Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

Nydalens SK

63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
3591Ylva Smidt NikolaisenD 9-101 770 m10.10
4610Tarjei Hausken NordbergN-åpen1 550 m10.11
3208Cecilie Wærp HaugeD 17-B2 970 m10.43
3423Sondre HafskjoldH 11-122 100 m10.46
4627Petter HalvorsenH 45-3 740 m11.02
3559Tiril Ebon EspedalD 142 700 m11.13
3057Ellen Marie TurterD 60-2 660 m11.14
3479Anny ØenD 45-3 240 m11.16
2935Kari MadslienD 50-2 920 m11.17
2539Per Øyvind SteneH 45-3 740 m11.18
3629Simen A BjøringsøyH 17-4 060 m11.19
2535Ragnar TonjerH 35-3 750 m11.20
3519Eira Skaarer WiklundD 132 370 m11.22
3582Sofie AarnesD 17-3 440 m11.24
3636Einar LunøeH 50-3 710 m11.24
3209Hanne Wærp HaugeD 132 370 m11.26
3557Kjetil EspedalH 50-3 710 m11.26
3581Halvor SaunesH 17-4 060 m11.27
2541Oskar SteneN-åpen1 550 m11.31
2891Maja Mo HjelsethD 142 700 m11.33
2525Anders B. ØksenholtH 35-3 750 m11.34
3489Esten KorenH 45-3 740 m11.34
2780Else Kari Nordli ScheeleD 45-3 240 m11.38
2936Jon Iver BakkenH 50-3 710 m11.38
3612Tore KjølsethH 55-3 630 m11.39
3422Elise HafskjoldD 45-3 240 m11.40
3637Kathrine LunøeD 50-2 920 m11.41
3421Runar HafskjoldH 45-3 740 m11.42
2781Marie ScheeleD 142 700 m11.43
2329Torstein HoleH 45-3 740 m11.44
3628Marianne BakkenD 17-3 440 m11.46
3638Isak AndersenN-åpen1 550 m11.47
2910Otto Rygh HoltenN-åpen1 550 m11.50
2782Helene ScheeleD 11-122 100 m11.51
3549Sindre LangaasH 55-3 630 m11.51
4414Åse Marit Rekkertbø KorenDirekte C2 250 m11.52
3573Ottar WiklundDirekte A13 680 m11.53
3340Mariell ArntzenD 17-3 440 m11.54
2728Elisabeth IngvaldsenD 45-3 240 m11.55
2639Finn Gjerull RyghH 40-3 750 m11.56
2724Thomas JakobsenH 17-4 060 m11.57
2890Maiken Skirstad MoD 45-3 240 m11.58
3165Per Ola UlsethH 50-3 710 m11.58
2911Aleksander Rygh HoltenDirekte A13 680 m12.01
2758Knut AaldeH 45-3 740 m12.02
2909Marie Rygh HoltenD 35-3 290 m12.02
2299Mari AarsethD 142 700 m12.05
3164Anne-Lene Bakken UlsethD 50-2 920 m12.07
2559Hanne NøvikDirekte A23 500 m12.12
3478Knut LandstadH 45-3 740 m12.12
3649Helena AxelssonDirekte A23 500 m12.14
3207Bjørn HaugeH 45-3 740 m12.15
3520Ingrid SkaarerDirekte A23 500 m12.17
3590Sigurd Størmer-AntonsenH 132 370 m12.20
3560Thea Christina EspedalDirekte B3 210 m12.21
2641Anne DahlD 55-2 660 m12.30
2761Jostein AndersenH 40-3 750 m12.34
3627Børge PedersenH 55-3 630 m12.35
3424Eskil HafskjoldH 132 370 m12.40
3546Terje Wiig MathisenH 60-3 240 m12.40
2965Per Ole DahlsrudH 55-3 630 m12.43
2540Dana B. SteneD 40-3 290 m12.50
3565Helena StubberudD 55-2 660 m13.06

Annonser

IOF Eventor