF12.35
3365Torgeir StrandhagenRøyken OL12.36
2625Frode LøsetRingerike OL12.37
2978Leif ErikssonModum OL12.38
2823Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL12.39
3546Terje Wiig MathisenNydalens SK12.40
2275Geir Holm GundersenKonnerud IL12.41
2285Jon BjørgumKristiansand OK12.42
2748Inge GlittumOK Skeidi12.43
3089Reidar FossumAsker Skiklubb12.44
3415Morten DåsnesRingerike OL12.45
3405Trond RønnebergAsker Skiklubb12.46
3282Jarle BotnenBø OL12.47
2435Svein LingaIL Gular12.48
2317Eirik Næss-UlsethHeming Orientering12.49
3564Svein WigemyrOddersjaa SSK12.50
2493Sigbjørn ModalsliFossum IF12.51
2563Jostein AlvestadWing OK12.52
3507Bjørn WilladssenHeming Orientering12.53
2588Harald HoviSkien OK12.54
2774Per LarsenKristiansand OK12.55
3085Hallvard FjærLillomarka OL12.56
2395Arne JohannesenIL Gular12.57
2686Egil Wickstrand IversenHeming Orientering12.58
2963Karl Aasmund ErøyOK Moss12.59

H 65-

2 920 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3608Ragnar Niemi BergStokke IL12.16
3083Jon Arvid FossumAsker Skiklubb12.17
2642Vidar ElvekrokEiker OL12.18
3172Elling AakreAndebu IL12.19
3561Knut J NerhusIL Strand-Ulv12.20
3370Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering12.21
3552Jan BøhleOL Trollo12.22
3105Morten JohannessenRøyken OL12.23
2760Ole JohanssonPorsgrunn OL12.24
3192Jan Otto SætabergetLunderseter IL12.25
2357Torbjørn NørbechRingerike OL12.26
3125Helge Sigurd HansenHeming Orientering12.27
2419Are EriksenOslostudentenes IK12.28
3632Ove OalandGanddal IL12.29
3526Hugo A. ChristensenNotodden OL12.30
2966Rolf LundeEiker OL12.31
2338Einar Kristian LundeVarteig OL12.32
3059Per Chr. HagenBø OL12.33
3516Stein TurtumøygardMåren OK12.34
2542Øivind FadumSande Sportsklubb12.35
3501Sveinung RekaaNotodden OL12.36
3452Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss12.37
3121Bjarne GimreGanddal IL12.38
3221Hans Lyder HaareKonnerud IL12.39

H 70-

2 690 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4581Per-Erik ØstlieDriv IL11.45
4575Einar StraumeDrangedal OL11.47
4550Anders WaageFreidig11.49
3013Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11.51
2488Roar LøkenSandefjord OK11.53
2315Helge RevhaugRingerike OL11.55
3545Jørgen KvilhaugBotne SK11.57
2994Paul Martin BergRudsbygd IL11.59
2803Magne MoyOK Sør12.01
3457Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking12.03
2434Willy GrønstadGimle IF12.05
2431Harry BreilandÅlgård Orientering12.07
3064Eldar BørsumBækkelagets SK12.09
2520Helge LyeTyrving IL12.11
3027Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL12.13
3094Terje MalmHamar OK12.15
2437Svein ØderudKristiansand OK12.17
3012Magnus NatåsBergens TF12.19
2776Steinar SkoglundFossum IF12.21
2690Rolf LyePorsgrunn OL12.23
3375Knut HageliaGjerstad IL12.25
3142Alf Johan HjelmtvedtEiker OL12.27
3266Hans StordalOL Tønsberg og omegn12.29
2648Widar Taxth LølandHisøy OK12.31
3080Kay JørgensenPorsgrunn OL12.33
2286Jørn TorgersenTIF Viking12.35
2631Øyvin SimonsenIL Imås12.37
2893Runar KittilsenStokke IL12.39
2340Dag Rønning JensenOL Trollo12.41
2301Hans Roar BakkenEiker OL12.43
2874Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering12.45
2531John Thomas PetersenNittedal OL12.47
2451Eirik EriksenSturla, IF12.49
3440Brede Høibak GundersenRingerike OL12.51
3331Trygve LølandBirkenes IL12.53
3505Atle RemmePorsgrunn OL12.55
2930Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12.57

H 75-

2 550 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4614Kjell MeenPorsgrunn OL11.53
4599Kåre NilsenSandefjord TIF11.55
4577Arne KristensenStokke IL11.57
2579Magne KlovningPorsgrunn OL11.59
2498Knut LindløvOK Moss12.01
3112Lars Martin GjeinStokke IL12.03
2624Odd AureDrangedal OL12.05
3634Thor PalmgrenHalden SK12.07
2634Henrik HvoslefIK Stern12.09
2573Leidulv VinjeNidarøst OK12.11
2564Henry SundsetvikOL Trollelg12.13
2898Harald LundhaugOK Moss12.15
3256Roar BjordalOppsal Orientering12.17
3074Lasse VråleSturla, IF12.19
2466Kjell Gorm RøkkeTyrving IL12.21
2822Helge BjaalandHeming Orientering12.23
3492Bjørn W. LudvigsenSturla, IF12.25
2851Magnus LandstadFreidig12.27
2462Knut SkjævelandGanddal IL12.29
3461Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL12.31
2324Karl-Axel JohanssonIK Uven12.33
2343Jan VærpSøgne og Songdalen OK12.35
2687Arne BrandsbergEgersund OK12.37
3576Ingar HåkonsenKongsberg OL12.39
2620Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering12.41
3145Anders TaraldrudIndre Østfold OK12.43
2951Trond FeiringHamar OK12.45
3151Ronald BjervaDrangedal OL12.47
2697Dagfinn HoleBergens TF12.49
3399Magnar ØvreåsBotne SK12.51
2835Arne AskLierbygda OL12.53
2735Thorolf TrolsrudBotne SK12.55

H 80-

1 920 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3191Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11.25
3512Ivar Louis BergSturla, IF11.28
2328Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn11.31
3617Stein KorenOK Moss11.34
3458Knut KjemhusKongsberg OL11.37
2465Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering11.40
3578Tormod HøimyrSturla, IF11.43
3414Jon TyldumRudsbygd IL11.46
3091Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn11.49
2291Axel IngvaldsenTIF Viking11.52
2732Finn Åge ØsternKongsberg OL11.55
3110Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL11.58
3487Ola AaldeFreidig12.01
2853Elling FrøvollSturla, IF12.04
3465Oddvar GjelstadSandefjord OK12.07
3493Jon Vegard LundeLillehammer OK12.10

H 85-

1 920 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3497Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK12.16
3312Paul ForsethOL Trollelg12.19
3045Svein HaukaasÅrstad IL12.22
2617Carl-Henrik HallbergIK Uven12.25

Direkte A1

3 680 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4584Håvard TorpeFossum IF10.00
4592Håvard VassendenFrol IL10.01
4595Ole FlaattenOK Skeidi10.02
4603Thomas RoskifteOK Moss10.03
4609Trym B IslandOL Tønsberg og omegn10.04
4613Steinar LandeBø OL10.05
4620Erik RosenvoldØstmarka OK10.06
3817Hans TrøanNittedal OL10.08
3818Espen AubertOppsal Orientering10.09
3819Helle Egeberg VåriSturla, IF10.10
3820Tibor VåriSturla, IF10.11
3821Eirik WatterdalNOTEAM10.12
3822Erik TiltnesTyrving IL10.13
3823Øystein Hodnekvam NyheimNOTEAM10.14
3824Per Olav AndersenVang OL10.15
3825Øivind RosselandVang OL10.16
3826Frode KamsvågTyrving IL10.17
3827Håkon BergStokke IL10.18
3828Tilda JohanssonOK Orion10.19
3829Jarl MagnusIL Koll10.20
3830Raghild Haugli BråtenIL Koll10.21
3831Brynjar FredheimLillomarka OL10.22
3832Helge GisholtOK Skeidi10.23
3840Camilla RosenvoldPorsgrunn OL10.31
3866Terje MelsomFossum IF10.57
3867Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering10.58
3868Kristin BergFossum IF10.59
3869Svein OtterleiØstmarka OK11.00
3870Martin BjørkenesHisøy OK11.01
3871Øyvind WatterdalHadeland OL11.02
3872Lars FjeldstadRingerike OL11.03
2848Helge Grenager SolheimOppsal Orientering11.50
3006Kjetil BjørloHalden SK11.51
3573Ottar WiklundNydalens SK11.53
3621Aksel OlsenAsker Skiklubb11.54
3362Sturla FrydenlundNTNUI11.55
2786Jens Christian HolstTyrving IL11.56
3319Thomas LieFredrikstad SK11.57
3077Oluf BøckmanKristiansand OK11.58
3354Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK11.59
3153Thomas JørgensenLillehammer OK12.00
2911Aleksander Rygh HoltenNydalens SK12.01
3015Anders BrynildsenFredrikstad SK12.02
3185Bjørn MartiniAsker Skiklubb12.03
2528Anthony LeroyerFreidig12.04
3224Morten Herman VogtKonnerud IL12.05
3284Nina Jeanette TollehaugEiker OL12.06
3396Nina BirkelundAsker Skiklubb12.07
2838Sølvi FossøyEiker OL12.08
3466Anders ØpstadAsker Skiklubb12.09
3592Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.10
3540Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering12.11

Direkte A2

3 500 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3816Ivar  WibeFrol IL10.07
4538Marianne MyklebustHamar OK10.20
4548Ole Kristian V BangåsBotne SK10.21
4568Jan Tore FossBotne SK10.22
4604Kristine RoskifteOK Moss10.23
4630Helena GranbergØstmarka OK10.24
3934Pirjo LuchingerKongsberg OL10.25
3935Stine NjåsteinTyrving IL10.26
3936Einar ModahlFredrikstad SK10.27
3937Pål BackstrømHalden SK10.28
3938Marie Lien BackstrømHalden SK10.29
3939Bent HaflanOL Tønsberg og omegn10.30
3940Vidar StrandLierbygda OL10.31
3941Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteers10.32
3942Åsne HaavengenKongsberg OL10.33
3943Jørn MyrlandNotodden OL10.34
3944Lene Therese MyrlandNTNUI10.35
4231Lene SandvikHalden SK10.35
3945Frode BalchenOddersjaa SSK10.36
3983Yngvar ChristiansenBækkelagets SK11.14
3984Bjørnar LynnumFreidig11.15
3985Stefani PopovaHadeland OL11.16
3986Petter FureOppsal Orientering11.17
3987Thomas MoenÅs-NMBU Orientering11.18
3988Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering11.19
3989Atle IversenIL BUL-Tromsø11.20
3990Karin EriksenOL Tønsberg og omegn11.21
3991Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn11.22
3032Anniken AusenPorsgrunn OL11.23
2672Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering12.10
3007Hanne Lerche RaadalHalden SK12.11
2559Hanne NøvikNydalens SK12.12
3639Truls FjeldstadPorsgrunn OL12.13
3649Helena AxelssonNydalens SK12.14
3401Per Kristian TømtIL Imås12.15
2568Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12.16
3520Ingrid SkaarerNydalens SK12.17
3539Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL12.18
2997Øyvind GylverAsker Skiklubb12.19
3430Torun DyrkornEiker OL12.20
3264Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering12.21
3215Marte BalchenIL Koll12.22
3335Erik Rytter JakobsenOK Moss12.23
3593Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.25
3459Jiri UrvalekPorsgrunn OL12.26

Direkte A3

2 350 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4546June HerredsvelaØstmarka OK10.00
4670Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering10.00
4551Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK10.01
4608Lene KinnebergRaumar Orientering10.02
4092Sunniva BergStokke IL10.03
4093Astrid BjørnerødOK Moss10.04
4094Gerd Karin VestølVegårshei IL10.05
4095Live ØstvoldHeming Orientering10.06
4096Guro TorpeFrol IL10.07
4097Per  RyghHeming Orientering10.08
4147Terje LinløkkenØstmarka OK10.58
4148Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK10.59
4149Marinanne BjørkenesHisøy OK11.00
4150Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn11.01
4151Aud I. SpjelkavikTyrving IL11.02
4152Ingeborg BakkenMåren OK11.03
4153Toril WiigTyrving IL11.04
2597Knut Even HoleFørde IL11.50
2599Vegar HoleFørde IL11.51
3604Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa11.54
3313Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn12.24

Direkte B

3 210 m, 80 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4536Mette MaudalKongsberg OL10.23
4553Ingvil SnøfuglFreidig10.24
4565Anders WindvikSandefjord OK10.25
4572Anett WallinTyrving IL10.26
4586Sigurd HoltskogSkien OK10.27
4587Morten HelminsenFredrikstad SK10.28
4617May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)10.29
4628Nina ØstbyOL Tønsberg og omegn10.30
4227Monica Renate TrøanNittedal OL10.31
4228Sverre SolengSandnes IL (Rogaland)10.32
4229Ellen Horn-JohnsenSturla, IF10.33
4230Kristin Bakke GjelsjøOK Moss10.34
4232Thea HaltiaTyrving IL10.36
4233Line BjørnåsKonnerud IL10.37
4234Frøydis OlaussenOppsal Orientering10.38
4235Fredrik WulfsbergIL Koll10.39
4236Siw SolstadTyrving IL10.40
4237Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK10.41
4238Sandra B. RobertsenStokke IL10.42
4269Anja DyrkolbotnenNOTEAM11.13
4270Hanne FredheimLillomarka OL11.14
4271Lill BirkelundPorsgrunn OL11.15
4272Harald BerganKongsberg OL11.16
4273Kjell SølbergIL Leik11.17
4274Irene Felde OlaussenHalden SK11.18
4275Erik HasliSnertingdal IF Orientering11.19
4276Thomas PoppeFredrikstad SK11.20
4277Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK11.21
4279Thomas BjanesTyrving IL11.23
4578David HanssonOL Tønsberg og omegn11.44
3392Torleif GaltelandAsker Skiklubb11.52
2274Kristin Solberg FredheimSandefjord OK11.53
2805Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK11.54
3369Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering11.55
2847Randi BudahlFet OL11.56
3371Marius HolmenSnertingdal IF Orientering11.57
3523Tore LidVaregg Fleridrett11.58
2530Christopher G HøeRaumar Orientering11.59
3511Katrine LodgaardØstmarka OK12.00
3388Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)12.01
2852Gro EllegaardVang OL12.02
3200Knut GjoneSandefjord OK12.03
2764Maria Nilsson RøddeGanddal IL12.05
2964Erling SøylandFredrikstad SK12.06
2826Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)12.07
3589Marianne LøkenOK Moss12.08
2467Lea TaraldsvikVarteig OL12.09
2547Bjørn A FriestadKristiansand OK12.10
2868Snorre FrydenlundSturla, IF12.11
3128Pål PedersenKonnerud IL12.12
3076Elvira Husby SandvenIL Koll12.13
2765Tore RøddeGanddal IL12.14
3385Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)12.15
2464Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL12.16
3042Rune SævikStjørdals-Blink Orientering12.17
2561Turid VrålstadVaregg Fleridrett12.18
2529Ingerid ReinertsenFreidig12.19
3328Leif JordetVingelen IL12.20
3560Thea Christina EspedalNydalens SK12.21
3410Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)12.22
2609Kristin Stubban HygenØstmarka OK12.23
3277Federica De MagistrisOK Kolmården12.24
2502Marte P. H AndresenMalvik IL12.25
3022Miguel ValeroHalden SK12.26
3014Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12.27
3407Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)12.28
3330Bente HortenVingelen IL12.29
2863Øistein PaulsenBergens TF12.30
3302Roar SkoglundGjø-Vard OL12.32
2616Jane Karine HelmersenFet OL12.33
3605Nils-Henrik PedersenHisøy OK12.34
3345Odd SlettenRaumar Orientering12.35
2850Beate UndebergetOppsal Orientering12.36
3606Ann Mari StudsrudHisøy OK12.37
3603Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa12.38
3201Sigrun GjoneSandefjord OK12.39
3495Robert MørchEmblem IL12.40
2741Hilde MoholthKongsberg OL12.41
3225Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL12.42
3005Tormod LangaasNidarøst OK12.43

Direkte C

2 250 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3442Henrik Mikkelsen ForosFossum IF10.38
4583Anette MidtbøBotne SK10.47
4598Dan Erik KallesonOppsal Orientering10.48
4618Julie EikelandOL Tønsberg og omegn10.49
4619Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn10.50
4621Elisabeth WindvikSandefjord OK10.51
4354Inger H KyerkreitHalden SK10.52
4355Oda LodgaardRaufoss IL Orientering10.53
4356Anita E. HoleFørde IL10.54
4357Eli  GrindflekÅs-NMBU Orientering10.55
4358Jonas MossestadFørde IL10.56
4359Synnøve VonenSarpsborg OL10.57
4360Hanne Hillemar JørgensenNOTEAM10.58
4361Elisabeth PrestegårdNOTEAM10.59
4363Hege B. ØksenholtSkien OK11.01
4364Einar ØstvoldHeming Orientering11.02
4365Tom SletnerRøyken OL11.03
4366Nanna AabyFredrikstad SK11.04
4367Jørgen Øksenholt KragelundNOTEAM11.05
4368Silje Grøtan TorpGjø-Vard OL11.06
3654Sunniva TellesbøHadeland OL11.16
4380Tore TjønnIdrettslaget Dyre Vaa11.18
4410Marianne HarstadKolbotn og Skimt OL11.48
4411Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering11.49
4412Peter SvenningNOTEAM11.50
4413Tina WilliamsMalvik IL11.51
4414Åse Marit Rekkertbø KorenNydalens SK11.52
4416Hanne MongNOTEAM11.54
3029Nina WoldeneFossum IF12.27
3624Kristine AndenæsAsker Skiklubb12.28
2523Elise KennedyBennelong Northside Orienteers12.29
2628Astrid LundeDrangedal OL12.31
2967Ellen Sofie RuudEiker OL12.32
3583Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL12.33
3078Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK12.34
3242Geir LevangSandnes IL (Rogaland)12.35
2960Marianne ScheeleNOTEAM12.36
3502Victoria A. SkimmelandKongsberg OL12.37
3120Hege AndersenIL Koll12.38
3450Mona BratlienSnertingdal IF Orientering12.39
2657Tanja Carmen SkjåkLillehammer OK12.40
3301Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL12.41
3544Tony HalsallOtra IL12.42

Utvikling N

2 130 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4456Amund Enger-OlsenNOTEAM10.06
3263Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL10.15
3241Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)10.16
2349Sofie Beckmann KristiansenKristiansand OK10.17
3602Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa10.18
3316Fredrik BueOL Tønsberg og omegn10.19
3393Amalie BirkelundAsker Skiklubb10.20
3374Gina HageliaGjerstad IL10.21
3595Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa10.36
3550Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK10.52

Utvikling C

2 250 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4616Marie HoltermannPorsgrunn OL10.05
4537Mari Ovidia RanestadHamar OK12.43
4341Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering12.45
4346Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering12.50
4347Eline Maudal PettersenKongsberg OL12.51
4348Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering12.52
2677Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)12.53
2412Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering12.54
3448Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering12.55
3409Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)12.56
3286Maike RöhrsStokke IL12.57
2405Håkon ØverbyKongsberg OL12.58
3402Sandra Sofie TømtIL Imås12.59
3183Maja Kalleson RøedOppsal Orientering13.00
3623Elias AndenæsAsker Skiklubb13.01
2675Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering13.02
3618Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK13.03
3600Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa13.04
3451Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering13.05
3601Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa13.06
2915Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering13.07
3157Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13.08
2411Therese Alisa LundÅlgård Orientering13.09
2377Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering13.10
2656Johan SkjåkLillehammer OK13.11

Utvikling B

2 970 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4593Markus HirschBækkelagets SK10.00
4629Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)10.01
2678Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)10.10
2688Ole Andre BrandsbergEgersund OK10.11
2381Maria KostølKristiansand OK10.12
2899Stella S. DahleFana IL10.13
3240Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)10.14
3500Simen HøyerFossum IF10.15
3598Jørgen WesterheimStord Orientering10.16
3190Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering10.18
3222Amalie KvernsmyrAndebu IL10.19
2806Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK10.20
2876Hallvard TjentlandLardal OL10.21