Norsk Orientering

Startliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Lindås IL
Dato: mandag 27 august 2018

H17- Lang

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Andre CorneliussenEikanger IL18.05.54
Sverre JohansenIL Alvidra18.34.17

H50- Lang

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tore Svein NeseAskøy OL18.24.34
Lars FjellangerFana IL18.25.49

H13-16 Lang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sindre SyltaLindås18.12.50

D50- Lang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Linda KlanderudÅrstad IL18.54.48

D13-16 Lang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Marte SyltaLindås18.12.58

H17- Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ole CorneliussenKvernbit IL19.18.36

H50- Minilang

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Harald KrugerIL Alvidra18.04.42
Mikal KrossøyAustrheim18.21.52
Robert MjøsManger18.23.10
Ingvard JordalEikanger IL18.27.29
Kjartan MedaasIL Alvidra18.39.53
Jan HauglandÅrstad IL19.10.45

D17- Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Marianne BergHordvik19.00.10

H50- Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Leiv EidsnesEikanger IL18.40.10

H11-12 Mellom

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Håvard Langeland JohansenIL Alvidra18.27.11
Magnus Langeland JohansenIL Alvidra18.27.31
Viljar Berg LeirenHordvik18.55.13

D17- Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hilde Langeland JohansenIL Alvidra18.27.50

D50- Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Inger JordalEikanger IL18.23.18

D13-16 Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sigrid JordalEikanger IL18.23.16

H-10 Kort

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Mateo FjellsbøLindås18.06.08
Oliver KvammeManger18.16.10
Villiam KvammeLindås18.16.18

D17- Kort

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Solfrid FjellsbøLindås18.05.51
Inger Johanne UlvatnLindås18.06.12
Malena Vabø RønhovdeLindås18.06.37

D-10 Kort

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Nora FjellsbøLindås18.06.20
Ida FjellsbøLindås18.06.31
Mille Sofie VabøLindås18.06.40
Tomine KvammeLindås18.16.25

Annonser

IOF Eventor