Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

H 55-

5 380 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Harald OmlandSkien OK11.00
2256Nils Petter FremmingHeming Orientering11.02
1187Jan-Ove BråthenOK Øst11.04
2300Anders KronbergRaumar Orientering11.06
118Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett11.08
2328Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering11.10
41Erik HøivoldKongsberg OL11.14
709Christopher SchiveOK Moss11.16
1007Øystein ØstermannHeming Orientering11.18
495Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.20
1209Tore KjølsethNydalens SK11.22
36Haakon ArnesenByåsen IL11.24
373Arild AasheimGanddal IL11.26
1148Sindre LangaasNydalens SK11.28
206Øyvind DrageKongsberg OL11.30
123Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)11.32
739Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL11.34
576Øystein HoloFossum IF11.36
664Øystein JensenSarpsborg OL11.38
129Tore JuvikIL Gular11.40
1130Onno VerberneOL Toten-Troll11.42
656Per Ole DahlsrudNydalens SK11.44
559Øystein MelbyVang OL11.46
467Espen RaastadSkien OK11.48
241Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering11.50
1087Arild StorheimKongsberg OL11.52
15Jan Petter HansenIL Gular11.54
1016Frode KamsvågTyrving IL11.56
148Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11.58
48Tore Voss FagervoldBærums Skiklub12.00
774Børge BrubækKongsberg OL12.02
6Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)12.04
780Tormod BøeFossum IF12.06
890Svein-Erik SøgårdKongsberg OL12.08
335Øyvind HelmersenFet OL12.10
389Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL12.12
111Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering12.14
515Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering12.16
708Egil EideTyrving IL12.18
789Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering12.20
965Frode RobertsenStokke IL12.22
244Kristian KihleRingerike OL12.24
508Vidar BenjaminsenLillomarka OL12.26
1056Arne KristensenStokke IL12.32
517Per-Jacob ØlstadFet OL12.34
219Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL12.38
747Geir FrøytlogEgersund OK12.40
1170Fridtjof JebsenFossum IF12.42
750Per SlungaardTyrving IL12.44
627Thor Inge TollehaugEiker OL12.46
5Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK12.48
952Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)12.50
133Roger Andre VaneboKongsberg OL12.52
534Knut AasRingerike OL12.54
1024John YtternesKolbotn og Skimt OL12.56
666Erlend HaugKongsberg OL12.58
771Bjørn Henning GrandalTyrving IL13.00
710Torgeir BrandalKongsberg OL13.02
1123Gunnar HopeModum OL13.04
777Axel Juell TheisenMellembygd OL13.06
2293Leif Kåre BessebergEiker OL13.08
470Paul WadeFossum IF13.10
766Roar ByeModum OL13.12
2324Bjørn Victor LarsenKongsberg OL13.14

Annonser

IOF Eventor