Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

Direkte A3

3 490 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2265June HerredsvelaØstmarka OK10.00
2276Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK10.01
2298Morten HelminsenFredrikstad SK10.02
2312Lene KinnebergRaumar Orientering10.03
1803Pirjo LuchsingerKongsberg OL10.05
1806Astrid BjørnerødOK Moss10.08
1810Knut AaldeNydalens SK10.12
1811Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)10.13
1812Terje LinløkkenØstmarka OK10.14
1813Åse  NysæterSkien OK10.15
1814Frode Ø. BalchenOddersjaa SSK10.16
1816Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK10.18
1817Elisabeth ArvesenNydalens SK10.19
1818Uno HanslienNOTEAM10.20
1819Liv PaltielNOTEAM10.21
1820Malin HaugeHisøy OK10.22
1821Ada WulfsbergNydalens SK10.23
1822Tom RådahlTyrving IL10.24
1824Live ØstvoldHeming Orientering10.26
1826Mona HoltePorsgrunn OL10.28
1827Eirik MathiesenRingerike OL10.29
1828Sondre Zahl HagenFossum IF10.30
1830Marianne BjørkenesHisøy OK10.32
1832Jørn MyrlandNotodden OL10.34
1833Marianne LøvåsNidarøst OK10.35
1834Ingrid G. KvålsgardFossum IF10.36
1835Janne  ThygesenIK Grane Arendal Orientering10.37
1836Thomas MoenÅs-NMBU Orientering10.38
1837LedigØystein DyrkolbotnenBø OL10.39
1838Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering10.40
1863Espen SvaeSarpsborg OL11.05
1864Karianne HaugeHalden SK11.06
2273Martin JullumHalden SK11.15
2283Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)11.28
621Elin Moe GræsliHamar OK11.35
154Tord Bell MykingFana IL11.49
540Tom André AlstadsætherEiker OL11.50
1205Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK11.51
1046Torun DyrkornEiker OL11.52
318Knut Even HoleFørde IL11.53
1236Helena AxelssonNydalens SK11.54
947Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn11.55
635Guro BryggenHalden SK11.56
1201Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa11.56
1121Ingrid SkaarerNydalens SK11.57
1214Aksel OlsenAsker Skiklubb11.58
320Vegar HoleFørde IL11.59
570Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering12.00
211Stein MarkhusVerdal OK12.30
950Elisabeth MyhreTyrving IL12.33
1057Jon Erik KvarmeSturla, IF12.39
274Liv Bente H FriestadKristiansand OK12.42

Annonser

IOF Eventor