Startliste for Flex-O-løp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Flex-O-løp
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: søndag 2 juni 2019

N-åpen

2 020 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18Mats Dyrlie AndersenVarteig OL11.00
19Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL11.00
20Maja Dyrlie AndersenVarteig OL11.00
22Elise Holm NedrebøOK Moss11.00
23Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OL11.00
91Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL11.00
94Ahmed OmerTrøsken IL11.00

D 11-12

1 990 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Sofie Holm NedrebøOK Moss11.00
4Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL11.00

D 13-14

2 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.00

D 17-

5 190 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30Helena ÅsbergSarpsborg OL11.00

D 35-

3 670 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Tonje HolmOK Moss11.00
83Kristine RoskifteOK Moss11.00

D 50-

3 670 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
48Liv Inger PrangerødTistedalen FL11.00
49Bente LineIndre Østfold OK11.00
50Elsie BrenneVarteig OL11.00
51Tone Karina IngesenSarpsborg OL11.00

D 70-

2 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65Johanna YtterbølGimle IF11.00

H 9-10

1 990 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL11.00
86Trym BreimoOK Moss11.00
100Jens Vonnen SvaeSarpsborg OL11.00

H 11-12

1 990 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.00
11Peder KjerkreitTrøsken IL11.00
89Eskil Perhsen LundeSarpsborg OL11.00
95Jespen Vonen SvaeSarpsborg OL11.00

H 13-14

2 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Birk BreimoOK Moss11.00

H 15-16

5 190 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34William FosserIndre Østfold OK11.00
68Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL11.00

H 17-

5 190 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37Jakob TorgersenHalden SK11.00

H 35-

5 190 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Øyvind ThømtIndre Østfold OK11.00
41Anders LundeVarteig OL11.00

H 50-

3 670 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Kjell Einar AndersenVarteig OL11.00
58Roy GjerdingOK Moss11.00
59Espen SvaeSarpsborg OL11.00
81Dag SyversenSarpsborg OL11.00
82Øystein RuudFredrikstad SK11.00
103Geir TorgersenHalden SK11.00

H 70-

2 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63Henry SundsetvikOK Trollelg11.00
71Per Reidulf HolmOK Moss11.00
72Harald LundhaugOK Moss11.00
73Willy GrønstadGimle IF11.00
74Harald WibyeOK Moss11.00

DIR AL

5 190 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Marie BackstrømHalden SK11.00
28Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL11.00
29Ole IngesenSarpsborg OL11.00
80Runa BackstrømHalden SK11.00
90Tore Grønlund MoenGimle IF11.00
102Kent KopperudIndre Østfold OK11.00

DIR AK

3 670 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54Lea TaraldsvikVarteig OL11.00
88Morten BreimoOK Moss11.00
92Ole Johannes NedrebøOK Moss11.00
93Marte Sletten  BergslandTrøsken IL11.00
101Henning RørvikOK Moss11.00

DIR B

2 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Liv Edle GrønstadGimle IF11.00
85Mariann LøkenOK Moss11.00

DIR C

1 990 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Synne SiggerudSarpsborg OL11.00