Startliste for Tour de Trondheim

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 7 september 2018 - søndag 9 september 2018

sprint, dag 1mellom (m/STOK u.løp), dag 2lang, dag 3

N-åpen

1 700 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
228467Maja Sjøgren CarlsenFreidig10.37.27
238054Linus Fossum MalmringFreidig11.18.59
200385Anne Furuholt11.33.46
84343Sigrid OhlssonOK Storsjoen11.34.17
233998Clara LeroyerFreidig11.36.19
233909Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL11.47.09
234001Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL11.47.11
226225Sverre Nordgård LeirenByåsen IL11.49.14
78941Endre KroghFreidig11.51.14
213643Anna F. HøysæterWing OK11.57.45
228474Elias StensethByåsen IL11.59.42
224450Ole Einar AndresenMalvik IL12.01.09
224013Sofie Laura AndresenMalvik IL12.01.16
228509Marit Storler SnøfuglFreidig12.02.15
225001Irene Storler SnøfuglFreidig12.02.59
233681Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK12.03.58
223889Vera Sandquist12.05.12
184513Raghild Vatne OlufsenMo OK12.09.01
188951Lavrans RingdalenFreidig12.09.05
184516Astrid Vatne OlufssenMo OK12.09.15
209765August RingdalenFreidig12.09.34
223512Odin Bang LukassenWing OK12.10.07
223676Saga Melbye-BergWing OK12.16.27
223837Mathias Årbogen DahlOL Trollelg12.20.18
223838Emil Braa HolmOL Trollelg12.20.21
223836Sindre SoltveitOL Trollelg12.20.23
149590Selma Lund EikremFreidig12.25.05
228534Aksel HanssenByåsen IL12.25.34
96490Sigve Bohnhorst TegdanFreidig12.29.19
209713Balder BergstrømFreidig12.33.03
224913Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig12.34.02
225496Eystein AskeFreidig12.34.22
201910Kristian Wollan BerumByåsen IL12.37.20
223702Imre GangauneWing OK12.51.08
223827Emma ImslandWing OK
14Joel KrabsetByåsen IL
223810Arne Magnus MelhuusWing OK

D -10

2 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
345212120Vilde Nordgård LeirenByåsen IL11.55.59
516233611Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK11.56.58
514224259Hedda SæbøNidarøst OK11.57.58
534234481Lina SandquistOL Trollelg11.59.13
492234317Sunniva Preisig MotrøMelhus IL11.59.58
558223613Maia Ruano StrandWing OK12.00.59

D 11-12

2 300 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
374206045Annika Lund EikremFreidig12.22.59
341212641Marie Wollan BenumByåsen IL12.23.57
346225292Nora Sumstad HanssenByåsen IL12.24.59
584201491Greta HedmanÖstersunds OK12.25.59
340212159Ingrid Wollan BenumByåsen IL12.26.59
566223821Anna Emilie LonaWing OK12.27.59
413211845Maja Sæterhaug KnudsenFreidig12.28.58
549223812Ingeborg KolstadWing OK12.29.59
448225393Ine Bohnhorst TegdanFreidig12.30.57
382224073Agnes Vatterholm JernbergFreidig12.31.58

D 11-12N

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
342233803Mari Lauvstad BrenneByåsen IL12.04.58
322Frid Fagerli

D 13-14

3 000 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
470506793Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø12.19.59
528191300Astrid Berge MjølhusOL Trollelg12.20.58
547203270Eline Horten JordetVingelen IL12.22.59
376207404Tora KittilsenFreidig12.23.57
414182067Ella SandstadFreidig12.24.59
380233868Marita AskeFreidig12.25.58
344212099Malin Nordgård LeirenByåsen IL12.26.58
394213142Maria Strømdal WikFreidig12.27.55
33201381Hanna LindqvistÖstersunds OK12.28.58
375182074Mathea Spets StorhovFreidig12.29.58
388233837Selma NevinFreidig12.30.58
415206033Lina Storler SnøfuglFreidig12.31.59
531216833Sigrid HaugskottOL Trollelg12.32.58
363211745Solveig Louise NissenFreidig12.33.58
377206519Una KittilsenFreidig

D 13-16C

2 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
535223826Anna Heksem LeraandOL Trollelg12.34.59
532211733Karoline B. HjelmenOL Trollelg12.35.58
533213516Emma B. HjelmenOL Trollelg12.36.58

D 13-16N

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508213648Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK
509224446Leah Korsnes VinjeNidarøst OK

D 15-16

4 100 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
484217355Kristin Melby JacobsenLardal OL12.15.58
462195841Linnea MunkebyFrol IL12.16.58
519501067Oda ScheeleNydalens SK12.17.59
483213330Mari Grøtli SvergjaKvikne IL12.18.58
378221189Tale Tannvik SkeiFreidig12.19.59
529216794Frida HaugskottOL Trollelg12.20.58
518502698Pia Young VikNydalens SK12.21.59
543235930Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.22.58
397179918Vilde Lereim StorliFreidig12.23.58
478202045Åsne HaavengenKongsberg OL12.24.59
513213563Stine AuneNidarøst OK12.25.58
335192325Maren VikenByåsen IL12.26.58
356180130Ane Malene KolstadFreidig12.27.57
460213659June MunkebyFrol IL12.28.58
354505186Mari EidsmoFreidig12.29.58
400224737Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig12.30.48
396225367Anna ChristensenFreidig12.31.58

D 15-20B

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
525206280Hege HallanOK Skøynar11.36.59
538217839Maria Hongslo SiiriOL Trollelg11.37.59

D 17-

4 200 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41782166Elin-Kristin Hem OlsenFreidig11.29.59
517505470Line Hovdenak LyngNidarøst OK11.30.59
501220772Nanna NorderudNTNUI11.31.59
568181458Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK11.32.59
35201217Kristina LarssonÖstersunds OK11.33.59
537236427Marit SchmidOL Trollelg11.34.59
505209716Maja MorawskaNTNUI11.35.59
331208919Lene Berg HanssenByåsen IL11.37.58
477197855Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK11.38.58
466227491Matilde MunkebyFrol IL11.39.59
365206043Dina ReitanFreidig11.40.59
350502915Ragnhild HjermstadFossum IF11.41.59
541504498Marie Lindløv JensenSarpsborg OL11.42.58
500500914Tonje Aasheim NymarkNTNUI11.43.58
479504336Andrea RanvikKonnerud IL11.44.59
570201220Helen HanstockÖstersunds OK11.45.57
412211561Maria Ulseth SylteFreidig11.46.59
383214970Mari Angell-PetersenFreidig11.47.59
347181017Andrine VikenByåsen IL11.48.58
330190327Helen PalmerByåsen IL11.50.58
337199727Ingeborg EideByåsen IL11.51.59
555504587Eva TesarovaWing OK11.52.59
323500313Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.53.58
515224270Hanne Helmine RogstadNidarøst OK11.55.58
523504584Karoline BjørnerødOK Moss11.56.59
506503359Marit NerstenNTNUI11.57.51
56791574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering11.58.03
583201110Maria Kristina Dovåker LissÖstersunds OK11.58.57
522501008Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.59.58
503220799Selma Øfsthus GravirNTNUI12.00.58
520204666Åse BerganNydalens SK12.01.59
467196849Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.02.52
338500296Mari FastingByåsen IL12.03.59
387180322Vera MelkildFreidig
540196743Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)
542503111Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering

D 40-

4 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203785Kari Solem AuneByåsen IL11.29.58
199490Gøril EideByåsen IL11.30.58
506670Tone AlmåsIL Leik11.31.58
223818Kari Tønset GuttvikWing OK11.33.00
505184Gro Sandstad EidsmoFreidig11.34.58
501100Anne UrsetIL BUL-Tromsø11.35.59
180719Kari UlsethFreidig12.07.59

D 50-

3 800 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL12.33.59
229612Guri BjørndalByåsen IL12.34.59
209715Camilla GillströmÖstersunds OK12.35.59
181956Torunn Spets StorhovFreidig12.36.58
506781Hilde ForbordMalvik IL12.37.58
205505Mai Iren AlmåsIL Leik12.38.59
182039Heidi ArnesenFreidig12.39.58

D 60-

3 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214816Grete Berge OwrenFreidig11.41.59

H -10

2 300 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
392206049Ole Ulseth SylteFreidig11.19.59
329225310Dagfinn StenvikByåsen IL11.44.58
488224018Finn Einar BrandsenMalvik IL11.45.58
366502096Mathias LeroyerFreidig11.45.59
486213797Jens Anton AndresenMalvik IL11.47.00
386225465Erlend GrønliFreidig11.47.59
381225560Oliver Vatterholm JernbergFreidig11.49.56
564223632Martin MelhuusWing OK11.50.01
455206018Jonas AlstadFrol IL11.50.58
553233845Brage Strøm HaugsnesWing OK11.51.59
348228548Sondre StensethByåsen IL11.52.58

H 11-12

2 300 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
450186849Alf Petter LynumFreidig12.07.59
52769057Anders Berge MjølhusOL Trollelg12.08.58
389228533Sven NevinFreidig12.10.58
585194102Simon LindqvistÖstersunds OK12.11.58
580194089Axel LodinÖstersunds OK12.12.58
327225321Johannes StordalByåsen IL12.13.59
451180307Hallvard HellevikFreidig12.15.59
554234100Loke Strøm HaugsnesWing OK12.16.58
582193987Toste WallskogÖstersunds OK12.17.58
563212305Alfred F. HøysæterWing OK12.18.59
581201111Jonatan GreenÖstersunds OK12.19.59
416206034Ludvik Storler SnøfuglFreidig12.20.59
452203581Jørgen Moseid UlvenFreidig
510233775Arian HaukøNidarøst OK

H 11-12N

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
487224463Sivert AalmoMalvik IL12.06.59

H 13-14

3 000 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
454208684Magnus AlstadFrol IL12.35.58
332225280Sander M JensenByåsen IL12.36.58
367233777Emil Reinertsen LeroyerFreidig12.37.58
398212820Vegard Lereim StorliFreidig12.38.58
334228447Imre Overgård FremstadByåsen IL12.39.58
326229714Jørgen AuneByåsen IL12.40.58
328225177Ådne StordalByåsen IL12.41.58
395179862Kristoffer Strømdal WikFreidig12.42.57
336228494Herman Bruchmüller SundtByåsen IL12.43.59
511213734Tord RomundstadNidarøst OK12.44.58
565213289Magne GuttvikWing OK12.45.58
384211762Emil GrønliFreidig12.46.58
489224281Kristoffer LerliMelhus IL12.47.58

H 13-16C

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
499225123Michael OlsenMelhus IL12.33.59

H 15-16

4 100 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
469501098Hans UrsetIL BUL-Tromsø11.54.58
524186846Hallvar HallanOK Skøynar11.55.59
557203540Gabriel CallananWing OK11.56.58
391220833Vegard Ulseth SylteFreidig11.57.59
339502484Håkon SæternesByåsen IL11.58.58
453195842Tobias AlstadFrol IL11.59.58
548212595Petter Andreas LonaWing OK12.00.58
362203659Brage AsplemFreidig12.01.58
357224853Antonius Herskedal AmundsenFreidig12.02.58
393184323Mikkel HoltFreidig12.03.58
546500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.04.58
371212776Vetle Grønvik EkraFreidig12.06.00
550502362Erling Eide HustvedtWing OK12.06.55
355212807August MaskeFreidig12.07.58
551223811August Hopstad NykvistWing OK12.08.59
545501269Jørgen SchjølbergTynset IF12.09.58
559504504Nikolai RenolenWing OK12.10.58
325200441Erlend AuneByåsen IL12.12.22
373504483Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig12.12.58

H 15-20B

3 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
490224320Oskar StorlerMelhus IL11.29.59
493225214Sander SandmoMelhus IL11.31.00
495224055Peter Prytz JensenMelhus IL11.31.59
494224269Martin AuneMelhus IL11.32.59
496225309Andreas AagesenMelhus IL11.33.59
491402777Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL11.35.00
497225268Ørjan SæterMelhus IL11.35.59

H 17-

5 100 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507206902Marius Borge HeirNTNUI11.38.59
498241197Asle Heide VaskinnMelhus IL11.39.59
544502377Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF11.40.58
512213810Johannes LangaasNidarøst OK11.41.59
457187167Jørgen FiskumFrol IL11.42.58
349243326Frank SandbergFlyfemkamp11.43.59
368506650Oscar LyngenFreidig11.44.58
47591555Anders TiltnesIL Tyrving11.45.58
56061005Johannes HøysæterWing OK11.46.59
456234909Stian SundsvikFrol IL11.47.59
464173436Johan Asphjell BjørnaasFrol IL11.48.59
471193120Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø11.49.57
364401016Stig Magnar LøvåsFreidig11.50.59
324207012Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.52.58
579193982James TurtonÖstersunds OK11.53.59
399195937Kristian Fredrik LynumFreidig11.54.59
461211600Carl Petter LyngenFrol IL11.56.58
370505535Anders EInumFreidig11.58.58
468209766Erik MemmiHalmstad OK11.59.59
474199496Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving12.00.59
502181443Simen AamodtNTNUI12.01.58
353501366Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12.02.51
476229749Elias BergsetIL Veten12.03.55
521227567Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.04.59
485209874Simon JakobssonLånghundra IF12.05.59
359502812Jo Even KolstadFreidig12.06.58
333200382Jérôme SoulardByåsen IL12.07.58
530217107Anders HaugskottOL Trollelg12.08.58
569182172Barry CarolanÖstersunds OK12.09.59
361504704Vegard KittilsenFreidig12.10.58
411228355Jonas WaeflerFreidig12.11.58
473506688Ola KeiseråsIL Leik12.12.58
369201390Mathias HermstadFreidig12.14.58
449505815Trygve Hem OlsenFreidig12.16.58
536211189Jan SchmidOL Trollelg12.17.58
539214979Are WigaardOppsal Orientering12.18.58
458211470Paul SirumFrol IL12.19.58
34197402Johan NilssonÖstersunds OK12.20.58
372179878Mattis HoltFreidig12.21.58
465190906Ulf Forseth IndgaardFrol IL12.24.58
385215144Jonas GrønliFreidig12.25.58
360215145Oskar Spets StorhovFreidig12.26.58
472504684Oskar AndrénIL Leik12.27.58
390203586Simen Spets StorhovFreidig12.28.57
526243720Lars O. LøsethOL Trollelg12.30.58
358179813Mats EidsmoFreidig12.31.57
463225930Isak BergsetFrol IL12.32.59
480201651Jørgen BaklidKonnerud IL12.33.58
556184224Ådne Skjæveland JøssingWing OK12.34.59
552506690Jonas VindalWing OK12.35.58
36180756Håvard VassendenFrol IL12.37.57
343506972Petter Liabakk EriksenByåsen IL
351202990Sigurd MelsomFossum IF
352209002Oskar StørmerFossum IF
379504578Lars SandstadFreidig
459502895Yngve SkogstadFrol IL
481229996Matias Hodne HanischKristiansand OK
482197877Marius PyttenKristiansand OK
504222552Vegard Jarvis WestergårdNTNUI

H 40-

4 200 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69051Vegard GrønliFreidig12.07.05
207646Ingebrigt FuglemMalvik IL12.07.59
206218Olle MalmringFreidig12.08.59
226079Kyrre AuranMalvik IL12.09.59
502351Torgeir AuneByåsen IL12.10.57
501099Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12.11.58
201222Erik HedmanÖstersunds OK12.12.58
502589Hans Helmer SæternesByåsen IL12.13.58
504710Geir HanssenByåsen IL12.14.59
226191Christian Andre AndresenMalvik IL12.15.58
206040Pål KittilsenFreidig12.16.55
191303Jørgen TegdanFreidig12.17.58

H 50-

4 100 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203543Per Ivar SkinderhaugWing OK11.38.59
211185Stein Ivar FossMelhus IL11.39.58
203542Morten StrandWing OK11.40.59
507089Gisle JohansonFana IL11.41.59
500161Øystein WiggenByåsen IL11.42.58
215066Atle PedersenMelhus IL11.43.59
179424Geir ArnesenFreidig11.44.59
182078Jens Even StorhovFreidig11.45.58
223593Morten KorsvoldWing OK11.46.59
503970Jostein AlvestadWing OK11.47.59
211567Jon VindalWing OK11.48.59
503919Arild HeggesetFreidig11.49.59
501262Bernt BrynhildsenWing OK11.50.59
203650Bjørn P. LøvåsNidarøst OK11.51.58
93503Ulf LindqvistÖstersunds OK11.52.59

H 60-

3 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215196Geir OwrenFreidig11.36.59
199601Helge EriksenByåsen IL11.38.59
221188Kjell MaroniByåsen IL11.39.58
178050Morten SkoglundByåsen IL11.40.59

H 70-

3 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179416Anders LaugloOL Trollelg11.30.00
200407Frode StensrudOL Trollelg11.30.59
188838Robert StrømWing OK11.31.58
188762Stig Arild HaugskottOL Trollelg11.32.59
208049Edgar FuruholtOL Trollelg11.33.58
208600Roar ForbordMalvik IL11.34.58
84692Tom BrantheimÖstersunds OK11.35.59

Direkte A

3 800 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
216017Jan Kåre VatneMo OK10.50.19
207676Maj-Lisbet RønningFreidig11.15.59
179864Arild H ClausenFreidig11.20.00
507075Fredrik Persson11.24.37
217270Guro TorpeFrol IL11.32.10
80878Maria OhlssonOK Storsjoen11.34.45
78953Tore SolheimStjørdals-Blink Orientering11.38.03
201909Anthony Bossard11.38.50
219118Beth Paludan CarlsenFreidig11.41.34
235824Jørgen StenevikByåsen IL11.43.59
203347Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering11.44.58
192400Toril Aasheim NymarkNTNUI11.46.01
213722Rolf AlstadFrol IL11.51.01
209876Kjetil Krogh11.51.35
187191Nora GrafferØstmarka OK11.57.16
210017Halvor LundFreidig12.05.47
184561Anne Mette GrøtliKvikne IL12.09.59
203660Janne Fossum MalmringFreidig12.11.58
233995Anne NevinFreidig12.12.35
226130Eli RingdalenMo OK12.23.23
203583Anthony LeroyerFreidig12.23.55
501834Marit Melby JacobsenNTNUI12.27.22
173069Elen Skjerve BredesenFrol IL12.32.48
217728Fredrik Sandquist12.44.04
76122Snorre GangauneWing OK12.51.21
170612Ola BergerByåsen IL12.56.42
178367Hanne VefsnmoByåsen IL

Direkte A lang

3 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504287Johan IvarsonFreidig12.34.59
191306Marianne Berge MjølhusOL Trollelg12.40.58
200123Trün JäädmaaOK Vôru12.58.07
216910Skjalg StordalByåsen IL13.03.06

Direkte B

3 000 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188806Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11.27.44
201112Birgitta HansonÖstersunds OK11.34.50
502953Per-Erik AndrénOK Tisaren11.36.46
193067Kato NykvistWing OK11.39.19
501152Susanna BrynhildsenWing OK11.40.33
209760Eef van Dongen11.49.04
192662Ingerid ReinertsenFreidig11.50.45
187009Rune M HoltFreidig11.52.08
502363Wenche EideWing OK11.54.15
504443Nelly MasweiFreidig11.55.09
239667Tormod LangaasNidarøst OK11.58.15
188737Amund Stenseth11.59.01
243499Mona Høysæter FenstadWing OK11.59.50
97579Randi HeystadByåsen IL12.04.20
228368Arne GuttvikWing OK12.05.05
203370Bente HortenVingelen IL12.11.11
241720Siri Lereim StorliFreidig12.16.10
212787Ingrid NissenFreidig12.22.05
211301Johannes HalvorsrudMelhus IL12.28.48
225556Ingvil SnøfuglFreidig12.39.14
506482Roar StensethByåsen IL12.50.12
207803Marte P. H AndresenMalvik IL13.11.35
209714Elvira Marie Bergheim

Direkte C

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
235840Eli StenevikByåsen IL11.50.11
212901Judit Sandquist12.56.06

Student

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201385Lars Kristian EidsheimNTNUI11.46.59