Startliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 7 mai 2017

Fredrikstad SK

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenN-åpen (16)1 460 m10.30
0Hedda ØvretveitN-åpen (16)1 460 m10.30
0Alexandra AngvollD 15-16 (4)2 400 m11.00.00
0Pål AngvollH 21- (11)3 070 m11.00.00
0Embla ØvretveitD 13-14 (7)2 180 m11.01.30
0Runar Saur ModahlH 15-16 (6)2 400 m11.01.30
0Emma Sofie SteinslandD 13-14 (7)2 180 m11.03.00
0Sondre OttesenH 15-16 (6)2 400 m11.03.00
0Marte Hox BrynildsenD 11-12 (10)1 610 m11.04.00
0Ludvik SætherH 13-14 (11)2 180 m11.06.30
0Sivert PoppeH 13-14 (11)2 180 m11.07.30
0Rikke Blakkestad IngesenD 17-20 (7)2 400 m11.09.30
0Ida-Synnøve KristiansenD 17-20 (7)2 400 m11.10.30
0Anne-sofie BrynildsenD 17 C (2)1 610 m11.15.00
0Anders BrynildsenH 21- (11)3 070 m11.21.30

Halden SK

28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Signe KvalheimN-åpen (16)1 460 m10.30
0Thea KvalheimN-åpen (16)1 460 m10.30
0Heidi StoksethN-åpen (16)1 460 m10.30
0Johan Fredrik Svendsby BraarudN-åpen (16)1 460 m10.30
0Ville Emil WingstedtN-åpen (16)1 460 m10.30
0Emma Helene OlsenD 13-14 (7)2 180 m11.01.00
0Sigrid Schmitt GranD 11-12 (10)1 610 m11.03.30
0Marie Lien BackstrømD 13-14 (7)2 180 m11.03.30
0Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (10)1 610 m11.04.30
0Maren HenriksenD 11-12 (10)1 610 m11.05.30
0Tor Ragnar AndersenH 50- (8)2 400 m11.06.00
0Helle KvalheimD 11-12 (10)1 610 m11.06.30
0Sigurd Saxe SandvikH 13-14 (11)2 180 m11.08.00
0Jonathan EylertsenH 13-14 (11)2 180 m11.09.00
0Idun Kristine Felde OlaussenD 17-20 (7)2 400 m11.10.00
0Hedda Raadal BjørloD 17-20 (7)2 400 m11.11.30
0Marieluise Schmitt GranD 15-16 (4)2 400 m11.14.30
0Øyvind StoksethH 21- (11)3 070 m11.18.00
0Tore SandvikH 21- (11)3 070 m11.19.00
0Lacho IlievH 21- (11)3 070 m11.21.00
0Emil WingstedtH 21- (11)3 070 m11.24.30
0Gøril FristadD 21- (12)3 070 m11.27.00
0Kine Hallan SteiwerD 21- (12)3 070 m11.27.30
0Hollie OrrD 21- (12)3 070 m11.28.30
0Iliana IlievaD 21- (12)3 070 m11.29.30
0Lizzie InghamD 21- (12)3 070 m11.30.30
0Anja WingstedtD 21- (12)3 070 m11.31.30
0Jo ShepherdD 21- (12)3 070 m11.32.30

Indre Østfold OK

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Anna Flier TvetenN-åpen (16)1 460 m10.30
0Siri Flier TvetenN-åpen (16)1 460 m10.30
0Eirik BlågestadH 15-16 (6)2 400 m11.01.00
0Elida Sagli GudimD 13-14 (7)2 180 m11.02.00
0Theodor LierH 15-16 (6)2 400 m11.02.00
0Sigvart Eugen BerglandH 15-16 (6)2 400 m11.03.30
0Erik UnaasH 50- (8)2 400 m11.04.30
0Elma Sagli GudimD 11-12 (10)1 610 m11.05.00
0Amund BedinH 13-14 (11)2 180 m11.05.00
0Kristoffer HalsnesH 13-14 (11)2 180 m11.05.30
0Peder Aabogen HaugaardH 13-14 (11)2 180 m11.07.00
0Hans Peder BerglandH 13-16 C (1)1 610 m11.09
0Tidemann LierH 13-14 (11)2 180 m11.09.30
0Ida Aabogen HaugaardD 17-20 (7)2 400 m11.12.30
0Gea Øiseth BedinD 15-16 (4)2 400 m11.15.30
0Vegar SkinneH 17-20 (2)3 070 m11.16.30
0Åse BrødholtD 50- (4)2 400 m11.18.00

Lillomarka OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Dorthe Kühl PetersenD 21- (12)3 070 m11.33.00

Nydalens SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Anne Johanne LindD 21- (12)3 070 m11.32.00

OK Moss

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Edvinas KontautasN-åpen (16)1 460 m10.30
0Eva KontauteN-åpen (16)1 460 m10.30
0Olivia RoskifteN-åpen (16)1 460 m10.30
0Oskar RoskifteN-åpen (16)1 460 m10.30
0Frida H EisvangD 13-14 (7)2 180 m11.00.00
0Emma Aune Rytter JakobsenD 11-12 (10)1 610 m11.02.00
0Erle Elise WoldD 11-12 (10)1 610 m11.02.30
0Christopher LadimH 15-16 (6)2 400 m11.02.30
0Julie Sophie WoldD 13-14 (7)2 180 m11.04.00
0Tor Erling GjølsjøH 13-14 (11)2 180 m11.04.30
0Alfred BjørnerødH 13-14 (11)2 180 m11.06.00
0Sondre LadimH 13-14 (11)2 180 m11.08.30
0Elisabeth Aune JakobsenD 17 C (2)1 610 m11.10.30
0Aurora GjølsjøD 17-20 (7)2 400 m11.11.00
0Johanne Bratland TjernshaugenD 17-20 (7)2 400 m11.12.00
0Karoline BjørnerødD 15-16 (4)2 400 m11.14.00
0Erik Rytter JakobsenH 21- (11)3 070 m11.17.00
0Thomas RoskifteH 21- (11)3 070 m11.19.30
0Morten TangenH 21- (11)3 070 m11.20.30
0Donatas KontautasH 21- (11)3 070 m11.23.00
0Hanne WoldD 21- (12)3 070 m11.25.00
0Linda FredhD 21- (12)3 070 m11.31.00

OK Øst

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jens-Henrik SimonsenH 21- (11)3 070 m11.23.30

Ringsaker OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Anne SørumD 50- (4)2 400 m11.19.00

Sarpsborg OL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Tormod JensenH 50- (8)2 400 m11.05.30
0Ole IngesenH 50- (8)2 400 m11.06.30
0Øystein JensenH 50- (8)2 400 m11.07.30
0Benjamin AasenH 17-20 (2)3 070 m11.16.00
0Wenche LindløvD 50- (4)2 400 m11.18.30
0Tone Karina IngesenD 21- (12)3 070 m11.28.00

Tistedalen FL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Liv Inger PrangerødD 50- (4)2 400 m11.19.30

Trøsken IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Håkon Lillegraven LangsæterN-åpen (16)1 460 m10.30
0Milla SkålandN-åpen (16)1 460 m10.30
0Adele Øen SkålandN-åpen (16)1 460 m10.30
0Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (10)1 610 m11.06.00

Varteig OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Henrik Julian Fontes ÅrbuH 11-12 (1)1 610 m11.01.30
0Julie BrenåsD 11-12 (10)1 610 m11.03.00
0Dag BrenåsH 50- (8)2 400 m11.05.00
0Per Olaf KlemsdalH 50- (8)2 400 m11.07.00

Østmarka OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Arne Chr. ScheieH 50- (8)2 400 m11.08.00