Norwegian Orienteering Federation

Start list for Norsk o-festival - mellom

Event informationShow start list by classShow start list by organisationPrint

Name: Norsk o-festival - mellom
Organisers: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Date: Saturday 29 June 2019

Sandnes IL (Rogaland)

84 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time
4555Gunhild OftedalD 17-B2 970 m10:00
4556Lars OftedalN-åpen1 550 m10:01
4629Melvin JongenburgerUtvikling B2 970 m10:01
4561Trym UndheimN-åpen1 550 m10:02
3179Ine Wathne ThingbøD 9-101 770 m10:08
3000Idar JongenburgerH 11-122 100 m10:09
2678Ola Myklebost TorgersenUtvikling B2 970 m10:10
3240Gustav LevangUtvikling B2 970 m10:14
3241Kristoffer LevangUtvikling N2 130 m10:16
2610Frida RichterD 9-101 770 m10:19
3197Anja VistnesD 17-C2 250 m10:23
2326Marie Sæbø VikD 17-C2 250 m10:26
3001Sarah JongenburgerD 9-101 770 m10:28
3272Mari MyklebostD 17-B2 970 m10:29
4617May Bente ValdalDirekte B3 210 m10:29
4228Sverre SolengDirekte B3 210 m10:32
3158Åsa ChristiansenD 17-B2 970 m10:34
4557Vebjørn OftedalH 9-101 770 m10:39
2999Gezien JongenburgerD 17-B2 970 m10:40
4560Sjur UndheimH 9-101 770 m10:40
2704Kristin BakkeD 17-B2 970 m10:44
4528Markus Andersen KaarvaagN-åpen1 550 m10:47
3279Andreas SolengH 9-101 770 m10:50
3386Vetle Fjermestad EieN-åpen1 550 m10:52
3280Nelly SolengN-åpen1 550 m11:00
3237Tormod LevangN-åpen1 550 m11:03
3252Aslak WathneH 9-101 770 m11:04
2374Berit AkslandD 45-3 240 m11:07
3178Emil Wathne ThingbøH 11-122 100 m11:07
2546Magnus HaugH 11-122 100 m11:12
2271Signe OttesenD 50-2 920 m11:13
3251Ingeborg WathneD 45-3 240 m11:15
3273Selma Lothine Fridheim TorpD 142 700 m11:15
2692Sindre WathneN-åpen1 550 m11:17
3642Evelyn Fernandes NødlandD 142 700 m11:19
2426Magnus LandstadH 50-3 710 m11:20
2373Tor Gunnar AkslandH 45-3 740 m11:23
3176Ole Morten ThingbøH 35-3 750 m11:26
3260Synnøve WestermoenD 50-2 920 m11:28
3238Kåre LevangN-åpen1 550 m11:29
3169Oddgeir EikeskogH 50-3 710 m11:32
3387Oda Fjermestad HelgesenD 11-122 100 m11:33
2375Nina AkslandD 11-122 100 m11:41
3259Geir HaugvaldstadH 50-3 710 m11:43
3177Amalie Wathne ThingbøD 132 370 m11:44
2444Vegard PeikliH 45-3 740 m11:46
2282Therese Sæbø VikD 17-3 440 m11:48
3150Alva ChristiansenD 132 370 m11:48
3037Jonas AkslandH 17-4 060 m11:55
3195Jon MyklebostH 50-3 710 m11:55
3239Bjørg Elin LevangN-åpen1 550 m11:55
2544Bjørnar André HaugH 45-3 740 m11:56
3388Roar Fjermestad EieDirekte B3 210 m12:01
2706Erik BakkeH 17-4 060 m12:03
2613Kim RichterH 40-3 750 m12:06
2723Tom FurlandH 50-3 710 m12:06
3323Liv OmdalD 50-kort2 350 m12:06
2826Jarl ValdalDirekte B3 210 m12:07
2359Torill AndersenD 50-2 920 m12:09
2611Mari RichterD 11-122 100 m12:09
2281Anne Sæbø VikD 55-2 660 m12:10
2827Jone ValdalH 132 370 m12:10
2693Mette WathneD 35-3 290 m12:14
3385Bente Fjermestad-EieDirekte B3 210 m12:15
2649Geir BjaanesH 60-3 240 m12:21
3410Peder SolheimDirekte B3 210 m12:22
3149Rune ChristiansenH 50-3 710 m12:24
2445Bjørnar PeikliH 142 760 m12:28
3407Berit SolheimDirekte B3 210 m12:28
4559Ane OftedalD 40-3 290 m12:30
3196Jonas Vistnes MyklebostH 132 370 m12:34
3242Geir LevangDirekte C2 250 m12:35
2545Ingunn Anda HaugD 40-3 290 m12:36
2390Sveinung SvebestadH 55-3 630 m12:39
2677Åsne Myklebost TorgersenUtvikling C2 250 m12:53
3258Eirik WathneH 132 370 m12:54
3409Thord SolheimUtvikling C2 250 m12:56
3408Arnfinn SolheimH 132 370 m13:02
3003Alexander JongenburgerH 17-B3 210 m13:03
2705Jorunn JohannesenD 55-2 660 m13:04
2269Njål F. VadlaH 55-3 630 m13:05
3157Tuva ChristiansenUtvikling C2 250 m13:08
2612Ragnhild RichterD 40-3 290 m13:16
3322Sturle OmdalH 55-3 630 m13:21

Advertisements

IOF Eventor