Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

N-åpen

1 980 m, 112 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2269Ofelia Leonora AxelsonEiker OL10.00
2281Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)10.01
2285Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)10.02
2290Eline HanssonOL Tønsberg og omegn10.03
2304Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL10.04
2309Ana Zagar NesLarvik OK10.05
2313Magnus FrøydLarvik OK10.06
2315Tarjei Hausken NordbergNydalens SK10.07
2317Konrad ØstlieDriv IL10.08
2325Jonas HirschBækkelagets SK10.09
2194Martin NordkveldeHedrum OL10.10
2195Elise Nauf  BorgersenHedrum OL10.11
2196Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL10.12
2151Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK10.13
2197Simen TrøanNittedal OL10.13
2199Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering10.15
2200Jørgen ReuschHeming Orientering10.16
2201Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn10.17
2202Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn10.18
2203Oskar RosenvoldØstmarka OK10.19
2204Filip RosenvoldØstmarka OK10.20
2205Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK10.21
2206Martin Ø. BalchenOddersjaa SSK10.22
2207Ella N. RosenvoldÅlgård Orientering10.23
359Mari Oraug RyghIL Koll10.24
2208Markus Andersen KaarvaagSandnes IL (Rogaland)10.24
2209Alma  Lunøe-AkselsenNydalens SK10.25
2211Elias Hauge BjuganHalden SK10.27
2212Aurelius Maury-AvelineNOTEAM10.28
2213Henrik MarkussenNeverfjord IL10.29
2214Sondre Aasrum NilssenKristiansand OK10.30
2215Hans Eri TorpeFossum IF10.31
2216Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering10.32
2218Henny Holtan SanderudLillomarka OL10.34
2219Ove Torpe LienPorsgrunn OL10.35
2220Eldar Torpe LienPorsgrunn OL10.36
2221Torstein KjerkreitHalden SK10.37
2222Ola Bråten BergeIL Koll10.38
2223Erlend Bråten BergeIL Koll10.39
990Anne Aurebekk UdøTorridal IL10.40
2224Endre Aakre LeistadSkien OK10.40
2225Tone AbrahamsenNOTEAM10.41
2226Jaran Idland NilsenNOTEAM10.42
2227Alf Hattestad KristensenHeming Orientering10.43
2228Silje NIlsen BergFossum IF10.44
2231Martin M. ForosFossum IF10.47
2232Linea DalandKristiansand OK10.48
442Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering11.10
1211Pihla PuontiVehkalahden Veikot11.11
1229Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL11.12
972Marie HjelmstadBækkelagets SK11.13
234Ole Einar AndresenMalvik IL11.14
681Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.15
857Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll11.16
27Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering11.17
324Aksel SolbergFredrikstad SK11.18
1015Signe Drange RuudRøyken OL11.19
753Markus Husby SandvenIL Koll11.20
1178Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering11.21
727Guro SævikStjørdals-Blink Orientering11.22
1018Amalie BirkelundAsker Skiklubb11.23
50Martin Lien StøenLillehammer OK11.24
476Vilje HillerenEiker OL11.25
297Henni Meland-TangenBækkelagets SK11.26
432Olai BisethKongsberg OL11.27
368Ingrid SkrettingÅlgård Orientering11.28
1192Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa11.29
1230Isak AndersenNydalens SK11.30
1010Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)11.31
1152Bastian Hagen-BoldinghIL Koll11.32
600Otto Rygh HoltenNydalens SK11.33
341Emil Fotland KolstøEgersund OK11.34
122Vetle LaugalandÅlgård Orientering11.35
11Balder Solberg FredheimSandefjord OK11.36
304Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering11.37
101Clara LeroyerFreidig11.38
443Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering11.39
902Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL11.40
131Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL11.41
918Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)11.42
1134Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK11.43
190Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK11.44
1031Sanna Aasrum NilssenNOTEAM11.45
518Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK11.46
410Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)11.47
305Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering11.48
144Maren AanonsenØyestad IF allianse11.49
919Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)11.50
519Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK11.51
121Eiril LaugalandÅlgård Orientering11.52
1112Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenIL Koll11.53
267Oskar SteneNydalens SK11.54
306Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering11.55
812Mathias SundbyLarvik OK11.56
941Sverre Nordgård LeirenByåsen IL11.57
1228Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL11.58
1094Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL11.59
1180Ida Berge GjellestadNydalens SK12.00
1086Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb12.01
26Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering12.02
885Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)12.03
258Erik BerganKongsberg OL12.04
393Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering12.05
726Einar SævikStjørdals-Blink Orientering12.06
367Sondre SkrettingÅlgård Orientering12.07
884Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)12.08
455Ruben Mydland HellandEgersund OK12.09
235Sofie Laura AndresenMalvik IL12.10
402Solan LøkenOK Moss12.11
886Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)12.12
989Tuva Aurebekk UdøTorridal IL12.45
395Astri Ese HoleBergens TF13.03

Annonser

IOF Eventor