Startliste for KM lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 29 august 2020

N-åpen

1 710 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Live Marie LangøygardFrol IL11.00
2Guro SævikStjørdals-Blink Orientering11.02
3Sander MatbergFrol IL11.04
4Sigurd Skoglund LeitheFrol IL11.06
5Ville Sandstad SkjesetFrol IL11.08
6Ingvild Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering11.10
7Sanna Sandstad SkjesetFrol IL11.12

C-åpen 17-

2 390 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Trond IversenVerdal OK12.37
27Grete SalaterFrol IL12.39
28Tina FuglemEmblem IL12.41

B-åpen 10-16

3 460 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Elida FuglemEmblem IL12.15

AK-åpen

4 120 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
52Ole Morten FrøsethVerdal OK12.32
53Sara ProforsFrol IL12.34
54Lars Børre HallemVerdal OK12.36
55Tom Rune IversenFrol IL12.38
56Svein Inge YdseVerdal OK12.40
57Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL12.42
58Jon Marius IversenVerdal OK12.44
59Marte SkoglundFrol IL12.46
60Ole Gunnar SølbergIL Leik12.48
61Tor Ove HallemVerdal OK12.50
62Guro TorpeFrol IL12.52
86Jan Ole FuglemEmblem IL12.53

AL-åpen

7 850 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
118John RundeNTNUI13.00

D 9-10

1 970 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8Solveig Skoglund LeitheFrol IL12.01
9Martine Nubdal FrøsethVerdal OK12.03
10Sanna Iversen SalaterFrol IL12.05
11Selma LangøygardFrol IL12.07

D 11-12

2 390 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK12.33
25Vilja FuglemEmblem IL12.35

D 13-14

3 460 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK12.01
30Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering12.03
31Marit SvendgårdOK Skøynar12.05
32Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.07
33Hannah Gustad StrømOK Skøynar12.09

D 17-18

6 250 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Mari EidsmoFreidig12.01

D 19-20

6 250 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70Sofia HaglundNTNUI12.03
71Lene Berg HanssenByåsen IL12.05
72Hedda Raadal BjørloNTNUI12.07
73Mari Kilskar GrevskottFrol IL12.09
74Aurora GjølsjøNTNUI12.11
75Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.13

D 21-

7 850 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90Karoline AuneNTNUI12.04
91Hanne SandstadFreidig12.06
92Anu TuomistoNTNUI12.08
93Emma ArnesenByåsen IL12.10
94Nina Asheim BirkelandNTNUI12.12
95Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.14
96Tilla Farnes HennumNTNUI12.16
97Eef van DongenFrol IL12.18
98Ingrid LundanesNTNUI12.20
99Ane Nielsen SolbergNTNUI12.22
100Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF12.24
101Ragnhild EideByåsen IL12.26
102Ingrid OkkenhaugNTNUI12.28
103Ingeborg EideByåsen IL12.30
104Ane DyrkornNTNUI12.32
105Ragnhild HjermstadFossum IF12.34
106Idunn HaavengenNTNUI12.36

D 35-

6 250 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Marianne LangøygardFrol IL12.15
51Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL12.30

D 45-

4 120 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering12.02
38Gøril EideByåsen IL12.04
39Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering12.06
40Gro Sandstad EidsmoFreidig12.08

D 55-

3 110 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63Gunhild BredesenVerdal OK12.17
64Randi JensenFrol IL12.19
65Rine HanssenByåsen IL12.21

D 65-

2 750 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL12.00

H 9-10

1 970 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12Einar SævikStjørdals-Blink Orientering12.09
13Sigve FuglemEmblem IL12.11
14Aksel Sandstad SkjesetFrol IL12.13

H 11-12

2 390 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Ludvig LangøygardFrol IL12.15
16Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering12.17
17Sondre Skoglund LeitheFrol IL12.19
18William Mitchell IversenVerdal OK12.21
19Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering12.23
20Johannes MatbergFrol IL12.25
21Sander Iversen SalaterFrol IL12.27
22Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering12.29
23Jonas AlstadFrol IL12.31

H 13-14

3 460 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34Filip Mitchell IversenVerdal OK12.11
35Heine FuglemEmblem IL12.13

H 15-16

6 250 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Ådne Krogstad StendahlFrol IL12.37
88Aleksander Tanem IversenVerdal OK12.39
89Magnus AlstadFrol IL12.41

H 17-18

7 850 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Håvard VeieOK Skøynar12.38
108Vetle Grønvik EkraFreidig12.40
109Henrik BelboSteinkjer OK12.42
110Mikkel HoltFreidig12.44
111Petter Andreas LonaWing OK12.46
112Hallvar HallanOK Skøynar12.48

H 19-20

8 990 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
119David RundeKristiansand OK12.00
120Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK12.02

H 21-

10 860 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121Oskar StørmerFossum IF12.00
122Audun HeimdalNTNUI12.02
123Anton SjökvistFredrikstad SK12.04
124Mats EidsmoFreidig12.06
125Audun BakkMelhus IL12.08
126Vegard GulbrandsenNTNUI12.10
127Mattis HoltFreidig12.12
128Jonas RessemFrol IL12.14
129Oskar Spets StorhovFreidig12.16
130Håvard VassendenFrol IL12.18
131Vegard KittilsenFreidig12.20
132Herman Ryen MartinsenNTNUI12.22
133Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.24
134Sindre JohannessenFrol IL12.26
135František KolovskýFreidig12.28
137Linus OlhansÅs-NMBU Orientering12.32
138Håkon Raadal BjørloNTNUI12.34
139Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK12.36
140Tobias AlstadFrol IL12.38
141Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.40
142Vegard RessemFrol IL12.42
143Aslak HeimdalNTNUI12.44
144Carl Petter LyngenFrol IL12.46
145Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL12.48
146Johan Christie ØrkeNTNUI12.50
147Lars SandstadFreidig12.52
148Ola KeiseråsIL Leik12.54
150Jo Forseth IndgaardBækkelagets SK12.58
151Sander ArntzenAsker Skiklubb13.00
152Ulf Forseth IndgaardFrol IL13.02
153Martin Borge HeirNTNUI13.04
154Andreas SølbergIL Leik13.06
155Simon JakobssonFrol IL13.08
156Erling HjermstadFossum IF13.10
157Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.12

H 35-

7 850 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113Eivind Ness-JensenFrol IL12.50
114Morten FredhOK Moss12.52
115Jo LangøygardFrol IL12.54
116Tomas EidsmoFreidig12.56
117Hermann LeitheFrol IL12.58

H 45-

6 250 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
77Joar SvendgårdOK Skøynar12.17
78Anton BjartnesVerdal OK12.19
79Frank Robert RysgårdFrol IL12.21
80Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering12.23
81Lars StrømOK Skøynar12.25
82Robert RessemFrol IL12.27
83Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.29
84Eivind LonaWing OK12.31
85Geir Arne LodgaardByåsen IL12.33

H 55-

4 120 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Arne OkkenhaugVerdal OK12.10
42Jo Severin MatbergFrol IL12.12
43Terje RønningOK Skøynar12.14
44Vidar SkjerveVerdal OK12.16
45Arne GrevskottFrol IL12.18

H 65-

4 120 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46John KvaalVerdal OK12.20
47Egil EriksenGrong IL12.22
48Rolf KarsetSteinkjer OK12.24
49Dagfinn TorpePorsgrunn OL12.26
50Sverre KristoffersenVerdal OK12.28

H 75-

3 110 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66Lars StavranInderøy IL12.23
67Ole Jørgen MjøsundSpillum IL12.25

Publikum

1 710 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lene JacobsenFrol IL00.00
0Ellen KvalheimStjørdals-Blink Orientering00.00
0Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK00.00
0Lars Sandstad SkjesetFrol IL00.00
0Håvard BelboSteinkjer OK11.00
0Tone FlægstadOK Skøynar11.00
0Petter LynumOK Skøynar11.00
0Fritjof  SandstadFrol IL11.00