Startliste for Sørlandsgaloppen 2019

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2019
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: fredag 21 juni 2019 - søndag 23 juni 2019

Dag 1Dag 2Dag 3

N-åpen

2 120 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1028223942Oliver Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb18.00
1029223775Torben EikedalenPorsgrunn OL18.00
1030217768Eline HanssonOL Tønsberg og omegn18.00
1031242476Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK18.00
1032213262Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL18.00
1033213815Dea EikedalenPorsgrunn OL18.00
1034223532Eveline Sulutvedt FadumOL Tønsberg og omegn18.00
1035509121Marie HjelmstadBækkelagets SK18.00
1036213325Solan EikedalenPorsgrunn OL18.00
1037234071Mika Johan KristensenNotodden OL18.00
1038224423Ana Zagar NesLarvik OK18.00
1039223937Balder Solberg FredheimSandefjord OK18.00
1040196900Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb18.00
104184723Liv Jorunn Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb18.00
1042503099Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK18.00
1043507772Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering18.00
1044223949Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL18.00
1045233687Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK18.00
1046225053Simen NygårdBirkenes IL18.00
1047213616Halvor TeigenTyrving IL18.00
1048233923Julia Broers DamsgaardHisøy OK18.00
104979087Leah FuruheimSkien OK18.00
1050194460Jørgen ReuschHeming Orientering18.00
1051213541Andreas TeigenTyrving IL18.00
1052224909Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK18.00
1053245297Vidar WennerstrandPorsgrunn OL18.00
1054223777Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL18.00
1055223671Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll18.00
1056179364Elise FlatenVegårshei IL18.00
1057213572Ofelia Leonora AxelsonEiker OL18.00
1058217029Mathias SundbyLarvik OK18.00
1059245298Arvid WennerstrandPorsgrunn OL18.00
1060235256Christopher David EriksenLarvik OK18.00
1061233623Erik Ulveseter LodeSkien OK18.00
1062213456Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL18.00
1063209677Sturla SigurdssonStokke IL18.00
1064208017Amund SaugestadNydalens SK18.00
1065228513Eira MorkNotodden OL18.00
106671545Elias MolundTyrving IL18.00
1067213812Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL18.00
1068223501Haakon Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa18.00
1069230684Piko VierinenIL BUL-Tromsø18.00
1070242271Magnus LestebergKongsberg OL18.00
1071234187Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18.00
1072212695Martina VågsnesOppsal Orientering18.00
1075224996Hilde SalvesenIL Koll18.00

D 9-10

2 150 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1013217836Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18.13
1014213686Vilde HøyerFossum IF18.14
1015221492Eline BerganVegårshei IL18.15
1016223503Hannah Broers DamsgaardHisøy OK18.16
1017224110Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa18.17
1018193099Lea HaugÅs-NMBU Orientering18.18
1019211491Vilma DanevadFredrikstad SK18.19
1020223979Vigdis SigurdsdottirStokke IL18.20
1021248756Signe HageliaVegårshei IL18.21
1022223934Anna Strøm JuliussenSandefjord OK18.22

D 11-12

2 220 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
969211902Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK18.38
970507841Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OL18.39
971507087Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.40
972196871Marte EgerKongsberg OL18.41
973224295Mie SkifjellSkien OK18.42
974212144Oda OpsethRingerike OL18.43
975502811Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn18.44
976212493Abelone Josefine AxelsonEiker OL18.45
977213501Daniella GjoneSandefjord OK18.46
978234111Caroline SlungaardHeming Orientering18.47
979233977Emilie Venheim KnutsenSkien OK18.48
980213087Cathrine SognNotodden OL18.49
981241320Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL18.50
982234142Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL18.51
983223794Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa18.52
984193091Jenny DanevadFredrikstad SK18.53
985211958Ingvild RingheimLarvik OK18.54
986224150June HestadSkien OK18.55
987230789Sigrid BruemPorsgrunn OL18.56
988203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb18.57
989211293Silja BerstadHeming Orientering18.58
990213059Julie WoldSturla, IF18.59
991212977Juliette Holtskog-FeremansSkien OK19.00
992225271Hermine GrønnebergHedrum OL19.01
993217664Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering19.02
994194470Astrid ReuschHeming Orientering19.03
995233834Henni Hattestad KristensenHeming Orientering19.04
996212465Selma WhiteSøgne og Songdalen OK19.05
997225571Silje Andresen SkotteFossum IF19.06
998213243Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL19.07

D 13-14

2 260 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301229518Julie KristensenPorsgrunn OL18.56
302224439Agathe BrathagenLarvik OK18.57
303506980Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.58
304192442Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL18.59
305245594Iril RingheimLarvik OK19.00
306213005Nora Christine HansenAsker Skiklubb19.01
307181214Ingeborg EikåsSandefjord OK19.02
308212562Maren Sofie FremstadLarvik OK19.03
309213647Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering19.04
310224300Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL19.05
311212805Vilde Aakre LeistadSkien OK19.06
312247684Ingrid LestebergKongsberg OL19.07
313223923Mari KallesonOppsal Orientering19.08
314207603Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb19.09
315209719Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering19.10
316505752Synne SandvenNotodden OL19.11
317197921Anne ØstvoldHeming Orientering19.12
318508199Anna TaksdalGanddal IL19.13
319211854Emilie Holtskog-FeremansSkien OK19.14
320502770Mari AarsethNydalens SK19.15
321230784Iselin HøivoldKongsberg OL19.16

D 15-16

2 470 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101217355Kristin Melby JacobsenLardal OL18.25
102199691Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18.26
103207893Lise StrømSandefjord OK18.27
104508981Maria GrovanOL Tønsberg og omegn18.28
105501013Marie SaugestadNydalens SK18.29
106213690Amanda AxelsonEiker OL18.30
107212043Mina Akiko JohnsenSturla, IF18.31
108228516Ingeborg HovdejordNotodden OL18.32
109178311Johanne Rognerud BøeFossum IF18.33
110213424Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL18.34
111213054Mina Borgejordet SimonesNotodden OL18.35
112213060Emma EngehultNotodden OL18.36
113507832Helene Bjørkvold JendalFossum IF18.37
114213286Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK18.38
115207890Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK18.39
116504706Kathinka Zahl HagenFossum IF18.40
117217780Ingrid MobråthenBotne SK18.41
118199688Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn18.42
119503909Selma HøivoldKongsberg OL18.43
120213375Une HoltermannPorsgrunn OL18.44
121501325Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn18.45
122207851Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.46
123213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering18.47
124212419Sigrid NermoenØstmarka OK18.48

D 17-A kort

2 390 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
700216970Celine Vik OlsenLarvik OK18.42
701228272Sigrid Melander VieFossum IF18.43
702237893Silje BøenKristiansand OK18.44
703207703Randi MorkNotodden OL18.45
704221139Anette Fidje BerganVegårshei IL18.46
705184432Maria G. MehammerPorsgrunn OL18.47
706212463Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK18.48
707222631Linn Hege RosoLardal OL18.49
708199270Tone Fidje GrytingGjerstad IL18.50

D 17-B

2 300 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
823245658Kristine Sparre KnudsenStokke IL18.00
824203413Tone Sølie LysnesHedrum OL18.00
825220770May-lill DammTIF Viking18.00
82693987Elin SlokvikNotodden OL18.00
827509145Kirsten GjermstadKonnerud IL18.00
82898154Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK18.00
829145231Emilie BertelsenPorsgrunn OL18.00
830203548Anna Henriette StraumeDrangedal OL18.00
831211538Heidi EriksenLarvik OK18.00
832224230Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL18.00
833211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL18.00
834502234Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi18.00
835245644Trude NysæterSkien OK18.00
836187285Elin BordøyHedrum OL18.00
837235203Marianne SkusethBø OL18.00
838239384May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK18.00
839197857Mia EngehultNotodden OL18.00

D 17-C

2 270 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
919229798Kristin GottfridssonRøyken OL18.00
920211734Hilde Ekeberg FliidSkien OK18.00
92123696Ingunn FjørtoftBø OL18.00
922234123Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK18.00
923244673Marit RöhrsStokke IL18.00
924234126Ingrid Ulveseter LodeSkien OK18.00
925506678Grete HitreskogKristiansand OK18.00
926223696Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll18.00

D 17-N

2 150 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
99991502Gro Elisabeth HerumOK Skeidi18.00
1000184371Nina Irene Guttormsen SørumSkien OK18.00

D 17-20

2 630 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502209884Ida Sofie HjortlandLarvik OK18.16
503241426Hanne VassendPorsgrunn OL18.17
504208390Alexandra LinløkkenØstmarka OK18.18
505211735Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.19
506177707Julie EikelandOL Tønsberg og omegn18.20
507502452Berthe TesloHadeland OL18.21
508211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18.22
509509447Ingrid LamarkGanddal IL18.23
510501521Maya Jones ArnesenHeming Orientering18.24
511213400Elise AusenPorsgrunn OL18.25
512501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.26
513191350Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering18.27
514199374Signe Bredholt JørgensenNTNUI18.28
515206498Tina KallesonOppsal Orientering18.29
516189019Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL18.30

D 21-

3 060 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
468504708Ronja BjörklundNTNUI18.57
469507661Tonje Granne KvaleNotodden OL18.58
470191267Tonje VassendNTNUI18.59
471501111Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK19.00
472223868Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett19.01
473209814Anne EikenNTNUI19.02
474501217Marthe GløersenBækkelagets SK19.03

D 35-

2 630 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
517238018Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK18.31
518206530Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL18.32
519210975Anne Berg GjølbergLarvik OK18.33
520227678Tone NilsenBø OL18.34
521509155Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn18.35
52279007Anna Lovisa FuruheimSkien OK18.36

D 40-

2 630 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
52363777Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL18.37
52478332Berit HerstadBækkelagets SK18.38
52583202Turid Zagar NesLarvik OK18.39
526224997Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK18.40
527186835Elin BjervaLarvik OK18.41
528211201Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK18.42
529206368Heidi HerumOK Skeidi18.43
530181677Linn Carina DalandKristiansand OK18.44
531224440Gry AakreSkien OK18.45
532180515Mila ZaharinovaOppsal Orientering18.46

D 45-

2 730 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
612207892Wenche EikåsSandefjord OK18.43
613156974Anette Kjærås FiringAndebu IL18.44
614206453Mariann Øren ArvesenSandefjord OK18.45
615204302Ingrid UndstadLarvik OK18.46
616196870Kristin EgerKongsberg OL18.47
617207342Elise HafskjoldNydalens SK18.48
618208955Trude HarstadBø OL18.49
619211385Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK18.50
62087529Trine OpsethRingerike OL18.51
621509450Vibeke LamarkGanddal IL18.52
622507771Paula BerstadHeming Orientering18.53
623180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering18.54
62495264Gyri MyhreSkien OK18.55
625219383Siri Thortveit MyhreKristiansand OK18.56
626181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb18.57
627500188Katja MjøsundNydalens SK18.58
628199541Siv WiersdalenPorsgrunn OL18.59
629203117Hilde PoppeFredrikstad SK19.00
630501775Aud Hognestad TaksdalGanddal IL19.01
631227050Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.02
632195740Audrun UtskarpenIL GeoForm19.03

D 45- A kort

2 380 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
805509130Gerd Karin VestølVegårshei IL19.26
806206250Elin KallesonOppsal Orientering19.26
807504675Hege GunnerødAsker Skiklubb19.26
808223932Anikken Gjein DybvikStokke IL19.26
809502129Rita RaastadSkien OK19.26
810221217Gro BørteKristiansand OK19.26
811224180June HerredsvelaØstmarka OK19.26
812502131Gunn Elin RudiHadeland OL19.26

D 50-

2 390 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
677181855Tove HeimdalKonnerud IL18.19
678194448Marianne ReuschHeming Orientering18.20
679191349Anne Berit BredholtSandefjord OK18.21
680199755Turid BertelsenPorsgrunn OL18.22
681211944Kristin SandvenNotodden OL18.23
682241428Anniken AusenPorsgrunn OL18.24
683188831Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL18.25
684507023Arnhild U. BråtenVegårshei IL18.26
685182120Tone Sølie LysnesHedrum OL18.27
686500585Ida SyversenRøyken OL18.28
687229702Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering18.29
688504224Christina WhiteSøgne og Songdalen OK18.30
689196741Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL18.31
690134847Elise GisholtFossum IF18.32
691196768Signe Astrup ArnesenHeming Orientering18.33
692215031Ingrid RavnanOL Toten-Troll18.34
693197958Kjersti Holt HanssenMåren OK18.35
694186852Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18.36
695206435Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL18.37
696507843Merete UndelandSturla, IF18.38
697220733Barbara Willkommen EikenKongsberg OL18.39
698211374Astrid BrevikStokke IL18.40
699503977Marianne OmdalKongsberg OL18.41

D 55-

2 380 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
738195950Veslemøy SolbergKonnerud IL18.20
739504630Gro PedersenOK Skeidi18.21
740209283Heidi SchatvetNotodden OL18.22
741188461Tone StoklandSandefjord OK18.23
742207010Unn Hilde HeggedalKongsberg OL18.24
743203515Linda HanssenØstmarka OK18.25
744505487Turid VongravenSkien OK18.26
745207721Vanja StaffOL Toten-Troll18.27
746224573Margrete EngzeliusAsker Skiklubb18.28
747220857Ingrid NermoenØstmarka OK18.29
748245577Inger Tone NygårdEgersund OK18.30
749400534Tove StrandMåren OK18.31
750509118Gro Hege LudvigsenMåren OK18.32
751199599Tiri RebårdSandefjord OK18.33
752241874Eli Marie WiigPorsgrunn OL18.34
753216819Elisabeth HetlevikKongsberg OL18.35

D 60-

2 380 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
787211515Siren GreveBergens TF19.09
788170814Lena HammerVestre Akers SK19.10
789222212Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL19.11
790190665Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb19.12
79189661Gunn BotnenBø OL19.13
79293964Hanne HerumOK Skeidi19.14
793400598Grete BerntsenMåren OK19.15
794241929Kristil KristensenOK Skeidi19.16
795505877Trude BråtenVoss IL19.17
796246566Brit HougePorsgrunn OL19.18
797504612Tonny LindquistOK Skeidi19.19
798502919Grete S B HoviSkien OK19.20
799229912Ruth WüestOLG St. Gallen/Appenzell19.21
800502478Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn19.22
801508903Marianne SpanliLierbygda OL19.23
802216806Siri BjorvandBirkenes IL19.24
803238121Anne Lise AndreassenSandefjord OK19.25
804503932Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering19.26

D 65-

2 120 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
904504687Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL18.49
905508904Gjertrud SandåkerIL Imås18.50
906248506Elisabeth RødAndebu IL18.51
907217231Kari BergLarvik OK18.52
908199630Else StordalOL Tønsberg og omegn18.53
909198006Inger NergaardStokke IL18.54
910216699Elle M. MelbyeHeming Orientering18.55
911211332Randi HansenStokke IL18.56
912215006Margrete JørandliGjø-Vard OL18.57

D 70-

2 120 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89439205Bjørg MostaulBø OL18.39
895239378Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK18.40
896216681Gerd LangsethLarvik OK18.41
897480130Ingjerd SognnæsBergens TF18.42
898197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK18.43
899201973Gunn Kari HygenFreidig18.44
90098007Anne Karin StigemoIL Imås18.45
90189885Marit OddenDrangedal OL18.46
902211574Margareta BrynhildsenStokke IL18.47
903221371Astrid GjelstadSandefjord OK18.48

D 75-

2 120 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
890208756Inger Lise SolbergBø OL18.35
891502379Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb18.36
892243500Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL18.37
893501160Thorunn Aamodt OvesenLardal OL18.38

D 80-

2 120 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
869503560Unni Dirro BøhlerengenMåren OK18.14
870506694Tirill Liby SeipOK Skeidi18.15
871181467Gudveig JørundlandOK Sør18.16
872158550Olaug F. JohansenSkien OK18.17

D 85-

2 120 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
859480109Ellen MathisenPorsgrunn OL18.04

H 9-10

2 150 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001242272Eirik LestebergKongsberg OL18.01
100294396Alexander DybvikStokke IL18.02
1003220790Rasmus MjøsundNydalens SK18.03
1004215111Mathias Bredland EidKongsberg OL18.04
1005224303Joel RöhrsStokke IL18.05
1006212631Kristian MorkNotodden OL18.06
1007214300Jakob Bredland EidKongsberg OL18.07
1008181440Ole Jakob TrøanNittedal OL18.08
1009213256Odin Vie StrislandFossum IF18.09
1010234274Alf Hattestad KristensenHeming Orientering18.10
1011217748Anders Rostveit ElmiOK Moss18.11
1012229743Kristian KaiserSturla, IF18.12

H 11-12

2 220 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
941193868Eivind VågsnesOppsal Orientering18.10
942233877Tobias LodeSkien OK18.11
943229523Jakob KristensenPorsgrunn OL18.12
944224741Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL18.13
945211804Ask Felland SætnanFossum IF18.14
946199656Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn18.15
947509124Magnus SigurdssonStokke IL18.16
948239477Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb18.17
949227048Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.18
950225171Fredrik GrønsethFossum IF18.19
951234195Jørgen FlatenVegårshei IL18.20
953223805Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll18.22
954223958Marcus WindvikSandefjord OK18.23
955213405Sondre KornmoPorsgrunn OL18.24
956245747Tobias Harstad RindeBø OL18.25
957213376Magnus MolundTyrving IL18.26
958230223Onni VierinenIL BUL-Tromsø18.27
959199726Blu William OplandOK Skeidi18.28
960234104Oskar HageliaVegårshei IL18.29
961212066Rasmus EngehultNotodden OL18.30
962225105Lars BirkenesBirkenes IL18.31
963204702Nikolai TesloHadeland OL18.32
964211880Sindre FurlandSandefjord OK18.33
965217651Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn18.34
966244039Sondre HafskjoldNydalens SK18.35
967195951Jens G. DybvikStokke IL18.36
968224135Theo Solberg FredheimSandefjord OK18.37
952505632Asbjørn LandeEidskog OL19.08

H 13-14

2 260 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201212732Kristian Ekeberg FliidSkien OK18.26
202213383Gabriel GjoneSandefjord OK18.27
203247817Jonas HickenIL Koll18.28
204506700Henrik Repstad StoremyrIL Hauken18.29
205182096Brage EikåsSandefjord OK18.30
206197959Einar ØstvoldHeming Orientering18.31
207211942Jens WoldSturla, IF18.32
208212637Martin Christoffer BorgIL Koll18.33
209199523Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18.34
210245755Gaute NysæterSkien OK18.35
211217134Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL18.36
212230400Emil VierinenIL BUL-Tromsø18.37
213223980Niclas GunnerødStokke IL18.38
214234052Thomas MyhreSkien OK18.39
215213219Johannes Salvesen-LundeIL Koll18.40
216203470Mathias LinløkkenØstmarka OK18.41
217213784Eskil HafskjoldNydalens SK18.42
218211704Sindre Flatin ErichsenSkien OK18.43
219239020Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn18.44
220212045Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF18.45
221508129Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK18.46
222180054Lukas Jones ArnesenHeming Orientering18.47
223225087Emil NygårdBirkenes IL18.48
224230324Eetu VierinenIL BUL-Tromsø18.49
225195896Martin DybvikStokke IL18.50
226215594Borgar SkjelbredKongsberg OL18.51
227203306Henrik KaiserSturla, IF18.52
228202161Linus MjøsundNydalens SK18.53
229505675Ragnar LandeEidskog OL18.54
230212792Mathias AxelsonEiker OL18.55

H 15-16

2 870 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1197793Olav MelheimSturla, IF18.15
2224153Herman Bakkane FolgerøSauda Orienteringsklubb18.16
3212826Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering18.17
4241416Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL18.18
5201915Paul Johan SlungaardHeming Orientering18.19
6222549Martin KaiserSturla, IF18.20
7209963Mats LindaasElverum OK18.21
871838Børge Nilsen BergFossum IF18.22
9500901Gaute LindaasElverum OK18.23
10213209Magnus BrodinPorsgrunn OL18.24
11228408Per Ingvar TollehaugEiker OL18.25
12213254Benjamin GjoneSandefjord OK18.26
13191201Eirik Vie StrislandFossum IF18.27
14509449Øyvind LamarkGanddal IL18.28
15191343Sindre Vie StrislandFossum IF18.29
16188800Andreas Nybak UrdalGanddal IL18.30
17501209Trygve Børte NomelandKristiansand OK18.31
18229527Martin AusenPorsgrunn OL18.32
19234871Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL18.33
20203281Tobias MathisenPorsgrunn OL18.34
21507757Sivert PoppeFredrikstad SK18.35
22208999Christian Fredrik BorgIL Koll18.36
23213433Birk Felland SætnanFossum IF18.37
24187112Hallgeir BrevikStokke IL18.38
25502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb18.39
26194450Fridtjof ReuschHeming Orientering18.40
27191344Gustav Andresen SkotteFossum IF18.41

H 17-A kort

2 630 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
533207899Vebjørn KvisliNotodden OL18.46
534213149Thomas BrodinPorsgrunn OL18.46
535220929Jørn BerganVegårshei IL18.46
536227681Jon KvisliBø OL18.46
537507662Steinar FrøytlogEgersund OK18.46
538500533Ole Grini JohansenNatthauken IL18.46
539207903Rune Kristian MorkNotodden OL18.46
540191166Åsmund HasaasOK Skeidi18.46
541217372Arild FlatenVegårshei IL18.46
54291507Ole FlaattenOK Skeidi18.46
543211224Ola LestebergKongsberg OL18.46
544207900Harald KvisliNotodden OL18.46
545203389Jarle LysnesHedrum OL18.46
546508525Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL18.46
547234337Jakob HageliaVegårshei IL18.46
548245299Didrik BredesenLillomarka OL18.46
549506341Dan Huva KristensenNotodden OL18.46
550181662Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering18.46

H 17-B

2 300 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
813480043John Lars HovdejordNotodden OL18.00
814211980Fredrik AxelsonEiker OL18.00
815500249Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn18.00
816234132Lars Øyvind LodeSkien OK18.00
817501219Tony HalsallOtra IL18.00
818211768Brede Ekeberg FliidSkien OK18.00
819207642Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL18.00
820236512Snorre SlokvikNotodden OL18.00
821239483Steinar SundeSøgne og Songdalen OK18.00
822217662Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn18.00

H 17-C

2 270 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
913223594Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll18.00
914212363Tore AxelsonEiker OL18.00
915199730Ketil OplandOK Skeidi18.00
916198793Stian LillegårdLillomarka OL18.00
917504629Øivind PedersenOK Skeidi18.00
918239482Floke BredlandSøgne og Songdalen OK18.00

H 17-20

3 140 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
429502377Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI18.52
430180136Gaute FosstveitRaumar Orientering18.53
431211840Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF18.54
432198904Peter GisholtFossum IF18.55
433236813Johan Kristian UndelandSturla, IF18.56
434509141Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn18.57
435507608Cornelius BjørkSandefjord OK18.58
4361001887Sindre GisholtFossum IF18.59
437202094Even LindaasVang OL19.00
438195549Iver RingheimLarvik OK19.01
439206477Jonas EikåsSandefjord OK19.02
440501323Skjalg NysæterSkien OK19.03
441509580Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering19.04
442503254Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn19.05
443184355Halvard KornmoPorsgrunn OL19.06
444222559Anders VestølVegårshei IL19.07
445207902Åsmund SlokvikNotodden OL19.08
446199628Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn19.09
447508137Ole Kristian TaksdalGanddal IL19.10
448203443Ludvig JohnsenHedrum OL19.11
449502662Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn19.12
450507708Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL19.13
451211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb19.14
452501505August Syrdal ØenHeming Orientering19.15
453502959Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK19.16
454509131Sondre Zahl HagenFossum IF19.17

H 21-

3 190 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401193617David GottfridssonLillomarka OL18.00
402503928Ola Marius PedersenOppsal Orientering18.01
403500003Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb18.02
404230403Åsmund HasaasOK Skeidi18.03
405507607Håvard WedegeFredrikstad SK18.04
406203278Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL18.05
407222086Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering18.06
408206427Olav VestølVegårshei IL18.07
409506813Petter ReinemoKongsberg OL18.08
410182003Simen Teigen SøgårdKongsberg OL18.09
411216987Christian BøenKristiansand OK18.10
412184352Herman Aarstrand KirsteSkien OK18.11
413220185Henry McNultyBækkelagets SK18.12
414226304Ulrik Astrup ArnesenNTNUI18.13
415506784Sigve VågsnesOppsal Orientering18.14
416504087John RundeKristiansand OK18.15
417179339Sigve BotnenBø OL18.16
418160828Øyvind EngerNydalens SK18.17
419196772Olai Stensland LillevoldNTNUI18.18
420209926Anders VisterNydalens SK18.19
421234860Martin AskeAndebu IL18.20
422504815Stein H. HagenFossum IF18.21
423216933Tobias KristensenNTNUI18.22
42488669Såmund BotnenEmblem IL18.23
425207865Vegard Brun SagaTyrving IL18.24
426502091Erling GrammeltvedtOK Skeidi18.25
427502352Robert FredriksenNotodden OL18.26
428508244Asgeir MjøsundNydalens SK18.27

H 35-

3 140 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
455506656Kim André SveenHadeland OL19.18

H 40-

3 140 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
456190806Eivind TonnaAsker Skiklubb19.19
457235830Svein SundeSøgne og Songdalen OK19.20
458504517Asbjørn BygglandHøydalsmo IL19.21
459217657David HanssonOL Tønsberg og omegn19.22
460504453Jørn SundbyLarvik OK19.23
461223987Lars FolgerøSauda Orienteringsklubb19.24
462245745Eivind Frode RindeBø OL19.25
463188892Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL19.26
464506954Henrik WennerstrandPorsgrunn OL19.27
465241823Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL19.28
466199446Tallak Olav GrytingGjerstad IL19.29
467230271Juha VierinenIL BUL-Tromsø19.30

H 45-

3 060 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
475229805Urs MärkOLG Stäfa19.04
476508133Pål Christian IngierdBækkelagets SK19.05
477199596Sturle FurlandSandefjord OK19.06
497188797Johs HjelmstadBækkelagets SK19.07
479504468Hallvard KorenOK Moss19.08
480508915Øystein MyrvoldHeming Orientering19.09
481206461Jo Børre EikåsSandefjord OK19.10
482233943Jøran KristensenHeming Orientering19.11
483223596Audun HvenekildeOppsal Orientering19.12
484501731Bjørn LiePorsgrunn OL19.13
485227677Steinar LandeBø OL19.14
486211366Kjetil MolundTyrving IL19.15
487214915Runar HafskjoldNydalens SK19.16
488507715Tom KristensenLarvik OK19.17
48979095Espen DanevadFredrikstad SK19.18
490193630Knut Jostein SætnanFossum IF19.19
491184474Frode NysæterSkien OK19.20
492506809Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.21
493401132Pål SommerheinFossum IF19.22
494217460Gisle NysæterSkien OK19.23
495197944Kenneth WesterheimStord Orientering19.24
496214745Vidar GjelstadOppsal Orientering19.25
478500534Eivind LandeEidskog OL19.26
498508912Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL19.27
499216667Asgeir FremstadLarvik OK19.28
500230277Per Erik OpsethRingerike OL19.29
501223922Helge Grenager SolheimOppsal Orientering19.30

H 45- A kort

2 390 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
709224085Kenneth DybvikStokke IL18.50
710182011Jan Ivar GundersenHedrum OL18.50
711507857Thorbjørn VærpKristiansand OK18.50
712211258Dan Egil LjådalIL Hauken18.50
713192907Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering18.50
714241789Arne Håkon JørgensenSandefjord OK18.50
715500400Erik Broers DamsgaardHisøy OK18.50
716220882Tore LindaasElverum OK18.50
717199435Jarle EriksenOK Skeidi18.50

H 50-

2 730 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
570206434Sten Åge NygårdseterVegårshei IL18.01
571244780Karl Anton UndelandSturla, IF18.02
572221105Per Olav NærestadIF Trauma18.03
573196876Lasse ArnesenHeming Orientering18.04
574234013Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb18.05
575207904Rune EngehultNotodden OL18.06
576195867Bjørn Richard KirsteSkien OK18.07
577216677Bjørn Idar SætranIF Trauma18.08
578182118Espen JohnsenHedrum OL18.09
579245669Geir BråtenVegårshei IL18.10
580165904Arild AndresenFossum IF18.11
58191505Øyvind FlaattenOK Skeidi18.12
582245175Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb18.13
583190618Øyvind HyllesethSkien OK18.14
584507671Harald Eide-FredriksenHeming Orientering18.15
585508242Jan Erik AalbergBækkelagets SK18.16
586501512Bjørn HallanFossum IF18.17
587184429Jostein MehammerPorsgrunn OL18.18
588195762Roger ØstvoldHeming Orientering18.19
589226659Einar GisholtFossum IF18.20
590210110Guttorm EggeIL GeoForm18.21
59184024Kimme ArnesenHeming Orientering18.22
592229636Frode StrislandFossum IF18.23
593182076Øystein SkjelbredKongsberg OL18.24
594223921Knut GjoneSandefjord OK18.25
595222073Ole Petter VestølVegårshei IL18.26
596198045Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK18.27
597237895Roar MyhreKristiansand OK18.28
598509448Trond LamarkGanddal IL18.29
599238122Helge GisholtOK Skeidi18.30
600208740Trond GjelstadSandefjord OK18.31
601192566Roar MathisenOL Tønsberg og omegn18.32
602501016Christian JomaasFossum IF18.33
603182119Roger LysnesHedrum OL18.34
604502929Jon SkriubakkenPorsgrunn OL18.35
605198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering18.36
606204203Per Olav GulbrandsenLarvik OK18.37
607187010Knut Erling ØenHeming Orientering18.38
608402917Erik BorgIL Koll18.39
609215576Kjetil DammTIF Viking18.40
610501146Oddvar TaksdalGanddal IL18.41
611190660Terje Ulla EikenKongsberg OL18.42

H 55-

2 730 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
633507082Svein-Erik SøgårdKongsberg OL19.04
634205549Inge RingheimLarvik OK19.05
635215453Sven OhrvikKonnerud IL19.06
636214746Håkon JendalFossum IF19.07
637173451Gjermund RørenEiker OL19.08
638209846Jan Richard EriksenAsker Skiklubb19.09
639236399Jon Harald BøvreStokke IL19.10
640197888Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK19.11
641507027Harald OmlandSkien OK19.12
642504620Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering19.13
643207674Onno VerberneOL Toten-Troll19.14
644212662Tom SlungaardHeming Orientering19.15
645193869Roar ByeModum OL19.16
646181990Erlend SlokvikOL Toten-Troll19.17
647211809Espen RaastadSkien OK19.18
648504080Per-Arne WahlgrenSjövalla FK19.19
649221210Per Einar StrømHedrum OL19.20
650221152John YtternesKolbotn og Skimt OL19.21
651500673Morten AndresenOK Skeidi19.22
652228411Thor Inge TollehaugEiker OL19.23
653214544Petter LøeNotodden OL19.24
654208598Roger Andre VaneboKongsberg OL19.25
655507663Geir FrøytlogEgersund OK19.26
656507057Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)19.27
657501673Lars Peder VaajeMarnardal IL19.28
658217636Erik HøivoldKongsberg OL19.29

H 60-

2 390 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
659502083Tron SolbergOK Skeidi18.01
660502477Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn18.02
661400286Morten DueMåren OK18.03
662215003Sigbjørn ModalsliFossum IF18.04
663483728Petter GullikstadRøros IL18.05
664506661Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn18.06
665500590Øyvind Roger HansenRøyken OL18.07
666190985Inge GlittumOK Skeidi18.08
667221187Geir Holm GundersenKonnerud IL18.09
668509551Arve GlittumOK Skeidi18.10
66960917Reidar FossumAsker Skiklubb18.11
670197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK18.12
671236333Per LarsenKristiansand OK18.13
672400006Morten KarlsenMåren OK18.14
673170925Jarle BotnenBø OL18.15
674205708Ketil BergeVestre Akers SK18.16
675505878Gunnar BråtenVoss IL18.17
676221269Bjørn ChristensenØstmarka OK18.18

H 65-

2 380 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
718206403Kjell SandåkerIL Imås18.00
719222595Dagfinn TorpePorsgrunn OL18.01
720221216Jan BøhleOL Trollo18.02
721212580Olav SmestadGjerstad IL18.03
722197800Ragnar Niemi BergStokke IL18.04
723238163Oskar StraumeDrangedal OL18.05
724236004Elling AakreAndebu IL18.06
725235929Eilef LandsverkSkien OK18.07
726506358Bjørn GrindeIL GeoForm18.08
727182122Martin NaufHedrum OL18.09
728230219Mikael TarandiIFK Lidingö SOK18.10
729505373Sveinung RekaaNotodden OL18.11
730186085Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb18.12
731480044Hugo A. ChristensenNotodden OL18.13
732206256Dag KristensenOK Skeidi18.14
733201595Øivind FadumSande Sportsklubb18.15
734509552Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss18.16
735227680Per Chr. HagenBø OL18.17
736195715Are EriksenOslostudentenes IK18.18
737502381Stein TurtumøygardMåren OK18.19

H 70-

2 380 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
754186202Atle RemmePorsgrunn OL18.36
75574911Dag Rønning JensenOL Trollo18.37
756245638Hallvard MyrvollBø OL18.38
757502481Ragnar HillestadLardal OL18.39
758504631Øyvin SimonsenIL Imås18.40
759186215Geir TrøanKolbotn og Skimt OL18.41
760503934Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering18.42
76196166Kjell Audun SundsdalMelum IL18.43
76279106Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK18.44
763221243Knut G KarlsenHeming Orientering18.45
764245776Widar Taxth LølandHisøy OK18.46
765206510Kristen DalandIL Imås18.47
766411362Hogne KjæråsAndebu IL18.48
767505873Magne MoyOK Sør18.49
768221255Rolf GjølbergLarvik OK18.50
769214964Helge RevhaugRingerike OL18.51
770501089Kjell Einar AadnevikTIF Viking18.52
771184542John Thomas PetersenNittedal OL18.53
772504467Arne LandeBø OL18.54
773245282Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb18.55
774238017Roar LøkenSandefjord OK18.56
775505395Hasse BergstrømTyrving IL18.57
776203291Trygve LølandBirkenes IL18.58
777211532Kåre ThorbjørnsenLarvik OK18.59
778182064Helge FossheimHedrum OL19.00
779197824Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK19.01
780230393Willi StreuliOLG St. Gallen/Appenzell19.02
781219114Jørn TorgersenTIF Viking19.03
782509136Runar KittilsenStokke IL19.04
783210912Henning GaarderKonnerud IL19.05
78462575Jørgen KvilhaugBotne SK19.06
785199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn19.07
786184537Jiri UrvalekPorsgrunn OL19.08

H 75-

2 120 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
873203627Lars Martin GjeinStokke IL18.18
874237787Per Øystein AndersenLarvik OK18.19
875500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF18.20
876174991Frank EliassenSandefjord OK18.21
877221464Kjell MeenPorsgrunn OL18.22
878217272Helge BjaalandHeming Orientering18.23
87989873Odd AureDrangedal OL18.24
880193014Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL18.25
881229528Audun KjøstvedtIL Høvdingen18.26
882238049Ronald BjervaDrangedal OL18.27
883181694Carl Ove BergOK Skeidi18.28
884203367Olav SolbergBø OL18.29
885211181Kjell StenstadvoldTyrving IL18.30
886177772Tor Eivind EdvardsenLarvik OK18.31
887504511Magnar ØvreåsBotne SK18.32
888231881Ole Jørgen MjøsundSpillum IL18.33
889211333Arne KristensenStokke IL18.34

H 80-

2 120 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
860501122Bjørn GunnerødAsker Skiklubb18.05
861210997Steinar RuudKonnerud IL18.06
862184298Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn18.07
863215633Svein SolerødOL Toten-Troll18.08
864206426Ivar Louis BergSturla, IF18.09
86539177Olav MostaulHøydalsmo IL18.10
866203598Magnar ReppesgårdHedrum OL18.11
86786980Finn Åge ØsternKongsberg OL18.12
868221026Oddvar GjelstadSandefjord OK18.13

H 85-

2 120 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
856207752Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubb18.01
857211619Einar JørundlandOK Sør18.02
858508534Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK18.03

Utvikling N

2 150 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1078229616Eline Maudal PettersenKongsberg OL16.00
1023228465Maja KristensenNotodden OL18.22
1024221136Olav BerganVegårshei IL18.22
1025230697Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering18.22
1026212360Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL18.22
1027212302Kristina Fidje GrytingGjerstad IL18.22

Utvikling C

2 270 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1082229968Marcus WindvikSandefjord OK16.00
927223967Maike RöhrsStokke IL18.00
928217447Tomine FlatenVegårshei IL18.00
929223916Linn StrømSandefjord OK18.00
930206436Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL18.00
931197821Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18.00

Utvikling B

2 300 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
852211769Brage FosstveitRaumar Orientering18.00
853212251Markus HirschBækkelagets SK18.00
854205543Simen HøyerFossum IF18.00
855245746Sondre Harstad RindeBø OL18.00
1085212741Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL18.00

Direkte A

2 630 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1083206419Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering16.00
1080230395Reine PettersonIFK Göteborg18.00
1081230287Kristina PettersonSjövalla FK18.00
1084221032Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL18.00
1087197748Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering18.00
1089229515Mona HoltePorsgrunn OL18.00
1090500239Kristin BergFossum IF18.00
551228081Simen BordalFossum IF18.46
552199627Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn18.46
553229797Johanne LigaardNOTEAM18.46
554216592Espen MelheimSturla, IF18.46
555192250Hans TrøanNittedal OL18.46
556205548Fredrik HøyerFossum IF18.46
557216648Espen LunøeNydalens SK18.46
558228521Pål Martin EidKongsberg OL18.46
559203397Espen BirkenesBirkenes IL18.46
560506703Erik JuliussenSandefjord OK18.46
56186070Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa18.46
562206364Lars Rune LieOK Skeidi18.46
563188443Mai Britt BjørkSandefjord OK18.46
564204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL18.46
565223986Ådne SkifjellSkien OK18.46
566203010Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa18.46
567502706Fredrik SaugestadNydalens SK18.46
568186840Hans Olav HygenØstmarka OK18.46
569195801Øyvind GylverAsker Skiklubb18.46

Direkte B

2 300 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1073223493Hilde Aamand BjørbækkSkien OK16.00
198899Sindre GisholtFossum IF16.00
840224746Hildegunn GrønsethFossum IF18.00
841224334Sigrun GjoneSandefjord OK18.00
842209623Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL18.00
843187091Eli SæterdalSkien OK18.00
844200351Jarand Berg HjukseNOTEAM18.00
845182117Monica Renate TrøanNittedal OL18.00
846233769Anders WindvikSandefjord OK18.00
847504591Karin WahlgrenSjövalla FK18.00
848224155Geir HestadSkien OK18.00
849217731Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.00
850509440Marius StrandseterRøyken OL18.00
851507047Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL18.00
1077211786Inger Lene FlatinSkien OK18.00
1086204595Kjersti AabyKolbotn og Skimt OL18.00

Direkte C

2 270 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
932230280Elisabeth WindvikSandefjord OK18.00
933208139Merete SaugestadNydalens SK18.00
934229967Bjørn KnutsenPorsgrunn OL18.00
93589887Astrid LundeDrangedal OL18.00
936224075Kristin Solberg FredheimSandefjord OK18.00
937203668Anne Kathrine AkselsenNydalens SK18.00
938213419Hege AndersenIL Koll18.00
939509438Marianne StrandseterRøyken OL18.00
940147124Wenche StrømSandefjord OK18.00
1074230672Hege B. ØksenholtSkien OK18.00
1079211539Jostein EriksenLarvik OK18.00