Startliste for Norsk O-Festival lang Elite

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang Elite
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

D 17-18 Elite

5 180 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Ragne MunkebyFrol IL11.03
3Linn Mei WaalerMåren OK11.05
4Dina ReitanFreidig11.07
5Frida Bakken UlsethNydalens SK11.09
6Lotte MyklemyrEiker OL11.11
7Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering11.13
8Selma KristiansenOK Moss11.15
9Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø11.17
10Hedda SkatvedtRaumar Orientering11.19
11Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF11.21
12Hanna Lye MoumHalden SK11.23
13Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.25
14Eli KolstadMo OK11.27
15Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL11.29
16Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11.31
17Anna MeenPorsgrunn OL11.33
18Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11.35
19Sarah WølloKongsberg OL11.37
20Hanne DaltveitFana IL11.39
21Anna RenolenWing OK11.41
22Tonje Rognerud BøeFossum IF11.43
23Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.45
24Kathinka RogstadKongsberg OL11.47
25Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL11.49
26Tora IndregardIL BUL-Tromsø11.51
27Marte Lien JohnsenByåsen IL11.53
28Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK11.55
29Aurora MoholthKongsberg OL11.57
30Ingvil AhlsandNydalens SK11.59
31Sofie HallemVerdal OK12.01
32Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.03
33Andrea VaneboKongsberg OL12.05
34Maria Rørvik HaverLillomarka OL12.07
35Andrine VikenByåsen IL12.09
36Ane Holm GrønengLillehammer OK12.11
37Marie HansenSarpsborg OL12.13
38Emma Eithun PaulsenLillomarka OL12.15
39Guri SandvoldTynset IF12.17
40Agnethe HasliGjø-Vard OL12.19
41Helene EgerKongsberg OL12.21
42Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK12.23
43Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.25
44Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12.27
45Kristina VollHaugesund IL Orientering12.29
46Ragnhild EideByåsen IL12.31
47Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12.33
48Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.35
49Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK12.37
50Maria Ulseth SylteFreidig12.39
51Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12.41
52Heidi Therese WiestVang OL12.43
53Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.45
54Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering12.47
55Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.49
56Aurora GjølsjøOK Moss12.51
57Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL12.53
58Karoline AuneHalden SK12.55
59Pernille KatlaFossum IF12.57
60Marlin HaavengenKongsberg OL12.59
61Hanne VassendPorsgrunn OL13.01
62Hedda Raadal BjørloHalden SK13.03
63Anine LomeHamar OK13.05
64Lene Berg HanssenByåsen IL13.07
65Ane DyrkornEiker OL13.09
66Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK13.11
67Synne StrandAsker Skiklubb13.13
68Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.15
69Thea DyrkornEiker OL13.17

D 19-20 Elite

5 910 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Hanna MalmeiSandnes IL (Rogaland)11.47
103Ingvild C. FleisjeLillomarka OL11.49
104Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering11.51
105Line SølbergOL Trollelg11.53
106Idunn HaavengenKongsberg OL11.55
107Emilie Liabakk EriksenByåsen IL11.57
108Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett11.59
109Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL12.01
110Kristin BrekkeLillomarka OL12.03
111Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.05
112Margrethe WisløffAsker Skiklubb12.07
113Astrid StyrvoldLardal OL12.09
114Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)12.11
115Emilie WestinPorsgrunn OL12.13
116Karine VestølVegårshei IL12.15
117Emma ArnesenByåsen IL12.17
118Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12.19
119Marit Melby JacobsenLardal OL12.21
120Tonje Aasheim NymarkAskøy OL12.23
121Anne Willkommen EikenKongsberg OL12.25
122Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)12.27
123Linn Hege RosoLardal OL12.29
124Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK12.31
125Åshild KolstadFreidig12.33
126Ingeborg EideByåsen IL12.35
127Marie OlaussenFredrikstad SK12.37
128Silje HaugeHisøy OK12.39
129Malin SandstadFreidig12.41
130Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.43
131Vilde MalmeiNTNUI12.45
132Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering12.47
133Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.49
134Ingrid LundanesEmblem IL12.51
135Oda J SikkelandIL Tyrving12.53

D 21- Elite

8 220 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Sunniva MorganMalvik IL11.55
204Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg11.57
205Pernille Ibsen LervågVelledalen IL11.59
206Mali Gederaas KanstadNTNUI12.01
207Karoline Dahl FosbyNTNUI12.03
208Maren GrandeFrol IL12.05
209Hedvig ÅstebølNTNUI12.07
210Victoria StevensAIRE GB12.09
211Kristine FjeldboIL Tyrving12.11
212Gunhild Rogne HallandNTNUI12.13
213Camilla ÖhmanNTNUI12.15
214Marte Hoff HagenNTNUI12.17
215Evine Westli AndersenLøten o-lag12.19
216Ingrid GulbrandsenNTNUI12.21
217Silje ArntzenNTNUI12.23
218Karen Oline KolstadNTNUI12.25
219Therese HaareKonnerud IL12.27
220Delphine PoirotLillomarka OL12.29
221Marthe GløersenBækkelagets SK12.31
222Ingunn Egeberg VáriNTNUI12.33
223Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.35
224Marion HuberNydalens SK12.37
225Ragnhild HjermstadFossum IF12.39
226Anine AhlsandNTNUI12.41
227Kamilla OlaussenFredrikstad SK12.43
228Agnes LeoHalden SK12.45
229Mathilde RundhaugFrol IL12.47
230Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12.49
231Synnøve BråtenVegårshei IL12.51
232Sigrid AlexandersenNTNUI12.53
233Maren Jansson HaverstadNTNUI12.55
234Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.57
235Lone BrochmannBækkelagets SK12.59
236Louise OramBækkelagets SK13.01
237Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett13.03
238Marianne AndersenKristiansand OK13.05
239Emma JohanssonFredrikstad SK13.07
240Mari FastingByåsen IL13.09
241Anne M Hausken NordbergNydalens SK13.11

H 17-18 Elite

8 180 m, 79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302Sølve DrageKongsberg OL11.02
303Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering11.04
304Magnus GjerstadVaregg Fleridrett11.06
305Joar GjerdahlKonnerud IL11.08
306Scott JuvikIL Gular11.10
307Martin Andresen SkotteFossum IF11.12
308Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK11.14
309Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.16
310Peter GisholtFossum IF11.18
311Even LindaasVang OL11.20
312Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11.22
313Vegard Øverli BergKongsberg OL11.24
314Lavran ThorstensenOppsal Orientering11.26
315Håkon KornmoPorsgrunn OL11.28
316Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK11.30
317Alexander Skaug YtterbølHalden SK11.32
318Elias ØhmanGjø-Vard OL11.34
319Eirik Høst FossgardLillomarka OL11.36
320Mathias RosenlundVaregg Fleridrett11.38
321Trygve MyhrAsker Skiklubb11.40
322Skjalg NysæterSkien OK11.42
323Emil StørmerFossum IF11.44
324Rasmus MathisenPorsgrunn OL11.46
325Henrik André LarsenKongsberg OL11.48
326Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular11.50
327Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11.52
328Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11.54
329Audun Melby JacobsenLardal OL11.56
330Jostein Svaland DaleVang OL11.58
331Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL12.00
332Kristian Fredrik LynumFreidig12.02
333Erlend BrendstuenHalden SK12.04
334Knut KyrkjebøTIF Viking12.06
335Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL12.08
336Jens Johan BrekkeLillomarka OL12.10
337Eskil FrøislandVang OL12.12
338Stian RykkjeVaregg Fleridrett12.14
339Mathias HermstadFreidig12.16
340Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.18
341Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.20
342Kristian RykkjeVaregg Fleridrett12.22
343Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering12.24
344Are LodgaardByåsen IL12.26
345Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering12.28
346Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering12.30
347Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK12.32
348Andreas RambergØstmarka OK12.34
349August Asheim BirkelandHalden SK12.36
350Sverre NarumVang OL12.38
351Øyvind HjermstadFossum IF12.40
352Niels Christian HellerudHalden SK12.42
353Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.44
354Jørgen WulfsbergNydalens SK12.46
355Kristian PyttenKristiansand OK12.48
356Styrk Hundseid KamsvågFossum IF12.50
357Per Clemet WisløffAsker Skiklubb12.52
358Håkon LundKongsberg OL12.54
359Lukas LilandNydalens SK12.56
360Aslak HeimdalKonnerud IL12.58
361Sindre R HoltHedrum OL13.00
362Axel HoveidAsker Skiklubb13.02
363Marius AurebekkKristiansand OK13.04
364Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13.06
365Tord StrandKongsberg OL13.08
366Even-Johan KaspersenMo OK13.10
367Mats EidsmoFreidig13.12
368Einar EkelandOddersjaa SSK13.14
369Anders HaugskottOL Trollelg13.16
370Audun BerganNydalens SK13.18
371Oskar Spets StorhovFreidig13.20
372Kasper FosserHeming Orientering13.22
373Erling HjermstadFossum IF13.24
374Oscar LyngenFreidig13.26
375Sebastian DalandKristiansand OK13.28
376Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13.30
377Einar MelsomFossum IF13.32
378Jørgen BaklidKonnerud IL13.34
379Elias JonssonNydalens SK13.36
380Sander ArntzenAsker Skiklubb13.38

H 19-20 Elite

9 290 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
403Valtteri HeikkinenVehkalahden Veikot11.40
404Jonas UnsgårdIL Leik11.42
405Erlend Kvittum NytrøenTynset IF11.44
406Thomas TubbehaugenOK Moss11.46
407Sander H. RogndokkenNydalens SK11.48
408Sverre Bang StøengNTNUI11.50
409Lars SolliMo OK11.52
410Ole Martin EdstrømOppsal Orientering11.54
411Brage JørumByåsen IL11.56
412Sondre LorentsenOK Silsand11.58
413Ivar Jevne ArnesenHamar OK12.00
414Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.02
415Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.04
416Jens Didrik BergLarvik OK12.06
417Audun Rognerud BøeFossum IF12.08
418Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK12.10
419Martin Borge HeirFossum IF12.12
420Ole Wanvik HaugenFreidig12.14
421Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.16
422Olav Andreas RemmenOL Trollelg12.18
423Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.20
424Peter NordbrødenHalden SK12.22
425Vegard MyklemyrEiker OL12.24
426Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12.26
427Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg12.28
428Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn12.30
429Sturla FrydenlundSturla, IF12.32
430Olav Milian Schmitt GranHalden SK12.34
431Kjetil MølnvikFreidig12.36
432Erlend Nilsen SandnesEmblem IL12.38
433Knut AasheimHalden SK12.40
434Tobias KristensenLarvik OK12.42
435Audun HeimdalKonnerud IL12.44
436Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.46
437Kristian Nilsen SandnesEmblem IL12.48
438Marius PyttenKristiansand OK12.50
439Håkon Raadal BjørloHalden SK12.52
440Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12.54
441Håvard EidsmoFreidig12.56
442Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12.58
443Eirik Langedal BreivikNydalens SK13.00

H 21- Elite

11 490 m, 76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Vegard Blomseth JohnsenNTNUI11.00
504Ola BergerByåsen IL11.06
505Ola KeiseråsIL Leik11.08
506Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK11.10
507Sigurd StenvikByåsen IL11.12
508Kjetil OkkenhaugEmblem IL11.14
509Håvard VassendenFrol IL11.16
510Sigurd MelsomFossum IF11.18
511Lars Hol MoholdtWing OK11.20
512Håvard LucasenFredrikstad SK11.22
513Robert FredriksenNotodden OL11.24
514Harald KalagerNTNUI11.26
515Jørgen FiskumFrol IL11.28
516Ove BaardsgaardOL Trollelg11.30
517Sindre JohannessenFreidig11.32
518Stian SundsvikFrol IL11.34
519Carl Petter LyngenFrol IL11.36
520Emil WingstedtHalden SK11.38
521Øyvind WiggenByåsen IL11.40
522Mikael OlaussonOslostudentenes IK11.42
523Oskar RøenVaregg Fleridrett11.44
524Ivar Aukrust OsmoenNTNUI11.46
525Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering11.48
526Andreas Svingheim MagerøyFrol IL11.50
527Jakob Kalvig SkoganNTNUI11.52
528Jørgen FrøydLarvik OK11.54
529Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK11.56
530Anders TiltnesIL Tyrving11.58
531Vegard DanielsenKristiansand OK12.00
532Dag Steinar RagvinBø OL12.02
533Per Melander OftenNTNUI12.04
534Simen BordalFossum IF12.06
535Vetle ChristiansenBækkelagets SK12.08
536Mathias NipenBækkelagets SK12.10
537Bjørn LundanesNTNUI12.12
538Henrik EijsinkNydalens SK12.14
539Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI12.16
540Simen Eid NielsenNTNUI12.18
541Markus HolterHalden SK12.20
542Isak BergsetNTNUI12.22
543Eirik Kamstrup HovindHalden SK12.24
544Marius Thrane ØdumIFK Göteborg12.26
545Erik GustafssonNTNUI12.28
546Sverre Waaler KaasNydalens SK12.30
547Yngve SkogstadFrol IL12.32
548Rasmus Rørholt TheisenNTNUI12.34
549Thomas NipenBækkelagets SK12.36
550Joonas AholaNavi12.38
551Espen FiskumHalden SK12.40
552Oskar StørmerFossum IF12.42
553Sindre RønningNydalens SK12.44
554Topias AholaNavi12.46
555Vegard Jarvis WestergårdHalden SK12.48
556Håvard IrgensKristiansand OK12.50
557Anders Felde OlaussenNTNUI12.52
558Dag BlandkjennKristiansand OK12.54
559Anders VisterNydalens SK12.56
560Olai Stensland LillevoldNTNUI12.58
561Sindre Østgulen DeiszNTNUI13.00
562Paul SirumFrol IL13.02
563Andreas SølbergOL Trollelg13.04
564Gaute FriestadKristiansand OK13.06
565Martin VisterFrol IL13.08
566Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett13.10
567Hans Petter MathisenFredrikstad SK13.12
568Emil AhlbäckFossum IF13.14
569Håvard HagaNydalens SK13.16
570Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering13.18
571Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13.20
572Ivar LundanesEmblem IL13.22
573Bjørn EkebergIL Tyrving13.24
574Ulf Forseth IndgaardFrol IL13.26
575Alan CherryNydalens SK13.28
576Torgeir NørbechIL Tyrving13.30
577Jon Aukrust OsmoenNTNUI13.32
578Jo Forseth IndgaardFrol IL13.34