Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

H 11-12

2 390 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
951Emil RostrupFossum IF11.05
2291Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn11.06
2295Rasmus EngehultNotodden OL11.07
2255Alfred NikolaisenOppsal Orientering11.08
59Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK11.09
1058Henrik Mikkelsen ForosFossum IF11.10
433Arne BisethKongsberg OL11.11
293Sindre FurlandSandefjord OK11.12
464Jon StrandKongsberg OL11.13
119Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett11.14
865Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL11.15
1139Magnus Flydal JenstadFossum IF11.16
993Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering11.17
103Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.18
641Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL11.19
1084Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11.20
115Lars KostølKristiansand OK11.21
260Jan Olav BerganKongsberg OL11.22
1044Iver StavlandTyrving IL11.23
1199Kristoffer LodgaardByåsen IL11.24
551Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering11.25
232Jens Anton AndresenMalvik IL11.26
698Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11.27
943Boye WangensteenLillomarka OL11.28
836Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.29
496Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11.30
842Kristian Kaupang LyeLarvik OK11.31
1105Sivert MørchEmblem IL11.32
981Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL11.33
1076Mikkel MichelsenFossum IF11.34
1035Sondre HafskjoldNydalens SK11.35
300Viktor Meland-TangenBækkelagets SK11.36
597Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL11.37
588Erlend SommerheinFossum IF11.38
135Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn11.39
1072Alfred Holtan SanderudLillomarka OL11.40
403Selmer LøkenOK Moss11.41
485Jacob Finstad LandTyrving IL11.42
1005Sondre Dahl BorkamoNotodden OL11.43
458Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL11.44
803Erlend MyhreTyrving IL11.45
1136Aksel Johan SandvikHalden SK11.46
1151Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK11.47
271Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)11.48
429Jarand GustafssonKongsberg OL11.49
795Jens G. DybvikStokke IL11.50
516Sigmund ØlstadFet OL11.51
725Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering11.52
47Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb11.53
897Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL11.54
1023Anders Hovgaard EisvangOK Moss11.55
185Emil Tonjer FingarsenElverum OK11.56
957Gaute SkjønhaugFet OL11.57
377Livar OftedalÅlgård Orientering11.58
800Ask Felland SætnanFossum IF11.59
529Magnus SigurdssonStokke IL12.00
572Tollef TjentlandLardal OL12.01
678Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.02
473Marius RøddeGanddal IL12.03
1150Eskil OlaussenOppsal Orientering12.04
848Marcus WindvikSandefjord OK12.05
72Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.06
688Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)12.07
914Leonardo MelinOK Kolmården12.08
1053Ole Magnus StoremyrIL Hauken12.09
616Olav GrevstadFossum IF12.10
639Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL12.11
1039Eskil HobølOppsal Orientering12.12

Annonser

IOF Eventor