Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

H 50-

5 820 m, 77 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
351Geir BråtenVegårshei IL10.59
2279Gunnar BrattliAsker Skiklubb11.26
1008Øystein RappRaumar Orientering11.27
823Anders FlågenHeming Orientering11.28
712Trond LamarkGanddal IL11.29
907Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.30
1225Einar LunøeNydalens SK11.31
502Fred Arne JacobsenBardu IL11.32
172Syver LøkenKongsberg OL11.33
648Rune EngehultNotodden OL11.34
69Øyvind MikkelsenKristiansand OK11.35
32Roger ØstvoldHeming Orientering11.36
562Frode HaugskottOL Trollelg11.37
100Oddvar TaksdalGanddal IL11.38
985Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering11.39
568Bjørn HallanFossum IF11.40
1093Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.41
459Øystein SkjelbredKongsberg OL11.42
44Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett11.43
96Arild AndresenFossum IF11.44
463Odd StrandKongsberg OL11.45
262Tomas EidsmoFreidig11.46
492Ian RingheimOL Trollo11.47
64Guttorm EggeIL GeoForm11.48
729Kimme ArnesenHeming Orientering11.50
909Bjørnar OlsrødStokke IL11.51
1173Tom Eirik EikangerIL Gular11.52
878Jens Even StorhovFreidig11.53
715Dag AusenPorsgrunn OL11.54
791Inge HaugeHisøy OK11.55
228Per Øivind EgerKongsberg OL11.56
345Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag11.57
569Rune RøedStokke IL11.58
253Ronny RykkjeVaregg Fleridrett11.59
113Bjørn Idar SætranIF Trauma12.00
466Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL12.01
242Ole IngesenSarpsborg OL12.02
817Per Ola UlsethNydalens SK12.03
430Per GustafssonKongsberg OL12.04
77Tore NymarkVaregg Fleridrett12.05
671Ole Petter VestølVegårshei IL12.06
106Lasse ArnesenHeming Orientering12.07
868Knut AurebekkTorridal IL12.08
692Trond GjelstadSandefjord OK12.09
326Jan Erik AalbergBækkelagets SK12.10
1157Kjetil EspedalNydalens SK12.11
871Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering12.12
669Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12.13
125Terje Ulla EikenKongsberg OL12.14
193Øystein WiggenByåsen IL12.15
594Ivar MølnvikFossum IF12.16
650Jon Terje EkelandOddersjaa SSK12.17
822Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)12.18
1066Bjørn Richard KirsteSkien OK12.19
384Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12.20
633Jon Iver BakkenNydalens SK12.21
626Harald Eide-FredriksenHeming Orientering12.22
1163Björn KristianssonTrollhättans SOK12.23
734Mikael NybergHellas Orientering12.24
820Sven Arne GylterudFossum IF12.25
1027Martin Hovgaard EisvangOK Moss12.26
743Lars Erik StrømsnesMalvik IL12.27
138Hans Otto ØverbyKongsberg OL12.28
437Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)12.29
895Leif StørmerFossum IF12.30
912Gunnar MelinOK Kolmården12.31
312Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12.32
618Erik EngløkkHaugesund IL Orientering12.33
409Stein H. HagenFossum IF12.34
200Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12.35
882Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.36
1141Kjetil DammTIF Viking12.37
806Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.38
250Eric MorrisBennelong Northside Orienteers12.41
288Knut Erling ØenHeming Orientering12.42
773Christian JomaasFossum IF12.43
413Svein NygårdLillomarka OL12.44

Annonser

IOF Eventor