Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

D 50-

4 740 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179Tove HeimdalKonnerud IL11.01
2294Sigrun NygårdAsker Skiklubb11.32
95Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)11.33
955Sissel SkovlyRingerike OL11.34
126Barbara Willkommen EikenKongsberg OL11.36
112Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering11.37
926Stine ArntzenSandefjord OK11.38
1208Lise ChristensenTIF Viking11.39
412Kristin SandvenNotodden OL11.40
134Torill VisterIndre Østfold OK11.41
696Rine HanssenByåsen IL11.42
1233Hege FeiringTyrving IL11.43
733Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL11.44
207Anita Sørensen DrageKongsberg OL11.45
75Rannveig NordhagenFana IL11.46
425Hilde Sofie HansenMo OK11.47
8Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)11.48
738Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL11.49
514Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering11.50
663Wenche LindløvSarpsborg OL11.51
1226Kathrine LunøeNydalens SK11.52
33Ingvild MulenKristiansand OK11.53
643Marianne NjåsteinTyrving IL11.54
94Eirin LodgaardByåsen IL11.55
668Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.56
501Margrete GaskiBardu IL11.57
816Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK11.58
693Hilde VassendPorsgrunn OL11.59
140Astrid BrevikStokke IL12.00
243Tone Karina IngesenSarpsborg OL12.01
426Ingrid KvistadKongsberg OL12.02
107Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.03
1204Astrid Kristin RuudNittedal OL12.04
988Inger Aurebekk UdøTorridal IL12.05
632Kari MadslienNydalens SK12.06
481Ingrid Eide RappRaumar Orientering12.07
1176Ragnhild BalsvikOsterøy IL12.08
1017Helle HundseidTyrving IL12.09
535Kjersti StræteRingerike OL12.10
493Nora SkauenTyrving IL12.11
498Hege SolerødGjø-Vard OL12.12
908Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering12.13
775Gunn Jorunn TveitenKongsberg OL12.14
716Tone AlmåsIL Leik12.15
87Jan HarrisonPeninsula and Plains Orienteers12.16
392Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering12.18
1090Mai Iren AlmåsIL Leik12.19
239Marianne ReuschHeming Orientering12.20
42Marianne OmdalKongsberg OL12.21
624Monica FeylingKolbotn og Skimt OL12.22
1062Charlotte SkourupSturla, IF12.23
575Eldri HoloFossum IF12.24
78Tove AasheimVaregg Fleridrett12.25

Annonser

IOF Eventor