Startliste for Raumarkarusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 7
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 5 juni 2019

H Lang

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503902Carl Erik WasbergOppsal18.02.40
228075Knut EngenNes OL18.04.12
503936Tron Erik HovindUllensaker OL18.13.56
503109Tor StrandEidsvoll OL18.16.39
211984Håvard GundersenEidsvoll OL18.16.48
97280Terje AntonsenEidsvoll OL18.17.03
195864Christoffer SlettenUllensaker OL18.21.21
213746Simen ElvhaugGjerdrum OL18.23.01
509003Bent SkatvedtUllensaker OL18.25.12
225034Håvard EikGjerdrum OL18.28.56
187318Øystein RappGjerdrum OL18.30.01
241329Kenneth EikGjerdrum OL18.30.40
402679Terje BråtenUllensaker OL18.33.29
180136Gaute FosstveitUllensaker OL18.35.03

D Lang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151216Trine BreenPrivat18.27.10

H Mellom

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221142Frank FinstadUllensaker OL18.11.42
224125Odd SlettenUllensaker OL18.15.06
224969Christopher G. HøeUllensaker OL18.20.43
212663Kevin RommetvedtEidsvoll OL18.31.13
247335Dolf OkkermanUllensaker OL18.32.00
217702Alvin AndersenEidsvoll OL18.32.24
192335Geir AndersenEidsvoll OL18.33.12
222598Robert ØksnesGjerdrum OL18.38.12

D Mellom

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211251Silje BreenUllensaker OL18.27.08
189841Anne ArntzenGjerdrum OL18.33.58
228076Ida EngenNes OL

H Kort

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221483Erling AmdahlEidsvoll OL18.06.04
500057Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim18.06.23
500042Odd GundersenEidsvoll OL18.08.33
186104Chrisander Hansen LundbergUllensaker OL18.09.22
501365Jan SveenUllensaker OL18.17.50
224998Per Magnus LynneUllensaker OL18.18.47
240318Christoffer AmundsenUllensaker OL18.18.51
246675Ivar MonsrudNes OL18.19.19
77378Ivar StrømstadUllensaker OL18.24.12
224720Håkon LynneUllensaker OL18.26.15
247801Jacob WeiderUllensaker OL18.26.51
203427Per SørbergFrogner IL18.38.22
211769Brage FosstveitUllensaker OL19.01.09

D Kort

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223944Emma SkårbøUllensaker OL17.50.07
240345Emilie Hansen LundbergUllensaker OL18.09.57
203320Inger FinstadUllensaker OL18.10.46
186049Inger DøhlenGjerdrum OL18.11.24
223850Oline SlåstadUllensaker OL18.13.42
211725Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL18.20.07
213141Eline Eggen AndreassenUllensaker OL18.20.09
213735Eline AndersenGjerdrum OL18.23.32
225659Kari Kamstrup HovindUllensaker OL18.26.53
203318Nora SørbergFrogner IL18.34.48
212994Camilla FosstveitUllensaker OL19.01.22
2Ingrid GrefsrudUllensaker OL
1Pernille Holter TronskarUllensaker OL

H Nybegynner

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201985Knut ØgaardUllensaker OL18.20.25
247714Kristian AlgarheimUllensaker OL18.23.40
506808Geir Arne HjelleUllensaker OL18.28.40
202151Bjørn NørveGjerdrum OL19.02.31

D Nybegynner

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224789Solveig EversUllensaker OL18.10.24
225032Klara SlåstadUllensaker OL18.13.33
217116Bente AarhusNes OL18.19.58
225049Jenny Hjelle Askli Ullensaker OL18.28.33
225662Elin Hjelle Ullensaker OL18.28.36
234365Tuva NørveGjerdrum OL19.02.34

Arrangør

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217459Tommy SkårbøUllensaker OL