Startliste for Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

MellomLang

D15

2 610 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1110Prøveløper L310 (10)NOTEAM10.00
754211509Mille Baastad BergTyrving IL10.07
755217061Vida Helland-HansenTyrving IL10.09
756206417Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering10.11
757192323Linnea HolstTyrving IL10.13
758178485Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL10.15
759507448Marie KvarmeSturla, IF10.17
760190669Inga Skaarer WiklundNydalens SK10.19
761179798Emma Visted-HansenGjø-Vard OL10.21
762508981Maria GrovanOL Tønsberg og omegn10.23
763508807Eileen BjanesTyrving IL10.25
764184277Alida OftedalÅlgård Orientering10.27
765182074Mathea Spets StorhovFreidig10.29
766213777Anne FrøislandVang OL10.31
767212043Mina Akiko JohnsenSturla, IF10.33
768219671Serine JørgensenLillehammer OK10.35
769203270Eline Horten JordetVingelen IL10.37
770507649Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)10.39
771509544Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø10.41
772504706Kathinka Zahl HagenFossum IF10.43
773502999Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)10.45
774225359Anja HoleFørde IL10.47
775503512Klara GraversenIL BUL-Tromsø10.49
776197027Frida Hovgaard EisvangOK Moss10.51
777199753Helene Brandal SøftingKongsberg OL10.53
778501325Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn10.55
779501608Ingvild GustafssonKongsberg OL10.57
780199749Amanda AxelsonEiker OL10.59
781213167Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.01
782213225Julie Sophie WoldOK Moss11.03

H15

3 010 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1109Prøveløper L309 (9)NOTEAM10.00
70771838Børge Nilsen BergFossum IF10.14
708507449Mikael BirkelundAsker Skiklubb10.16
709223525Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)10.18
710231284Ask OlaussenOppsal Orientering10.20
711213254Benjamin GjoneSandefjord OK10.22
712503554Sondre LadimOK Moss10.24
713211139Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)10.26
714199756Edvin AakreEgersund OK10.28
715505816Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)10.30
716184394Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)10.32
717215994Oliver LarsenMo OK10.34
718189038Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)10.36
719207424Jakob RastadAsker Skiklubb10.38
720504585Alfred BjørnerødOK Moss10.40
721217810Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss10.42
722506223Herman Lien BackstrømHalden SK10.44
723204746Martin Størmer-AntonsenNydalens SK10.46
724212147Henrik Kaupang LyeLarvik OK10.48
725191343Sindre Vie StrislandFossum IF10.50
726193917Martin Nøkleby MellingRingerike OL10.52
727191201Eirik Vie StrislandFossum IF10.54
728234871Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL10.56
729233777Emil Reinertsen LeroyerFreidig10.58
730505200Mathias NyhaugAsker Skiklubb11.00
731509449Øyvind LamarkGanddal IL11.02
732506761Eirik FrostAlta OL11.04
733210600Axel AaldeNydalens SK11.06
734217671Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK11.08
735195677Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.10
736501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)11.12
737213734Tord RomundstadNidarøst OK11.14
738206488Halvor LøkenKongsberg OL11.16
739199751Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11.18
740211903Brage Bell LysakerFana IL11.20
741502336Arne BerganKongsberg OL11.22
742217701Eskil KolshusOppsal Orientering11.24
743207732Henrik Andreas TømtIL Imås11.26
744506918Sigurd RødnesOppsal Orientering11.28
745194450Fridtjof ReuschHeming Orientering11.30
746223522Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)11.32
747505852Hallvard TjentlandLardal OL11.34
748225130Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering11.36
749225016Vilmer NybergAsker Skiklubb11.38
750208999Christian Fredrik BorgIL Koll11.40

D16

2 780 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1108Prøveløper L308 (8)NOTEAM10.00
657212335Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL10.14
658213060Emma EngehultNotodden OL10.16
659212966Ida SolliMo OK10.18
660509575Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL10.20
661180130Ane Malene KolstadFreidig10.22
662192919Marie Roll-TørnqvistFana IL10.24
663184520Konstanse MoholthKongsberg OL10.26
664196903Ida Marie FlågenHeming Orientering10.28
665228510Tiril HolenKonnerud IL10.30
666199691Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn10.32
667180263Astrid RognstadHadeland OL10.34
668207890Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK10.36
669505820Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK10.38
670178311Johanne Rognerud BøeFossum IF10.40
671237773Ella BerstadHeming Orientering10.42
672192960Eline SchjervenLardal OL10.44
673505202Mari BrendeFossum IF10.46
674207648Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb10.48
675222250Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering10.50
676225581Julie BerntzenFet OL10.52
677505186Mari EidsmoFreidig10.54
678506837Hedda SpangbergKonnerud IL10.56
679502698Pia Young VikNydalens SK10.58
680186172Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.00
681217555Mari ØverbyKongsberg OL11.02
682199688Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn11.04
683217780Ingrid MobråthenBotne SK11.06
684207851Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.08
685217670Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11.10
686217355Kristin Melby JacobsenLardal OL11.12
687503909Selma HøivoldKongsberg OL11.14
688213375Une HoltermannPorsgrunn OL11.16
689201888Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11.18
690213410Kristine Bog VikaneFana IL11.20
691507753Trude MarkhusVerdal OK11.22
692213424Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL11.24
693212200Kristin LundanesEmblem IL11.26

H16

3 820 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1107Prøveløper L307 (7)NOTEAM10.00
605181515Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK10.10
606241416Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL10.12
607199522Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn10.14
608228408Per Ingvar TollehaugEiker OL10.16
609229527Martin AusenPorsgrunn OL10.18
610222221Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb10.20
611211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)10.22
612197713Tor Erling GjølsjøOK Moss10.24
613223652Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering10.26
614213433Birk Felland SætnanFossum IF10.28
615501098Hans UrsetIL BUL-Tromsø10.30
616500557Elias StubberudNydalens SK10.32
617195921Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett10.34
618192914Kristian Norum MeløysundNydalens SK10.36
619213361Sigurd Saxe SandvikHalden SK10.38
620203671Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK10.40
621507971Vegard RanestadHamar OK10.42
622411520Henrik WoldeneFossum IF10.44
623203281Tobias MathisenPorsgrunn OL10.46
624151433Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering10.48
625188800Andreas Nybak UrdalGanddal IL10.50
626198554Stein Aas StræteRingerike OL10.52
627211331Erlend LangeggenKongsberg OL10.54
628502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb10.56
629502815Atle Nikolai WølloKongsberg OL10.58
630507757Sivert PoppeFredrikstad SK11.00
631204588Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering11.02
632501209Trygve Børte NomelandKristiansand OK11.04
633200441Erlend AuneByåsen IL11.06
634187112Hallgeir BrevikStokke IL11.08
635500284Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.10
636191344Gustav Andresen SkotteFossum IF11.12
637192670Rolf Andreas BergNydalens SK11.14
638500601Thomas BlomkvistFredrikstad SK11.16
639507063Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.18
640201736Mikkel BerglundRingerike OL11.20
641500901Gaute LindaasElverum OK11.22
642204514Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett11.24
6431000526Sondre BataldenFana IL11.26
644500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK11.28
645502697Teodor Mo HjelsethNydalens SK11.30
646198046Brage TakleKristiansand OK11.32
647216720Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11.34
648500586Johan EgerKongsberg OL11.36
649209963Mats LindaasElverum OK11.38

D17-18 E

3 330 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1106Prøveløper L306 (6)NOTEAM10.00
507189018Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering10.13
507046Emma Meyer LarssonTyrving IL10.13
508213563Stine AuneNidarøst OK10.15
509199367Ine InstanesSturla, IF10.17
510206441Hanne Eide RappRaumar Orientering10.19
511500281Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK10.21
512191350Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering10.23
513501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK10.25
514184462Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett10.27
515208390Alexandra LinløkkenØstmarka OK10.29
516193062Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL10.31
517199366Malene InstanesSturla, IF10.33
518209884Ida Sofie HjortlandLarvik OK10.35
519504226Ingeborg RognstadHadeland OL10.37
520191265Stella HolmboeTyrving IL10.39
521505432Ingeborg KvarmeSturla, IF10.41
522185870Mari Strømme LidVaregg Fleridrett10.43
523211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL10.45
524509447Ingrid LamarkGanddal IL10.47
525501015Karen Hoel JomaasFossum IF10.49
526197855Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK10.51
527234921Mina SchjervenLardal OL10.53
528504136Anna Jacobsen-GaskiBardu IL10.55
529507041Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL10.57
530181925Iris HolstTyrving IL10.59
531192879Ingvild LangeggenKongsberg OL11.01
532192291Christine HoenEiker OL11.03
533195861Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering11.05
534502930Ea LunøeNydalens SK11.07
535181518Live ØstvoldHeming Orientering11.09
536194709Marte Madslien BakkenNydalens SK11.11
537500252Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.13
538504498Marie Lindløv JensenOK Moss11.15
539192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.17
540212879Malin HaugeHisøy OK11.19
541502699Kristine KravdalGjø-Vard OL11.21
542216924Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering11.23
543501377Ada WulfsbergNydalens SK11.25
544500311Ingrid Lund HovdenTyrving IL11.27
545210737Tuva Aas StræteRingerike OL11.29
546211356Solveig Moen LetmolieEiker OL11.31
547504134Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11.33
548192560Oda Isnes TyseEiker OL11.35
549506802Malene Teresia JebsenHeming Orientering11.37
550213400Elise AusenPorsgrunn OL11.39
551504515Tale StrandKongsberg OL11.41
552500589Marie LilandNydalens SK11.43
553504480Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.45
554187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.47
555501521Maya Jones ArnesenHeming Orientering11.49
556507669Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett11.51
557187233Kristine Eide RappRaumar Orientering11.53
558211735Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.55
559216794Frida HaugskottOL Trollelg11.57
560206498Tina KallesonOppsal Orientering11.59

H17-18E

3 830 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1103Prøveløper L303 (3)NOTEAM10.00
405501469Tobias EspedalNydalens SK10.09
406219701Johan Kristian UndelandSturla, IF10.11
407213810Johannes LangaasNidarøst OK10.13
408178360Rolf Trygve HaugKongsberg OL10.15
409215056Eirik BlågestadFredrikstad SK10.17
410203392Kristoffer FjæreHedrum OL10.19
411501515Ferdinand FremmingHeming Orientering10.21
412508137Ole Kristian TaksdalGanddal IL10.23
413211058Runar Saur ModahlFredrikstad SK10.25
414187042Kristian ØstermannHeming Orientering10.27
415191269Grunde IsaksætreGrue IL10.29
416507038Eirik ImrikFredrikstad SK10.31
417229986Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK10.33
418186064Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering10.35
419224235Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK10.37
420225071Alf Kristian HelleHalden SK10.39
421500903Bendik EliassenFredrikstad SK10.41
422501505August Syrdal ØenHeming Orientering10.43
423199560Åsmund SlokvikNotodden OL10.45
424503979Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK10.47
425502117Gard FrostAlta OL10.49
426186936Henrik R HoltHedrum OL10.51
427234477Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett10.53
428203584Håkon HolstadFreidig10.55
429211840Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF10.57
430212141Christopher LadimOK Moss10.59
431502662Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.01
432503664Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.03
433509141Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn11.05
434506806Eskil FrischknechtAlta OL11.07
435504388Henrik ReuschHeming Orientering11.09
436228461Joachim Sandor KnudsenSturla, IF11.11
437187109Gaute Kvittum NytrøenTynset IF11.13
438195549Iver RingheimLarvik OK11.15
439180136Gaute FosstveitRaumar Orientering11.17
440504439Erlend Odd BergeKristiansand OK11.19
441197866Tobias RøddeGanddal IL11.21
442501113Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.23
443221505David RundeKristiansand OK11.25
444502428Ådne SkjærsteinTyrving IL11.27
445506972Petter Liabakk EriksenByåsen IL11.29
446502812Jo Even KolstadFreidig11.31
447501269Jørgen SchjølbergTynset IF11.33
448187014Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK11.35
449509131Sondre Zahl HagenFossum IF11.37
450507052Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering11.39
451211313Birk Bell LysakerFana IL11.41
452199628Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11.43
453187105Eivind Berner MyhreFossum IF11.45
454187320Viljan van RaaijHedrum OL11.47
455203103Mikkel KatlaFossum IF11.49
456501418Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø11.51
457502338Vetle DrageKongsberg OL11.53
458186911Marius BakkeFossum IF11.55
459184355Halvard KornmoPorsgrunn OL11.57
460504578Lars SandstadFreidig11.59
461184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.01
462184323Mikkel HoltFreidig12.03
463203586Simen Spets StorhovFreidig12.05
464509580Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering12.07
465506778Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.09
466204299Lars Young VikNydalens SK12.11
467215144Jonas GrønliFreidig12.13
468222559Anders VestølVegårshei IL12.15
469225547Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL12.17
470502959Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.19

D19-20 E

3 620 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1105Prøveløper L305 (5)NOTEAM10.00
307206043Dina ReitanFreidig11.03
308221082Lotte MyklemyrEiker OL11.05
309229426Aurora MoholthKongsberg OL11.07
310195946Ingrid HasaasFossum IF11.09
311212721Linn Mei WaalerMåren OK11.11
312507042Karoline AuneHalden SK11.13
313193888Kristina VollHaugesund IL Orientering11.15
314207662Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.17
315199600Ragnhild EideByåsen IL11.19
316211561Maria Ulseth SylteFreidig11.21
317227531Anne Omholt BerrefjordLardal OL11.23
318199556Solveig Eline BergTyrving IL11.25
319505060Ida KristianssonHalden SK11.27
320502350Maren NorderudTyrving IL11.29
321199754Sofie AndersenBOK11.31
322502453Synne SkjærsteinTyrving IL11.33
323206386Marlin HaavengenKongsberg OL11.35
324500116Rikke Blakkestad IngesenFossum IF11.37
325208919Lene Berg HanssenByåsen IL11.39
326501105Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11.41
327508777Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.43
328500630Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.45
329215112Helene EgerKongsberg OL11.47
330501008Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.49
331187171Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11.51
332180322Vera MelkildFreidig11.53
333501170Agnethe HasliBækkelagets SK11.55
334500265Synne StrandAsker Skiklubb11.57
335181872Thea DyrkornNTNUI11.59
336191341Pernille KatlaFossum IF12.01
337509355Anine LomeHamar OK12.03
338197990Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12.05
339241426Hanne VassendPorsgrunn OL12.07
340196849Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.09
341180221Ane DyrkornNTNUI12.11
342506934Hedda Raadal BjørloHalden SK12.13
343505166Aurora GjølsjøOK Moss12.15

H19-20E

4 140 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1102Prøveløper L302 (2)NOTEAM10.00
206208434Michael SvobodaFothills Wanderers Orienteerin11.12
20796318Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL11.14
208190325Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK11.16
209192570Aslak HeimdalKonnerud IL11.18
210506650Oscar LyngenFreidig11.20
211215123Lavran ThorstensenNTNUI11.22
212211309Kristian RykkjeVaregg Fleridrett11.24
213211112Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11.26
214189096Joar GjerdahlKonnerud IL11.28
215209873Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.30
216501323Skjalg NysæterSkien OK11.32
217182130Even-Johan KaspersenMo OK11.34
218504399Scott JuvikIL Gular11.36
219508144Eskil FrøislandVang OL11.38
220230223Felix HarrisonPeninsula and Plains Orienteer11.40
221192908Knut KyrkjebøTIF Viking11.42
222214741Emil StørmerFossum IF11.44
223215145Oskar Spets StorhovFreidig11.46
224208621Marius AurebekkKristiansand OK11.48
225195937Kristian Fredrik LynumFreidig11.50
226507601August Asheim BirkelandNTNUI11.52
227191177Jostein Svaland DaleVang OL11.54
228506141Erlend BrendstuenHalden SK11.56
229211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.58
230505067Einar EkelandOddersjaa SSK12.00
231226137Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.02
232186855Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.04
233197833Erik Hæstad BjørnstadFossum IF12.06
234202094Even LindaasVang OL12.08
235507708Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL12.10
236217107Anders HaugskottOL Trollelg12.12
237508500Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.14
238508238Mats EidsmoFreidig12.16
239221133Øyvind HjermstadFossum IF12.18
240507605Lukas LilandNydalens SK12.20
241508333Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL12.22
242201651Jørgen BaklidKonnerud IL12.24
243224268Sebastian DalandKristiansand OK12.26
244221389Sindre R HoltHedrum OL12.28
245190677Erling HjermstadFossum IF12.30
246508000Sander ArntzenAsker Skiklubb12.32
247509299Elias JonssonNydalens SK12.34
248206905Niels Christian HellerudHalden SK12.36

D21-E

4 180 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
72449Helene OmdalNTNUI00.00
1104Prøveløper L304 (4)NOTEAM10.00
107243490Henriette Nygaard SkjørbækOK Pan Århus11.28
108167389Idunn HaavengenNTNUI11.30
109208461Camilla ÖhmanNTNUI11.32
110201520Gunvor Hov HøydalFossum IF11.34
111502953Line SølbergIL Leik11.36
112211600Camilla HengebølFrol IL11.38
113229691Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.40
114201417Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK11.42
115209814Anne EikenNTNUI11.44
116203655Maiken Økern HågårdKonnerud IL11.46
117230324Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteer11.48
118199437Beatrice LawBOK11.50
119504481Marie Hammer IversenØstmarka OK11.52
120222695Marte Hoff HagenNTNUI11.54
121509266Malin SandstadNTNUI11.56
122507610Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11.58
123223868Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett12.00
12480034Therese HaareKonnerud IL12.02
125196743Sunniva OmdalNTNUI12.04
126230092Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL12.06
127507713Vigdis HobølOppsal Orientering12.08
128500002Tilla Farnes HennumNTNUI12.10
129500914Tonje Aasheim NymarkNTNUI12.12
130195919Emma ArnesenByåsen IL12.14
131506937Kine GulliksenBækkelagets SK12.16
132238119Mariann UlvestadBækkelagets SK12.18
133501111Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK12.20
134192575Tone Bergerud LyeNydalens SK12.22
135207788Nina Asheim BirkelandNTNUI12.24
136506920Marion AebiTyrving IL12.26
137191267Tonje VassendNTNUI12.28
138216870Runa FremstadLarvik OK12.30
139193027Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.32
140501130Evine Westli AndersenLøten o-lag12.34
141206562Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.36
142501217Marthe GløersenBækkelagets SK12.38
143236005Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.40
144505183Bodil HelgerudHalden SK12.42
145199559Cecilie AndersenBOK12.44
146180127Åsne Skram TrømborgNTNUI12.46
147193890Ingrid GulbrandsenNTNUI12.48
148502915Ragnhild HjermstadFossum IF12.50
149179370Synnøve BråtenVegårshei IL12.52
150212749Karen Oline KolstadNTNUI12.54
151208706Lone BrochmannBækkelagets SK12.56
152504622Siri UlvestadNydalens SK12.58
153509366Ingrid LundanesNTNUI13.00
154506399Charlotte WatsonLillomarka OL13.02
155508630Irina NybergAlfta-Ösa OK13.04
156509233Silje Ekroll JahrenNydalens SK13.06
157181217Elena RoosHalden SK13.08
158500091Marika TeiniHalden SK13.10

H21-E

5 400 m, 94 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1101Prøveløper L301 (1)NOTEAM10.00
4502921Håvard HagaNydalens SK11.07
5222447Harald Astrup ArnesenHeming Orientering11.09
6502575Jostein TandbergNTNUI11.11
7222552Vegard Jarvis WestergårdNTNUI11.13
8500301Jon Aukrust OsmoenNydalens SK11.15
9500261Bjørn EkebergTyrving IL11.17
10222086Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering11.19
11505298Torgeir NørbechTyrving IL11.21
12184333Eirik Heddeland MartensKristiansand OK11.23
13216922Kristoffer NeslandNTNUI11.25
14500286Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11.27
15503924Kristian GræsliHamar OK11.29
16507026Lars SolliMo OK11.31
17500532Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb11.33
18506813Petter ReinemoKongsberg OL11.35
19503555Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK11.37
20502352Robert FredriksenNotodden OL11.39
21193120Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI11.41
22206185Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK11.43
23222453Thomas TubbehaugenOK Moss11.45
24502377Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI11.47
25206305Adrian OpheimNTNUI11.49
26204540Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.51
27247913Sander H. RogndokkenNydalens SK11.53
28483040Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK11.55
2965280Martin Borge HeirNTNUI11.57
30501531Marius ØieLøten o-lag11.59
31208437Bjørn LundanesNTNUI12.01
32214978Trygve HeggedalNydalens SK12.03
33237785Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK12.05
34208496Emil WingstedtHalden SK12.07
35207012Espen Samuelsen SkiriNTNUI12.09
36199557KyongSa RiIL BUL-Tromsø12.11
37230271Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL12.13
38503928Ola Marius PedersenOppsal Orientering12.15
39211401Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK12.17
40502445Torkil Eide SolstadTyrving IL12.19
41227683Dag Steinar RagvinBø OL12.21
42204632Andreas G. PoldenNydalens SK12.23
43506688Ola KeiseråsIL Leik12.25
44206427Olav VestølVegårshei IL12.27
45221214Anders BjergaardNydalens SK12.29
46507034Ludvig RødnesOppsal Orientering12.31
47507844Simon JakobssonFrol IL12.33
48204433Itsuki ItoKOLC12.35
49186037Håvard Sandstad EidsmoFreidig12.37
50170810Magnus SvingheimRaumar Orientering12.39
51500061Øyvind WiggenByåsen IL12.41
52214979Are WigaardNTNUI12.43
53503363Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK12.45
54500003Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.47
55504561Espen JakobsenTyrving IL12.49
56220800Olav Milian Schmitt GranNTNUI12.51
57234909Stian SundsvikFrol IL12.53
58204561Oskar RøenVaregg Fleridrett12.55
59165079Olle BoströmTyrving IL12.57
60217084Vetle ChristiansenBækkelagets SK12.59
61193577Laurits Bidstrup MøllerSilkeborg OK13.01
62199545Yves AschwandenStora Tuna OK13.03
63503558Henrik EijsinkNydalens SK13.05
64508131Carl Petter LyngenFrol IL13.07
65501366Herman Ryen MartinsenNTNUI13.09
66504430Gaute FriestadNTNUI13.11
67504684Oskar AndrénIL Leik13.13
68226304Ulrik Astrup ArnesenNTNUI13.15
69204509Brodie NankervisLillomarka OL13.17
70205770Rasmus Rørholt TheisenNTNUI13.19
71209002Oskar StørmerFossum IF13.21
72507072Einar MelsomFossum IF13.23
73509377Dag BlandkjennKristiansand OK13.25
74182103Håkon Raadal BjørloNTNUI13.27
75506777Andreas SølbergIL Leik13.29
76196772Olai Stensland LillevoldNTNUI13.31
77507607Håvard WedegeFredrikstad SK13.33
78225930Isak BergsetFrol IL13.35
79500294Emil AhlbäckFossum IF13.37
80200904Ivar LundanesTyrving IL13.39
81204669Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.41
82209926Anders VisterNydalens SK13.43
83230085Vegard DanielsenKristiansand OK13.45
84507039Hans Petter MathisenFredrikstad SK13.47
85199552Elias T. MølnvikNTNUI13.49
86201971Damien RenardKongsberg OL13.51
87181232Anders NordbergNydalens SK13.53
88501959Tobia PezzatiTampereen Pyrintö13.55
89502893Jo Forseth IndgaardFrol IL13.57
90193877Bojan BlumensteinNydalens SK13.59
91509244Audun HeimdalNTNUI14.01
92189434Martin HubmannFredrikstad SK14.03
93200459Alan CherryNydalens SK14.05
94502673Ralph StreetBækkelagets SK14.07
95211198Florian HowaldTampereen Pyrintö14.09
96509555Olav LundanesHalden SK14.11