Startliste for Sørlandsmesterskapet Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsmesterskapet Langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Birkenes IL
Dato: lørdag 24 august 2019

N-åpen

1 600 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering00.00
0Emma Bjerke DaleneBirkenes IL14.00
0Erlend Lima FlakkBirkenes IL14.00
0Marthe Lima  FlakkBirkenes IL14.00
0Ingvild Stormoen NesetBirkenes IL14.00
0Brage Glende StormoenKristiansand OK14.00
0Isak TveitBirkenes IL14.00
0Johannes TveitBirkenes IL14.00
0Thea TøråKristiansand OK14.00
0Tobias TøråKristiansand OK14.00
0Eivind ÅneslandBirkenes IL14.00
222Martin Øverøyen BalchenOddersjaa SSK14.00

D 9-10

2 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tiril MolundIL Imås14.00

D 11-12

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Selma WhiteSøgne og Songdalen OK14.03
0Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering14.05
0Klara TobiassenBirkenes IL14.07

D 13-14

3 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sandra TømtIL Imås14.10

D 15-16

4 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.14
0Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering14.16
0Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK14.18
0Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.20
0Tuva Krafft MyhrenHisøy OK14.22

D 17-A kort

4 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Una Glende JansonKristiansand OK14.24
0Kristin BalchenOddersjaa SSK14.28

D 17-B

3 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Torun LynnebakkenKristiansand OK14.24

D 17C

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Adriana EikKristiansand OK14.01

D 17-20

4 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mia HirschIF Trauma14.38

D 21-

6 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK14.00
0Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering14.02
0Christina WhiteSøgne og Songdalen OK14.04

D 35-

4 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Linn Carina DalandKristiansand OK14.00
0Boyan YuanKristiansand OK14.36
0Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering14.40

D 45-

4 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arnhild U. BråtenVegårshei IL14.28
0Marianne HaugeHisøy OK14.30
0Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL14.32
0Ingvild MulenKristiansand OK14.34

D 60-

4 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Siri BjorvandBirkenes IL14.26

D 65-

3 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK14.12
0Siri ØkstadOddersjaa SSK14.14

D 70-

3 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK14.16
0Ingeborg BøbelIL Imås14.18
0Signe HeivollSøgne og Songdalen OK14.20

D 80-

3 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gudveig JørundlandOK Sør14.22

H 9-10

2 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Simen NygårdBirkenes IL14.01

H 11-12

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lars BirkenesBirkenes IL14.09

H 13-14

3 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emil NygårdBirkenes IL14.00

H 15-16

4 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Henrik Andreas TømtIL Imås14.14
0Trygve Børte NomelandKristiansand OK14.16

H 17-A kort

4 800 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristian NyhusBirkenes IL14.00
0Harald EikKristiansand OK14.02
0Geir Henrik HirschIF Trauma14.06
0Steinar ÅneslandBirkenes IL14.08
0Henrik Svaland AasKristiansand OK14.10
0Guttorm NyhusBirkenes IL14.12
0Nils Arne JohannessenKristiansand OK14.44

H 17-B

3 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jonny  SvalandBirkenes IL14.00
0Morten CowardOK Sør14.02
0Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse14.26

H 17-20

6 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK14.06
0Anders VestølVegårshei IL14.08
0David RundeKristiansand OK14.10
0Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK14.12

H 21-

8 800 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Steinar  AasBirkenes IL14.00
0Sebastian DalandKristiansand OK14.01
0Thorbjørn VærpKristiansand OK14.03
0Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart14.05
0Vegard DanielsenKristiansand OK14.07
0Håvard WedegeFredrikstad SK14.09
0Viggo MolundIL Imås14.11
0Ola SløgedalMarnardal IL14.13
0Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK14.15
0Stein-Erik ScheieOK Sør14.17
0Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK14.19
0John RundeKristiansand OK14.21
0Jostein MoeTorridal IL14.23
0Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK14.25
0Dag BlandkjennKristiansand OK14.27
0Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering14.29

H 35-

6 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Svein SundeSøgne og Songdalen OK14.14
0Kjell Arne HålandOK Sør14.16
0Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK14.38

H 45-

6 100 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Espen BirkenesBirkenes IL14.04
0Øyvind MikkelsenKristiansand OK14.18
0Per Kristian TømtIL Imås14.20
0Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering14.22
0Geir BråtenVegårshei IL14.24
0Inge HaugeHisøy OK14.26
0Fred-Arne SivertsenKristiansand OK14.28
0Ole Petter VestølVegårshei IL14.30
0Terje UrfjellIL Imås14.32
0Helge HodnemyrIL Vindbjart14.34
0Tor ÅmdalKristiansand OK14.36

H 55-

4 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Oluf BøckmanKristiansand OK14.46

H 60-

4 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jan BlandkjennKristiansand OK14.18
0Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering14.20
0John HansenKristiansand OK14.22
0Per W. TorgersenOddersjaa SSK14.24
0Jack BjørnsenKristiansand OK14.42

H 65-

4 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK14.00
0Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering14.02
0Dag MoeKristiansand OK14.04
0Stein CowardOK Sør14.06

H 70-

4 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristen DalandIL Imås14.00
0Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering14.08
0Widar Taxth LølandHisøy OK14.10
0Øyvin SimonsenIL Imås14.12

H 80-

3 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arild TelstøIL Vindbjart14.04
0Oddbjørn Jan HjetlandKristiansand OK14.06

H 85-

3 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Einar JørundlandOK Sør14.08

Utvikling10-20 N

2 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marius Tveide AndreassenBirkenes IL14.00
0Bjørn Lima FlakkBirkenes IL14.00
0Fabian JohannessenKristiansand OK14.00
0Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK14.00
0Vilde MolundIL Imås14.00

Utvikling 10-20 C

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Camilla SvalandBirkenes IL14.00
0Ingeborg ÅneslandBirkenes IL14.10
0Markus MollestadJust14.12