Startliste for Furugampen 2020

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Furugampen 2020
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 26 september 2020

N-åpen

2 000 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220Simen Lian MortensenIL Koll13.00
221Andreas SkistadGjø-Vard OL13.00
222Minna HaugereidVang OL13.00
223Daniel SkistadGjø-Vard OL13.00
224Maja HaugereidVang OL13.00
225Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL13.00
226Peder Melgalvis BilstadVang OL13.00
227Martin Lien StøenLillehammer OK13.00
228Eirin Melgalvis BilstadVang OL13.00
229Erik OskalHamar OK13.00
230Rasmus Ekeberg HallerbyOL Vallset/Stange13.00
231Esther StenbergVang OL13.00

N2-åpen 10-16

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209Sindre DalGrue IL13.00

N2-åpen 17-

3 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Stian LillegårdLillomarka OL13.00

C-åpen 10-16

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192Mina Hagen ReidLillehammer OK14.00
193Margit Norunn BrøndmoLillehammer OK14.00
197Sunniva Breiby HjellesetØstmarka OK14.00

C-åpen 17-

3 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Robert ReidLillehammer OK14.00
188Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering14.00
189Anita DalGrue IL14.00
190Camilla SvensvikØstmarka OK14.00
191Kristin MortensenIL Koll14.00

B-åpen 17-

4 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157Celine VistedGjø-Vard OL14.00
158Kristin Stubban HygenØstmarka OK14.00

AK-åpen

4 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114Hildegunn LindstadOL Toten-Troll14.00
115Joanna SzlendakNOTEAM14.00
116Jens-Henrik SimonsenOK Øst14.00
117Jan Åsmund SætabergetVang OL14.00
118Lene OskalHamar OK14.00
119Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL14.00
120Bjørnar ØdegårdstuenAlta OL14.00
121Simen OskalHamar OK14.00

D 9-10

3 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166Mari StenbergVang OL14.04
167Eline KjøsLillehammer OK14.06
168Maren Bleken RudVang OL14.08
169Mari Børke SætabergetVang OL14.10

D 11-12

3 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174Sofie Holm NedrebøOK Moss14.20
175Eline KravdalGjø-Vard OL14.22
176Tuva Fosser LundsrudOK Moss14.24
177Leonie SvensvikØstmarka OK14.26

D 13-14

3 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL14.16
131Ida Øverli StøenLillehammer OK14.18
132Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK14.20
133Minna Sofie WingstedtHalden SK14.22
134Mina Bleken RudVang OL14.24

D 15-16

4 100 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28Marie KravdalGjø-Vard OL14.02
29Anne FrøislandVang OL14.04
30Mari Ovidia RanestadHamar OK14.06
31Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL14.08
32Emma Visted-HansenGjø-Vard OL14.10
33Maren HenriksenVang OL14.12
34June Rogstad BekkevoldLøten o-lag14.14
35Ruth Malin DalGrue IL14.16

D 17-

5 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
144Sofie JohanssonVang OL14.44
145Nina SmestadLøten o-lag14.46
146Heidi Therese WiestVang OL14.48

D 35-

4 500 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL14.03
3Tone Bleken RudVang OL14.05
4Anja WingstedtHalden SK14.07
5Inga Ekeberg SchjerveOL Vallset/Stange14.09
6Guri Stenseth KjøsLillehammer OK14.11
7Line Merete LibakVang OL14.13
8Astrid KravdalGjø-Vard OL14.15

D 45-

4 100 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering14.20
38Ingjerd SommerstadKongsberg OL14.22
39Gunn Elin RudiHadeland OL14.24
40Anita StensethSnertingdal IF Orientering14.26
41Berit BergsetGjø-Vard OL14.28
42Lisbeth GråvVang OL14.30
43Hege SolerødGjø-Vard OL14.32
44Audrun UtskarpenIL GeoForm14.34
45Anne Marit BordalRingsaker OK14.36

D 55-

3 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Vanja StaffOL Toten-Troll15.15
104Ida EngenRaumar Orientering15.17
105Wenche BjørnstadRingsaker OK15.19
106Ingrid RavnanOL Toten-Troll15.21
107Anne SørumIndre Østfold OK15.23
108Guri LarssenLillehammer OK15.25

D 65-

3 400 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66Bente Tangen WikstrømRingsaker OK14.01
87Margrete JørandliGjø-Vard OL14.43
88Elle M. MelbyeHeming Orientering14.45
89Sidsel StorihleRingsaker OK14.47
90Lill Ramberg SkappelLillehammer OK14.49
91Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering14.51
92Gro SolnørdalRudsbygd IL14.53
93Lis DæhliLøten o-lag14.55
94Elisabet Høgset RiseRingsaker OK14.57

D 75-

3 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Tea ForbergRond OL15.11

H 11-12

3 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Sondre HafskjoldNydalens SK14.30
180Magnus MolundTyrving IL14.32
181Nikolai TesloHadeland OL14.34
182Ville Emil WingstedtHalden SK14.36

H 13-14

3 400 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Even LienGjø-Vard OL14.00
123Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange14.02
124Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag14.04
125Ask Felland SætnanFossum IF14.06
126Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll14.08
127Mikkel AasnessOdal OL - Orientering14.10
128Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL14.12
129Eskil HafskjoldNydalens SK14.14

H 15-16

4 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL14.19
11Tobias Tronbøl LiumIL Koll14.21
13Kristoffer Børke SætabergetVang OL14.25
14Andreas KvammeOL Toten-Troll14.27

H 17-

6 600 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
136Simen BallangrudOL Toten-Troll14.28
137Agnar RenolenWing OK14.30
138Ove Antvord HaugereidVang OL14.32
139Sigurd KvammeOL Toten-Troll14.34
140Simen SmestadLøten o-lag14.36
141Kenneth BilstadVang OL14.38
142Emil WingstedtHalden SK14.40

H 35-

5 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Kjetil HolmenSnertingdal IF Orientering14.52
149Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering14.54
150Petter HallerbyOL Vallset/Stange14.56
151Egon LundsrudOK Moss14.58

H 45-

4 500 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Runar HafskjoldNydalens SK14.29
16Espen RøsteKongsberg OL14.31
17Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering14.33
18Odd Arne LianIL Koll14.35
19Øyvind LienGjø-Vard OL14.37
20Per Olav AndersenVang OL14.39
21Hans Olav HygenØstmarka OK14.41
22Asgeir LiumFet OL14.43
23Jostein HaugOL Vallset/Stange14.45
24Stig WiestVang OL14.47
25Håvard KvammeOL Toten-Troll14.49
26Kjetil MolundTyrving IL14.51

H 55-

4 100 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47John HofossHadeland OL14.40
48Morten StenbergVang OL14.42
49Knut EngenRaumar Orientering14.44
50Steinar BakkenLillehammer OK14.46
51Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL14.48
52Onno VerberneOL Toten-Troll14.50
53Stein Arne NegårdVang OL14.52
54Tore StensethLøten o-lag14.54
55Guttorm EggeIL GeoForm14.56
56Tore JørgensenHamar OK14.58
57Erik SlettumGjø-Vard OL15.00
58Nils Harald StaffOL Toten-Troll15.02
59Sture OttesenIndre Østfold OK15.04
60Roy GjerdingOK Moss15.06
61Erik HaugenRingsaker OK15.08
62Harald ØstbyeElverum OK15.10
63Frode HaugHamar OK15.12
64Svein ThorsbergGrue IL15.14
65Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering15.16

H 65-

3 400 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67Terje WikstrømRingsaker OK14.03
68Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering14.05
69Knut WikstrømRingsaker OK14.07
70Sigurd DæhliLøten o-lag14.09
71Paul Martin BergRudsbygd IL14.11
72Knut MalmoRingsaker OK14.13
73Sjur GjestvangOL Toten-Troll14.15
74Asbjørn SchjerveLøten o-lag14.17
75Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering14.19
76Terje MalmHamar OK14.21
77Øystein SkappelLillehammer OK14.23
78Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering14.25
79Ola BroxOL Toten-Troll14.27
80Are EriksenOslostudentenes IK14.29
81Terje TangenRingsaker OK14.31
82Roar SætabergetLunderseter IL14.33
83Einar LienLøten o-lag14.35
84Jan Otto SætabergetLunderseter IL14.37

H 75-

3 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95Hans Petter JevanordRingsaker OK14.59
96Geir TrøanNordre Follo Orientering15.01
97Magne SmelandVang OL15.03
98Klaus EngenEidskog OL15.05
99Jon Vegard LundeLillehammer OK15.07
100Helge BjaalandHeming Orientering15.09