Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

Kongsberg OL

71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
2711Jarand GustafssonH 11-122 100 m10.18
2368Simen Sommerstad RøsteH 11-122 100 m10.20
2427Karoline BredlandD 40-kort2 660 m10.20
2754Jon StrandH 11-122 100 m10.22
4536Mette MaudalDirekte B3 210 m10.23
3934Pirjo LuchingerDirekte A23 500 m10.25
2721Lene FlessebergD 17-B2 970 m10.32
3942Åsne HaavengenDirekte A23 500 m10.33
4524Maia Maudal PettersenN-åpen1 550 m10.43
2700Mathis RenardH 9-101 770 m10.47
2428Jakob Bredland EidH 9-101 770 m10.55
2534Jan Olav BerganH 11-122 100 m10.57
2715Arne BisethH 11-122 100 m11.05
2429Mathias Bredland EidH 9-101 770 m11.09
2714Olai BisethN-åpen1 550 m11.10
2304Marianne OmdalD 50-2 920 m11.16
4272Harald BerganDirekte B3 210 m11.16
2712Per GustafssonH 50-3 710 m11.17
3236Marte Karine LarsenD 17-3 440 m11.20
2749Øystein SkjelbredH 50-3 710 m11.23
2976Cora EbnerD 45-3 240 m11.23
2449Amalie Myrvold SkovlystD 11-122 100 m11.24
2393Barbara Willkommen EikenD 50-2 920 m11.25
2702Linnea OlofssonD 17-3 440 m11.26
2367Synne Sommerstad RøsteD 142 700 m11.27
2443Syver LøkenH 50-3 710 m11.27
2708Ingrid KvistadD 50-2 920 m11.31
2366Ingjerd SommerstadD 45-3 240 m11.33
2392Terje Ulla EikenH 50-3 710 m11.33
2303Erik HøivoldH 55-3 630 m11.35
3458Knut KjemhusH 80-1 920 m11.37
2305Iselin HøivoldD 132 370 m11.40
2710Ellen GustafssonD 45-3 240 m11.41
2475Øyvind DrageH 55-3 630 m11.43
2533Ingrid Lundin BerganD 45-3 240 m11.43
2496Marte EgerD 11-122 100 m11.44
2430Pål Martin EidH 45-3 740 m11.45
2495Kristin EgerD 45-3 240 m11.46
3108Børge BrubækH 55-3 630 m11.49
2532Erik BerganN-åpen1 550 m11.51
3061Bjørn HaavengenH 17-4 060 m11.51
2497Per Øivind EgerH 50-3 710 m11.54
2732Finn Åge ØsternH 80-1 920 m11.55
3109Gunn Jorunn TveitenD 50-2 920 m12.00
2701Elise RenardD 11-122 100 m12.02
2753Odd StrandH 50-3 710 m12.03
2476Anita Sørensen DrageD 50-2 920 m12.04
2713Are BisethH 45-3 740 m12.04
3025Øivind MyhreH 60-3 240 m12.08
3247Unn Hilde HeggedalD 55-2 660 m12.08
2737Ane Kristine EidD 142 700 m12.11
2406Hans Otto ØverbyH 50-3 710 m12.13
3246Svein-Erik SøgårdH 55-3 630 m12.15
2369Espen RøsteH 45-3 740 m12.24
2977Erlend HaugH 55-3 630 m12.27
3461Ole Kristoffer ThrondsenH 75-2 550 m12.31
2400Roger Andre VaneboH 55-3 630 m12.37
3502Victoria A. SkimmelandDirekte C2 250 m12.37
3576Ingar HåkonsenH 75-2 550 m12.39
2741Hilde MoholthDirekte B3 210 m12.41
2448Andreas Myrvold SkovlystH 142 760 m12.44
4347Eline Maudal PettersenUtvikling C2 250 m12.51
2399Elisabeth HetlevikD 55-2 660 m12.56
2405Håkon ØverbyUtvikling C2 250 m12.58
2750Borgar SkjelbredH 142 760 m12.58
2722Tommy SæterH 17-B3 210 m13.04
2948Hilde StorløkkenD 55-2 660 m13.10
2755Kari StrandD 40-3 290 m13.12
3021Torgeir BrandalH 55-3 630 m13.13
3470Arild StorheimH 55-3 630 m13.17
2450Ragnhild Myrvold SkovlystD 40-3 290 m13.18

Annonser

IOF Eventor