Startliste for Veteranmesterskapet sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet sprint
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: fredag 11 september 2015

Arnadal IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
189Randi HansenD 60- (17)2 210 m17.23.00
233Arne KristensenH 70- (35)1 890 m17.31.00

Asker Skiklubb

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
176Enikø BertalanD 55- (17)2 210 m17.10
299Anne Lise ØfsthusD 70- (25)1 590 m17.34.00
240Arne ØfsthusH 75- (23)1 890 m17.38.00
246Bjørn GunnerødH 75- (23)1 890 m17.44.00
76Anton PlaianH 55- (27)2 560 m17.58.00
151Jørn Bue OlsenH 65- (39)2 410 m17.59.00

Austmarka IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
98Tor SolbergseterH 60- (31)2 410 m17.06.00
71Bjørn SolbergseterH 55- (27)2 560 m17.53.00

Bergens TF

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
272Ingjerd SognnæsD 65- (21)1 590 m17.07.00
284Berit HegdalD 65- (21)1 590 m17.19.00
289Bjørg KocbachD 70- (25)1 590 m17.24.00
199Siren GreveD 60- (17)2 210 m17.34.34

Bodø og Omegn IF Orientering

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
303Karen M. BjørsethD 70- (25)1 590 m17.38.00
132Åge MohusH 65- (39)2 410 m17.40.00
255Carl B. BjørsethH 75- (23)1 890 m17.53.00
152Leif Magne EggestadH 65- (39)2 410 m18.00.00
263Edvin BergH 75- (23)1 890 m18.01.00

Botne SK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
205Magnar ØvreåsH 70- (35)1 890 m17.03.00
301Hjørdis ØvreåsD 70- (25)1 590 m17.36.00

Brandval/Kongsvinger OK

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
94Roar LøvtjernetH 60- (31)2 410 m17.02.00
96Svein HaugomH 60- (31)2 410 m17.04.10
270Mona HaugerD 65- (21)1 590 m17.05.00
281Åse Karin ThorsbergD 65- (21)1 590 m17.16.00
36Rune ØstliH 45- (7)2 560 m17.18.00
7Anders HaugerH 40- (4)2 760 m17.36
59Ole Inge RismoenH 50- (20)2 560 m17.41
154Arne Børre BørresenH 65- (39)2 410 m18.02.00
87Håvard NyhusH 55- (27)2 560 m18.09.00

Bækkelagets SK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
265Siri Wilberg AabelD 65- (21)1 590 m17.00.00
163Eldar BørsumH 65- (39)2 410 m18.11.00

Bø OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
99Per Chr. HagenH 60- (31)2 410 m17.07.00
277Margit Ryen SteenD 65- (21)1 590 m17.12.00
8Steinar LandeH 40- (4)2 760 m17.37

Drangedal OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
214Odd AureH 70- (35)1 890 m17.12.00
280Marit OddenD 65- (21)1 590 m17.15.00
296Henny Helgeland ReinholdD 70- (25)1 590 m17.31.00

Driv IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
138Nils-Petter WiikH 65- (39)2 410 m17.46.00

Egersund OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
25Inger Tone NygårdD 50- (10)2 540 m17.45.00

Eidskog OL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
34Eivind LandeH 45- (7)2 560 m17.16.00
219Klaus EngenH 70- (35)1 890 m17.17.00
50Oddbjørn BergersenH 50- (20)2 560 m17.32
19Grethe BergersenD 45- (5)2 540 m17.39.00
143Leif BillingsøH 65- (39)2 410 m17.51.00
84Kai Jostein BergersenH 55- (27)2 560 m18.06.00

Eiker OL

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
93Rolf LundeH 60- (31)2 410 m17.01.00
174Kirsti Aas OlsenD 55- (17)2 210 m17.08
181Eli Tufte HanssenD 55- (17)2 210 m17.15
194Aud KjemperudD 60- (17)2 210 m17.28.00
232Per KrukeH 70- (35)1 890 m17.30.00
198Ellen Sofie RuudD 60- (17)2 210 m17.32.00
60Leif Kåre BessebergH 50- (20)2 560 m17.42
139Hans R. BakkenH 65- (39)2 410 m17.47.00

Elverum OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
223Ottar EvensenH 70- (35)1 890 m17.21.00
307Åse KonstD 70- (25)1 590 m17.42.00
160Stein NordviH 65- (39)2 410 m18.08.00

Fana IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
235Per VoldH 70- (35)1 890 m17.33.00
300Ingvill VoldD 70- (25)1 590 m17.35.00
156Atle AlvheimH 65- (39)2 410 m18.04.00

Fossum IF

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
266Brynhild FanuelsenD 65- (21)1 590 m17.01.00
279Nora UrsinD 65- (21)1 590 m17.14.00
308Turid BratlandD 70- (25)1 590 m17.43.00
311Astri RogstadD 70- (25)1 590 m17.46.00
72Richard Zeiner-GundersenH 55- (27)2 560 m17.54.00

Fredrikstad SK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
95Tom A. KarlsenH 60- (31)2 410 m17.03.00
182Gunn Astrid JakobsenD 55- (17)2 210 m17.16
186Unni Strand KarlsenD 60- (17)2 210 m17.20.00
136Anders Johan KrosbyH 65- (39)2 410 m17.44.00

Freidig

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
298Torid KvaalD 70- (25)1 590 m17.33.00
251Gunnar ØsterbøH 75- (23)1 890 m17.49.00

Førde IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
295Brita Eilertsen GrønliD 70- (25)1 590 m17.30.00
134Kurt GrønliH 65- (39)2 410 m17.42.00

Ganddal IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
39Oddvar TaksdalH 45- (7)2 560 m17.21.00
13Aud Hognestad TaksdalD 40- (4)2 540 m17.33.00

Gimle IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
262Trygve FosseH 75- (23)1 890 m18.00.00
159Willy GrønstadH 65- (39)2 410 m18.07.00

Hadeland OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
336Iver RognstadH 80- (10)1 570 m17.13.00
140Paul SkjakerH 65- (39)2 410 m17.48.00

Hamar OK

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
274Randi Aas FjæstadD 65- (21)1 590 m17.09.00
212Trond FeiringH 70- (35)1 890 m17.10.00
333Edgar MyrvoldH 80- (10)1 570 m17.10.00
188Bente GrøndalenD 60- (17)2 210 m17.22.00
116Erik GrøndalenH 60- (31)2 410 m17.24.00
294Liv FeiringD 70- (25)1 590 m17.29.00
142Knut FjæstadH 65- (39)2 410 m17.50.00
319Inger E. VamnesD 75- (6)1 590 m17.54
150Terje MalmH 65- (39)2 410 m17.58.00
165Einar LundH 65- (39)2 410 m18.13.00

Haugerud IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
330Tor DrageH 80- (10)1 570 m17.07.00
316Unni DrageD 75- (6)1 590 m17.51

Hedrum OL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
202Anton LommeH 70- (35)1 890 m17.00.00
192Anne Marit NaufD 60- (17)2 210 m17.26.00
56Per Einar StrømH 50- (20)2 560 m17.38
130Bjørn Helge CeebergH 65- (39)2 410 m17.38.00
162Martin NaufH 65- (39)2 410 m18.11.16

Heming Orientering

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
180Runa SkyttersæterD 55- (17)2 210 m17.14
282Liv HaugliD 65- (21)1 590 m17.17.00
200Elle M. MelbyeD 60- (17)2 210 m17.34.00
236Helge BjaalandH 70- (35)1 890 m17.34.00
243Jon C. FougnerH 75- (23)1 890 m17.41.00
248Bjørn EgnerH 75- (23)1 890 m17.46.00
312Hjørdis EgnerD 70- (25)1 590 m17.47.00
253Leif BråtenH 75- (23)1 890 m17.51.00
83Egil Wickstrand IversenH 55- (27)2 560 m18.05.00

Idd Sportsklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
145Leif BokerødH 65- (39)2 410 m17.53.00

IK Stern

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
217Henrik HvoslefH 70- (35)1 890 m17.15.00

IL Express

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
126Widar Taxth LølandH 65- (39)2 410 m17.34.00

IL Koll

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
54Johan LundeH 50- (20)2 560 m17.36

IL Tambarskjelvar

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
113Norvald OspehaugH 60- (31)2 410 m17.21.00

IL Tyrving

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
166Berit BergeD 55- (17)2 210 m17.00
170Kjersti SkantzeD 55- (17)2 210 m17.04
173Berit DanielsenD 55- (17)2 210 m17.07
111Svein S JacobsenH 60- (31)2 410 m17.19.00
37Christian HolmboeH 45- (7)2 560 m17.19.42
222Kjell StenstadvoldH 70- (35)1 890 m17.20.00
292Siri HolmboeD 70- (25)1 590 m17.27.00
63Donald SkantzeH 55- (27)2 560 m17.45.00
137Per ØhlckersH 65- (39)2 410 m17.45.00
73Per Kristian EkebergH 55- (27)2 560 m17.55.00
157Jørgen HolmboeH 65- (39)2 410 m18.05.00

Indre Østfold OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
169Bente LineD 55- (17)2 210 m17.03
283Eva TaraldrudD 65- (21)1 590 m17.18.00
226Anders TaraldrudH 70- (35)1 890 m17.24.00
123Bent GalborgenH 60- (31)2 410 m17.31.00
75Sture OttesenH 55- (27)2 560 m17.57.00

Kolbotn og Skimt OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
42Per Arne ArnesenH 50- (20)2 560 m17.24
318Ragnhild KrogvigD 75- (6)1 590 m17.53

Kongsberg OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
335Finn Åge ØsternH 80- (10)1 570 m17.12.00
230Ole Kristoffer ThrondsenH 70- (35)1 890 m17.28.00
249Asbjørn BræckH 75- (23)1 890 m17.47.00

Konnerud IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
254Steinar RuudH 75- (23)1 890 m17.52.00

Lardal OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
213Ragnar HillestadH 70- (35)1 890 m17.11.00

Larvik OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
287Kari BergD 65- (21)1 590 m17.22.00
6Jørgen FrøydH 40- (4)2 760 m17.35
305Gerd LangsethD 70- (25)1 590 m17.40.00
141Rolf GjølbergH 65- (39)2 410 m17.49.00

Lillehammer OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
247Jon Vegard LundeH 75- (23)1 890 m17.45.00

Lillomarka OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
323Bjørn LarssonH 90- (1)1 570 m17.00
46Stein BlomsethH 50- (20)2 560 m17.28
57Olav BakkenH 50- (20)2 560 m17.39
28Tone BakkenD 50- (10)2 540 m17.48.00

Lunderseter IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
105Inge ØstvoldH 60- (31)2 410 m17.13.00
43Tor SætabergetH 50- (20)2 560 m17.25
117Roar SætabergetH 60- (31)2 410 m17.25.00

Løten o-lag

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
208Sven MarkenH 70- (35)1 890 m17.06.00
100Sigurd DæhliH 60- (31)2 410 m17.08.00
337Halstein ØdegårdH 80- (10)1 570 m17.14.00
224Einar StensbyH 70- (35)1 890 m17.22.00
115Odd Arne BlystadH 60- (31)2 410 m17.23.00
190Lis DæhliD 60- (17)2 210 m17.24.00
118Trond SøbergH 60- (31)2 410 m17.26.00
49Svein GodagerH 50- (20)2 560 m17.31
12Eli StensliD 40- (4)2 540 m17.32.00
58Kristian StorsveenH 50- (20)2 560 m17.40
29Anita Østgård OlsenD 50- (10)2 540 m17.49.00
68Torgeir VoldenH 55- (27)2 560 m17.50.00
70Ole Hans ØieH 55- (27)2 560 m17.52.00
147Arve SmestadH 65- (39)2 410 m17.55.00
260Arne Gunnar BarfloH 75- (23)1 890 m17.58.00
80Trond OlsenH 55- (27)2 560 m18.02.00
88Herman BakkeH 55- (27)2 560 m18.10.00

Modum OL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
203John Ivar KjellevoldH 70- (35)1 890 m17.01.00
177Sirpa LiljaD 55- (17)2 210 m17.11
55Roar ByeH 50- (20)2 560 m17.37
64Jørgen MårtenssonH 55- (27)2 560 m17.46.00
69Leif ErikssonH 55- (27)2 560 m17.51.00

Måren OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
290Åste EggenD 70- (25)1 590 m17.25.00
304Inger HalckD 70- (25)1 590 m17.39.00
306Aase Tove GoldenD 70- (25)1 590 m17.41.00
309Aud Margret KirkhornD 70- (25)1 590 m17.44.00
320Unni Dirro BøhlerengenD 75- (6)1 590 m17.55

Nidarøst OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
206Leidulv VinjeH 70- (35)1 890 m17.04.00
210Torleif StephansenH 70- (35)1 890 m17.08.00
195Anne-Sofie GjermstadD 60- (17)2 210 m17.29.00

Nittedal OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
171Kari Elisabeth NatvigD 55- (17)2 210 m17.05
122Bård NatvigH 60- (31)2 410 m17.30.00

Nord-Østerdal OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
326Mads BergH 85- (3)1 570 m17.04.01
30Liv MeliD 50- (10)2 540 m17.50.00

Notodden OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
228Ingar HåkonsenH 70- (35)1 890 m17.26.00

Nydalens SK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
47Erlend SlokvikH 50- (20)2 560 m17.29
48Jan Tore HenriksenH 50- (20)2 560 m17.30
5Lars Eirik EggenH 40- (4)2 760 m18.00
79Tore KjølsethH 55- (27)2 560 m18.01.00
14Elisabeth holmboe EggenD 40- (4)2 540 m18.06.58
85Egil RundbergetH 55- (27)2 560 m18.41.17

Odal OL - Orientering

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
275Kari VikerhaugenD 65- (21)1 590 m17.10.00
35Trond FrøvollH 45- (7)2 560 m17.17.00
110Bjørn SteinbekkenH 60- (31)2 410 m17.18.00
297Vesle Mari PranD 70- (25)1 590 m17.33.11
3Øyvind SteinbekkenH 35- (2)2 760 m17.33.58
18Hege PranD 45- (5)2 540 m17.38.00
131Ole Kristian SteinbekkenH 65- (39)2 410 m17.39.00

OK Moss

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
103Bjørn Arnfinn PaulsenH 60- (31)2 410 m17.11.00
276Inger LindløvD 65- (21)1 590 m17.11.00
234Knut LindløvH 70- (35)1 890 m17.32.00
241Harald LundhaugH 75- (23)1 890 m17.39.00
66Karl Aasmund ErøyH 55- (27)2 560 m17.48.00
89Roy GjerdingH 55- (27)2 560 m18.11.00

OK Skeidi

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
315Tirill Liby SeipD 75- (6)1 590 m17.50

OK Sør

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
334Einar JørundlandH 80- (10)1 570 m17.11.00
216Bjørn A. SchouH 70- (35)1 890 m17.14.00
317Gudveig JørundlandD 75- (6)1 590 m17.52

OL Toten-Troll

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
168Ingrid RavnanD 55- (17)2 210 m17.02
285Hanne Beate GjestvangD 65- (21)1 590 m17.21.45
120Sjur GjestvangH 60- (31)2 410 m17.28.00
52Nils Harald StaffH 50- (20)2 560 m17.34
27Vanja StaffD 50- (10)2 540 m17.47.00
78Bjarte LindstadH 55- (27)2 560 m18.00.00
124Ola BroxH 60- (31)2 410 m18.14.57

OL Trollelg

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
338Paul ForsethH 80- (10)1 570 m17.16.33
250Per LøvaasH 75- (23)1 890 m17.48.00
256Anders LaugloH 75- (23)1 890 m17.54.00
259Henry SundsetvikH 75- (23)1 890 m17.57.00
261Stig Arild HaugskottH 75- (23)1 890 m17.59.00

OL Tønsberg og omegn

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
53Frode RobertsenH 50- (20)2 560 m17.35
257Eigil KongsfjellH 75- (23)1 890 m17.55.00

Oppsal Orientering

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
227Roar BjordalH 70- (35)1 890 m17.25.00
313Inger Lise BjordalD 70- (25)1 590 m17.48.00
10Kristin JægerD 35- (1)2 540 m18.02.59

Oslostudentenes IK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
332Dagfinn FøllesdalH 80- (10)1 570 m17.09.00
108Bjørn GrindeH 60- (31)2 410 m17.16.00
45Guttorm L EggeH 50- (20)2 560 m17.27
119Are EriksenH 60- (31)2 410 m17.27.00
15Audrun UtskarpenD 40- (4)2 540 m17.35.00

Porsgrunn OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
187Lill BirkelundD 60- (17)2 210 m17.21.00
158Atle RemmeH 65- (39)2 410 m18.06.00

Raumar Orientering

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
121Jan SveenH 60- (31)2 410 m17.29.00
21Anne-Grete AustadD 45- (5)2 540 m17.41.00
24Tina BjørnstadD 50- (10)2 540 m17.44.00
26Ida EngenD 50- (10)2 540 m17.46.00
82Knut EngenH 55- (27)2 560 m18.04.00
86Tor StrandH 55- (27)2 560 m18.08.00

Ringerike OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
218Tormod DahlenH 70- (35)1 890 m17.16.00
286Kari StrandeD 65- (21)1 590 m17.21.00
146Helge RevhaugH 65- (39)2 410 m17.54.00

Ringsaker OK

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
175Wenche BjørnstadD 55- (17)2 210 m17.09
178Anne SørumD 55- (17)2 210 m17.12
184Sidsel StorihleD 60- (17)2 210 m17.18.00
114Terje WikstrømH 60- (31)2 410 m17.22.00
191Bente Tangen WikstrømD 60- (17)2 210 m17.25.09
128Knut WikstrømH 65- (39)2 410 m17.36.00
90Erik HaugenH 55- (27)2 560 m18.12.00

Rond OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
310Tea ForbergD 70- (25)1 590 m17.45.00

Rudsbygd IL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
293Odbjørg NordengD 70- (25)1 590 m17.28.00
197Gro SolnørdalD 60- (17)2 210 m17.31.00
127John Birger SkansenH 65- (39)2 410 m17.35.00
133Tormod PrestrudH 65- (39)2 410 m17.41.00
153Paul Martin BergH 65- (39)2 410 m18.01.00

Røros IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
74Petter GullikstadH 55- (27)2 560 m17.56.00

Røyken OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
325Magne BekkelundH 85- (3)1 570 m17.02.00
302Birgitte BekkelundD 70- (25)1 590 m17.37.00

Sande Sportsklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
104Widar TrømborgH 60- (31)2 410 m17.12.14

Sandefjord OK

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
268Astrid GjelstadD 65- (21)1 590 m17.03.00
33Lars Erik GjeinH 45- (7)2 560 m17.15.00
291May Helene HansenD 70- (25)1 590 m17.26.00
231Bjørn Willy HansenH 70- (35)1 890 m17.29.00
20Lill-Ann TorpD 45- (5)2 540 m17.40.00
258Oddvar GjelstadH 75- (23)1 890 m17.56.00
196Anne Lise AndreassenD 60- (17)2 210 m17.56.58
17Stine ArntzenD 45- (5)2 540 m18.01.59
23Tone StoklandD 50- (10)2 540 m18.03.59

Sarpsborg OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
179Anne Elisabeth RamtvedtD 55- (17)2 210 m17.13

Skattkärrs IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
329Nils JanssonH 80- (10)1 570 m17.06.00

Skien OK

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
172Grete HoviD 55- (17)2 210 m17.06
109Eilef LandsverkH 60- (31)2 410 m17.17.00
112Harald HoviH 60- (31)2 410 m17.20.00
193Ingrid StrandeD 60- (17)2 210 m17.27.22
22Turid VongravenD 50- (10)2 540 m17.42.00
67Rune LaurantsenH 55- (27)2 560 m17.49.00
81Espen RaastadH 55- (27)2 560 m18.03.00

Snertingdal IF Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
61Frode ØdegårdstuenH 50- (20)2 560 m17.43
31Wenche BrobakkenD 50- (10)2 540 m17.51.00

Stabæk IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
278Kjersti ThoD 65- (21)1 590 m17.13.00

Stavanger Orienteringsklubb

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
327Kjell GjersdalH 85- (3)1 570 m17.04.00
97Bjørn AlsakerH 60- (31)2 410 m17.05.00
106Arne Kristian EspedalH 60- (31)2 410 m17.14.00

Steinkjer OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
164Rolf KarsetH 65- (39)2 410 m18.12.00

Stokke IL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
204Lars Martin GjeinH 70- (35)1 890 m17.02.00
331Arne LieH 80- (10)1 570 m17.08.00
51Rune RøedH 50- (20)2 560 m17.33
135Runar KittilsenH 65- (39)2 410 m17.43.00
149Ove Gunnar JacobsenH 65- (39)2 410 m17.57.00

Sturla, IF

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
207Bjørn W. LudvigsenH 70- (35)1 890 m17.05.00
271Gry Bruland VråleD 65- (21)1 590 m17.06.00
209Lasse VråleH 70- (35)1 890 m17.08.27
185Grethe Lill RyengD 60- (17)2 210 m17.19.00
244Elling FrøvollH 75- (23)1 890 m17.42.00

Søgne og Songdalen OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
267Signe HeivollD 65- (21)1 590 m17.02.00
101Reidar HeivollH 60- (31)2 410 m17.09.00

TIF Viking

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
211Egill KnudsenH 70- (35)1 890 m17.09.00
215Sigurd VikebøH 70- (35)1 890 m17.13.00
107Tor SørevikH 60- (31)2 410 m17.15.00
237Per BjørkhaugH 70- (35)1 890 m17.35.00
245Tore S. RasmussenH 75- (23)1 890 m17.43.22
252Axel IngvaldsenH 75- (23)1 890 m17.50.00
161Jan Harald Helmich PedersenH 65- (39)2 410 m18.09.00

Tistedalen FL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
167Liv Inger PrangerødD 55- (17)2 210 m17.01

Tormod Skilag

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
155Heribert KinkH 65- (39)2 410 m18.03.00

Vang OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
220Olav HøiåsH 70- (35)1 890 m17.18.00
44Stein Arne NegårdH 50- (20)2 560 m17.26

Varteig OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
77Per Olaf KlemsdalH 55- (27)2 560 m17.59.00

Vaulen Orienteringsklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
144Finn-Morten ÅrstadH 65- (39)2 410 m17.52.00

Vegårshei IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
38Sten Åge NygårdseterH 45- (7)2 560 m17.20.00

Vingelen IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
221Bjørn Ivar RyenH 70- (35)1 890 m17.21.52
225Lars ButtingsrudH 70- (35)1 890 m17.23.00

Ålgård Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2Sturla StokkelandH 35- (2)2 760 m17.31.00
125Harry BreilandH 65- (39)2 410 m17.33.00