Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

Sandnes IL (Rogaland)

79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2280Gunhild OftedalD 17-B3 340 m10.00
2281Lars OftedalN-åpen1 980 m10.01
2285Trym UndheimN-åpen1 980 m10.02
1811Synnøve WestermoenDirekte A33 490 m10.13
19Therese Sæbø VikD 17-kort4 100 m10.17
888Kristoffer LevangUtvikling N3 270 m10.19
691Alexander JongenburgerH 17-B3 920 m10.20
2208Markus Andersen KaarvaagN-åpen1 980 m10.24
687Gezien JongenburgerD 17-B3 340 m10.26
330Frida RichterD 9-102 160 m10.28
837Ine Wathne ThingbøD 9-102 160 m10.30
2319May Bente ValdalDirekte B3 920 m10.31
63Marie Sæbø VikD 17-C3 320 m10.32
689Sarah JongenburgerD 9-102 160 m10.33
811Åsa ChristiansenD 17-B3 340 m10.40
422Kristin BakkeD 17-B3 340 m10.43
2282Vebjørn OftedalH 9-102 160 m10.45
2284Sjur UndheimH 9-102 160 m10.46
2331Melvin JongenburgerUtvikling B3 340 m10.46
887Gustav LevangUtvikling B3 340 m10.55
396Åsne Myklebost TorgersenUtvikling C3 320 m10.59
397Ola Myklebost TorgersenUtvikling B3 340 m11.00
893Aslak WathneH 9-102 160 m11.01
18Anne Sæbø VikD 55-4 070 m11.02
1042Thord SolheimUtvikling C3 320 m11.04
423Jorunn JohannesenD 55-4 070 m11.14
834Ole Morten ThingbøH 35-7 690 m11.18
533Jone ValdalH 133 350 m11.19
371Geir BjaanesH 60-5 000 m11.26
2283Ane OftedalDirekte A33 490 m11.28
836Emil Wathne ThingbøH 11-122 390 m11.29
907Geir HaugvaldstadH 50-5 820 m11.30
1010Vetle Fjermestad EieN-åpen1 980 m11.31
123Sveinung SvebestadH 55-5 380 m11.32
95Torill AndersenD 50-4 740 m11.33
1985Sverre SolengDirekte B3 920 m11.33
894Eirik WathneH 133 350 m11.35
270Ingunn Anda HaugD 40-5 250 m11.38
717Tor Gunnar AkslandH 45-6 460 m11.41
918Andreas SolengN-åpen1 980 m11.42
883Jonas Vistnes MyklebostH 133 350 m11.43
424Erik BakkeH 17-8 040 m11.45
410Sindre WathneN-åpen1 980 m11.47
8Signe OttesenD 50-4 740 m11.48
271Magnus HaugH 11-122 390 m11.48
332Ragnhild RichterD 40-5 250 m11.48
333Kim RichterH 40-7 690 m11.50
919Nelly SolengN-åpen1 980 m11.50
174Bjørnar PeikliH 143 950 m11.53
1041Arnfinn SolheimH 133 350 m11.57
1012Roar Fjermestad EieDirekte B3 920 m12.02
885Kåre LevangN-åpen1 980 m12.03
6Njål F. VadlaH 55-5 380 m12.04
718Berit AkslandD 45-5 000 m12.06
532Jarl ValdalDirekte B3 920 m12.07
688Idar JongenburgerH 11-122 390 m12.07
884Tormod LevangN-åpen1 980 m12.08
953Liv OmdalD 50-kort3 490 m12.11
886Bjørg Elin LevangN-åpen1 980 m12.12
822Oddgeir EikeskogH 50-5 820 m12.18
1009Bente Fjermestad-EieDirekte B3 920 m12.18
269Bjørnar André HaugH 45-6 460 m12.19
411Mette WathneD 35-5 250 m12.20
1231Evelyn Fernandes NødlandD 143 620 m12.20
1011Oda Fjermestad HelgesenD 11-122 390 m12.23
892Ingeborg WathneD 45-5 000 m12.26
807Alva ChristiansenD 133 350 m12.27
437Tom FurlandH 50-5 820 m12.29
1043Peder SolheimDirekte B3 920 m12.29
719Nina AkslandD 11-122 390 m12.32
910Selma Lothine Fridheim TorpD 143 620 m12.32
331Mari RichterD 11-122 390 m12.34
1040Berit SolheimDirekte C3 320 m12.35
882Jon MyklebostH 50-5 820 m12.36
806Rune ChristiansenH 50-5 820 m12.38
889Geir LevangDirekte C3 320 m12.41
952Sturle OmdalH 55-5 380 m12.50
173Vegard PeikliH 45-6 460 m12.55
835Amalie Wathne ThingbøD 133 350 m13.01

Annonser

IOF Eventor