Norsk Orientering

Startliste for Klubbkamp/Ungdomscup

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 4 september 2018

Sandnes IL (Rogaland)

70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jon DuncanH 17-594 100 m00.00
0Ingeborg Roth AarskogD Ny1 900 m00.00
0Kristel HalvorsenC-Åpen2 000 m00.00
0Bjørnar André HaugC-Åpen2 000 m00.00
0Alva ChristiansenD 11-122 000 m17.30
0Oda Fjermestad HelgesenD 11-122 000 m17.30
0Marta MyklebostD 11-122 000 m17.30
0Mari RichterD 11-122 000 m17.30
0Amalie Wathne ThingbøD 11-122 000 m17.30
0Marte Roth AarskogD 13-142 600 m17.30
0Julie AkslandD 13-142 600 m17.30
0Kaja PeikliD 13-142 600 m17.30
0Selma Lothine Fridheim TorpD 13-142 600 m17.30
0Marit HaavardsholmD 17-594 100 m17.30
0Ragnhild RichterD 17-594 100 m17.30
0Anne Sæbø VikD 17-594 100 m17.30
0Jomar Halvorsen SætreH 11-122 000 m17.30
0Arild Pfluger HundeideH 11-122 000 m17.30
0Idar JongenburgerH 11-122 000 m17.30
0Erling Molvik JørgensenH 11-122 000 m17.30
0Jonas Vistnes MyklebostH 11-122 000 m17.30
0William Tønnesen LundbergH 11-122 000 m17.30
0Jone ValdalH 11-122 000 m17.30
0Dirk Einar van ZantenH 11-122 000 m17.30
0Simon Fjermestad HelgesenH 13-142 600 m17.30
0Stian HaugvaldstadH 13-142 600 m17.30
0Kalle JongenburgerH 13-142 600 m17.30
0Omund Thu LandstadH 13-142 600 m17.30
0Gustav LevangH 13-142 600 m17.30
0Andreas Vistnes MyklebostH 13-142 600 m17.30
0Bjørnar PeikliH 13-142 600 m17.30
0Markus RichterH 13-142 600 m17.30
0Ola Wathne ThingbøH 13-142 600 m17.30
0Gabriel ÅrsvollH 13-142 600 m17.30
0Thomas ValdalH 15-163 400 m17.30
0Morten AamodtH 17-594 100 m17.30
0Tor Gunnar AkslandH 17-594 100 m17.30
0Rune ChristiansenH 17-594 100 m17.30
0Oddgeir EikeskogH 17-594 100 m17.30
0Magnus LandstadH 17-594 100 m17.30
0Kim RichterH 17-594 100 m17.30
0Sarah JongenburgerD Ny1 900 m17.30
0Kristina MyklebostD Ny1 900 m17.30
0Tormod LevangH Ny1 900 m17.30
0Aksel Johannes MyklebostH Ny1 900 m17.30
0Andreas SolengH Ny1 900 m17.30
0Sindre WathneH Ny1 900 m17.30
0Bente Fjermestad-EieB-Åpen2 600 m17.30
0Kjetil JørgensenB-Åpen2 600 m17.30
0Elisabeth MolvikB-Åpen2 600 m17.30
0Randi RothB-Åpen2 600 m17.30
0Sverre SolengB-Åpen2 600 m17.30
0Ole Morten ThingbøB-Åpen2 600 m17.30
0May Bente ValdalB-Åpen2 600 m17.30
0Mette WathneB-Åpen2 600 m17.30
0Eskil BergeC-Åpen2 000 m17.30
0Silje BergeC-Åpen2 000 m17.30
0Ragnhild ChristiansenC-Åpen2 000 m17.30
0Åsa ChristiansenC-Åpen2 000 m17.30
0Gørild EspedalC-Åpen2 000 m17.30
0Gezien JongenburgerC-Åpen2 000 m17.30
0Melvin JongenburgerC-Åpen2 000 m17.30
0Tuva Halvorsen SætreD102 000 m17.30
0Helene Pfluger HundeideD102 000 m17.30
0Frida RichterD102 000 m17.30
0Håkon BergeH102 000 m17.30
0Oliver DuncanH102 000 m17.30
0Thomas DuncanH102 000 m17.30
0Magnus HaugH102 000 m17.30
0Aslak WathneH102 000 m17.30

Annonser

IOF Eventor