Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

Direkte A2

4 540 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2302Jørn LangerudPorsgrunn OL10.21
2303Janne LarsenPorsgrunn OL10.22
2310Andrea VaneboKongsberg OL10.23
2323Erik RosenvoldØstmarka OK10.24
2329Helena GranbergØstmarka OK10.25
1664Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteers10.27
1665Åsne HaavengenKongsberg OL10.28
1666Lene Therese MyrlandNTNUI10.29
1568Ivar  WibeFrol IL10.30
1667Atle WølloKongsberg OL10.30
1671Thomas FrostAlta OL10.34
1672Jon Aaby MørketrøKolbotn og Skimt OL10.35
1673Jon Harald BøvreStokke IL10.36
1674Åsne HoloFossum IF10.37
1676Kristian BråtenFørde IL10.39
1677Øyvind BergetSarpsborg OL10.40
1678Arild LarsenKongsberg OL10.41
1679Marte Karine LarsenKongsberg OL10.42
1680Fredrik RaastadSkien OK10.43
1681Bjørnar LynumFreidig10.44
1683Sunniva BergStokke IL10.46
1684Hanne Løver ThonModum OL10.47
1685Atle IversenIL BUL-Tromsø10.48
1686Felix HarrisonPeninsula and Plains Orienteers10.49
1687Ragnhild BråtenIL Koll10.50
1688Lars BaklidKonnerud IL10.51
1689Brynjar FredheimLillomarka OL10.52
1690Kristine BergFossum IF10.53
1691Yngvar ChristiansenBækkelagets SK10.54
272Kristoffer NeslandNTNUI11.33
1730Dag Helland HansenTyrving IL11.33
479Adrian OpheimNTNUI11.53
1021Nina BirkelundAsker Skiklubb11.58
494Jens Christian HolstTyrving IL12.11
1025Per Kristian TømtIL Imås12.12
1196Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.13
1080Jiri UrvalekPorsgrunn OL12.14
1118Martin ReichenbachOppsal Orientering12.15
1195Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.16
602Aleksander Rygh HoltenNydalens SK12.17
970Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK12.18
991Vidar GjelstadOppsal Orientering12.19
1083Anders ØpstadAsker Skiklubb12.20
860Jan Tore LudvigsenIL Koll12.21
900Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering12.22
1104Robert MørchEmblem IL12.22
1019Martin BirkelundAsker Skiklubb12.23
1227Truls FjeldstadPorsgrunn OL12.24
968Erik Rytter JakobsenOK Moss12.25
686Øyvind GylverAsker Skiklubb12.26
86Geir KristiansenKristiansand OK12.47

Annonser

IOF Eventor