Startliste for Hølondløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Hølondløpet
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 12 august 2018

D 17-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506670Tone AlmåsIL Leik11.00
214970Mari Angel PetersenFreidig11.00
224270Hanne Helmine RogstadNidarøst OK11.00
506776Astrid Øyre SlindOppdal11.00

D 50-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187021Anne Kari StubsjøenIL Leik11.00

H 13-14

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211762Emil GrønliFreidig11.00
224281Kristoffer LerliMelhus11.00

H 17-

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504684Oskar AndrenIL Leik11.00
195566Audun BakkMelhus11.00
506774Tore Bjørseth BerdalKrokstadøra IL11.00
229749Elias BergsetIL Veten11.00
225930Isak BergsetFrol IL11.00
215144Jonas GrønliFreidig11.00
217107Anders HaugskottOL Trollelg11.00
502893Jo Forseth IndgaardFrol IL11.00
504436Sindre JohannessenFreidig11.00
506688Ola KeiseråsIL Leik11.00
97836Runar KrognesIL Leik11.00
501353Kjell Rune Logan HalvorsenMelhus11.00
507393Eivind OlsenFreidig11.00
500231Anton SjøkvistStore Tuna OK11.00
160498Torleif SyrstadIL Leik11.00
506777Andreas SølbergIL Leik11.00
191303Jørgen TegdanFreidig11.00
206201Jonas UnsgårdIL Leik11.00

H 50-

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503970Jostein AlvestadWing OK11.00
501262Bernt BrynhildsenWing OK11.00
211185Stein Ivar FossMelhus11.00
223593Morten KorsvoldWing OK11.00
89397Joar Arvid KrognesIL Leik11.00
211381John LerliMelhus11.00
203646Bjørn P. LøvåsNidarøst OK11.00
401016Stig Magnar LøvåsFreidig11.00
215066Atle PedersenMelhus11.00
221451Agnar RenolenWing OK11.00
210013Øyvind SchjelderupWing OK11.00
178050Morten SkoglundByåsen IL11.00

H 70-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
228354Tore Angel-PetersenFreidig11.00
208600Roar ForbordMalvik IL11.00
82236Asbjørn HeggemHalsa IL11.00
483336Magnus LandstadFreidig11.00
504435Arne SæterhaugByåsen IL11.00

Trim kort

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504614Asbjørn BjerkenåsIL Leik11.00
160485Ole BlækkanIL Leik11.00
501151Sarah BrynhildsenWing OK11.00
501152Susanna BrynhildsenWing OK11.00
226034Ole Johnny EidIL Leik11.00
187019Sigmund FredriksenIL Leik11.00
236764Ove Bjørnar GrøtteIL Leik11.00
506633Jan HageIL Leik11.00
221441Anna RenolenWing OK11.00
502896Are RogstadNidarøst OK11.00
96238Ivar SkjærvoldOL Gaula11.00
238155Jorid SunnsetIL Leik11.00

Trim lang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225114John Petter GåsvikNidarøst OK11.00