Startliste for Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Saucony Day Cup - HDNC Løp 9 (HOT)
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 19 januar 2014

Herrer

58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195847Ola MartnerGöteborg-Majorna OK09.52.37
184413Jonas NordströmHalden SK09.56.29
193974Emil SvenskStora Tuna OK10.02.08
168846Gustav BergmanOK Ravinen10.08.37
183244Oskar SjöbergOK Linné10.10.47
Simon HectorSWE10.13.37
169226Jens WängdahlNyköpings OK10.19.21
131137Albin RidefeltOK Linné10.20.37
194085William LindMalungs OK10.22.19
165434Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK10.24.29
196772Olai Stensland LillevoldFossum IF10.27.47
123585Mattias KarlssonHalden SK10.29.11
170607Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL10.30.58
169143Emil WingstedtHalden SK10.32.57
183354Peter ÖbergSWE10.34.22
187107Oskar StørmerFossum IF10.38.27
179305Sigur HeggedalKongsberg OL10.38.57
124040Alexander LubinaRaumar Orientering10.41.36
165686Vegard Rønning HuberHamar OK10.42.57
183721Audun HeimdalKonnerud IL10.46.58
148485Håvard MyhreKongsberg OL10.48.58
158089Fredrik EliassonHalden SK10.52.59
144277Øyvind HelgerudHalden SK10.55.00
79573Per OlaussenFredrikstad SK10.56.58
171020Martin VisterJärla Orientering11.00.57
154702Håvard IrgensFossum IF11.02.58
182081Anders Felde OlaussenHalden SK11.04.58
158399Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL11.06.58
160885Markus HolterIndre Østfold OK11.08.58
159009Mathias DrageKongsberg OL11.10.59
174825Steinar KollerudLillomarka OL11.12.57
191178Karl FremstadKongsberg OL11.14.58
485692Sami HämälistöTurun Metsänkävijät11.18.58
187227Espen FiskumHalden SK11.24.57
181113Magne DæhliHalden SK11.26.58
169033Matthew SpeakeLillomarka OL11.30.58
184943Mats NordbrødenJärla Orientering11.32.57
170799Sigurd MelsomFossum IF11.34.58
153841Magnus NordbrødenHalden SK11.38.59
182001Sindre SandvenKongsberg OL11.44.58
123570Tore SandvikHalden SK11.48.58
182103Håkon Raadal BjørloHalden SK11.50.57
172140Øyvind StoksethHalden SK11.52.58
181976Vincent CoupatHalden SK11.54.57
186518Andreas RüedlingerLeksands OK11.58.58
186978Marcus MillegårdHalden SK12.00.57
196861Emil AhlbäckFossum IF
187303Kjetil BjørloHalden SK
Magnus CarlstedtSävedalens AIK
147491Kyrre GranFet OL
Assar HellströmSWE
169053Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOK
193976Jonas LeanderssonSödertälje-Nykvarn Orientering
157070Nicholas OskarssonLillomarka OL
86221Christian F SchiveHalden SK
176008Sigurd StenvikLillomarka OL
144862Anders VisterRaumar Orientering
123514Torben Christian WendlerRaumar Orientering

Damer

53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74051Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK09.53.27
488433Lina StrandGöteborg-Majorna OK10.11.48
194081Johanna ÖbergRyda SK10.14.35
Emma BjessomSWE10.15.46
Karro OhlssonSWE10.21.42
183360Sara EskilssonHaninge SOK10.22.34
169255Josefine EngströmAlfta-Ösa OK10.25.05
183322Anna PerssonFK Göingarna10.28.04
141052Alva OlssonLinköpings OK10.29.40
173408Marit KahrsHalden SK10.32.13
181875Frauke Schmitt GranHalden SK10.34.31
194082Frida AnderssonFalkenbergs OK10.54.02
176071Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK10.55.58
129739Emma JohanssonNTNUI10.57.58
182032Therese HaareKonnerud IL10.59.57
192661Marie Nordbye NybøKonnerud IL11.01.58
184340Eva JurenikovaHalden SK11.03.58
160719Guro VassendFossum IF11.05.58
158416Sabine RothaugHalden SK11.07.58
151223Kajsa NilssonHalden SK11.11.58
152519Léa VercellottiHalden SK11.15.59
141069Ingvild TorgersenHalden SK11.18.09
180127Åsne Skram TrømborgKongsberg OL11.19.57
194088Matilda MartinssonFalkenbergs OK11.22.04
158822Bodil HolmströmHalden SK11.25.59
174697Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK11.27.58
Kristin GrindstadSarpsborg OL11.28.49
168906Marte NarumKonnerud IL11.29.57
187327Julie HjortlandLarvik OK11.31.59
152513Mari FastingHalden SK11.33.59
181141Ingunn FristadHalden SK11.35.58
193887Gina GranstedtHalden SK11.37.58
157041Kamilla OlaussenFredrikstad SK11.39.58
170854Jennie AnderssonHalden SK11.41.59
184267Hanna Haugen NordbrødenHalden SK11.43.58
185931Anneli GrindstadHalden SK11.45.59
170603Nicole ScaletHalden SK11.47.58
196727Marie OlaussenFredrikstad SK11.49.57
94048Ida Katrine Børstad ThoresenNTNUI11.51.58
67578Gøril FristadHalden SK11.53.58
190327Helen PalmerLillomarka OL11.57.58
158423Nina Asheim BirkelandHalden SK12.01.59
194084Amanda BlennowFalköpings AIK OK
62771Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK
169080Lilian ForsgrenSWE
183255Annica GustafssonIFK Lidingö SOK
183357Sara HagströmFalköpings AIK OK
173098Iliana IlievaHalden SK
131451Helena KarlssonIFK Lidingö SOK
194080Maria MagnussonSävedalens AIK
Lisa RisbyOk Kåre
181110Kine Hallan SteiwerHalden SK
169079Andrea SvenssonOK Tisaren

Gutter

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151054Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK10.39.58
181019Olav Schmitt GranHalden SK10.41.58
180501Håkon Østraat SævareidHalden SK10.43.58
184944Peter NordbrødenHalden SK10.45.58
191070Trygve Kristoffer LøvliHalden SK10.47.58
158430August Asheim BirkelandHalden SK10.49.26

Andre

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146419Trygve LeivestadSarpsborg OL10.37.58
145051Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL10.51.58