Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

D 11-12

2 390 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2296Juliette Holtskog-FeremansSkien OK12.18
2270Live R. LøbergNydalens SK12.19
2267Abelone Josefine AxelsonEiker OL12.20
557Jenny DanevadFredrikstad SK12.21
763Henni Hattestad KristensenHeming Orientering12.22
1011Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)12.23
97Silje Andresen SkotteFossum IF12.24
1Ingeborg KolstadWing OK12.25
997Therese HolmenSnertingdal IF Orientering12.26
670Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø12.27
287Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett12.28
969Emma Aune JakobsenOK Moss12.29
499Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12.30
851Daniella GjoneSandefjord OK12.31
719Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)12.32
1100Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK12.33
331Mari RichterSandnes IL (Rogaland)12.34
49Ida Øverli StøenLillehammer OK12.35
651Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK12.36
221Synne Syversen GihleOppsal Orientering12.37
449Julie Mydland HellandEgersund OK12.38
1122Frida HopeModum OL12.39
619Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering12.40
945Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn12.41
202Ada C StokkelandÅlgård Orientering12.43
177Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL12.44
939Vilde Nordgård LeirenByåsen IL12.46
490Helene ScheeleNydalens SK12.47
238Astrid ReuschHeming Orientering12.48
579Minna Sofie WingstedtHalden SK12.49
723Kristine WoldeneFossum IF12.50
992Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering12.51
1194Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.52
522Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb12.53
45Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett12.54
828Ingvild RingheimLarvik OK12.55
966Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL12.56
831Anna GjestrudNotodden OL12.57
70Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK12.58
567Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL12.59
1162Triana K NerhusIL Strand-Ulv13.00
419Elise RenardKongsberg OL13.01
987Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn13.02
1127Ingrid Merete JebsenHeming Orientering13.03
227Marte EgerKongsberg OL13.04
361Josefine Oraug RyghNydalens SK13.05
3Mareike KeilholzRøyken OL13.06

Annonser

IOF Eventor