Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

Asker Skiklubb

57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2791Simen Dalen EriksenH 11-122 100 m10.10
3468Helene Hellerud ØpstadD 9-101 770 m10.18
3393Amalie BirkelundUtvikling N2 130 m10.20
2985Thomas OlsenH 40-kort3 040 m10.33
2310Sigve Nygård FagervoldH 11-122 100 m10.42
2987Brage Fuglseth OlsenH 11-122 100 m10.51
3622Aleksander AndenæsH 9-101 770 m10.54
2988Gaute Fuglseth OlsenH 9-101 770 m10.59
2860Ragnhild Øfsthus GravirD 142 700 m11.01
4625Steinar LågH 50-3 710 m11.02
3467Erlend Hellerud ØpstadH 11-122 100 m11.06
3469Julie Hellerud ØpstadN-åpen1 550 m11.06
4554Gunnar BrattliH 50-3 710 m11.06
4582Sigrun NygårdD 50-2 920 m11.06
2859Hilda ØfsthusD 50-2 920 m11.08
2566Sigrun Hernes YtterbøD 50-2 920 m11.15
3090Edel Sofie NilsenD 60-2 660 m11.20
2788Vegard LøvliH 17-4 060 m11.23
2990Trym Fuglseth OlsenN-åpen1 550 m11.28
2787Håkon LøvliH 55-3 630 m11.29
2703Pål SkogedalH 17-4 060 m11.33
2819Ellen Aure SkogedalD 45-3 240 m11.35
2818Maren Aure SkogedalD 142 700 m11.39
3186Sara MartiniD 142 700 m11.47
4558Eirik W. MoeH 40-3 750 m11.48
3013Jørn Bue OlsenH 70-2 690 m11.51
3392Torleif GaltelandDirekte B3 210 m11.52
2567Astrid YtterbøD 132 370 m11.54
2820Selma Aure SkogedalD 11-122 100 m11.54
3621Aksel OlsenDirekte A13 680 m11.54
3052Øystein RastadH 40-3 750 m11.58
3185Bjørn MartiniDirekte A13 680 m12.03
3396Nina BirkelundDirekte A13 680 m12.07
3466Anders ØpstadDirekte A13 680 m12.09
3394Martin BirkelundH 17-4 060 m12.13
3053Mikkel RastadH 132 370 m12.14
2568Per Anders YtterbøDirekte A23 500 m12.16
2928Arild NyhaugH 45-3 740 m12.16
3083Jon Arvid FossumH 65-2 920 m12.17
2997Øyvind GylverDirekte A23 500 m12.19
3095Leif BergersenH 60-3 240 m12.19
2596Randi NicolaisenD 55-2 660 m12.28
3395Mathias BirkelundH 132 370 m12.28
3624Kristine AndenæsDirekte C2 250 m12.28
2790Jan Richard EriksenH 55-3 630 m12.29
3625Magne AasH 50-3 710 m12.29
3058Trond HegnaH 60-3 240 m12.33
3084Unni RyeD 55-2 660 m12.38
2996Margrete EngzeliusD 55-2 660 m12.42
3089Reidar FossumH 60-3 240 m12.44
2825Henrik NybergH 132 370 m12.46
3405Trond RønnebergH 60-3 240 m12.46
3472Anne Lise ØfsthusD 75-1 920 m12.49
2989Kjersti Fuglseth OlsenD 40-3 290 m13.00
3623Elias AndenæsUtvikling C2 250 m13.01
3356Ann Katrin OlsenD 55-2 660 m13.20
3096May ChristoffersenD 65-2 550 m13.21

Annonser

IOF Eventor