Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

Direkte A1

3 680 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4584Håvard TorpeFossum IF10.00
4592Håvard VassendenFrol IL10.01
4595Ole FlaattenOK Skeidi10.02
4603Thomas RoskifteOK Moss10.03
4609Trym B IslandOL Tønsberg og omegn10.04
4613Steinar LandeBø OL10.05
4620Erik RosenvoldØstmarka OK10.06
3817Hans TrøanNittedal OL10.08
3818Espen AubertOppsal Orientering10.09
3819Helle Egeberg VåriSturla, IF10.10
3820Tibor VåriSturla, IF10.11
3821Eirik WatterdalNOTEAM10.12
3822Erik TiltnesTyrving IL10.13
3823Øystein Hodnekvam NyheimNOTEAM10.14
3824Per Olav AndersenVang OL10.15
3825Øivind RosselandVang OL10.16
3826Frode KamsvågTyrving IL10.17
3827Håkon BergStokke IL10.18
3828Tilda JohanssonOK Orion10.19
3829Jarl MagnusIL Koll10.20
3830Raghild Haugli BråtenIL Koll10.21
3831Brynjar FredheimLillomarka OL10.22
3832Helge GisholtOK Skeidi10.23
3840Camilla RosenvoldPorsgrunn OL10.31
3866Terje MelsomFossum IF10.57
3867Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering10.58
3868Kristin BergFossum IF10.59
3869Svein OtterleiØstmarka OK11.00
3870Martin BjørkenesHisøy OK11.01
3871Øyvind WatterdalHadeland OL11.02
3872Lars FjeldstadRingerike OL11.03
2848Helge Grenager SolheimOppsal Orientering11.50
3006Kjetil BjørloHalden SK11.51
3573Ottar WiklundNydalens SK11.53
3621Aksel OlsenAsker Skiklubb11.54
3362Sturla FrydenlundNTNUI11.55
2786Jens Christian HolstTyrving IL11.56
3319Thomas LieFredrikstad SK11.57
3077Oluf BøckmanKristiansand OK11.58
3354Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK11.59
3153Thomas JørgensenLillehammer OK12.00
2911Aleksander Rygh HoltenNydalens SK12.01
3015Anders BrynildsenFredrikstad SK12.02
3185Bjørn MartiniAsker Skiklubb12.03
2528Anthony LeroyerFreidig12.04
3224Morten Herman VogtKonnerud IL12.05
3284Nina Jeanette TollehaugEiker OL12.06
3396Nina BirkelundAsker Skiklubb12.07
2838Sølvi FossøyEiker OL12.08
3466Anders ØpstadAsker Skiklubb12.09
3592Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa12.10
3540Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering12.11

Annonser

IOF Eventor