Startliste for AAOK-VAOK karusell løp 11

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-VAOK karusell løp 11
Arrangørorganisasjoner: Agder O-krets / OK Sør
Dato: onsdag 8 juni 2016

Damer 1

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Selma WhiteSøgne og Songdalen OK19.00

Damer 2

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bente R. DybeslandSøgne og Songdalen OK19.00
0Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen19.00
0Mona HesthagenOK Sør19.00
0Liv HorntvedtIL Imås19.00
0Gudveig JørundlandOK Sør19.00
0Kristin Krafft MyhrenHisøy OK19.00
0Tuva Krafft MyhrenHisøy OK19.00
0Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse19.00
0Solveig SchouOK Sør19.00
0Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK19.00

Damer 3

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Heidi Fidje AndersenOK Sør19.00
0Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK19.00
0Ingeborg BøbelIL Imås19.00
0Gro BørteKristiansand OK19.00
0Mari CowardOK Sør19.00
0Anne Marie EkelandOddersjaa SSK19.00
0Ragnhild HaldKristiansand OK19.00
0Signe HeivollSøgne og Songdalen OK19.00
0Hanne HermansenKristiansand OK19.00
0Bente MestadTorridal IL19.00
0Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19.00
0Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19.00
0Oddbjørg MoeKristiansand OK19.00
0Unni MyhreOddersjaa SSK19.00
0Aileen RundeKristiansand OK19.00
0Anne Karin StigemoIL Imås19.00
0Siri ØkstadOddersjaa SSK19.00

Damer 5

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marianne AndersenKristiansand OK19.00
0Janne BjorvandOddersjaa SSK19.00
0Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK19.00
0Linn Carina DalandKristiansand OK19.00
0Andrea DrangsholtKristiansand OK19.00
0Gro EideOK Sør19.00
0Sigrid EkelandOddersjaa SSK19.00
0Sigrun ErlandsenHisøy OK19.00
0Marianne HaugeHisøy OK19.00
0Silje KregnesKristiansand OK19.00
0Åse Reidun KregnesKristiansand OK19.00
0Kari Timenes LaugenIL Imås19.00
0Ingvild MulenKristiansand OK19.00
0Siri Thortveit MyhreKristiansand OK19.00
0Vilde Brabrand UrfjellIL Imås19.00
0Christina WhiteSøgne og Songdalen OK19.00

Damer 6

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Malin HaugeHisøy OK19.00
0Silje HaugeHisøy OK19.00
0Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering19.00

Herrer 1

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sindre Grønvold AarøyØyestad IF allianse19.00
0Magnus KristiansenOK Sør19.00

Herrer 2

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Chris Ruben ErfjordOK Sør19.00
0Bjørn A. SchouOK Sør19.00
0Fredrik SkovlyIL Vindbjart19.00
0Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart19.00

Herrer 3

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sindre Fidje AndersenOK Sør19.00
0Espen  BrownIL Høvdingen19.00
0Morten CowardOK Sør19.00
0Stein CowardOK Sør19.00
0Bo Einersen KjerlandØyestad IF allianse19.00
0Torgeir ErdvigIL Høvdingen19.00
0Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen19.00
0Bjørn Anthony HalsallOtra IL19.00
0Øystein  HalvorsenKristiansand OK19.00
0Hans Sommerfelt HelleOK Sør19.00
0Kåre JacobsenOK Sør19.00
0Odd JakobsenKristiansand OK19.00
0Nils Egil JohannessenIL Høvdingen19.00
0Einar JørundlandOK Sør19.00
0Audun KjøstvedtIL Høvdingen19.00
0Helge KristensenOK Sør19.00
0Børre KrågelandOK Sør19.00
0Jan Petter LaugenIL Imås19.00
0Eiliv Bjarne LønningenOtra IL19.00
0Rolf MikkelsenIL Imås19.00
0Odin MyhreOddersjaa SSK19.00
0Svein MyklandØvrebø IL19.00
0Trygve Børte NomelandKristiansand OK19.00
0Fredrik B. OrdingIL Høvdingen19.00
0Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK19.00
0Terje UlebergOK Sør19.00
0Halvard VesterhusIL Høvdingen19.00

Herrer 5

39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK19.00
0Jon A BjørgumIL Vindbjart19.00
0Jack BjørnsenKristiansand OK19.00
0Jan BlandkjennKristiansand OK19.00
0Stig DalsørenKristiansand OK19.00
0Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK19.00
0Jan EideOK Sør19.00
0Trond FossnesHisøy OK19.00
0Inge HaugeHisøy OK19.00
0Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK19.00
0Odd-Anton HermansenKristiansand OK19.00
0Helge HodnemyrIL Vindbjart19.00
0Espen JohannessenIL Høvdingen19.00
0Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering19.00
0Magne Reier JørgensenKristiansand OK19.00
0Rune KittelsenKristiansand OK19.00
0Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse19.00
0Jan Helge KjøstvedtIL Høvdingen19.00
0Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK19.00
0Asle KregnesKristiansand OK19.00
0Are KristiansenOK Sør19.00
0Dag MoeKristiansand OK19.00
0Jonas MyhreKristiansand OK19.00
0Roar MyhreKristiansand OK19.00
0Einar Krafft MyhrenHisøy OK19.00
0Guttorm NyhusBirkenes IL19.00
0Kjell SandåkerIL Imås19.00
0Øyvin SimonsenIL Imås19.00
0Rune SkogerbøIL Vindbjart19.00
0Hans Martin SkovlyIL Vindbjart19.00
0Steinar SundwSøgne og Songdalen OK19.00
0Kjell Walther SørensenIK Grane Arendal Orientering19.00
0Per W. TorgersenOddersjaa SSK19.00
0Harald VingerhagenKristiansand OK19.00
0Jan VærpSøgne og Songdalen OK19.00
0Thorbjørn VærpKristiansand OK19.00
0Svein WigemyrOddersjaa SSK19.00
0Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK19.00
0Terje WoldOK Sør19.00

Herrer 6

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Johannes Bakke AashamarKristiansand OK19.00
0Jon BjørgumKristiansand OK19.00
0Dag BlandkjennKristiansand OK19.00
0Oluf BøckmanKristiansand OK19.00
0Einar EkelandOddersjaa SSK19.00
0Gaute FriestadKristiansand OK19.00
0Ståle GjelstenKristiansand OK19.00
0Matias Hodne HanischKristiansand OK19.00
0Kjell Arne HålandOK Sør19.00
0Håvard IrgensKristiansand OK19.00
0Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL19.00
0Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK19.00
0Arne Johannes LøkkenNTNUI19.00
0Jostein MoeTorridal IL19.00
0Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK19.00
0Per Olav NærestadIF Trauma19.00
0Hans Gunnar OmdalKristiansand OK19.00
0Torkel ReinhartsenKristiansand OK19.00
0David RundeKristiansand OK19.00
0Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK19.00
0Eirik Martens SvensenKristiansand OK19.00
0Ulrik ThistedKristiansand OK19.00
0Terje UrfjellAust-Agder19.00
0Esa ViitanenTurun Suunnistajat19.00

Nybegynner 1

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emma IglebækOK Sør19.00
0Fredrik IglebækOK Sør19.00
0Kurt Kristian Willam ThistedKristiansand OK19.00