Startliste for Norsk O-festival - Elite senior

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-festival - Elite senior
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: fredag 24 juni 2011

D21- E

2 350 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10571851Laura VikeKongsberg OL18.05.00
10679803Silje Borge HoviNTNUI18.06.30
108165086Inger Anita TollehaugLillehammer OK18.08.00
109138584Christiane TrösseVaregg Fleridrett18.09.00
110Magdalena OlssonIFK Mora OK18.10.00
11167578Gøril FristadHalden SK18.11.00
112129540Ingvild BjørheiLillomarka OL18.12.00
11464571Miek FabréOMEGA18.14.00
115158053Kristin ÅstebølLillomarka OL18.15.00
116155713Kaja TorpeÅlgård Orientering18.16.00
11762074Agnete NummedalLillomarka OL18.17.00
118158019Gitte BromanderNTNUI18.18.00
11992225Trine Lise StrømHamar OK18.19.00
12092591Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK18.20.00
12163829Hanne SandstadFreidig18.21.00
122116588Christina Maria KasinKongsberg OL18.22.00
123123579Hanne VefsnmoNTNUI18.23.00
124161012Siri VilbergLillomarka OL18.24.00
125153551Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK18.25.00
126152506Mari Jevne ArnesenNTNUI18.26.00
127168345Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK18.27.00
13177069Ingunn FristadHalden SK18.31.00
132152480Marianne AndersenKonnerud IL18.32.00
133160867Gøril Rønning SundFrol IL18.33.00
134116543Hanna Haugen NordbrødenNTNUI18.34.00
135153681Lone BrochmannEiker OL18.35.00
136159016Kine GulliksenBækkelagets SK18.36.00
137126660Kine Hallan SteiwerLillomarka OL18.37.00
138149001Anne Johanne LindNTNUI18.38.00
139119500Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OK18.39.00
107159015Maiken FlåganKongsberg OL18.49.30
104Mari Jellum HelgerudKongsberg OL19.47.00

H21- E

2 600 m, 73 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Trygve OlsenNTNUI18.04.00
5165087Audun Bjerkreim NilsenKristiansand OK18.05.00
6123593Mathias BenjaminsenLillomarka OL18.06.00
7153852Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb18.07.00
8116468Ove Antvord HaugereidTormod Skilag18.08.00
11154016Håkon HeggedalKongsberg OL18.11.00
12167057Kjell Erik RøislandTurun Metsänkävijät18.12.00
13139526Morten Weber BergesenKongsberg OL18.13.00
1486274Håvard BergetNTNUI18.14.00
15151135Kasper ValestrandVaregg Fleridrett18.15.00
16155712Runar Emberland LienÅlgård Orientering18.16.00
17123578Snorre HansenByåsen IL18.17.00
18110692Thomas LillevestreFrol IL18.18.00
19136829Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)18.19.00
2069099Lars Martin HafstadByåsen IL18.20.00
2186967Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK18.21.00
2282357Andreas MagerøyFrol IL18.22.00
23161013Magnus Skauge OliversenTrøsken IL18.23.00
24111630Eivind Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK18.24.00
25147100Erik LimaGanddal IL18.25.00
26159002Marius ØieLøten OL18.26.00
2764930Hans TalloenOMEGA18.27.00
28114064Stefan LombriserIL Tyrving18.28.00
29109295Gjermund GlesnesNydalens SK18.29.00
3164928Joost TalloenOMEGA18.31.00
32123586Knut Sveinung RekaaNTNUI18.32.00
33166981Stian HallénNydalens SK18.33.00
35123979Mathias NipenIL Tyrving18.35.00
36159328Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering18.36.00
37132972Sindre Jansson HaverstadNTNUI18.37.00
38Jussi SunaTurun Metsänkävijät18.38.00
39145648Jostein NørbechIL Tyrving18.39.00
41154011Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering18.41.00
42158281Morten SundliGanddal IL18.42.00
44Erik BlomgrenStora Tuna OK18.44.00
4679235Rasmus Korvald SkaareLillomarka OL18.46.00
47159517Jim Øystein NybråtenIL Tyrving18.47.00
48158864Sondre Sande GullordNTNUI18.48.00
4989498Trygve TømtaRaumar Orientering18.49.00
50129737Ove SætraAsker Skiklubb18.50.00
5160662Johan Asphjell BjørnaasFrol IL18.51.00
5274140Ivo K. DanailovKristiansand OK18.52.00
54158264Jan Andreas EdstrømLillomarka OL18.54.00
55155084Kim André SveenHadeland OL18.55.00
5661149Eivind ResserKongsberg OL18.56.00
58160832Stian Alexander GrannNTNUI18.58.00
5980133Sverre Waaler KaasNydalens SK18.59.00
34153693Torgeir NevlandÅlgård Orientering18.59.30
60158399Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL19.00.00
6198030Øystein PettersenNydalens SK19.01.00
6283152Halvor Eid NielsenNTNUI19.02.00
6489841David GottfridssonLillomarka OL19.04.00
65141052Lacho IlievHalden SK19.05.00
6680391Håvard VassendenFrol IL19.06.00
67158615Christian Wiig BøenKristiansand OK19.07.00
68124942Tomas EidsmoFreidig19.08.00
69120788Vegard DanielsenKristiansand OK19.09.00
70151375Thomas Natvig ÅrstadNTNUI19.10.00
7163697Ivar HaugenKristiansand OK19.11.00
72158112Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering19.12.00
73157488Jostein AndersenKristiansand OK19.13.00
74150406Bjørn EkebergIL Tyrving19.14.00
75139502Emil WingstedtHalden SK19.15.00
76142856Eirik Martens SvensenKristiansand OK19.16.00
77138659Martin Grotle SoukupBækkelagets SK19.17.00
78123514Torben Christian WendlerRaumar Orientering19.18.00
79165349Ulf Forseth IndgaardFrol IL19.19.00
82153641Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering19.22.00
8367570Bjørn EriksenHalden SK19.23.00
87129579Andreas HøyeKristiansand OK19.27.00
8863343Mikkel LundBækkelagets SK19.28.00
40152479Øyvind WatterdalOL Tønsberg og omegn19.32.30
53112914Morten Urdal BakkeKongsberg OL19.34.00