Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

H 45-

6 460 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
634Trond MyhreFossum IF11.01
2275Bernt HellerudKonnerud IL11.09
2263Stig InstanesSturla, IF11.11
982Frode NysæterSkien OK11.13
971Johs HjelmstadBækkelagets SK11.15
653Kyrre GranFet OL11.17
638Fredrik DelåsHalden SK11.19
1185Rune BlågestadIndre Østfold OK11.21
799Knut Jostein SætnanFossum IF11.23
213Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK11.25
167Knut Ivar JohansenSandefjord OK11.27
695Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering11.29
168Geir Johan AndersenRaumar Orientering11.31
237Christian ReuschHeming Orientering11.33
770Jon-Kåre HansenTIF Viking11.35
555Espen DanevadFredrikstad SK11.37
1099Esten KorenNydalens SK11.39
717Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)11.41
65Torstein HoleNydalens SK11.43
1091Brian MaySage Orienteering and Rogainin11.45
265Per Øyvind SteneNydalens SK11.47
543Nils Tore PuntervoldEgersund OK11.49
615Anders GrevstadFossum IF11.51
752Knut SandvenIL Koll11.53
610Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11.55
587Pål SommerheinFossum IF11.57
942Bjørn WangensteenLillomarka OL11.59
105Espen RøsteKongsberg OL12.01
1126Johan JebsenHeming Orientering12.03
214Asgeir LiumFet OL12.05
17Ørjan RavndalÅlgård Orientering12.07
804Bjørn P. LøvåsNidarøst OK12.09
1064Øystein RognebakkeSturla, IF12.11
438Henning Bratland CarlsenOK Moss12.13
264Rune GraversenIL BUL-Tromsø12.15
2Holger KeilholzRøyken OL12.17
269Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)12.19
160Pål Martin EidKongsberg OL12.21
1074Stig MellingRingerike OL12.23
904Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL12.25
292Sturle FurlandSandefjord OK12.27
246Lars BerglundRingerike OL12.29
38Kenneth WesterheimStord Orientering12.31
785Dag Steinar RagvinBø OL12.35
852Bjørn HaugeNydalens SK12.37
73Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.39
480André JægtvikKonnerud IL12.41
661Geir SchjølbergTynset IF12.43
1033Runar HafskjoldNydalens SK12.45
1059Erik MikkelsenFossum IF12.49
675Knut LandstadNydalens SK12.53
173Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)12.55
399Harald BakkeFossum IF12.57
327Hans Olav HygenØstmarka OK12.59
279Ola NilsenOppsal Orientering13.01
1131Pål Christian IngierdBækkelagets SK13.03
505Gisle NysæterSkien OK13.05
1077Johan MichelsenFossum IF13.07
761Jøran KristensenHeming Orientering13.09
1135Tore SandvikHalden SK13.11
431Are BisethKongsberg OL13.13
317Pål AngvollFredrikstad SK13.15

Annonser

IOF Eventor