Startliste for KM-lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM-lang
Arrangørorganisasjon: Sauda Orienteringsklubb
Dato: søndag 23 august 2020

N-åpen

1 700 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.00
131Linnea KvalaHaugesund IL Orientering11.02
135Ellen KvalaHaugesund IL Orientering11.06
132Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)11.08
134Frida RichterSandnes IL (Rogaland)11.10
133Anne Sigrid Øye RossebøSauda Orienteringsklubb11.12

N2-åpen 10-16

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146Ane Sofie NærheimIL Gular11.16
145Samuel Elias NærheimIL Gular11.18

N2-åpen 17-

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147Bodil HåheimIL Gular11.20

C-åpen 10-16

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
275Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)11.26
380Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.32

C-åpen 17-

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
276Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)11.28
277Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11.30

B-åpen 10-16

3 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
390Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.44

B-åpen 17-

3 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
318May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)11.43
391Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.46

AK-åpen

2 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
370Arild SvihusGanddal IL11.18
373Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering11.20
372Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)11.22
371Madli HjermannHaugesund IL Orientering11.24
374Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)11.26
309Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)11.37

AL-åpen

4 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
345Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)12.33

D 9-10

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
138Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.00
137Lea StokkelandÅlgård Orientering11.02

D 11-12

2 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
264Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)11.00
263Triana K NerhusIL Strand-Ulv11.02
262Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)11.04

D 13-14

3 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
376Miriam SveenHaugesund IL Orientering11.03
377Mari RichterSandnes IL (Rogaland)11.06
379Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.09
378Ada C StokkelandÅlgård Orientering11.12
375Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11.15

D 15-16

3 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
347Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)11.00
350Sara HetlandHaugesund IL Orientering11.03
348Anna TaksdalGanddal IL11.06
351Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)11.09
346Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering11.12
349Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)11.15

D 17-20

4 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
306Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.00
305Ingrid LamarkGanddal IL11.02
304Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.04

D 21-

6 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
287Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.00
288Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.02

D 40-

4 800 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
326Anita SælevikVindafjord Orienteringslag11.39
323Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)11.41
322Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)11.45
324Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.47
321Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)11.49
320Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)11.51
319Kjersti Hausberg BjergaVindafjord Orienteringslag11.53
325Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.55
327Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)11.57

D 50-

3 300 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
352Vibeke LamarkGanddal IL11.17
355Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)11.19
353Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb11.21
354Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL11.23
356Inger Tone NygårdEgersund OK11.25

D 60-

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
361Ann Karin TjørhomGanddal IL11.00

D 70-

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
362Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.02
363Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb11.04

H 9-10

2 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
136Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)11.04
140Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)11.04
141Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering11.06
142Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)11.08
143Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubb11.10
139Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)11.12
144Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)11.14

H 11-12

2 300 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
273Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)11.06
269Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)11.08
272Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering11.10
274Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)11.12
270Filip SveenHaugesund IL Orientering11.14
271Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)11.16
266Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)11.18
267Natanael TolåsHaugesund IL Orientering11.20
268Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)11.22
265Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.24

H 13-14

3 100 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
388Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)11.18
389Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)11.21
381William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)11.24
382Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)11.27
387Peder Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering11.30
384Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.33
385Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)11.36
383Iver Bjerga ØverlandSauda Orienteringsklubb11.39
386Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.42

H 15-16

4 800 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
314Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.07
310Edvin AakreEgersund OK11.10
312Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.13
313Øyvind LamarkGanddal IL11.16
307Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)11.19
311Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb11.22
316Markus RichterSandnes IL (Rogaland)11.25
315Samuel A StokkelandÅlgård Orientering11.28
308Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.31
317Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.34

H 17-18

6 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
290Andreas Nybak UrdalGanddal IL11.04
291Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)11.06
289Markus Andreas BreivoldGanddal IL11.08
293Ole Kristian TaksdalGanddal IL11.10

H 21-

9 100 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
285Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)11.00
278Fredrik SandalGanddal IL11.02
283Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb11.04
280Erik LimaGanddal IL11.06
282Fredrik OmdalGanddal IL11.10
286Kristian Frafjord HaarrGanddal IL11.12
279Lars Helge LølandSauda Orienteringsklubb11.14
284Morten Bjerga SundliGanddal IL11.16
292Tobias RøddeGanddal IL11.18

H 40-

6 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
281Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)11.08
296Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb11.14
300Sturla StokkelandÅlgård Orientering11.16
297Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)11.18
301Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering11.20
294Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)11.22
295Jørgen BreivoldGanddal IL11.24
298Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering11.26
299Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb11.28
302Kim RichterSandnes IL (Rogaland)11.30
303Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering11.32

H 50-

4 800 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
344Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb11.59
342Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.01
337Sverre Johan NærheimIL Gular12.03
343Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering12.05
329Per Bjarne MyhreVindafjord Orienteringslag12.07
330Arild AasheimGanddal IL12.09
336Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.11
339Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12.13
341Svein-Erik KvameGanddal IL12.15
338Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)12.17
333Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb12.19
332Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)12.21
340Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag12.23
335Trond LamarkGanddal IL12.25
331Rolf Atle RolfsnesFitjar IL12.27
328Oddvar TaksdalGanddal IL12.29
334Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12.31

H 60-

3 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
358Ove OalandGanddal IL11.27
357Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb11.29
359Knut J NerhusIL Strand-Ulv11.31
360Paul Terje HaarrGanddal IL11.33

H 70-

2 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
364Kjell SvihusGanddal IL11.06
368Ingebrigt GuleVindafjord Orienteringslag11.08
365Harry BreilandÅlgård Orientering11.10
366Sigved GramstadHaugesund IL Orientering11.12
367Geir HusdalTIF Viking11.14
369Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.16