Startliste for Elgdilten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Elgdilten
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 9 juni 2019

N-åpen

1 740 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
565Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett10.00
568Caspian SkålandTrøsken IL10.00
569Simen BergstrømTyrving IL10.00
570Max BergsheimTyrving IL10.00
571Brita Svastad HeggdalMalvik IL10.00
578Julie SkjesethVang OL10.00
579Ibeberhard R. NørupNOTEAM10.00
580Odin Vie StrislandFossum IF10.00
581Matilde Tanem IversenVerdal OK10.00
582Maja HaugereidVang OL10.00
583Rasmus Ekeberg HallerbyLøten o-lag10.00
584Minna HaugereidVang OL10.00
585Celine HeggenesTrøsken IL10.00
586Emma Berby BraathenTrøsken IL10.00
587Eirill Hagelid NorheimFreidig10.00
588Mari Børke SætabergetVang OL10.00
589Hege Marie AndersenIndre Østfold OK10.00
590Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10.00
591Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering10.00
592Niklas MyklesetVang OL10.00
593Hanna SkjerveVerdal OK10.00
594Live Ek HedlundTrøsken IL10.00
595Mathilde Støen DagsgårdOL Vallset/Stange10.00
596Christian Alexander AmundsenTrøsken IL10.00
597Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL10.00
598Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering10.00
599Linus Fossum MalmringFreidig10.00
600Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL10.00
601Esten Valentin NybråtenTyrving IL10.00
602Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig10.00
603Jakob LillejordetOL Vallset/Stange10.00
604Milla SkålandTrøsken IL10.00
605Lea HaugÅs-NMBU Orientering10.00
607Hanna LutnæsHamar OK10.00
608Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL10.00
609Kristian PaulsenOL Vallset/Stange10.00
610Nora Vollen SataøenRond OL10.00
611Esther StenbergVang OL10.00
612Max Alexander NybråtenTyrving IL10.00
613Eline PedersenOK Moss10.00
614Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag10.00
615Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL10.00
616Mia PedersenOK Moss10.00
617Sivert DåsnesVang OL10.00
618Martin Lien StøenLillehammer OK10.00
619Mari StenbergVang OL10.00
620Peder LillejordetOL Vallset/Stange10.00
621William August AmundsenTrøsken IL10.00
660Ingrid Raanes FjellnsethFreidig10.00
1000Nathaniel BerbyTrøsken IL10.00
1001Oliver DahleVaregg Fleridrett10.00
1004Benjamin Andreas BuraasVang OL10.00

D 9-10

1 740 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
375Olina Svastad HeggdalMalvik IL11.00
377Mina HolmenSnertingdal IF Orientering11.02
378Irene Storler SnøfuglFreidig11.03
379Martine Nubdal FrøsethVerdal OK11.04
380Eira Forsbak AsplemFreidig11.05
381Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK11.06
382Maren Bleken RudVang OL11.07
383Vilma DanevadFredrikstad SK11.08
384Maria sæther VerdeniusVingelen IL11.09
385Marit Storler SnøfuglFreidig11.10

D 11-12

2 010 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
466Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK11.01
467Jenny DanevadFredrikstad SK11.02
468Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK11.03
469Johanne BergLøten o-lag11.04
470Adele Øen SkålandTrøsken IL11.05
471Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.06
472Emma Aune JakobsenOK Moss11.07
473Mia Stensland MelbyeVerdal OK11.08
474Mina Bleken RudVang OL11.09
475Minna Sofie WingstedtHalden SK11.10
476Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11.11
477Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.12
478Alma Rygh HoltenNydalens SK11.13
479Ida Øverli StøenLillehammer OK11.14
480Josefine Oraug RyghNydalens SK11.15
481Therese HolmenSnertingdal IF Orientering11.16
482Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL11.17
483Synne Kvittum NytrøenTynset IF11.18
484Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK11.19

D 13-14

2 830 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
485Mari  AarsethNydalens SK11.20
486Maren HenriksenVang OL11.21
488Tora KittilsenFreidig11.23
489Sigrid Schmitt GranHalden SK11.24
490Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL11.25
491Maria Strømdal WikFreidig11.26
492Mari Ovidia RanestadHamar OK11.27
493Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL11.28
494Una KittilsenFreidig11.29
495Emilie RehnKolbotn og Skimt OL11.30
496Nora HalvorsenFreidig11.31
497Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering11.32
498Åse Valero KjerkreitHalden SK11.33
499Lina Storler SnøfuglFreidig11.34
500Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11.35
501Tonje RykkjeVaregg Fleridrett11.36
502Solveig Louise NissenFreidig11.37
503Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.38
504Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11.39
505Pernille Nor-WollØstmarka OK11.40
506Nora SørbergRaumar Orientering11.41
507Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.42
508Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11.43
509Juni Hagelid NorheimFreidig11.44

D 15-16

3 040 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK11.00
205Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.03
206Selma Tørudbakken JendalFossum IF11.04
207Trude MarkhusVerdal OK11.05
208Henriette BergLøten o-lag11.06
209Anne FrøislandVang OL11.07
210Anja HoleFørde IL11.08
211Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL11.09
212Emma Visted-HansenGjø-Vard OL11.10
213Emma DåsnesVang OL11.11
214Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11.12
215Andrea sæther VerdeniusVingelen IL11.13
216Emma Bangstad BergersenHamar OK11.14
217Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.15
218Ida Marie FlågenHeming Orientering11.16
219Mathea Spets StorhovFreidig11.17
220Hanna RehnKolbotn og Skimt OL11.18
221Kathinka Zahl HagenFossum IF11.19
222June Rogstad BekkevoldLøten o-lag11.20
223Eline Horten JordetVingelen IL11.21
224Martine SkjelsvikLillehammer OK11.22

D 17-20

3 660 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
132Marieluise Schmitt GranHalden SK11.02
133Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett11.03
134Rikke Blakkestad IngesenFossum IF11.04
135Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett11.05
136Julie BakkeFossum IF11.06
137Charlotte EideGjø-Vard OL11.07
138Celine YtternesKolbotn og Skimt OL11.08
139Agnethe HasliBækkelagets SK11.09
140Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11.10
141Mari Strømme LidVaregg Fleridrett11.11
142Kamilla LomeHamar OK11.12
143Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11.13
144Berthe TesloHadeland OL11.14
145Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK11.15
146Ingeborg RognstadHadeland OL11.16
147Tora Briskerud HasselvoldGrue IL11.17
148Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.18

D 21-

4 090 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK11.04
46Marion AebiTyrving IL11.05
47Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI11.06
48Lene Godager KaasBækkelagets SK11.07
49Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.08
50Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering11.09
51Karoline AndersenTyrving IL11.10
52Lea-Rebekka TonjerNydalens SK11.11
53Audhild Bakken RognstadEmblem IL11.12
54Kristine FjeldboTyrving IL11.13
55Bodil HelgerudHalden SK11.14

D 35-

3 660 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
196Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll12.06
197Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering12.07
198Anna-Thekla TonjerElverum OK12.08
199Marie Rygh HoltenNydalens SK12.09
200Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL12.10
201Kristin Vollen SataøenRond OL12.11

D 40-

3 660 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Anne Berit  RørlienFossum IF11.53
184Ann Helen Aaborgen HaugaardIndre Østfold OK11.54
185Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK11.55
186Terese SyljuåsenRingsaker OK11.56
187Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering11.57
188Ingvild GjessingVang OL11.58
189Katrine Finstad LandTyrving IL11.59
190Guro BryggenHalden SK12.00
191Tone Bleken RudVang OL12.01
192Anja WingstedtHalden SK12.02
193Tina Strømdal WikFreidig12.03

D 45-

3 040 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK11.23
227Linda RykkjeVaregg Fleridrett11.25
228Eli Ringstad LienGjø-Vard OL11.26
229Karianne StrømmeVaregg Fleridrett11.27
230Cathrine LillestrandTrøsken IL11.28
231Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett11.29
232Runa Lien BackstrømHalden SK11.30
233Katrine BakkeFossum IF11.31
234Valborg MadslienLillehammer OK11.32
235Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11.33
236Berit BergsetGjø-Vard OL11.34
237Gunn Elin RudiHadeland OL11.35
238Anne NilsenÅs-NMBU Orientering11.36
239Anne Kjersti BriskerudGrue IL11.37

D 50-

3 040 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
242Tone AlmåsIL Leik11.40
243Eirin LodgaardByåsen IL11.41
244Hilde ForbordMalvik IL11.42
245Mona LomeHamar OK11.43
246Anne Marit BordalRingsaker OK11.44
247Mai Iren AlmåsIL Leik11.45
248Anne-Grete AustadRaumar Orientering11.46
249Torill VisterIndre Østfold OK11.47
250Tone Karina IngesenSarpsborg OL11.48
251Marianne MyklebustHamar OK11.49
252Inger BjergaVaregg Fleridrett11.50
253Marianne NjåsteinTyrving IL11.51
254Anita StensethSnertingdal IF Orientering11.52
255Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering11.53
256Frauke Schmitt GranHalden SK11.54
257Hege SolerødGjø-Vard OL11.55
258Tove AasheimVaregg Fleridrett11.56

D 55-

3 040 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
291Kjersti  NarumOL Vallset/Stange11.00
293Anna GöhlmanTyrving IL11.02
294Gunhild BredesenVerdal OK11.03
295Anne Grethe RustadRaumar Orientering11.04
296Bente LineIndre Østfold OK11.05
297Siw SolstadTyrving IL11.06
298Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11.07
299Vanja StaffOL Toten-Troll11.08
300Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF11.09

D 60-

3 040 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
292Kari  NatvigNittedal OL11.01
304Anne SørumIndre Østfold OK11.13
305Turid GiilRond OL11.14
306Anne Mette NormannTynset IF11.15
307Grete Berge OwrenFreidig11.16
308Berit DanielsenTyrving IL11.17
309Grete S B HoviSkien OK11.18
310Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange11.19
311Liv Inger PrangerødTistedalen FL11.20

D 65-

2 710 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
456Eva TaraldrudIndre Østfold OK12.21
457Elle M. MelbyeHeming Orientering12.22
458Gro SolnørdalRudsbygd IL12.23
459Else StordalOL Tønsberg og omegn12.24
460Berit RøsteRingsaker OK12.25
461Kari UndrumElverum OK12.26
462Lill Ramberg SkappelLillehammer OK12.27
463Margrete JørandliGjø-Vard OL12.28
464Sylvia AndersenElverum OK12.29

D 70-

2 710 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
447Bodil BerbyTrøsken IL12.12
448Kirsten BakkeGjø-Vard OL12.13
449Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering12.14
450Marit TyldumRudsbygd IL12.15
451Liv FeiringHamar OK12.16
452Eva Marie GranOK Øst12.17
453Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange12.18

D 75-

2 710 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
438Ella BjerketvedtTrøsken IL12.03
439Elin DahlenRingerike OL12.04
440Katharina Mo BergeFreidig12.05
441Hjørdis ØvreåsBotne SK12.06
442Aase Tove GoldenMåren OK12.07
443Brita Eilertsen GrønliFørde IL12.08
444Tea ForbergRond OL12.09

H 9-10

1 740 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
386Joel Bronebakk JohanssonHalden SK11.11
387Iver AarsethNydalens SK11.12
388Ville Emil WingstedtHalden SK11.13
389Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL11.14
390Håkon BryggenHalden SK11.15
391Halvor Ek HedlundTrøsken IL11.16
392Jakob UlvedalIL Veten11.17
393Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL11.18
394William Mitchell IversenVerdal OK11.19
395Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11.20
396Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11.21
397Mads Stensland MelbyeVerdal OK11.22
399Herman Finstad LandTyrving IL11.24

H 11-12

2 010 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
533Lauritz BrunborgNittedal OL12.08
534Magnus Rørlien JevanordFossum IF12.09
535Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL12.10
536Lars FlaskerudOL Toten-Troll12.11
537Sigmund ØlstadFet OL12.12
538Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK12.13
539Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL12.14
540Nikolai TesloHadeland OL12.15
541Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag12.16
542Sondre BorgedalRingsaker OK12.17
543Haakon UlvedalIL Veten12.18
544Jacob Finstad LandTyrving IL12.19
545Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL12.20
546Eivind LutnæsHamar OK12.21

H 13-14

2 830 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
513Ola DåsnesVang OL11.48
514Erlend BakkeFossum IF11.49
515Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL11.50
516Aleksander Tanem IversenVerdal OK11.51
517Martin BryggenHalden SK11.52
518Tristan HalvorsenFreidig11.53
520Ludvik Storler SnøfuglFreidig11.55
521Even LienGjø-Vard OL11.56
522Christoffer ÅnensenOppsal Orientering11.57
523Kristoffer Børke SætabergetVang OL11.58
524Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK11.59
525Liam WingstedtHalden SK12.00
526Filip Mitchell IversenVerdal OK12.01
527Vegard Lereim StorliFreidig12.02
528Håkon GrønliFørde IL12.03
529Amund FlaskerudOL Toten-Troll12.04
530Kristoffer Strømdal WikFreidig12.05
531Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett12.06
532Lars Horten JordetVingelen IL12.07

H 15-16

3 660 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
153Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett11.23
154Børge Nilsen BergFossum IF11.24
155Sondre LadimOK Moss11.25
156Christian Fredrik BorgIL Koll11.26
157Gaute LindaasElverum OK11.27
158Eirik Vie StrislandFossum IF11.28
159Jørgen GlorvigenElverum OK11.29
160Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK11.30
161Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11.31
162Peder Aaborgen HaugaardIndre Østfold OK11.32
163Tord SølvbergIL Veten11.33
164Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett11.34
165Sindre Vie StrislandFossum IF11.35
166Alfred BjørnerødOK Moss11.36
167Herman Lien BackstrømHalden SK11.37
168Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL11.38
169Lars LienGjø-Vard OL11.39
170Brage TakleKristiansand OK11.40
171Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.41
172David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL11.42
173Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11.43
174Peder BryggenHalden SK11.44
175Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11.45
176Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11.46
177Eskil KolshusOppsal Orientering11.47
178Philip Lehmann RomørenFossum IF11.48
179Mats LindaasElverum OK11.49
180Axel AaldeNydalens SK11.50
181Vegard RanestadHamar OK11.51

H 17-20

4 090 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Mathias RosenlundVaregg Fleridrett12.04
106Herman BrunborgNittedal OL12.05
107Jostein Svaland DaleVang OL12.06
108Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12.07
109Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.08
110Elias BergsetIL Veten12.09
111Even BordalRingsaker OK12.10
112Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.11
113Leif-Inge JevnlidIL Veten12.12
114Felix FinsrudAsker Skiklubb12.13
115Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.14
116Sigurd KvammeOL Toten-Troll12.15
117Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.16
118Sondre Zahl HagenFossum IF12.17
119Sven Bergset LangvikIL Veten12.18
120Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.19
121Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.20
122Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.21
123Tage RosenlundVaregg Fleridrett12.22
124Marius BakkeFossum IF12.23
125Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett12.24
127Eskil  FrøislandVang OL12.26
128Grunde IsaksætreGrue IL12.27
129August Syrdal ØenHeming Orientering12.28

H 21-

5 290 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering11.00
6Stein H. HagenFossum IF11.05
7Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL11.06
8Carl Godager KaasBækkelagets SK11.07
9Olav Milian Schmitt GranNTNUI11.08
10Lukas PetersonTyrving IL11.09
11Ove Antvord HaugereidVang OL11.10
12Oskar AndrénIL Leik11.11
13Csaba GerberHalden SK11.12
14Jan SchmidOL Trollelg11.13
15Ola KeiseråsIL Leik11.14
16Markus TonjerNydalens SK11.15
17Ivar Jevne ArnesenNTNUI11.16
18Simen BordalFossum IF11.17
19Ivar LundanesTyrving IL11.18
20Marius StaffOL Toten-Troll11.19
21Tommy SchmidOL Trollelg11.20
22Emil WingstedtHalden SK11.21
23Jim Øystein NybråtenTyrving IL11.22
24Sverre Bang StøengNTNUI11.23
25Andreas SølbergIL Leik11.24
26Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL11.25
27Trygve Hem OlsenTyrving IL11.26
28Øyvind HelgerudHalden SK11.27
29Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett11.28
30Bjørn EkebergTyrving IL11.29
31Mats NordbrødenHalden SK11.30
32Erik ThorssonTyrving IL11.31
33Olav Andreas RemmenOL Trollelg11.32
34Vegard LineNydalens SK11.33
35Markus GladEmblem IL11.34
36Martin SchälliBækkelagets SK11.35
37Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.36
38Anders TiltnesTyrving IL11.37
39Haakon IngvaldsenNittedal OL11.38
40Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK11.39

H 35-

4 090 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94Ole Morten FrøsethVerdal OK11.53
95Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett11.54
96Vytautas GrasysFossum IF11.55
97Audun FingarsenElverum OK11.56
98Ole Grini JohansenNatthauken IL11.57
99Jon PedersenOK Moss11.58
100Lars Øivind AmundsenTrøsken IL11.59
101Sverre Berg LutnæsHamar OK12.00
102Ragnar TonjerNydalens SK12.01
103Erik Rytter JakobsenOK Moss12.02
104Stian OverskeidIndre Østfold OK12.03

H 40-

4 090 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Sindre  ØsthagenFredrikstad SK11.38
80Pål KittilsenFreidig11.39
81Pål StenbergVang OL11.40
82Per Ole DahlsrudNydalens SK11.41
83Håkon DåsnesVang OL11.42
84Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering11.43
85Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL11.44
86Jan Ola PedersenVang OL11.45
87Magnus HolmskauTrøsken IL11.46
88Jan Åsmund SætabergetVang OL11.47
89Henrik Bleken RudVang OL11.48
90Tommy SkårbøRaumar Orientering11.49
91Knut Gunnar UlvedalIL Veten11.50

H 45-

4 090 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Hans JevanordFossum IF11.15
58Dag Arne LierIndre Østfold OK11.17
59Jan Jacob VerdeniusVingelen IL11.18
60Trond RetteraasenIndre Østfold OK11.19
61Olle MalmringFreidig11.20
62Pål JevanordOL Trollo11.21
63Martin ØhmanGjø-Vard OL11.22
64Espen BergstrømHalden SK11.23
65Rune BlågestadIndre Østfold OK11.24
66Morten LillejordetOL Vallset/Stange11.25
67Håvard KvammeOL Toten-Troll11.26
68Tormod KleppaLillehammer OK11.27
69Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK11.28
70Kyrre GranFet OL11.29
71Øyvind LienGjø-Vard OL11.30
72Tor BrennaNittedal OL11.31
73Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK11.32
74Harald BakkeFossum IF11.33
75Kurt Ove MelbyeVerdal OK11.34
76Jon-Anders BordalRingsaker OK11.35
77Espen DanevadFredrikstad SK11.36

H 50-

3 800 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
240Knut  AaldeNydalens SK11.38
259Lars LodgaardRaufoss IL Orientering11.57
263Knut Erling ØenHeming Orientering12.01
264Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett12.02
265Svein ThorsbergGrue IL12.03
266Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL12.04
267Arnt Oluf EideGjø-Vard OL12.05
268Bjørn Axel GranHalden SK12.06
269Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett12.07
270Ole IngesenSarpsborg OL12.08
271Jostein HaugOL Vallset/Stange12.09
272Tor Ove HallemVerdal OK12.10
273Tore BjørnerødOK Moss12.11
274Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering12.12
275Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.13
276Sigmund VisterIndre Østfold OK12.14
277Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering12.15
278Are StrandlieGjø-Vard OL12.16
279Jens Even StorhovFreidig12.17
280Erlend RehnKolbotn og Skimt OL12.18
281Asle Sagli GudimIndre Østfold OK12.19
282Anders FlågenHeming Orientering12.20
283Finn Henry LillestrandTrøsken IL12.21
284Jan HageIL Leik12.22
285Pål BackstrømHalden SK12.23
286Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering12.24
287Tore NymarkVaregg Fleridrett12.25
288Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL12.26
290Terje LarsenHalden SK12.28

H 55-

3 440 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
312Erik  SlettumGjø-Vard OL11.21
315Geir PaulsenOL Trollelg11.24
316Trygve RognstadHadeland OL11.25
317Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett11.26
318Anders BergsetIL Veten11.27
319Onno VerberneOL Toten-Troll11.28
320Rune TeiglandØstmarka OK11.29
321Andreas HuberHamar OK11.30
322Stein MarkhusVerdal OK11.31
323Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL11.32
324Bjørn SolbergseterAustmarka IL11.33
325Øystein MelbyVang OL11.34
326Knut Edvard HellandØstmarka OK11.35
327Stein Arne NegårdVang OL11.36
328John YtternesKolbotn og Skimt OL11.37
329Egil EideTyrving IL11.38
330Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.39
331Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering11.40
332Ivar BergsetIL Veten11.41
333Are NjåsteinTyrving IL11.42

H 60-

3 440 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
337Sture OttesenIndre Østfold OK11.46
338Trond OlsenLøten o-lag11.47
339Hallvard FjærLillomarka OL11.48
340Jan SveenRaumar Orientering11.49
341Bård NatvigNittedal OL11.50
342Lars-Erik FiskumTyrving IL11.51
343Arne OkkenhaugVerdal OK11.52
344Per Kristian EkebergTyrving IL11.53
345Petter GullikstadRøros IL11.54
346Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL11.55
347Nils HæstadFossum IF11.56
348Frode BergersenHamar OK11.57
349Knut EngenRaumar Orientering11.58
350Harald ØstbyeElverum OK11.59
351Øyvind SørlieHadeland OL12.00
352Geir OwrenFreidig12.01
353Herman BakkeLøten o-lag12.02
354Gunnar GytriFørde IL12.03
355Edvard DahlOL Vallset/Stange12.04
356Martin GranlyLillomarka OL12.05
357Tor StrandRaumar Orientering12.06
358Harald HoviSkien OK12.07
359Erik HasliSnertingdal IF Orientering12.08
360Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL12.09

H 65-

3 040 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
428Einar LundHamar OK11.53
363Stein NordviElverum OK12.12
364Terje WikstrømRingsaker OK12.13
365Knut HaugOL Vallset/Stange12.14
366Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett12.15
367Roar SætabergetLunderseter IL12.16
368Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar12.17
369Sjur GjestvangOL Toten-Troll12.18
370Odd NysæterRingsaker OK12.19
371Per Hermann KrøgerMåren OK12.20
372Arnfinn SkålandTrøsken IL12.21
373Knut MalmoRingsaker OK12.22
374Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering12.23

H 70-

2 710 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
420Hasse BergstrømTyrving IL11.45
421John Birger SkansenRudsbygd IL11.46
422Helge RevhaugRingerike OL11.47
423Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering11.48
424Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.49
425Nils-Petter WiikDriv IL11.50
426Kurt GrønliFørde IL11.51
427Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL11.52
429Paul Martin BergRudsbygd IL11.54
430Knut SkjesetVang OL11.55
431Nils Olav VennevikFreidig11.56
432Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering11.57
433Knut WikstrømRingsaker OK11.58

H 75-

2 710 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
407Hans Petter JevanordRingsaker OK11.32
408Olav HøiåsVang OL11.33
409Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11.34
410Magnar ØvreåsBotne SK11.35
411Leidulv VinjeNidarøst OK11.36
412Helge BjaalandHeming Orientering11.37
413Trond FeiringHamar OK11.38
414Anders TaraldrudIndre Østfold OK11.39
415Kjell Gorm RøkkeTyrving IL11.40
416Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst11.41
417Tormod DahlenRingerike OL11.42

H 80-

2 710 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
402Jon Vegard LundeLillehammer OK11.27
403Jon TyldumRudsbygd IL11.28
404Iver RognstadHadeland OL11.29

Direkte A

3 040 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
758Helge RosenlundVaregg Fleridrett10.00
759Erik MalmstrømNOTEAM10.00
760Frode StrislandFossum IF10.00
772Markus  Knutsenflyfemkamp10.00
774Simen Jevne ArnesenHamar OK10.00
775Kristin  BergFossum IF10.00
776Stein Vidar ThunKlæbu IL10.00
777Stein Eskil  Sørengflyfemkamp10.00
778Stine-Mari Gabrielsenflyfemkamp10.00
779Frank Sandbergflyfemkamp10.00
780Andreas JohanssonHalden SK10.00
781Petter  HallerbyLøten o-lag10.00
782Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL10.00
783Inga Ekeberg SchjerveLøten o-lag10.00
784Nild Henrik JendalFossum IF10.00
785Jan- Henrik NilsenOppsal Orientering10.00
786Petter GlorvigenElverum OK10.00
787Glenn MüllerØstmarka OK10.00
789Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering10.00
792Brage KeiseråsIL Leik10.00
793Fredrik DelåsHalden SK10.00
796Kristin Stubban HygenØstmarka OK10.00
797Stine NjåsteinTyrving IL10.00
798Anita Østgård OlsenLøten o-lag10.00
799Hans Olav HygenØstmarka OK10.00
800Solveig StenbergVang OL10.00
801Janne Fossum MalmringFreidig10.00
802Knut Even HoleFørde IL10.00
803Jon Marius IversenVerdal OK10.00
804Even HaugOL Vallset/Stange10.00
1002Idunn Assevflyfemkamp10.00
226Per Ivar NikolaisenOppsal Orientering11.24

Direkte B

2 830 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
707Vilde ReheraasenIndre Østfold OK10.00
719Johannes HedlundTrøsken IL10.00
725Stine Therese Sjoflyfemkamp10.00
728Anne Marie SvarstadMarkane Il10.00
729Mari Lien BackstrømHalden SK10.00
730Gaute SkjelsvikLillehammer OK10.00
731Siri Lereim  StorliFreidig10.00
732Trond TaraldsenMalvik IL10.00
733Christopher G HøeRaumar Orientering10.00
734Merethe Olsenflyfemkamp10.00
735Aase Hellanflyfemkamp10.00
736Marit Eggen NyaasTynset IF10.00
737Per SørbergRaumar Orientering10.00
738Kyrre SataøenRond OL10.00
739Ole Gunnar SølbergIL Leik10.00
740Kari LundNittedal OL10.00
741Bente HortenVingelen IL10.00
742Marius HolmenSnertingdal IF Orientering10.00
743Roar SkoglundGjø-Vard OL10.00
744Ram RayamajhiOppsal Orientering10.00
745Lars GrindbergVerdal OK10.00
746Celine VistedGjø-Vard OL10.00
747Marion Halvorsen NustadLillehammer OK10.00
748Marte Kvittum TangenTynset IF10.00
749Ingar WollØstmarka OK10.00
750Leif JordetVingelen IL10.00
751Miguel ValeroHalden SK10.00
752Tone RosenlundVaregg Fleridrett10.00
753Mona BratlienSnertingdal IF Orientering10.00
754Ina BlågestadIndre Østfold OK10.00
755Vegar HoleFørde IL10.00
756Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering10.00
757Tore LidVaregg Fleridrett10.00
788Tone VollenRond OL10.00
790Per-Jacob ØlstadFet OL10.00
791Martin SkytterenOdal OL - Orientering10.00
794Randi BudahlFet OL10.00
795Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering10.00

Direkte C

1 970 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
642Eml SkytternOdal OL - Orientering10.00
643Jørn NorheimFreidig10.00
644Trond IversenVerdal OK10.00
645Mari GrønliFørde IL10.00
646Frøy HagelidFreidig10.00
647Else Resaland WiikDriv IL10.00
648Kristin  SølbergIL Leik10.00
649Trude ForsbakFreidig10.00
650Oda LodgaardRaufoss IL Orientering10.00
651Unni  HerrebrødenOK Øst10.00
652Tor SimonsenOK Øst10.00
653Ella SkoglundGjø-Vard OL10.00
654Guro Laksholm GrindbergVerdal OK10.00
655Anders GauslaaRond OL10.00
656Anita E. HoleFørde IL10.00
657Liv SimonsenOK Øst10.00
658Elisabeth Aune JakobsenOK Moss10.00
659Espen TorsethGjø-Vard OL10.00
661Solveig Ek HedlundTrøsken IL10.00
662Linda BønesVaregg Fleridrett10.00
663Tina BjørnstadRaumar Orientering10.00
664Sander JevanordOL Trollo10.00
692Balder Hasvik LarsenHalden SK10.00
1003Unni HerebrødenOK Øst10.00

Utvikling N

1 620 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
700Trygve DahleVaregg Fleridrett10.00
702Mari Karoline Nobdal FrøsethVerdal OK10.00
703Annemieke PaulsenOL Vallset/Stange10.00
704Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL10.00
705Tuva MyklesetVang OL10.00

Utvikling C

2 010 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
683Simen ÅnensenOppsal Orientering10.00
688Peder NyborgIL Veten10.00
689Marielle MichelsenFossum IF10.00
690Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering10.00
691Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10.00

Utvikling B

2 830 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
674Arthur Ib.  BrunborgNittedal OL10.00
675Ingunn BergsetIL Veten10.00
676Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL10.00
677Eirik UlvedalIL Veten10.00
678Hedda SølvbergIL Veten10.00