Norsk Orientering

Startliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Knarvik IL
Dato: mandag 1 oktober 2018

H17- Lang

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett17.56.33
Sverre JohansenIL Alvidra18.04.55
Andre CorneliussenEikanger IL18.12.34
Ståle LeirenHordvik18.34.16
Ole CorneliussenKvernbit IL18.39.59

H50- Lang

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ørjan Eirik ValestrandRisnes IL17.39.50
Atle BergsethVaregg Fleridrett17.52.59
Lars FjellangerFana IL17.57.00
Ingvard JordalEikanger IL17.58.59
Sigfred JohansenIL Alvidra18.06.35
Ole KjekaIL Alvidra18.19.52

H13-16 Lang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kollbjørn KjekaIL Alvidra18.11.42

H17- Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Svein FretteIL Alvidra17.55.07

H50- Minilang

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Harald KrugerIL Alvidra17.37.00
Leiv EidsnesEikanger IL17.43.44
Kjartan MedaasIL Alvidra17.51.40
Robert MjøsManger18.02.17
Mikal KrossøyAustrheim18.08.25

H13-16 Minilang

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Simon FretteIL Alvidra17.55.06
Magnus Langeland JohansenIL Alvidra18.06.05

D17- Minilang

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Marianne BergHordvik17.39.40
Hilde Langeland JohansenIL Alvidra18.06.09

D50- Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL18.18.44

D13-16 Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sigrid JordalEikanger IL17.53.23

H50- Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
John JørgenvikLindås18.01.01

H-10 Mellom

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rasmus AlverIL Alvidra17.39.21
Olav Berg LeirenHordvik17.51.14
Arne UlvatnKnarvik IL18.01.00

D50- Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kjellaug HodnekvamBergens TF17.45.02

H17- Kort

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bart LesaffreEikanger IL18.26.15
Martin AllingEikanger IL18.27.03

H50- Kort

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jan HauglandÅrstad IL17.53.32
Atle AustrheimKvernbit IL18.26.41

H11-12 Kort

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Viljar Berg LeirenHordvik17.51.07
Joar BratlidRond17.53.03
Bjørnar Enger-EspetvedtKvernbit IL18.02.38

H-10 Kort

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Severin Berg LeirenHordvik17.51.06
Trym CorneliussenEikanger IL18.10.18
Johan LesaffreEikanger IL18.26.20
Kasper AllingEikanger IL18.27.11
Filip AllingEikanger IL18.27.14

D17- Kort

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ingvild CorneliussenKvernbit IL18.03.53
Turid StusdalEikanger IL18.10.28
Ingeborg Bjørge AllingEikanger IL18.27.06

D-10 Kort

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sanna BratlidRond17.53.11
Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL18.10.36
Fiola Wangberg BjørgeEikanger IL18.26.45
Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett18.37.25
Mira MukhidinovaVaregg Fleridrett18.37.35

Annonser

IOF Eventor