Startliste for Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

MellomLang

D15

4 000 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
751501325Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn10.00.00
1110Prøveløper L310 (10)NOTEAM10.00.00
752182074Mathea Spets StorhovFreidig10.01.19
753212043Mina Akiko JohnsenSturla, IF10.06.18
754203270Eline Horten JordetVingelen IL10.06.29
755503512Klara GraversenIL BUL-Tromsø10.06.44
756190669Inga Skaarer WiklundNydalens SK10.08.28
757507448Marie KvarmeSturla, IF10.09.11
758502999Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)10.10.42
759509544Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø10.10.57
213225Julie Sophie WoldOK Moss10.11.00
760501608Ingvild GustafssonKongsberg OL10.11.15
761507649Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)10.11.37
762217061Vida Helland-HansenTyrving IL10.13.43
763225359Anja HoleFørde IL10.15.23
764211509Mille Baastad BergTyrving IL10.15.42
765197027Frida Hovgaard EisvangOK Moss10.17.18
766508807Eileen BjanesTyrving IL10.19.59
767213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering10.25.00
768179798Emma Visted-HansenGjø-Vard OL10.25.00
769219671Serine JørgensenLillehammer OK10.25.00
770504706Kathinka Zahl HagenFossum IF10.25.00
771184277Alida OftedalÅlgård Orientering10.25.00
772199753Helene Brandal SøftingKongsberg OL10.25.00
773199749Amanda AxelsonEiker OL10.25.00
774206417Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering10.25.00
775508981Maria GrovanOL Tønsberg og omegn10.25.00
776178485Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL10.25.00
777213777Anne FrøislandVang OL10.25.00
778192323Linnea HolstTyrving IL10.25.00

H15

4 890 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701503554Sondre LadimOK Moss10.00.00
1109Prøveløper L309 (9)NOTEAM10.00.00
702208999Christian Fredrik BorgIL Koll10.00.10
703507449Mikael BirkelundAsker Skiklubb10.02.18
704217671Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK10.02.23
705504585Alfred BjørnerødOK Moss10.03.35
706207424Jakob RastadAsker Skiklubb10.05.29
707506761Eirik FrostAlta OL10.05.49
708210600Axel AaldeNydalens SK10.05.55
709204746Martin Størmer-AntonsenNydalens SK10.05.59
710191343Sindre Vie StrislandFossum IF10.06.49
711223935Edvin AakreEgersund OK10.06.59
712506918Sigurd RødnesOppsal Orientering10.07.23
713212147Henrik Kaupang LyeLarvik OK10.07.44
714213254Benjamin GjoneSandefjord OK10.07.51
715206488Halvor LøkenKongsberg OL10.08.20
716211903Brage Bell LysakerFana IL10.09.12
717191201Eirik Vie StrislandFossum IF10.09.40
718509449Øyvind LamarkGanddal IL10.10.06
719193917Martin Nøkleby MellingRingerike OL10.11.52
720505816Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)10.12.29
721195677Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb10.13.03
722233777Emil Reinertsen LeroyerFreidig10.13.21
723211139Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)10.13.24
724231284Ask OlaussenOppsal Orientering10.15.14
725506223Herman Lien BackstrømHalden SK10.15.57
726189038Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)10.16.10
727505852Hallvard TjentlandLardal OL10.16.50
728217810Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss10.17.58
729184394Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)10.19.53
730502336Arne BerganKongsberg OL10.25.00
731199751Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL10.25.00
732223522Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)10.25.00
733215994Oliver LarsenMo OK10.25.00
734207732Henrik Andreas TømtIL Imås10.25.00
735501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)10.25.00
736505200Mathias NyhaugAsker Skiklubb10.25.00
737213734Tord RomundstadNidarøst OK10.25.00
738223525Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)10.25.00
739234871Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL10.25.00
740225130Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering10.25.00
741194450Fridtjof ReuschHeming Orientering10.25.00
74271838Børge Nilsen BergFossum IF10.25.00
743225016Vilmer NybergAsker Skiklubb10.25.00
744217701Eskil KolshusOppsal Orientering10.25.00

D16

4 700 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1108Prøveløper L308 (8)NOTEAM10.00.00
651502698Pia Young VikNydalens SK10.30.00
652180130Ane Malene KolstadFreidig10.31.51
653213375Une HoltermannPorsgrunn OL10.33.41
654509575Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL10.33.43
655505186Mari EidsmoFreidig10.34.38
656217355Kristin Melby JacobsenLardal OL10.35.46
657207851Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb10.35.48
658192960Eline SchjervenLardal OL10.37.21
659217670Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK10.37.29
660212335Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL10.37.41
661201888Ragnhild Mathea HelmersenFet OL10.39.16
662503909Selma HøivoldKongsberg OL10.40.12
663213410Kristine Bog VikaneFana IL10.41.45
664178311Johanne Rognerud BøeFossum IF10.42.00
665217555Mari ØverbyKongsberg OL10.42.07
666507753Trude MarkhusVerdal OK10.43.26
667213060Emma EngehultNotodden OL10.44.02
668184520Konstanse MoholthKongsberg OL10.45.09
669212200Kristin LundanesEmblem IL10.55.00
670196903Ida Marie FlågenHeming Orientering10.55.00
671217780Ingrid MobråthenBotne SK10.55.00
672213424Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL10.55.00
673222250Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering10.55.00
674506837Hedda SpangbergKonnerud IL10.55.00
675186172Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering10.55.00
676180263Astrid RognstadHadeland OL10.55.00
677207648Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb10.55.00
678505820Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK10.55.00
679192919Marie Roll-TørnqvistFana IL10.55.00
680212966Ida SolliMo OK10.55.00
681199688Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn10.55.00
682505202Mari BrendeFossum IF10.55.00
683207890Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK10.55.00
684228510Tiril HolenKonnerud IL10.55.00
685237773Ella BerstadHeming Orientering10.55.00
686225581Julie BerntzenFet OL10.55.00
199691Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn11.03.00

H16

5 760 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1000526Sondre BataldenFana IL00.00.00
1107Prøveløper L307 (7)NOTEAM10.00.00
601500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK10.30.00
602507063Kasper Bakken UlsethNydalens SK10.30.23
603502697Teodor Mo HjelsethNydalens SK10.32.03
604198046Brage TakleKristiansand OK10.34.13
605502815Atle Nikolai WølloKongsberg OL10.38.59
606213361Sigurd Saxe SandvikHalden SK10.39.18
607507757Sivert PoppeFredrikstad SK10.42.41
608501098Hans UrsetIL BUL-Tromsø10.43.53
609216720Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering10.44.07
610201736Mikkel BerglundRingerike OL10.45.55
611192670Rolf Andreas BergNydalens SK10.46.56
612192914Kristian Norum MeløysundNydalens SK10.47.56
613209963Mats LindaasElverum OK10.49.19
614500284Sander Tonjer FingarsenElverum OK10.55.00
615203671Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10.55.00
616191344Gustav Andresen SkotteFossum IF10.55.00
617502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb10.55.00
618197713Tor Erling GjølsjøOK Moss10.55.00
619211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)10.55.00
620195921Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett10.55.00
621200441Erlend AuneByåsen IL10.55.00
622187112Hallgeir BrevikStokke IL10.55.00
623213433Birk Felland SætnanFossum IF10.55.00
624411520Henrik WoldeneFossum IF10.55.00
625241416Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL10.55.00
626229527Martin AusenPorsgrunn OL10.55.00
627228408Per Ingvar TollehaugEiker OL10.55.00
628500557Elias StubberudNydalens SK10.55.00
629223652Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering10.55.00
630500601Thomas BlomkvistFredrikstad SK10.55.00
631181515Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK10.55.00
632204514Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett10.55.00
633222221Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb10.55.00
634151433Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering10.55.00
635501209Trygve Børte NomelandKristiansand OK10.55.00
636203281Tobias MathisenPorsgrunn OL10.55.00
637198554Stein Aas StræteRingerike OL10.55.00
638199522Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn10.55.00
639500901Gaute LindaasElverum OK10.55.00
640188800Andreas Nybak UrdalGanddal IL10.55.00
641500586Johan EgerKongsberg OL10.55.00
642204588Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering10.55.00
643211331Erlend LangeggenKongsberg OL10.55.00
507971Vegard RanestadHamar OK11.03.00

D17-18 E

5 690 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1106Prøveløper L306 (6)NOTEAM10.00.00
501187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.00.00
502504480Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.04.42
503216794Frida HaugskottOL Trollelg11.05.55
504506802Malene Teresia JebsenHeming Orientering11.06.08
505206498Tina KallesonOppsal Orientering11.08.08
506194709Marte Madslien BakkenNydalens SK11.09.48
507507669Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett11.10.24
508502699Kristine KravdalGjø-Vard OL11.10.50
509501521Maya Jones ArnesenHeming Orientering11.11.46
510504515Tale StrandKongsberg OL11.11.51
511216924Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering11.12.10
512195861Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.12.15
513210737Tuva Aas StræteRingerike OL11.12.16
514192879Ingvild LangeggenKongsberg OL11.13.01
515213400Elise AusenPorsgrunn OL11.13.19
516504226Ingeborg RognstadHadeland OL11.16.12
517501015Karen Hoel JomaasFossum IF11.16.20
518211735Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.16.51
519502930Ea LunøeNydalens SK11.16.59
520192560Oda Isnes TyseEiker OL11.17.42
521234921Mina SchjervenLardal OL11.18.18
522211356Solveig Moen LetmolieEiker OL11.19.17
523504134Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11.19.20
524504498Marie Lindløv JensenOK Moss11.25.00
525509447Ingrid LamarkGanddal IL11.25.00
526504136Anna Jacobsen-GaskiBardu IL11.25.00
527500311Ingrid Lund HovdenTyrving IL11.25.00
528185870Mari Strømme LidVaregg Fleridrett11.25.00
529199366Malene InstanesSturla, IF11.25.00
530209884Ida Sofie HjortlandLarvik OK11.25.00
531507041Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.25.00
532501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11.25.00
533501377Ada WulfsbergNydalens SK11.25.00
534192291Christine HoenEiker OL11.25.00
535192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.25.00
536184462Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett11.25.00
537197855Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK11.25.00
538199367Ine InstanesSturla, IF11.25.00
539505432Ingeborg KvarmeSturla, IF11.25.00
540213563Stine AuneNidarøst OK11.25.00
541211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL11.25.00
542193062Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL11.25.00
543189018Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering11.25.00
544181518Live ØstvoldHeming Orientering11.25.00
545500589Marie LilandNydalens SK11.25.00
546208390Alexandra LinløkkenØstmarka OK11.25.00
547191265Stella HolmboeTyrving IL11.25.00
548206441Hanne Eide RappRaumar Orientering11.25.00
549500281Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK11.25.00
550507046Emma Meyer LarssonTyrving IL11.25.00
551181925Iris HolstTyrving IL11.25.00
552212879Malin HaugeHisøy OK11.25.00
553187233Kristine Eide RappRaumar Orientering11.25.00
191350Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering11.54.00
500252Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.55.00

H17-18E

7 080 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1103Prøveløper L303 (3)NOTEAM10.00.00
401204299Lars Young VikNydalens SK11.30.00
402506778Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.30.12
403221505David RundeKristiansand OK11.31.09
404504578Lars SandstadFreidig11.32.22
405203586Simen Spets StorhovFreidig11.32.23
406184323Mikkel HoltFreidig11.32.25
407187014Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK11.32.54
408502338Vetle DrageKongsberg OL11.33.13
409187320Viljan van RaaijHedrum OL11.34.08
410184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.34.21
411502812Jo Even KolstadFreidig11.35.07
412225547Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL11.35.34
413222559Anders VestølVegårshei IL11.35.39
501113Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.36.00
414215144Jonas GrønliFreidig11.36.06
415199628Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11.36.19
416506972Petter Liabakk EriksenByåsen IL11.37.23
417509580Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.37.48
418507052Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering11.38.05
419501418Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø11.38.14
420186911Marius BakkeFossum IF11.38.35
421197866Tobias RøddeGanddal IL11.39.05
422187042Kristian ØstermannHeming Orientering11.39.41
423211313Birk Bell LysakerFana IL11.39.49
424509141Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn11.40.45
425184355Halvard KornmoPorsgrunn OL11.40.57
426187109Gaute Kvittum NytrøenTynset IF11.41.22
427195549Iver RingheimLarvik OK11.42.56
428503664Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.43.42
429501505August Syrdal ØenHeming Orientering11.44.05
430199560Åsmund SlokvikNotodden OL11.44.24
431229986Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK11.44.54
432211840Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF11.46.34
433504439Erlend Odd BergeKristiansand OK11.47.18
434506806Eskil FrischknechtAlta OL11.48.01
435180136Gaute FosstveitRaumar Orientering11.48.20
436187105Eivind Berner MyhreFossum IF11.48.28
437504388Henrik ReuschHeming Orientering11.49.02
438501515Ferdinand FremmingHeming Orientering11.55.00
439502662Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.55.00
440178360Rolf Trygve HaugKongsberg OL11.55.00
441225071Alf Kristian HelleHalden SK11.55.00
442211058Runar Saur ModahlFredrikstad SK11.55.00
443186936Henrik R HoltHedrum OL11.55.00
444203392Kristoffer FjæreHedrum OL11.55.00
445213810Johannes LangaasNidarøst OK11.55.00
446234477Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.55.00
447186064Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering11.55.00
448224235Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK11.55.00
449501469Tobias EspedalNydalens SK11.55.00
450215056Eirik BlågestadFredrikstad SK11.55.00
451203584Håkon HolstadFreidig11.55.00
452508137Ole Kristian TaksdalGanddal IL11.55.00
453502959Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.55.00
454212141Christopher LadimOK Moss11.55.00
455501269Jørgen SchjølbergTynset IF11.55.00
456502117Gard FrostAlta OL11.55.00
457219701Johan Kristian UndelandSturla, IF11.55.00
458509131Sondre Zahl HagenFossum IF11.55.00
459507038Eirik ImrikFredrikstad SK11.55.00
460502428Ådne SkjærsteinTyrving IL11.55.00
503979Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12.01.00
203103Mikkel KatlaFossum IF12.10.00
191269Grunde IsaksætreGrue IL12.24.00
228461Joachim Sandor KnudsenSturla, IF12.35.00
500903Bendik EliassenFredrikstad SK12.36.00

D19-20 E

6 040 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1105Prøveløper L305 (5)NOTEAM10.00.00
301191341Pernille KatlaFossum IF12.00.00
302241426Hanne VassendPorsgrunn OL12.01.51
303196849Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.02.19
304206386Marlin HaavengenKongsberg OL12.02.24
305187171Thea Sildnes BaklidKonnerud IL12.05.18
306505060Ida KristianssonHalden SK12.05.53
307505166Aurora GjølsjøOK Moss12.06.04
308197990Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12.06.13
309181872Thea DyrkornNTNUI12.06.15
310208919Lene Berg HanssenByåsen IL12.06.48
311215112Helene EgerKongsberg OL12.08.02
312199600Ragnhild EideByåsen IL12.08.14
313502350Maren NorderudTyrving IL12.09.42
509355Anine LomeHamar OK12.10.00
314500630Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.10.28
315211561Maria Ulseth SylteFreidig12.11.39
316507042Karoline AuneHalden SK12.13.13
317195946Ingrid HasaasFossum IF12.15.14
206043Dina ReitanFreidig12.16.00
318501008Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss12.16.41
319193888Kristina VollHaugesund IL Orientering12.16.52
320180322Vera MelkildFreidig12.17.15
321229426Aurora MoholthKongsberg OL12.17.26
322500116Rikke Blakkestad IngesenFossum IF12.18.06
180221Ane DyrkornNTNUI12.22.00
323212721Linn Mei WaalerMåren OK12.25.00
324501105Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12.25.00
325501170Agnethe HasliBækkelagets SK12.25.00
326207662Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.25.00
327199754Sofie AndersenBOK12.25.00
328508777Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.25.00
329506934Hedda Raadal BjørloHalden SK12.25.00
221082Lotte MyklemyrEiker OL12.38.00
199556Solveig Eline BergTyrving IL12.39.00
227531Anne Omholt BerrefjordLardal OL12.40.00
502453Synne SkjærsteinTyrving IL12.41.00
500265Synne StrandAsker Skiklubb12.42.00

H19-20E

9 690 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1102Prøveløper L302 (2)NOTEAM10.00.00
201508000Sander ArntzenAsker Skiklubb12.00.00
202224268Sebastian DalandKristiansand OK12.01.22
203221133Øyvind HjermstadFossum IF12.02.03
204221389Sindre R HoltHedrum OL12.02.06
205507601August Asheim BirkelandNTNUI12.02.23
206201651Jørgen BaklidKonnerud IL12.02.32
207508238Mats EidsmoFreidig12.03.07
208508333Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL12.03.49
209206905Niels Christian HellerudHalden SK12.04.34
210192570Aslak HeimdalKonnerud IL12.04.50
211217107Anders HaugskottOL Trollelg12.05.31
212505067Einar EkelandOddersjaa SSK12.05.32
213508500Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.06.03
214506141Erlend BrendstuenHalden SK12.07.29
215211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.07.42
216186855Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.07.50
217197833Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.08.44
218506650Oscar LyngenFreidig12.10.27
219202094Even LindaasVang OL12.10.37
220192908Knut KyrkjebøTIF Viking12.10.38
221191177Jostein Svaland DaleVang OL12.10.42
507605Lukas LilandNydalens SK12.11.00
222182130Even-Johan KaspersenMo OK12.11.29
223508144Eskil FrøislandVang OL12.11.55
224209873Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12.13.42
225195937Kristian Fredrik LynumFreidig12.16.09
226507708Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL12.19.47
227501323Skjalg NysæterSkien OK12.25.00
228189096Joar GjerdahlKonnerud IL12.25.00
229215123Lavran ThorstensenNTNUI12.25.00
230190325Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK12.25.00
231190677Erling HjermstadFossum IF12.25.00
232226137Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.25.00
233230223Felix HarrisonPeninsula and Plains Orienteer12.25.00
234504399Scott JuvikIL Gular12.25.00
23596318Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL12.25.00
236208621Marius AurebekkKristiansand OK12.25.00
237208434Michael SvobodaFothills Wanderers Orienteerin12.25.00
238215145Oskar Spets StorhovFreidig12.25.00
239211309Kristian RykkjeVaregg Fleridrett12.25.00
240214741Emil StørmerFossum IF12.25.00
509299Elias JonssonNydalens SK12.29.00
211112Petter Astrup ArnesenHeming Orientering12.35.00

D21-E

8 760 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
509366Ingrid LundanesNTNUI00.00.00
1104Prøveløper L304 (4)NOTEAM10.00.00
507610Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11.00.00
167389Idunn HaavengenNTNUI11.00.00
211600Camilla HengebølFrol IL11.00.00
507713Vigdis HobølOppsal Orientering11.00.00
504481Marie Hammer IversenØstmarka OK11.00.00
509233Silje Ekroll JahrenNydalens SK11.00.00
201417Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK11.00.00
236005Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.00.00
501130Evine Westli AndersenLøten o-lag11.00.00
208461Camilla ÖhmanNTNUI11.00.00
101504622Siri UlvestadNydalens SK12.30.00
102181217Elena RoosHalden SK12.31.04
103208706Lone BrochmannBækkelagets SK12.31.19
104505183Bodil HelgerudHalden SK12.32.19
105506399Charlotte WatsonLillomarka OL12.32.52
106206562Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.33.09
107179370Synnøve BråtenVegårshei IL12.33.12
108500002Tilla Farnes HennumNTNUI12.33.27
109201520Gunvor Hov HøydalFossum IF12.33.53
110506937Kine GulliksenBækkelagets SK12.33.54
111216870Runa FremstadLarvik OK12.33.56
112506920Marion AebiTyrving IL12.34.09
113180127Åsne Skram TrømborgNTNUI12.35.05
114508630Irina NybergAlfta-Ösa OK12.35.06
115502915Ragnhild HjermstadFossum IF12.35.34
116212749Karen Oline KolstadNTNUI12.35.57
117191267Tonje VassendNTNUI12.35.59
118192575Tone Bergerud LyeNydalens SK12.36.52
119199559Cecilie AndersenBOK12.37.05
120509266Malin SandstadNTNUI12.37.34
121195919Emma ArnesenByåsen IL12.38.20
122203655Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.39.16
123502953Line SølbergIL Leik12.39.20
124501217Marthe GløersenBækkelagets SK12.39.37
125193027Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.39.50
126209814Anne EikenNTNUI12.41.20
127508666Nina Asheim BirkelandNTNUI12.43.57
12880034Therese HaareKonnerud IL12.44.05
129230092Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL12.55.00
130500914Tonje Aasheim NymarkNTNUI12.55.00
131222695Marte Hoff HagenNTNUI12.55.00
132229691Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.55.00
133196743Sunniva OmdalNTNUI12.55.00
134243490Henriette Nygaard SkjørbækOK Pan Århus12.55.00
135199437Beatrice LawBOK12.55.00
136501111Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK12.55.00
137500091Marika TeiniHalden SK12.55.00
138238119Mariann UlvestadBækkelagets SK12.55.00
13972449Helene OmdalNTNUI12.55.00
140230324Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteer12.55.00
141193890Ingrid GulbrandsenNTNUI12.55.00
142223868Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett12.55.00

H21-E

11 590 m, 94 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1101Prøveløper L301 (1)NOTEAM10.00.00
222447Harald Astrup ArnesenHeming Orientering10.00.00
199545Yves AschwandenStora Tuna OK10.00.00
193120Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI10.00.00
221214Anders BjergaardNydalens SK10.00.00
193877Bojan BlumensteinNydalens SK10.00.00
189434Martin HubmannFredrikstad SK10.00.00
206185Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK10.00.00
237785Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK10.00.00
509555Olav LundanesHalden SK10.00.00
500286Bjørnar LøvliAsker Skiklubb10.00.00
507072Einar MelsomFossum IF10.00.00
206305Adrian OpheimNTNUI10.00.00
503928Ola Marius PedersenOppsal Orientering10.00.00
501959Tobia PezzatiTampereen Pyrintö10.00.00
227683Dag Steinar RagvinBø OL10.00.00
506813Petter ReinemoKongsberg OL10.00.00
201971Damien RenardKongsberg OL10.00.00
502673Ralph StreetBækkelagets SK10.00.00
501531Marius ØieLøten o-lag10.00.00
500301Jon Aukrust OsmoenNydalens SK11.15.00
505298Torgeir NørbechTyrving IL11.21.00
184333Eirik Heddeland MartensKristiansand OK11.23.00
216922Kristoffer NeslandNTNUI11.25.00
1509244Audun HeimdalNTNUI13.00.00
2211198Florian HowaldTampereen Pyrintö13.02.51
3234909Stian SundsvikFrol IL13.04.42
4165079Olle BoströmTyrving IL13.05.35
5509377Dag BlandkjennKristiansand OK13.06.01
6502921Håvard HagaNydalens SK13.06.24
7186037Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.07.10
8205770Rasmus Rørholt TheisenNTNUI13.07.29
9225930Isak BergsetFrol IL13.07.36
10204669Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.07.47
11507039Hans Petter MathisenFredrikstad SK13.08.21
12502893Jo Forseth IndgaardFrol IL13.09.00
13507607Håvard WedegeFredrikstad SK13.09.32
14500003Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb13.10.14
15230085Vegard DanielsenKristiansand OK13.10.23
16200904Ivar LundanesTyrving IL13.10.24
17193577Laurits Bidstrup MøllerSilkeborg OK13.10.37
18500294Emil AhlbäckFossum IF13.10.52
19209926Anders VisterNydalens SK13.11.03
20204561Oskar RøenVaregg Fleridrett13.11.03
21506777Andreas SølbergIL Leik13.11.15
22503558Henrik EijsinkNydalens SK13.12.22
23503363Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK13.12.36
24226304Ulrik Astrup ArnesenNTNUI13.12.41
25204509Brodie NankervisLillomarka OL13.13.28
26504684Oskar AndrénIL Leik13.13.35
27200459Alan CherryNydalens SK13.14.24
28501366Herman Ryen MartinsenNTNUI13.14.29
29211401Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK13.15.11
30222086Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering13.15.35
31204632Andreas G. PoldenNydalens SK13.16.51
32217084Vetle ChristiansenBækkelagets SK13.18.30
33500061Øyvind WiggenByåsen IL13.18.47
34170810Magnus SvingheimRaumar Orientering13.18.55
35222552Vegard Jarvis WestergårdNTNUI13.19.13
36196772Olai Stensland LillevoldNTNUI13.19.20
37208437Bjørn LundanesNTNUI13.19.55
38208496Emil WingstedtHalden SK13.25.00
39220800Olav Milian Schmitt GranNTNUI13.25.00
40506688Ola KeiseråsIL Leik13.25.00
41502445Torkil Eide SolstadTyrving IL13.25.00
42178354Martin Borge HeirNTNUI13.25.00
43204540Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.25.00
44230271Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL13.25.00
45206427Olav VestølVegårshei IL13.25.00
46502377Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI13.25.00
47500532Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb13.25.00
48204433Itsuki ItoKOLC13.25.00
49214979Are WigaardNTNUI13.25.00
50207012Espen Samuelsen SkiriNTNUI13.25.00
51502575Jostein TandbergNTNUI13.25.00
52247913Sander H. RogndokkenNydalens SK13.25.00
53507026Lars SolliMo OK13.25.00
54503924Kristian GræsliHamar OK13.25.00
55222453Thomas TubbehaugenOK Moss13.25.00
56199557KyongSa RiIL BUL-Tromsø13.25.00
57483040Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK13.25.00
58502352Robert FredriksenNotodden OL13.25.00
59503555Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK13.25.00
60504561Espen JakobsenTyrving IL13.25.00
61182103Håkon Raadal BjørloNTNUI13.25.00
62507034Ludvig RødnesOppsal Orientering13.25.00
63199552Elias T. MølnvikNTNUI13.25.00
64504430Gaute FriestadNTNUI13.25.00
65181232Anders NordbergNydalens SK13.25.00
66508131Carl Petter LyngenFrol IL13.25.00
67209002Oskar StørmerFossum IF13.25.00
68507844Simon JakobssonFrol IL13.25.00
69214978Trygve HeggedalNydalens SK13.25.00
70500261Bjørn EkebergTyrving IL13.25.00