Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

Direkte B

3 920 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2257Pål MyklebustIL Koll10.26
2259Lotta MyhreIL Koll10.27
2278Ingvil SnøfuglFreidig10.28
2288Anders WindvikSandefjord OK10.29
2297Sigurd HoltskogSkien OK10.30
2319May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)10.31
1924Monica Renate TrøanNittedal OL10.32
1925Thomas PoppeFredrikstad SK10.33
1926Line BjørnåsKonnerud IL10.34
1927Marie Lien BackstrømHalden SK10.35
1928Tore LidVaregg Fleridrett10.36
1929Anne SolbraaSkien OK10.37
1930Lene SandvikHalden SK10.38
1931Ingvild Løver ThonModum OL10.39
1932Eli GrindflekÅs-NMBU Orientering10.40
1933Nikolai NordhaugKonnerud IL10.41
581Liam WingstedtHalden SK11.02
1980Hanne FredheimLillomarka OL11.28
1981Pål-Espen NordhaugKonnerud IL11.29
1982Mette MaudalKongsberg OL11.30
1983Magnus LøbergIL Koll11.31
1985Sverre SolengSandnes IL (Rogaland)11.33
850Sigrun GjoneSandefjord OK11.56
273Bjørn A FriestadKristiansand OK11.57
256Ingerid ReinertsenFreidig11.59
1160Thea Christina EspedalNydalens SK12.00
694Tormod LangaasNidarøst OK12.01
1012Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)12.02
201Raymond BerntzenFet OL12.03
450Hilde MoholthKongsberg OL12.04
1073Audun SanderudLillomarka OL12.05
728Rune SævikStjørdals-Blink Orientering12.06
532Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)12.07
257Christopher G HøeRaumar Orientering12.08
995Marius HolmenSnertingdal IF Orientering12.09
1206Ann Mari StudsrudHisøy OK12.10
913Federica De MagistrisOK Kolmården12.11
962Leif JordetVingelen IL12.12
998Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering12.13
329Kristin Stubban HygenØstmarka OK12.14
959Camilla ImrikFredrikstad SK12.15
1189Marianne LøkenOK Moss12.16
930Roar SkoglundGjø-Vard OL12.17
1009Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)12.18
286Turid VrålstadVaregg Fleridrett12.20
654Erling SøylandFredrikstad SK12.21
198Lea TaraldsvikVarteig OL12.23
553Gro EllegaardVang OL12.24
862Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL12.25
550Beate UndebergetOppsal Orientering12.26
704Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12.27
1043Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)12.29
1166Marius StrandseterRøyken OL12.30
472Tore RøddeGanddal IL12.31
1022Torleif GaltelandAsker Skiklubb12.32
195Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL12.33
560Øistein PaulsenBergens TF12.34
961Bente HortenVingelen IL12.35
711Miguel ValeroHalden SK12.36
994Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering12.38
548Randi BudahlFet OL12.39
849Knut GjoneSandefjord OK12.40
336Jane Karine HelmersenFet OL12.41
471Maria Nilsson RøddeGanddal IL12.42
620Arild NyhaugAsker Skiklubb12.51

Annonser

IOF Eventor